"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#24026 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vjeshalica »

Evo jos jednog delegata iz komsiluka
Ista stvar neocrtano radi nesposbnosti itd
Koga ba briga ako je za otpada prodaj ga u otpad
Image
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24027 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

vjeshalica wrote:Evo jos jednog delegata iz komsiluka
Ista stvar neocrtano radi nesposbnosti itd
Koga ba briga ako je za otpada prodaj ga u otpad
Image
Toga ima na svakom parkingu, posebno u opštini Novi Grad. Ne kontam sta je pottebno, da bi se ova vozila smjestila na pravo mjesto?!
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24028 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

ovo je potrebno :evil:

Image
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#24029 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Entropio »

Ima neki lik na Youtube koji ide od parkinga do parkinga u Sarajevu i snima ta napustena vozila. Snimio je cini mi se vec 5-6 videa... Ja nisam mogao vjerovati da ih ima onoliko.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24030 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

ima besposlicara snimaĆa kolko hoces :lol:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#24031 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

drug_profi wrote:Mislim da mu ime modela sve govori.
VW je tad nudio lubenicare pasate sa 85 hp, a audi 80 tip2, sa 110 hp tonu laksi od senatora, 60 centi kraci i duplo manjeg gepeka...
ili mercedes 200 benzinac sa 94 hp, 500 kila manje, ali sličnih gabarita, uz sličnu potrošnju goriva...
Znači bio je vjerovatno konkurent najjeftinije mečke iz tog vremena.
Kad se pojavio Senator je bio nasljednik Diplomata i sa 4,8m duzine i skoro 2,7 medjuosovinskog razmaka, luksuznom opremom i motorima od 6 cilindara Opel je ciljao na visoku klasu, Mercedesa W116 i BMW-a E23, CX, P-605, Alfa 6. Nakon Senatora B su se povukli iz te klase.
U klasi Passata lubenicara je bila aktuelna Ascona B koja je nudila motore od 55 do 140 KS. U toj klasi je danas Insignija.
Takmac Mercedesu 200, odnosno W123 u to doba je bio Rekord E1 koji je nudio cetvrtake do 100 KS. Poslije toga su izbacili E2 i dvije generacije Omege pa su i tu klasu ukinuli. Doduse Signum se vodio kao nasljednik Omege al nidjeveze.
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#24032 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

:thumbup:
Hvala!
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#24033 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Industrialyzer »

Image

U trenutku slikanja, na parkingu je bilo 17 praznih mjesta
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24034 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

Industrialyzer wrote:Image

U trenutku slikanja, na parkingu je bilo 17 praznih mjesta
jesil to zivota ti brojo koliko je praznih mjesta bilo ?
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#24035 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Travnički Noćni Šetač »

bitanga_sa_otesa wrote:ima besposlicara snimaĆa kolko hoces :lol:
I ja sam to primijetio... :lol: :lol: :lol:
Entropio wrote:Ima neki lik na Youtube koji ide od parkinga do parkinga u Sarajevu i snima ta napustena vozila. Snimio je cini mi se vec 5-6 videa... Ja nisam mogao vjerovati da ih ima onoliko.
Ramke ba je to... ljudina... deset dijelova je već snimio...
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#24036 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Industrialyzer »

beni-bu-man wrote:
Industrialyzer wrote:Image

U trenutku slikanja, na parkingu je bilo 17 praznih mjesta
jesil to zivota ti brojo koliko je praznih mjesta bilo ?
Jesam, nije tesko :)
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#24037 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

Industrialyzer wrote:
beni-bu-man wrote:
Industrialyzer wrote:Image

U trenutku slikanja, na parkingu je bilo 17 praznih mjesta
jesil to zivota ti brojo koliko je praznih mjesta bilo ?
Jesam, nije tesko :)
zamisljam scenu, lik na parkingu broji slobodna mjesta da bi mogao komentarisat na forumu, aferim :mrgreen:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#24038 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Industrialyzer »

Zamalo si upravu :run:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#24039 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

jel bio ovaj levat..

Image
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#24040 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vjeshalica »

Trebali su ga jednistavno izgurati nekako kamionom ko mu jebe mater
Sigurno je neki debilicar ili debilicarka
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#24041 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Tamo dolazio 5 puta, parking najveca muka, pored komsija ciji prozor gleda u tvoj :-)
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#24042 Re: "Majstori" parkiranja

Post by KB9 »

ti vatrogasci ako su tako stojali i gledali kako nesto gori, zbog auta nekog debila koje nije smjelo bit tu parkirano, su identicni debili ko taj sto je parkiro
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#24043 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

Ko bi platio poslije stetu, kaznu?
Debil koji je pogresno parkiran dobije samo 40KM/2 sve ostalo vatrogasac koji je upravljao vozilom.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#24044 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

mk ultra wrote:Ko bi platio poslije stetu, kaznu?
Debil koji je pogresno parkiran dobije samo 40KM/2 sve ostalo vatrogasac koji je upravljao vozilom.
lijepa ćemerika

kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#24045 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

mk ultra wrote:Ko bi platio poslije stetu, kaznu?
Debil koji je pogresno parkiran dobije samo 40KM/2 sve ostalo vatrogasac koji je upravljao vozilom.

da
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#24046 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Pa napise se zakon koji takvu stetu poptuno svaljuje na nepropsino parkiranog. Naravno steta mora biti minimalna. Vjestak procjenjuje jel vozilo pretjerano osteceno, vise nego je bilo nuzno i donosi konacno rjesenje.
A gledano ovako na gornjoj slici, crijevo je moglo biti pruzeno i ispod vozila, nije bilo nuzno razbijati prozore. medjutim trening vatrogasaca im ovo nalaze i odobrava.
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#24047 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

Meni je tu najveci problem policija koja tu vjerovatno nikad kaznu nije napisala

Smećarska posla, a ljudi ginu
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#24048 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Najveci je problem sto je data dozvola za gradnjuu bez dovoljno besplatnih parking mjesta, ili su morali cijenu stana ukalkulisati sa cijenom garaze, ali ovo sto se sad radi svuda, da se stanovi prave bez obezbjedjenog free parkinga provociraju parkiranje gdje se god moze. Naravno u zemlji gdje je prosjecan IQ najnizi u evropi, ocekivano je da neki debil parkira pred garazom....
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#24049 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

Ne mogu pjeske doći do zgrade a ne autom :-)

Evo ako izađeš na stupu iz tramvaja kako ces pjeske doći do tibre, ove kod gasproma, nema trotoara nigdje
Nema ni na drugoj strani

Ali zgrada postoji
User avatar
kabal1337
Posts: 13444
Joined: 11/02/2012 21:08

#24050 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kabal1337 »

steta pa nije Amerika gdje vatrogasno izgura i policijsko vozilo ako treba
Locked