Imaš na slici prikazano sve što ti treba; keks, čokolada i kikiriki puter.
Ukoliko neko bude pravio, neka javi rezultate.
Moderator: anex
POGUZIJO!cappuccino wrote:Nađoh recept..aj voda mi na usta![]()
http://inspiredcraftideas.com/chocolate ... andwiches/



Cookie pizzaglossyB wrote:Ovo izgleda najmiii![]()


Torta na tri nacina od kikirikijawickedsoul wrote:Cookie pizzaglossyB wrote:Ovo izgleda najmiii![]()
amiliana wrote:Gdje ima ovo ?
http://www.google.ba/search?q=minjon+ko ... B900%3B434
šatirana_ljubičica wrote:amiliana wrote:Gdje ima ovo ?
http://www.google.ba/search?q=minjon+ko ... ed%3B900%3
nema gdje nema.
Nemoj zezat, ja kontala da ih ima svugdje, nekako mi se čini da sam ih baš često viđala.Ma garant imaju u Konzumu, većem...Hajde razgledaću danas pa ću ti javiti.amiliana wrote:šatirana_ljubičica wrote:amiliana wrote:Gdje ima ovo ?
http://www.google.ba/search?q=minjon+ko ... ed%3B900%3
nema gdje nema.
Gdje tacno ?
Ne mogu nigdje da nadjem imaju samo one sa zutim filom

cappuccino wrote:13 KM 375 gr. Ma najviše me kutija privlači

Don't shoot the messengeršatirana_ljubičica wrote:bježi
cappuccino wrote:Don't shoot the messengeršatirana_ljubičica wrote:bježi