Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#24026 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Imam osjecaj da i kod ovaca ima vise reda nego kod nase stoke sa autima.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24027 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sad iscita ovo gore za alat i mijenjanje sijalica. Pa majkumu zar ima neko da nema osnovnog alata? Za 15KM imate u Bingu setove tog alata, dodju manje gIdorice
ravni i plusasti sarafcigeri, inbusi, torxovi itd
Ovako na ovaj fazon

Nije neki uber kvalitet al ce posluzit, pogotovo za te stvari
Ja taj jedan set dao rodjaku, otisao kod njega, pokvarilo se grlo od sijalice, treba zamijenit, kad je donio alat ja htio plakat, u onoj kutiji najvise eksera ima
Ovako na ovaj fazon

Nije neki uber kvalitet al ce posluzit, pogotovo za te stvari
Ja taj jedan set dao rodjaku, otisao kod njega, pokvarilo se grlo od sijalice, treba zamijenit, kad je donio alat ja htio plakat, u onoj kutiji najvise eksera ima
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#24028 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kazes 15 KM???Throttle wrote:Sad iscita ovo gore za alat i mijenjanje sijalica. Pa majkumu zar ima neko da nema osnovnog alata? Za 15KM imate u Bingu setove tog alata, dodju manje gIdoriceravni i plusasti sarafcigeri, inbusi, torxovi itd
Ovako na ovaj fazon
Nije neki uber kvalitet al ce posluzit, pogotovo za te stvari
Ja taj jedan set dao rodjaku, otisao kod njega, pokvarilo se grlo od sijalice, treba zamijenit, kad je donio alat ja htio plakat, u onoj kutiji najvise eksera ima
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#24029 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Joj marve.zdruzdjo wrote:Svako jutro sam odprilike u isto vrijeme u kruznom BP. Uvijek idem okolo samo iz razloga da ne bih morao da gledam kako cu uci i hoce li neko me krknuti ili ne i slicne zajeba.....
Svako jutro ista stvar oko ulaska u kruzni. Nekad se formiraju i 3 trake za ulazak u kruzni.
Iskreno ja zivim za dan kad ce neko sa nekim hard-core ojacanim terencom pocistiti te dvije trake pri izlasku iz kruznog.
O policiji da ne govorimo. Evo par klipova kako to izgleda. I jedan na kraju sa izlazom iz kruznog. obratiti paznju na sam ulaz u kruzni i preskakace.
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24030 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Evo ovo nije skupo bilo u Peniju. Ne sjećam se tačno cijene čini mi se oko 25.
Sve imas.

Sve imas.

- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#24031 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ni meni nije mrsko, ali da mi je toliki užitak baš i nijezdruzdjo wrote: Jos kod mene je fakat sex zamjeniti sijalicu. Skidanje tocka i unutrasnje plastike, pa tek onda moze da se pridje.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24032 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da, 15KM, ne znam sta je smijesnokonektovan wrote: Kazes 15 KM???![]()
Mozeys kupit i Stahlville npr al ce cijena bit maaaaaalkice veća
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24033 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
LUX tools je Ok alat za hobi majstore, kao i HM Mullner, Einhell i njegovi podbrendovi i slicnidrug_profi wrote:Evo ovo nije skupo bilo u Peniju. Ne sjećam se tačno cijene čini mi se oko 25.
Sve imas.
Ni ovi iz Binga nisu neko zestoko smece, jedno vrijeme sam intenzivno koristio taj set i nikakvih problema. Narandzasta kutija s prozirnim poklopcem, ne znam brend, nesto je bezveze. Nije ni hrdjao sto kinezi cesto znaju
U zadnjih 5 godina, kad god odem negdje gdje ima alata kupim nesto sebi i sad sve imam a trosak nikakav. Jedino mi jos brusilica fali
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#24034 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da da smiješno je, zato što je vecini vozaca taj trošak ko da mu u koljeno pucas.Throttle wrote:Da, 15KM, ne znam sta je smijesnokonektovan wrote: Kazes 15 KM???![]()
![]()
Mozeys kupit i Stahlville npr al ce cijena bit maaaaaalkice veća
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24035 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Meni aparat za varenje.Throttle wrote:LUX tools je Ok alat za hobi majstore, kao i HM Mullner, Einhell i njegovi podbrendovi i slicnidrug_profi wrote:Evo ovo nije skupo bilo u Peniju. Ne sjećam se tačno cijene čini mi se oko 25.
Sve imas.
Ni ovi iz Binga nisu neko zestoko smece, jedno vrijeme sam intenzivno koristio taj set i nikakvih problema. Narandzasta kutija s prozirnim poklopcem, ne znam brend, nesto je bezveze. Nije ni hrdjao sto kinezi cesto znaju
U zadnjih 5 godina, kad god odem negdje gdje ima alata kupim nesto sebi i sad sve imam a trosak nikakav. Jedino mi jos brusilica fali
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24036 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Imam ja za varenje u sebi al za zavarivanje nemam ni jadrug_profi wrote:Meni aparat za varenje.Throttle wrote:LUX tools je Ok alat za hobi majstore, kao i HM Mullner, Einhell i njegovi podbrendovi i slicnidrug_profi wrote:Evo ovo nije skupo bilo u Peniju. Ne sjećam se tačno cijene čini mi se oko 25.
Sve imas.
Ni ovi iz Binga nisu neko zestoko smece, jedno vrijeme sam intenzivno koristio taj set i nikakvih problema. Narandzasta kutija s prozirnim poklopcem, ne znam brend, nesto je bezveze. Nije ni hrdjao sto kinezi cesto znaju
U zadnjih 5 godina, kad god odem negdje gdje ima alata kupim nesto sebi i sad sve imam a trosak nikakav. Jedino mi jos brusilica fali
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24037 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
grammar nazi.... 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24038 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Takvi ljudi su sirotinja. Al u glavi. Nije to samo za vozace, sutra ce ti krepat prekidac u kuci, puknut steka od sobnih vrata, ako svaki put zoves majstora das vise para nego za pristojan alat a sve gluposti koje vecina ljudi moze odradit. A prvo sto volim sam sebi nesto uradit, svojim rukama i alatom.konektovan wrote:Da da smiješno je, zato što je vecini vozaca taj trošak ko da mu u koljeno pucas.![]()
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24039 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
drug_profi wrote:grammar nazi....
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#24040 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zato sto vozis opela, moras biti full opremljen. Jesi nabavio sebi dijagnostiku....Throttle wrote:Takvi ljudi su sirotinja. Al u glavi. Nije to samo za vozace, sutra ce ti krepat prekidac u kuci, puknut steka od sobnih vrata, ako svaki put zoves majstora das vise para nego za pristojan alat a sve gluposti koje vecina ljudi moze odradit. A prvo sto volim sam sebi nesto uradit, svojim rukama i alatom.konektovan wrote:Da da smiješno je, zato što je vecini vozaca taj trošak ko da mu u koljeno pucas.![]()
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24041 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Imam onu kinesku bluetooth samo
Imam i pistolj za plastiku ako ti treba hahah
Imam i pistolj za plastiku ako ti treba hahah
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#24042 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jesi ti lud, pa prvu stvar koju sam kupio za citroena je pištolj za plastiku. Ima tome 10 ak godina, ali nikad ga još nisam upotrijebio za citroena,.....Throttle wrote:Imam onu kinesku bluetooth samo![]()
Imam i pistolj za plastiku ako ti treba hahah
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24043 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nek stoji, trebat ce 
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#24044 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I drz se hlada...

- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#24045 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sta vam je pistolj za plastiku?
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#24046 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Alat za krpljenje plastike...
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24047 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ispaljuje plasticne metke


- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#24049 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pipi duga devetka 
- Matijevic_Vlado
- Posts: 3491
- Joined: 03/10/2012 14:27
- Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..
#24050 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sinoc majmun u Rajlovcu vozi u suprotnom smijeru i udara direkt u auto i bjezi, bez ikakvog kocenja. Stigli ga ljudi a on mrtav pijan ne moze ni da progovori. Pripadnik OSBiH.
