FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#24026 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Vito pisi onim tvojim da uzmu Alexisa za 35 miliona
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#24027 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Teljo, Neymar, Alexis su opasani po Barsinu tika-taku.

Vito pisi onim tvojim da uzmu Alexisa za 35 miliona
Doleglava je flop.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#24028 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:Teljo, Neymar, Alexis su opasani po Barsinu tika-taku.

Vito pisi onim tvojim da uzmu Alexisa za 35 miliona
Doleglava je flop.
Ma treba vam jos jedan uz Callejona i Higuaina u napadu na LS .Cijena sitnica
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#24029 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:Vito pisi onim tvojim da uzmu Alexisa za 35 miliona
Vito , pusti ti Skenderiju :-) :mrgreen: vakat je da Napoli dovede Alexisa za 25 miki....cijena ko brat bratu 8-)
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#24030 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Manchester United target Cesc Fabregas set to stay at Barcelona after talks with their new coach

Reds' £30million offer remains on the table following hush-hush meeting with the star's agent but his mind seems made up

mirror.co.uk/manchester-united-transfers-cesc-fabregas
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#24031 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

Image

Uploaded with ImageShack.us
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#24032 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Image
:lol:
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#24033 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Obajsnio mu kome treba da dodaje loptu :-D
U izoliranom su razgovoru ostali punih pet minuta.

Sam je brazilski nogometaš ostao zatečen gostoljubivošću najvećeg svjetskog nogometaša s kojim će od danas početi zajedničke treninge pod novim trenerom Gerardom Martinom.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#24034 Xavi Hernandez ● The System

Post by 5 0 5 »

User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#24035 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

Cesc Fabregas odlučan u namjeri da ostane na Camp Nou


Iako je Manchester United poslao dvije ponude za Cesca Fabregasa, on nema namjeru da napušta Barcelonu u ovom prelaznom roku.

Španski mediji tvrde da je Fabregas dao obećanje Titu Vilanovi da neće napustiti Barcelonu, i odlučan je u namjeri da ostane i sarađuje sa Martinom. On je svom agentu, Darenu Dejnu, saopštio svoju odluku, pa će Manchester United morati da se okrene drugim opcijama, prenosi nogometni-magazin.

Engleski mediji su juče objavili vijest o tajnom sastanku igračevog agenta i predstavnika "Crvenih đavola", ali je očigledno ta vijest bila lažna. Još uvijek se ne zna da li je to bila novinarska greška, ili pokušaj Manchester Uniteda da destabilizuje položaj igrača.

U svakom slučaju, poslije Fabregasovog odbijanja, "Crveni đavoli" će morati da potraže druge opcije na sredini terena.

(vijesti.ba)
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#24036 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Alexis u Napoli ?

http://barcabih.bh-x.com/barca-news/tra ... -barcelone

Daj Bože da se desi....vijest koja ce obradovati Vitu :-) :razz:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#24037 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

neymar ce ipak igrati u poljskoj.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#24038 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

505sCrtom wrote:neymar ce ipak igrati u poljskoj.
Morace da klub ne bi placao penale.
solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#24039 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

Jesmo li kompletni sutra? Igraju li Xavi i Iniesta (Fabregas)?
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#24040 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

solo2 wrote:Jesmo li kompletni sutra? Igraju li Xavi i Iniesta (Fabregas)?
ne. spanci i brazilci ostaju u barceloni. samo se neymar prikljucuje ovima sto su i do sad igrali.
solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#24041 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

505sCrtom wrote:
solo2 wrote:Jesmo li kompletni sutra? Igraju li Xavi i Iniesta (Fabregas)?
ne. spanci i brazilci ostaju u barceloni. samo se neymar prikljucuje ovima sto su i do sad igrali.
Ok - znaci tek u petak (protiv Santosa) igraju svi?
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#24042 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

da
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#24043 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Sreca pa Thiago ode. Ko bi ih sad trojicu trpio :-D

Image
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#24044 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Cat radio: David Luiz ili Dani Agger
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#24045 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

skenderija04 wrote:Cat radio: David Luiz ili Dani Agger
Agger je zesci flop a do Luiza ne moze Barsa dobaciti.
Thiago Silva nista.


HB_BHF wrote:Image
:lol:
Who is Tata ? :mrgreen:
Last edited by DonVito on 29/07/2013 23:39, edited 2 times in total.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#24046 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:
skenderija04 wrote:Cat radio: David Luiz ili Dani Agger
Agger je zesci flop a do Luiza ne moze Barsa dobaciti.
Thiago Silva nista.
Pa nije Gradina...
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#24047 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Zar nije Song je buducnost stopera.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#24048 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:Zar nije Song je buducnost stopera.
Song je sampion u prvoj sezoni.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#24049 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Vito poruci Aureliju da je Alexis spreman da krene pod Vezuv :razz: :D
25 milki je bagatela za takvog iluzionistu :-)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#24050 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:Vito poruci Aureliju da je Alexis spreman da krene pod Vezuv :razz: :D
25 milki je bagatela za takvog iluzionistu :-)
A i Song za 15...Moze igrati i stopera :D
Post Reply