trebamo pohvaliti samo jer je nashe? pa nije hayat moj, ne sudjelujem u kreiranju programasamko1974 wrote:PasoDzigera007 wrote:Hayat odron,a svi ga ovdje gledate,koje li drskosti. Bas me interesuje,koje to vi kanale gledate sa prostora bivse Jug,pa su tako,bajni,sjajni pa vam je zbog njih Hayat odron.
Svi ste vi sama kultura,na visokom nivou.
Upravo tako , nista ne valja a svi zaviruju na te odron kanale.Nego kao sto sam i ocekivao odgovor, tipicno nas bosanski mentalitet , tudje je dobro a nase nista ne valja.Eto vidis srpsko-hrvatski kanali super a nasi odron.Moram priznati da nisam nista drugo ni ocekivao da cu od njih cuti.
ja imam talenat, masterchef, zvijezde pjevaju/plesu..to gledam na HRTu, PTC ili Novoj, ali nisu oni mnogo pametniji od nas..ali su dovoljno pametni da kupe licencu uspjesne emisije, i onda samo igraju po pravilima
nasi (ne samo Hayat), da bi prosli sto jeftinije, ukradu ideju, i onda upropaste emisiju prilagodjavajuci je sebi i svojim (ne)mogucnostima
