FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#24026 Re: FC Barcelona
Vito pisi onim tvojim da uzmu Alexisa za 35 miliona
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#24027 Re: FC Barcelona
Teljo, Neymar, Alexis su opasani po Barsinu tika-taku.
Doleglava je flop.Vito pisi onim tvojim da uzmu Alexisa za 35 miliona
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#24028 Re: FC Barcelona
Ma treba vam jos jedan uz Callejona i Higuaina u napadu na LS .Cijena sitnicaDonVito wrote:Teljo, Neymar, Alexis su opasani po Barsinu tika-taku.
Doleglava je flop.Vito pisi onim tvojim da uzmu Alexisa za 35 miliona
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#24029 Re: FC Barcelona
Vito , pusti ti Skenderijuskenderija04 wrote:Vito pisi onim tvojim da uzmu Alexisa za 35 miliona
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#24030 Re: FC Barcelona
Manchester United target Cesc Fabregas set to stay at Barcelona after talks with their new coach
Reds' £30million offer remains on the table following hush-hush meeting with the star's agent but his mind seems made up
mirror.co.uk/manchester-united-transfers-cesc-fabregas
Reds' £30million offer remains on the table following hush-hush meeting with the star's agent but his mind seems made up
mirror.co.uk/manchester-united-transfers-cesc-fabregas
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#24033 Re: FC Barcelona
Obajsnio mu kome treba da dodaje loptu
U izoliranom su razgovoru ostali punih pet minuta.
Sam je brazilski nogometaš ostao zatečen gostoljubivošću najvećeg svjetskog nogometaša s kojim će od danas početi zajedničke treninge pod novim trenerom Gerardom Martinom.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#24035 Re: FC Barcelona
Cesc Fabregas odlučan u namjeri da ostane na Camp Nou
Iako je Manchester United poslao dvije ponude za Cesca Fabregasa, on nema namjeru da napušta Barcelonu u ovom prelaznom roku.
Španski mediji tvrde da je Fabregas dao obećanje Titu Vilanovi da neće napustiti Barcelonu, i odlučan je u namjeri da ostane i sarađuje sa Martinom. On je svom agentu, Darenu Dejnu, saopštio svoju odluku, pa će Manchester United morati da se okrene drugim opcijama, prenosi nogometni-magazin.
Engleski mediji su juče objavili vijest o tajnom sastanku igračevog agenta i predstavnika "Crvenih đavola", ali je očigledno ta vijest bila lažna. Još uvijek se ne zna da li je to bila novinarska greška, ili pokušaj Manchester Uniteda da destabilizuje položaj igrača.
U svakom slučaju, poslije Fabregasovog odbijanja, "Crveni đavoli" će morati da potraže druge opcije na sredini terena.
(vijesti.ba)
Iako je Manchester United poslao dvije ponude za Cesca Fabregasa, on nema namjeru da napušta Barcelonu u ovom prelaznom roku.
Španski mediji tvrde da je Fabregas dao obećanje Titu Vilanovi da neće napustiti Barcelonu, i odlučan je u namjeri da ostane i sarađuje sa Martinom. On je svom agentu, Darenu Dejnu, saopštio svoju odluku, pa će Manchester United morati da se okrene drugim opcijama, prenosi nogometni-magazin.
Engleski mediji su juče objavili vijest o tajnom sastanku igračevog agenta i predstavnika "Crvenih đavola", ali je očigledno ta vijest bila lažna. Još uvijek se ne zna da li je to bila novinarska greška, ili pokušaj Manchester Uniteda da destabilizuje položaj igrača.
U svakom slučaju, poslije Fabregasovog odbijanja, "Crveni đavoli" će morati da potraže druge opcije na sredini terena.
(vijesti.ba)
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#24036 Re: FC Barcelona
Alexis u Napoli ?
http://barcabih.bh-x.com/barca-news/tra ... -barcelone
Daj Bože da se desi....vijest koja ce obradovati Vitu

http://barcabih.bh-x.com/barca-news/tra ... -barcelone
Daj Bože da se desi....vijest koja ce obradovati Vitu
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#24037 Re: FC Barcelona
neymar ce ipak igrati u poljskoj.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#24038 Re: FC Barcelona
Morace da klub ne bi placao penale.505sCrtom wrote:neymar ce ipak igrati u poljskoj.
-
solo2
- Posts: 1296
- Joined: 22/03/2011 19:49
#24039 Re: FC Barcelona
Jesmo li kompletni sutra? Igraju li Xavi i Iniesta (Fabregas)?
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#24040 Re: FC Barcelona
ne. spanci i brazilci ostaju u barceloni. samo se neymar prikljucuje ovima sto su i do sad igrali.solo2 wrote:Jesmo li kompletni sutra? Igraju li Xavi i Iniesta (Fabregas)?
-
solo2
- Posts: 1296
- Joined: 22/03/2011 19:49
#24041 Re: FC Barcelona
Ok - znaci tek u petak (protiv Santosa) igraju svi?505sCrtom wrote:ne. spanci i brazilci ostaju u barceloni. samo se neymar prikljucuje ovima sto su i do sad igrali.solo2 wrote:Jesmo li kompletni sutra? Igraju li Xavi i Iniesta (Fabregas)?
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#24043 Re: FC Barcelona
Sreca pa Thiago ode. Ko bi ih sad trojicu trpio


- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#24044 Re: FC Barcelona
Cat radio: David Luiz ili Dani Agger
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#24045 Re: FC Barcelona
Agger je zesci flop a do Luiza ne moze Barsa dobaciti.skenderija04 wrote:Cat radio: David Luiz ili Dani Agger
Thiago Silva nista.
Who is Tata ?HB_BHF wrote:
Last edited by DonVito on 29/07/2013 23:39, edited 2 times in total.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#24046 Re: FC Barcelona
Pa nije Gradina...DonVito wrote:Agger je zesci flop a do Luiza ne moze Barsa dobaciti.skenderija04 wrote:Cat radio: David Luiz ili Dani Agger
Thiago Silva nista.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#24047 Re: FC Barcelona
Zar nije Song je buducnost stopera.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#24048 Re: FC Barcelona
Song je sampion u prvoj sezoni.DonVito wrote:Zar nije Song je buducnost stopera.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#24049 Re: FC Barcelona
Vito poruci Aureliju da je Alexis spreman da krene pod Vezuv
25 milki je bagatela za takvog iluzionistu
25 milki je bagatela za takvog iluzionistu
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#24050 Re: FC Barcelona
A i Song za 15...Moze igrati i stoperaLSD wrote:Vito poruci Aureliju da je Alexis spreman da krene pod Vezuv![]()
![]()
25 milki je bagatela za takvog iluzionistu

