Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#24026 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

Imam osjecaj da i kod ovaca ima vise reda nego kod nase stoke sa autima.

Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24027 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Sad iscita ovo gore za alat i mijenjanje sijalica. Pa majkumu zar ima neko da nema osnovnog alata? Za 15KM imate u Bingu setove tog alata, dodju manje gIdorice :mrgreen: ravni i plusasti sarafcigeri, inbusi, torxovi itd
Ovako na ovaj fazon
Image
Nije neki uber kvalitet al ce posluzit, pogotovo za te stvari
Ja taj jedan set dao rodjaku, otisao kod njega, pokvarilo se grlo od sijalice, treba zamijenit, kad je donio alat ja htio plakat, u onoj kutiji najvise eksera ima :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24028 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Throttle wrote:Sad iscita ovo gore za alat i mijenjanje sijalica. Pa majkumu zar ima neko da nema osnovnog alata? Za 15KM imate u Bingu setove tog alata, dodju manje gIdorice :mrgreen: ravni i plusasti sarafcigeri, inbusi, torxovi itd
Ovako na ovaj fazon
Image
Nije neki uber kvalitet al ce posluzit, pogotovo za te stvari
Ja taj jedan set dao rodjaku, otisao kod njega, pokvarilo se grlo od sijalice, treba zamijenit, kad je donio alat ja htio plakat, u onoj kutiji najvise eksera ima :lol:
Kazes 15 KM??? :lol: :lol:
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#24029 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by The BEN10 »

zdruzdjo wrote:Svako jutro sam odprilike u isto vrijeme u kruznom BP. Uvijek idem okolo samo iz razloga da ne bih morao da gledam kako cu uci i hoce li neko me krknuti ili ne i slicne zajeba.....
Svako jutro ista stvar oko ulaska u kruzni. Nekad se formiraju i 3 trake za ulazak u kruzni.
Iskreno ja zivim za dan kad ce neko sa nekim hard-core ojacanim terencom pocistiti te dvije trake pri izlasku iz kruznog.
O policiji da ne govorimo. Evo par klipova kako to izgleda. I jedan na kraju sa izlazom iz kruznog. obratiti paznju na sam ulaz u kruzni i preskakace.

Joj marve. :roll:
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#24030 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Evo ovo nije skupo bilo u Peniju. Ne sjećam se tačno cijene čini mi se oko 25.
Sve imas.

Image
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#24031 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by dobar osjecaj »

zdruzdjo wrote: Jos kod mene je fakat sex zamjeniti sijalicu. Skidanje tocka i unutrasnje plastike, pa tek onda moze da se pridje.
Ni meni nije mrsko, ali da mi je toliki užitak baš i nije :lol:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24032 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

konektovan wrote: Kazes 15 KM??? :lol: :lol:
Da, 15KM, ne znam sta je smijesno :roll:
Mozeys kupit i Stahlville npr al ce cijena bit maaaaaalkice veća :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24033 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

drug_profi wrote:Evo ovo nije skupo bilo u Peniju. Ne sjećam se tačno cijene čini mi se oko 25.
Sve imas.
LUX tools je Ok alat za hobi majstore, kao i HM Mullner, Einhell i njegovi podbrendovi i slicni
Ni ovi iz Binga nisu neko zestoko smece, jedno vrijeme sam intenzivno koristio taj set i nikakvih problema. Narandzasta kutija s prozirnim poklopcem, ne znam brend, nesto je bezveze. Nije ni hrdjao sto kinezi cesto znaju
U zadnjih 5 godina, kad god odem negdje gdje ima alata kupim nesto sebi i sad sve imam a trosak nikakav. Jedino mi jos brusilica fali :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24034 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Throttle wrote:
konektovan wrote: Kazes 15 KM??? :lol: :lol:
Da, 15KM, ne znam sta je smijesno :roll:
Mozeys kupit i Stahlville npr al ce cijena bit maaaaaalkice veća :mrgreen:
Da da smiješno je, zato što je vecini vozaca taj trošak ko da mu u koljeno pucas. :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#24035 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Throttle wrote:
drug_profi wrote:Evo ovo nije skupo bilo u Peniju. Ne sjećam se tačno cijene čini mi se oko 25.
Sve imas.
LUX tools je Ok alat za hobi majstore, kao i HM Mullner, Einhell i njegovi podbrendovi i slicni
Ni ovi iz Binga nisu neko zestoko smece, jedno vrijeme sam intenzivno koristio taj set i nikakvih problema. Narandzasta kutija s prozirnim poklopcem, ne znam brend, nesto je bezveze. Nije ni hrdjao sto kinezi cesto znaju
U zadnjih 5 godina, kad god odem negdje gdje ima alata kupim nesto sebi i sad sve imam a trosak nikakav. Jedino mi jos brusilica fali :mrgreen:
Meni aparat za varenje. :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24036 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

drug_profi wrote:
Throttle wrote:
drug_profi wrote:Evo ovo nije skupo bilo u Peniju. Ne sjećam se tačno cijene čini mi se oko 25.
Sve imas.
LUX tools je Ok alat za hobi majstore, kao i HM Mullner, Einhell i njegovi podbrendovi i slicni
Ni ovi iz Binga nisu neko zestoko smece, jedno vrijeme sam intenzivno koristio taj set i nikakvih problema. Narandzasta kutija s prozirnim poklopcem, ne znam brend, nesto je bezveze. Nije ni hrdjao sto kinezi cesto znaju
U zadnjih 5 godina, kad god odem negdje gdje ima alata kupim nesto sebi i sad sve imam a trosak nikakav. Jedino mi jos brusilica fali :mrgreen:
Meni aparat za varenje. :mrgreen:
Imam ja za varenje u sebi al za zavarivanje nemam ni ja :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#24037 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

grammar nazi.... :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24038 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

konektovan wrote:Da da smiješno je, zato što je vecini vozaca taj trošak ko da mu u koljeno pucas. :mrgreen: :mrgreen:
Takvi ljudi su sirotinja. Al u glavi. Nije to samo za vozace, sutra ce ti krepat prekidac u kuci, puknut steka od sobnih vrata, ako svaki put zoves majstora das vise para nego za pristojan alat a sve gluposti koje vecina ljudi moze odradit. A prvo sto volim sam sebi nesto uradit, svojim rukama i alatom.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24039 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

drug_profi wrote:grammar nazi.... :mrgreen:
:lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24040 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Throttle wrote:
konektovan wrote:Da da smiješno je, zato što je vecini vozaca taj trošak ko da mu u koljeno pucas. :mrgreen: :mrgreen:
Takvi ljudi su sirotinja. Al u glavi. Nije to samo za vozace, sutra ce ti krepat prekidac u kuci, puknut steka od sobnih vrata, ako svaki put zoves majstora das vise para nego za pristojan alat a sve gluposti koje vecina ljudi moze odradit. A prvo sto volim sam sebi nesto uradit, svojim rukama i alatom.
Zato sto vozis opela, moras biti full opremljen. Jesi nabavio sebi dijagnostiku.... :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24041 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Imam onu kinesku bluetooth samo :mrgreen:
Imam i pistolj za plastiku ako ti treba hahah
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24042 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Throttle wrote:Imam onu kinesku bluetooth samo :mrgreen:
Imam i pistolj za plastiku ako ti treba hahah
Jesi ti lud, pa prvu stvar koju sam kupio za citroena je pištolj za plastiku. Ima tome 10 ak godina, ali nikad ga još nisam upotrijebio za citroena,..... :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24043 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Nek stoji, trebat ce :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#24044 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

I drz se hlada...

Image
User avatar
Optimist
Posts: 15531
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#24045 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Sta vam je pistolj za plastiku?
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#24046 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Alat za krpljenje plastike...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24047 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Ispaljuje plasticne metke :lol:

Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24048 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

beretta?
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24049 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Pipi duga devetka :lol:
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3491
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#24050 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Matijevic_Vlado »

Sinoc majmun u Rajlovcu vozi u suprotnom smijeru i udara direkt u auto i bjezi, bez ikakvog kocenja. Stigli ga ljudi a on mrtav pijan ne moze ni da progovori. Pripadnik OSBiH.
Post Reply