Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Slovka wrote:Kakva iskustva imate sa Mango kaputima?
I koliko se otprilike kreću?
ja sam imala kaput iz manga koji je na snizenju bio oko 180 km (jer sam dosta sitna pa mi je mogao xs koji je jos ostao) i nisam uopste zadovoljna. bio je crne boje i jako se 'izlizao' (tacno se moglo vidjeti gdje nosim torbu, gdje vezem pojas u autu, gdje sjedim - a nije sad da se torba nosi satima, ili sjedi u kaputu po cijeli dan ) vec nakon par mjeseci tako da ga nisam mogla nositi ni dvije sezone. ne znam koji je bio sastav, na dodir je bio kao 'vrazija koza' valjda sam uspjela bar nesto objasniti
Kupila Mango mantil mislim da je bio 170 KM, i nakon 2 sedmice mi se postava poderala. Tako da ni ja nisam zadovoljna njihovim stvarima, tj cijena nije jednaka kvalitetu.
e jel neko bio u mangu danas , jel krenulo to snizenje ...
one jakne s kapuljacom zimske sto se krecu oko 245, 275.. kakva im je sad cijena jel sve 50% il..
meni se obicno svide stvari mimo snizenja
Ma to su snizenja DO 50%! DO je kljucno, svi fule ono do a vide 50%, a rijetko koju stvar ces naci snizenu do 50%, uglavnom su to 20, 30% nize cijene, ako i ima sta snizeno 50% to su stvari koje niko nece.
ladyblue18 wrote:Ma to su snizenja DO 50%! DO je kljucno, svi fule ono do a vide 50%, a rijetko koju stvar ces naci snizenu do 50%, uglavnom su to 20, 30% nize cijene, ako i ima sta snizeno 50% to su stvari koje niko nece.
tako mi je na svakom snizenju..nista cekamo 70 % pa valjda nesta bude
vidjela sam cizme u gemi , probala oci su mi ostale 349km ..tu se nece nista promjenit sto je puno puno je , prije je cifra sa 2 bila puno sad sve preko 3 sto imalo valja..nazalost ove cizme veze nemaju s zimom snijegom mozda kisa neka laganija ..al predobre
kween wrote:
tako mi je na svakom snizenju..nista cekamo 70 % pa valjda nesta bude
vidjela sam cizme u gemi , probala oci su mi ostale 349km ..tu se nece nista promjenit sto je puno puno je , prije je cifra sa 2 bila puno sad sve preko 3 sto imalo valja..nazalost ove cizme veze nemaju s zimom snijegom mozda kisa neka laganija ..al predobre
Ako si dobra koka, evo ja cu da ti kupim te cizme...
po meni jedino pravo snizenje naprave u benettonu kad snize sve 70% il tako.
sad u jesen sam kupila jaknu koja je bila 400KM za 120KM, majica je bilo od 5 do 20KM i tako...
niko drugi ne pravi pravo snizenje kod nas.
alica.k wrote:po meni jedino pravo snizenje naprave u benettonu kad snize sve 70% il tako.
sad u jesen sam kupila jaknu koja je bila 400KM za 120KM, majica je bilo od 5 do 20KM i tako...
niko drugi ne pravi pravo snizenje kod nas.
i orsay napravi dobro snizenje..a i mango u biti kad je 70 % i vise nego dobro nego kad je nista
plucna mahramica wrote:Hahah, na kraju se povuce... blefer stari.
Nista, cekam onda ovu da se javi sa uvjerenjem...
Ma moze i tebi timberland, ne zalim ja na zivinu.
on topic:
Da li negdje daju garanciju na obucu duzu od mjesec dana? (osim dr.martens)