vec pocinjem u glavi mislit trolllllMa.Le.Na wrote:*mima* wrote:Imal ko da odvede Seherzadu i pokaze joj farmerice?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
naklon
What to wear???
Moderator: anex
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2401 Re: What to wear???
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2402 Re: What to wear???
sto ja nista ne kontam 
- idealnolosa
- Posts: 890
- Joined: 13/06/2011 11:28
- Location: Sarajevo
#2403 Re: What to wear???
A mene boli sta ko prica
-
*mima*
#2404 Re: What to wear???
ja ne znam kako ti ne dosadi draga seherzada.....koji li ti je ovo nick po redu........
- idealnolosa
- Posts: 890
- Joined: 13/06/2011 11:28
- Location: Sarajevo
#2405 Re: What to wear???
Ako nesto mislis draga Mima,onda 105-ti
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2407 Re: What to wear???
hello ladies, evo današnje teme: kožna jakna + haljinica
http://malezensketeme.com/post/6497
Ne znam jeste li imale problema sa MZT, nesto nas izgled ahosting zeza pa cemo morati mijenjati, dotad ako bude zezalo, sorry pls nije do nas
http://malezensketeme.com/post/6497
Ne znam jeste li imale problema sa MZT, nesto nas izgled ahosting zeza pa cemo morati mijenjati, dotad ako bude zezalo, sorry pls nije do nas
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2408 Re: What to wear???
joj super ovo za kožne jakne - al ja imam od brušene mat kože, ( nije sjajna ) kao kratki sakoić - jel se to pika kao kožna jakna ?
I zna li neko kako takve jakne reaguju na kišu ?
I zna li neko kako takve jakne reaguju na kišu ?
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2409 Re: What to wear???
ja imam tri kozne jakne
al nijedna nije prava koza (ne bih to kupila ni u ludilu)
nedavno su u benetonu bile one od 400KM snizene na 80
nedavno su u benetonu bile one od 400KM snizene na 80
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2410 Re: What to wear???
Pa nosiš li kad je kišno vrijeme ili samo kad je suho ? Kako ih održavaš ?
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2411 Re: What to wear???
sve do prvog snijega bgm
sto kad je kisa, naravno da ne propustaju 
obrises mokrom krpicom.
tu od antilopa nemam :S
obrises mokrom krpicom.
tu od antilopa nemam :S
- Lipstick Jungle
- Posts: 273
- Joined: 01/09/2011 21:44
#2412 Re: What to wear???
ja imam crnu i smedju, isto nisu od prave koze,
kupila jednu u Berishki, druga iz Stadivariusa,
nosim ih najnormalnije i po kisi i sve ok
sad bih jednu boje konjaka
kupila jednu u Berishki, druga iz Stadivariusa,
nosim ih najnormalnije i po kisi i sve ok
sad bih jednu boje konjaka
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2413 Re: What to wear???
joj znaju biti nezgodne, ja se sjecam kad je mama nekad imala kao kostim (to se tad nosilo jel) od brusene koze boje crnog vina, preddivno, i odnese na csicenje i unistili jos..zamzija wrote:joj super ovo za kožne jakne - al ja imam od brušene mat kože, ( nije sjajna ) kao kratki sakoić - jel se to pika kao kožna jakna ?![]()
I zna li neko kako takve jakne reaguju na kišu ?
ja inace volim vise tu brusenu kozu, al nemam jaknu pa ne znam kako bi se ponasalo..ja imam dvije, crnu i onu boje konjaka
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2414 Re: What to wear???
ta mi je boja UVIJEK bila lijepaLipstick Jungle wrote: sad bih jednu boje konjaka
Kad vidim nekog sa torbom, jaknom ili cipelama u toj boji, dođe mi da strgnem i ponesem kući
-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
#2415 Re: What to wear???
Nadinka wrote:hello ladies, evo današnje teme: kožna jakna + haljinica
http://malezensketeme.com/post/6497
Ne znam jeste li imale problema sa MZT, nesto nas izgled ahosting zeza pa cemo morati mijenjati, dotad ako bude zezalo, sorry pls nije do nas
Koji je grob ova pippa to nije normalno. Ne znam sto je novinari furaju toliko.
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2416 Re: What to wear???
a valjda sto je familija od ovih s krunamashin wrote:Nadinka wrote:hello ladies, evo današnje teme: kožna jakna + haljinica
http://malezensketeme.com/post/6497
Ne znam jeste li imale problema sa MZT, nesto nas izgled ahosting zeza pa cemo morati mijenjati, dotad ako bude zezalo, sorry pls nije do nas
Koji je grob ova pippa to nije normalno. Ne znam sto je novinari furaju toliko.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2417 Re: What to wear???
navodno ima super tijelo, al ja jos nisam upratila toshin wrote:Nadinka wrote:hello ladies, evo današnje teme: kožna jakna + haljinica
http://malezensketeme.com/post/6497
Ne znam jeste li imale problema sa MZT, nesto nas izgled ahosting zeza pa cemo morati mijenjati, dotad ako bude zezalo, sorry pls nije do nas
Koji je grob ova pippa to nije normalno. Ne znam sto je novinari furaju toliko.
-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
#2418 Re: What to wear???
Vjeruj mi da nema 
edit:
Helen Mirren ima
edit:
Helen Mirren ima
- niko_niko_kao_ja
- Posts: 679
- Joined: 15/05/2010 06:19
- Location: Ti si bio svugde u mom' svemu
#2419 Re: What to wear???
zene drage interesuje me gdje ima kupiti onih pantola helanki, sa gumom oko struka, posto sam trudna, a ne mogu naci nigdje neke lijepe trudnicke farmerke, a pritom da su jos udobne
, skontala sam da mi je to mozda najbolja opcija. unaprijed se zahvaljujem na odgovorima. 
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2420 Re: What to wear???
Ima iritantnu glavu, onaj izoperirani nos bas kao i Demi Moor.Nadinka wrote:a valjda sto je familija od ovih s krunamashin wrote:Nadinka wrote:hello ladies, evo današnje teme: kožna jakna + haljinica
http://malezensketeme.com/post/6497
Ne znam jeste li imale problema sa MZT, nesto nas izgled ahosting zeza pa cemo morati mijenjati, dotad ako bude zezalo, sorry pls nije do nas
Koji je grob ova pippa to nije normalno. Ne znam sto je novinari furaju toliko.a ruzna fakat
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2421 Re: What to wear???
vidim i jashin wrote:Vjeruj mi da nema
edit:
Helen Mirren ima
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2422 Re: What to wear???
al znas sta, na onom vjencanjuje fakat izgledal ako da ima odlicno tijelo, bila je uonoj nekoj uskoj bijeloj haljini, bas odbro izgledalaalica.k wrote:vidim i jashin wrote:Vjeruj mi da nema
edit:
Helen Mirren ima
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2423 Re: What to wear???
pa meni joj nisu lose noge
- otherside
- Posts: 4922
- Joined: 30/10/2004 00:32
- Location: sarajevo
#2424 Re: What to wear???
imas u alti onaj waikiki (tako nekakoniko_niko_kao_ja wrote:zene drage interesuje me gdje ima kupiti onih pantola helanki, sa gumom oko struka, posto sam trudna, a ne mogu naci nigdje neke lijepe trudnicke farmerke, a pritom da su jos udobne, skontala sam da mi je to mozda najbolja opcija. unaprijed se zahvaljujem na odgovorima.
i to je jedina radnja za koju ja znam da ima taj trudnicki dio.
fakat ne racunam onaj jad u benetonu.
- niko_niko_kao_ja
- Posts: 679
- Joined: 15/05/2010 06:19
- Location: Ti si bio svugde u mom' svemu
#2425 Re: What to wear???
bila sam tamo nedavno i nisam nista nasla da mi odgovara, malo sam ters.otherside wrote:imas u alti onaj waikiki (tako nekakoniko_niko_kao_ja wrote:zene drage interesuje me gdje ima kupiti onih pantola helanki, sa gumom oko struka, posto sam trudna, a ne mogu naci nigdje neke lijepe trudnicke farmerke, a pritom da su jos udobne, skontala sam da mi je to mozda najbolja opcija. unaprijed se zahvaljujem na odgovorima.
). e tamo ima dio sa trudnickim stvarima.
i to je jedina radnja za koju ja znam da ima taj trudnicki dio.
fakat ne racunam onaj jad u benetonu.
