Federalna televizija

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Platformas
Posts: 1323
Joined: 07/08/2011 09:45
Location: /public_html
Contact:

#2401 Re: Federalna televizija

Post by Platformas »

Dobar prilog neki dan o hapanju na izgradnji VC koridora.
I Edina se vratila :dance:
User avatar
chakany
Posts: 3445
Joined: 05/09/2010 14:05

#2402 Re: Federalna televizija

Post by chakany »

Ja FTV uopće ne gledam. Na toj televiziji je dobar samo informativni program, a mene politika iskreno ne zanima.
Filmovi prikazani po hiljadu puta, a serije nakon što završe svoje premijerno emitovanje odmah idu u repriziranom repriznom izdanju :lol:
Ma tako na pomenutoj TV, možemo da gledamo Sve će biti dobro, Našu malu kliniku, Lud zbunjen normalan, Vizu za budućnost, Zauvijek susjedi.
Jednostavno su i Fazlinovići postali iritantni kada ih gledate non stop na FTV-u.
Užas užas i samo užas.
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#2403 Re: Federalna televizija

Post by evo mene »

StupskaBitanga wrote:portal im je ok i pristojan i ipp također
Kakvi im to vjetrovi tamo pušu?
Dobro je više novinar! Vazda pametuješ!
novosarajevo
Posts: 10
Joined: 21/01/2013 00:23

#2404 Re: Federalna televizija

Post by novosarajevo »

evo mene wrote:
StupskaBitanga wrote:portal im je ok i pristojan i ipp također
Kakvi im to vjetrovi tamo pušu?
Dobro je više novinar! Vazda pametuješ!

Portal je bezveze, o cemu pricate, bolji hayatov facebook nego njihov portal
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2405 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Izbor vijesti i tema na portalu je sasvim ok
Nema žutila i gluposti po naslovnici
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#2406 Re: Federalna televizija

Post by evo mene »

StupskaBitanga wrote:Izbor vijesti i tema na portalu je sasvim ok
Nema žutila i gluposti po naslovnici
Ko je tebe učio novinarstvu, Bože sačuvaj. Al hajde danas je tako, sve naopako!
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2407 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

šta bi ti na javnom servisu da na portalu stoji gola stražnjica ili slično žutilo koje se plasira evo na klixu i ** No links **
Klix idepo tome i služe jer su komercijala a javni servis ima skroz drugu funkciju
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#2408 Re: Federalna televizija

Post by evo mene »

StupskaBitanga wrote:šta bi ti na javnom servisu da na portalu stoji gola stražnjica ili slično žutilo koje se plasira evo na klixu i ** No links **
Klix idepo tome i služe jer su komercijala a javni servis ima skroz drugu funkciju
Provaljen si i znamo ko si!!! Tvoje novinarsko umijeće doseže za pisanje po forumima pod lažnim imenom. Tako je svojevremeno i Skjtovski - Ognjen Blagojević. Prestani više!!!
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#2409 Re: Federalna televizija

Post by vrbas1979 »

StupskaBitanga wrote:šta bi ti na javnom servisu da na portalu stoji gola stražnjica ili slično žutilo koje se plasira evo na klixu i ** No links **
Klix idepo tome i služe jer su komercijala a javni servis ima skroz drugu funkciju
Kakve ti to nebuloze pišeš?

Osim ako se ne zajebavaš ovo je najveća glupost koju sam pročitao u ovoj godini.

Pa Federalna TV je, uvjeren sam u to, jedini JAVNI servis na čitavom svijetu gdje upravo možeš naći guzice i sise.

Tebi je dosadno pa se zezaš s nama, ili nas praviš budalama ili nikada nisi otvorio federalna.ba

Image
User avatar
Platformas
Posts: 1323
Joined: 07/08/2011 09:45
Location: /public_html
Contact:

#2410 Re: Federalna televizija

Post by Platformas »

Pa ovo je skoro pa najljepše što nam je FTV ponudila još od njenog osnivanja.

Image
User avatar
vee-jay
Posts: 9832
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#2411 Re: Federalna televizija

Post by vee-jay »

'bote jest im ova nova stranica sranje :shock: kao da su u devedesetim :shock:
User avatar
chelo
Posts: 657
Joined: 13/02/2010 18:47
Location: Sarajevo

#2412 Re: Federalna televizija

Post by chelo »

Platformas wrote:Pa ovo je skoro pa najljepše što nam je FTV ponudila još od njenog osnivanja.

Image
Bafticu druze vidis li ovo?
Juce je imao emisiju o RTVFBIH - misljenja pretplatnika.
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#2413 Re: Federalna televizija

Post by Better Man »

Večeras u Pošteno kod Duške Jurišić jedan od gostiju je osvjedočeni fašista i branitelj RS-a, četničke ideologije i samoproglašeni stručnjak za terorizam Dževad Galijašević! Ovo je sramota za Dušku Jurišić i pokazatelj da je na jako niske grane spala kao novinar kad ugošćuje i daje prostor jednom ovakvom ludaku!
Last edited by Better Man on 28/01/2013 20:54, edited 1 time in total.
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2414 Re: Federalna televizija

Post by karanana »

kad sam ga vidio zgadilo mi se. odmah sam prebacio na PTPC jer je tema i tamo ista. kad ono tamo vlajki, ali opet bolje nego onaj smrad.

hahaha, joj i ovih na PTPC-u....hahaha....kaze jedan propali obavjestajac: targetovani cilj.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2415 Re: Federalna televizija

Post by It_is_a_Leclerc »

Better Man wrote:Večeras u Pošteno kod Duđke Jurišić jedan od gostiju je osvjedočeni fašista i branitelj RS-a, četničke ideologije i samoproglašeni stručnjak za terorizam Dževad Galijašević! Ovo je sramota za Dušku Jurišić i pokazatelj da je na jako niske grane spala kao novinar kad ugošćuje i daje prostor jednom ovakvom ludaku!
Duška Jurišić je vrhunski novinar, praktički - novinar iz udžbenika. To ti mogu potvrditi svi kvalifikovani žurnalisti. Ona je dovela Galijaševića i do kraja emisije će ga izuti iz obuće. Sjećam se, prije početka harange na ovu časnu ženu, u emisiji "Pošteno" je dovela Emila Vlajkija kojeg je tako isponižavala i na suptilan način izvrijeđala da se isti dan kasnije obratio saopćenjem o tome kako je Duška Jurišić "dobropoznata igračica stranog faktora koja radi na daljnjem usložnjavanju odnosa u BiH".
User avatar
Cielo
Posts: 57
Joined: 21/08/2012 12:05

#2416 Re: Federalna televizija

Post by Cielo »

It_is_a_Leclerc wrote:Ona je dovela Galijaševića i do kraja emisije će ga izuti iz obuće.
Imaš li kakav link sinko Bog ti dao? :)
User avatar
vatrogasac
Posts: 10076
Joined: 24/04/2006 21:33

#2417 Re: Federalna televizija

Post by vatrogasac »

It_is_a_Leclerc wrote:Ona je dovela Galijaševića i do kraja emisije će ga izuti iz obuće.
Ode Dževdo bos kući. Mene je Duška iznenadila na prvu što jednog outsidera pozvala na temu o Dodiku i RS, ali izvrsna prilika da mu skine maske i pokaže ko još Dodika brani....istina sofisticirano.
User avatar
vee-jay
Posts: 9832
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#2418 Re: Federalna televizija

Post by vee-jay »

Da da, definicija "slobode govora" je i te kako fleksibilna definicija u BiH. U BiH, kako je danas, i Hitler bi nasao mjesta na televiziji. Na zapadu, covjek kao Dodik, nakon intervijua datom FTVu nebi vise nigdje nasao prostora... tj. medijski pritisak bi bio toliki da bi nakon sedmice dana morao dati ostavku i nestati sa lica politicke scene citavog Balkana... al' eto, u BiH kakva drzava, takvi i mediji...
pianist
Posts: 223
Joined: 04/03/2008 22:11

#2419 Re: Federalna televizija

Post by pianist »

Ne znam sta pisete za portal, ovo dobro izgleda, uglavnom bolje nego portali vecine medija u BiH :)
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#2420 Re: Federalna televizija

Post by T-Rexx »

Bakir Hadziomerovic se vratio na FTV. :sad:

Sad ce utihnuti svaka kritika na racun Zlaje, Dodika, i vladajuce oligarhije.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2421 Re: Federalna televizija

Post by sumirprimus »

T-Rexx wrote:Bakir Hadziomerovic se vratio na FTV. :sad:

Sad ce utihnuti svaka kritika na racun Zlaje, Dodika, i vladajuce oligarhije.
Ništa onda,ti na igman tv..čujem ima svega... :D
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2422 Re: Federalna televizija

Post by Logovan »

T-Rexx wrote:Bakir Hadziomerovic se vratio na FTV. :sad:

Sad ce utihnuti svaka kritika na racun Zlaje, Dodika, i vladajuce oligarhije.
Vratila se "stara dobra vremena". :mrgreen:
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#2423 Re: Federalna televizija

Post by T-Rexx »

SDP-u nema alternative :D :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51131
Joined: 29/06/2011 23:39

#2424 Re: Federalna televizija

Post by dječak sa šibicama »

Zasto oni bubaju djingl "svake nedelje u 20 h nove epizode LZN" a gledam slucajno u ovu nedelju, stara epizoda :-)
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#2425 Re: Federalna televizija

Post by VjecitiStudent »

Pozuri novinarcino Bakire, valja Kokija jos veceras prati.
Post Reply