What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2401 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Ma.Le.Na wrote:
*mima* wrote:Imal ko da odvede Seherzadu i pokaze joj farmerice?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

naklon :D
vec pocinjem u glavi mislit trolllll
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#2402 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

sto ja nista ne kontam :roll:
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#2403 Re: What to wear???

Post by idealnolosa »

A mene boli sta ko prica
*mima*

#2404 Re: What to wear???

Post by *mima* »

ja ne znam kako ti ne dosadi draga seherzada.....koji li ti je ovo nick po redu........
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#2405 Re: What to wear???

Post by idealnolosa »

Ako nesto mislis draga Mima,onda 105-ti
*mima*

#2406 Re: What to wear???

Post by *mima* »

ne znam kako tebi ne dosadi.......
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2407 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

hello ladies, evo današnje teme: kožna jakna + haljinica
http://malezensketeme.com/post/6497

Ne znam jeste li imale problema sa MZT, nesto nas izgled ahosting zeza pa cemo morati mijenjati, dotad ako bude zezalo, sorry pls nije do nas
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2408 Re: What to wear???

Post by zamzija »

joj super ovo za kožne jakne - al ja imam od brušene mat kože, ( nije sjajna ) kao kratki sakoić - jel se to pika kao kožna jakna ? :)
I zna li neko kako takve jakne reaguju na kišu ?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2409 Re: What to wear???

Post by alica.k »

ja imam tri kozne jakne :) al nijedna nije prava koza (ne bih to kupila ni u ludilu)
nedavno su u benetonu bile one od 400KM snizene na 80 :D
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2410 Re: What to wear???

Post by zamzija »

Pa nosiš li kad je kišno vrijeme ili samo kad je suho ? Kako ih održavaš ?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2411 Re: What to wear???

Post by alica.k »

sve do prvog snijega bgm :) sto kad je kisa, naravno da ne propustaju :)
obrises mokrom krpicom.

tu od antilopa nemam :S
User avatar
Lipstick Jungle
Posts: 273
Joined: 01/09/2011 21:44

#2412 Re: What to wear???

Post by Lipstick Jungle »

ja imam crnu i smedju, isto nisu od prave koze,
kupila jednu u Berishki, druga iz Stadivariusa,
nosim ih najnormalnije i po kisi i sve ok :thumbup:

sad bih jednu boje konjaka
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2413 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

zamzija wrote:joj super ovo za kožne jakne - al ja imam od brušene mat kože, ( nije sjajna ) kao kratki sakoić - jel se to pika kao kožna jakna ? :)
I zna li neko kako takve jakne reaguju na kišu ?
joj znaju biti nezgodne, ja se sjecam kad je mama nekad imala kao kostim (to se tad nosilo jel) od brusene koze boje crnog vina, preddivno, i odnese na csicenje i unistili jos..

ja inace volim vise tu brusenu kozu, al nemam jaknu pa ne znam kako bi se ponasalo..ja imam dvije, crnu i onu boje konjaka :D
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2414 Re: What to wear???

Post by zamzija »

Lipstick Jungle wrote: sad bih jednu boje konjaka
ta mi je boja UVIJEK bila lijepa :-D
Kad vidim nekog sa torbom, jaknom ili cipelama u toj boji, dođe mi da strgnem i ponesem kući :)
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#2415 Re: What to wear???

Post by shin »

Nadinka wrote:hello ladies, evo današnje teme: kožna jakna + haljinica
http://malezensketeme.com/post/6497

Ne znam jeste li imale problema sa MZT, nesto nas izgled ahosting zeza pa cemo morati mijenjati, dotad ako bude zezalo, sorry pls nije do nas

Koji je grob ova pippa to nije normalno. Ne znam sto je novinari furaju toliko.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2416 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

shin wrote:
Nadinka wrote:hello ladies, evo današnje teme: kožna jakna + haljinica
http://malezensketeme.com/post/6497

Ne znam jeste li imale problema sa MZT, nesto nas izgled ahosting zeza pa cemo morati mijenjati, dotad ako bude zezalo, sorry pls nije do nas

Koji je grob ova pippa to nije normalno. Ne znam sto je novinari furaju toliko.
a valjda sto je familija od ovih s krunama :D a ruzna fakat
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2417 Re: What to wear???

Post by alica.k »

shin wrote:
Nadinka wrote:hello ladies, evo današnje teme: kožna jakna + haljinica
http://malezensketeme.com/post/6497

Ne znam jeste li imale problema sa MZT, nesto nas izgled ahosting zeza pa cemo morati mijenjati, dotad ako bude zezalo, sorry pls nije do nas

Koji je grob ova pippa to nije normalno. Ne znam sto je novinari furaju toliko.
navodno ima super tijelo, al ja jos nisam upratila to
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#2418 Re: What to wear???

Post by shin »

Vjeruj mi da nema :D


edit:

Helen Mirren ima :D
User avatar
niko_niko_kao_ja
Posts: 679
Joined: 15/05/2010 06:19
Location: Ti si bio svugde u mom' svemu

#2419 Re: What to wear???

Post by niko_niko_kao_ja »

zene drage interesuje me gdje ima kupiti onih pantola helanki, sa gumom oko struka, posto sam trudna, a ne mogu naci nigdje neke lijepe trudnicke farmerke, a pritom da su jos udobne :x , skontala sam da mi je to mozda najbolja opcija. unaprijed se zahvaljujem na odgovorima. :D
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2420 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

Nadinka wrote:
shin wrote:
Nadinka wrote:hello ladies, evo današnje teme: kožna jakna + haljinica
http://malezensketeme.com/post/6497

Ne znam jeste li imale problema sa MZT, nesto nas izgled ahosting zeza pa cemo morati mijenjati, dotad ako bude zezalo, sorry pls nije do nas

Koji je grob ova pippa to nije normalno. Ne znam sto je novinari furaju toliko.
a valjda sto je familija od ovih s krunama :D a ruzna fakat
Ima iritantnu glavu, onaj izoperirani nos bas kao i Demi Moor.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2421 Re: What to wear???

Post by alica.k »

shin wrote:Vjeruj mi da nema :D


edit:

Helen Mirren ima :D
vidim i ja :)
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2422 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

alica.k wrote:
shin wrote:Vjeruj mi da nema :D


edit:

Helen Mirren ima :D
vidim i ja :)
al znas sta, na onom vjencanjuje fakat izgledal ako da ima odlicno tijelo, bila je uonoj nekoj uskoj bijeloj haljini, bas odbro izgledala
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#2423 Re: What to wear???

Post by boracha »

pa meni joj nisu lose noge
User avatar
otherside
Posts: 4922
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#2424 Re: What to wear???

Post by otherside »

niko_niko_kao_ja wrote:zene drage interesuje me gdje ima kupiti onih pantola helanki, sa gumom oko struka, posto sam trudna, a ne mogu naci nigdje neke lijepe trudnicke farmerke, a pritom da su jos udobne :x , skontala sam da mi je to mozda najbolja opcija. unaprijed se zahvaljujem na odgovorima. :D
imas u alti onaj waikiki (tako nekako :D ). e tamo ima dio sa trudnickim stvarima.
i to je jedina radnja za koju ja znam da ima taj trudnicki dio.
fakat ne racunam onaj jad u benetonu.
User avatar
niko_niko_kao_ja
Posts: 679
Joined: 15/05/2010 06:19
Location: Ti si bio svugde u mom' svemu

#2425 Re: What to wear???

Post by niko_niko_kao_ja »

otherside wrote:
niko_niko_kao_ja wrote:zene drage interesuje me gdje ima kupiti onih pantola helanki, sa gumom oko struka, posto sam trudna, a ne mogu naci nigdje neke lijepe trudnicke farmerke, a pritom da su jos udobne :x , skontala sam da mi je to mozda najbolja opcija. unaprijed se zahvaljujem na odgovorima. :D
imas u alti onaj waikiki (tako nekako :D ). e tamo ima dio sa trudnickim stvarima.
i to je jedina radnja za koju ja znam da ima taj trudnicki dio.
fakat ne racunam onaj jad u benetonu.
bila sam tamo nedavno i nisam nista nasla da mi odgovara, malo sam ters. :D sve pantole su bile bez elastina, a meni je jako bitno da ga ima zbog udobnosti. ali otici cu ponovo mozda se sta nadje. hvala u svakom slucaju. :)
Post Reply