To je poenta.OldMayor wrote:Cuj kako, pa valjda bi trebao znati da nije isto napraviti zgradu od 4 sprata i 13 spratova. Cijena zemlje je u oba slucaja ista.TheHound wrote:Kako to da je opet u Tibri najjeftinij kvadrat u citavom Sarajevu? Prica ti ne pije vodu, ko da si tek dosao ovdje s Novog Zelanda.iceman2010 wrote: Bilo je kontekstu price kako je cijena stana povoljna i kako ne moze nize, a ljudi postali multimilioneri. Znaci da se radi o ostvarivanju ekstra profita i da je dio toga trebao biti potrosen na parkove, zelene povrsine, parking mjesta... Ne mogu supe na viljusku sa pricom kako je cijena stana super povoljna. Jedini koji su super povoljno prosli, a zbog sprege sa lokalnim vlastima, su vlasnici Tibre.
Eto vlasnici Tibre postali milioneri preko noci, zahvaljujuci onim zgradama na stupu. Ma daj bolan de razmisli malo.
Isto tako nije isto naruciti 30 wc solja i 3000 wc solja. 100 prozora ili 10.000 prozora.
I opet kad sagledas kolicinu stanova, on je mogao ici jos dole sa cijenom, ali zasto bi kad mu i ovako ide prodaja.
Da ima bolje a jeftinije ne bi on prodao ni jedan stan. Ocigledno nema jeftinije jer je prodao SVE stanove.
