Sarajevo shopping

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2401 Re: Sarajevo shoping

Post by zamzija »

ladyblue18 wrote:Sta misliste hocel snizenja ici gore josh? Bozic, Nova...mozda iza Nove?

Zamzi nisi trebala spominjati Accessorize :cry: odose pare :x

Btw zhene jel dosla u Mango nova kolekcija, ova zimska? :roll:
Mango od sutra - 15.12 ima veliko sniženje 50 % :D

A sniženja će ići mislim do 70 % , mislim do januara :)
Last edited by zamzija on 14/12/2011 13:12, edited 1 time in total.
User avatar
KiSSgirl
Posts: 518
Joined: 23/04/2011 04:05
Location: nema me

#2402 Re: Sarajevo shoping

Post by KiSSgirl »

btw snizenje u mangu pa eto da znate :D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2403 Re: Sarajevo shoping

Post by Michun »

KiSSgirl wrote:btw snizenje u mangu pa eto da znate :D
vec?
zar nije od sutra?
User avatar
KiSSgirl
Posts: 518
Joined: 23/04/2011 04:05
Location: nema me

#2404 Re: Sarajevo shoping

Post by KiSSgirl »

ne znam, ja vidjela na njihovoj stranici, pise snizenje u BiH, pa sad ne znam jel od danas il sutra :)
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#2405 Re: Sarajevo shoping

Post by alibaba_i_30_godina »

Gospoda Ministarka wrote:
kurty wrote:
Gospoda Ministarka wrote:

Mislis nesto ovako?

Image

Jordi's (kak se vec zove), ima dobro izgledajuce muske cipele (kvalitet ne znam kakav je), u pola cijene, cini mi se oko 70-80 KM.
hvala ti...
mislim da je to kao to...imam neke cipele, koje sam uvijek "na odjelo" oblacio... sad trebam druge...

hvala ti :-D
Imaju strasno, strasne modele...a trenutno imaju snizenje :-)
Nema na cemu, i drugi put. :-D
Gdje se nalazi ta radnja i meni trebaju jedne dobre zimske cipele za posao?
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2406 Re: Sarajevo shoping

Post by Gospoda Ministarka »

U Alti i u Merkatoru na Ilidzi.
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#2407 Re: Sarajevo shoping

Post by Zelena Carapa »

Zna li neko ima li u Guliveru trenutno snizenja? Ili kad ce bit? :)
Slovka
Posts: 23
Joined: 23/01/2010 15:57

#2408 Re: Sarajevo shoping

Post by Slovka »

Kakva iskustva imate sa Mango kaputima?
I koliko se otprilike kreću?
sorrow
Posts: 51
Joined: 08/07/2008 17:33

#2409 Re: Sarajevo shoping

Post by sorrow »

Slovka wrote:Kakva iskustva imate sa Mango kaputima?
I koliko se otprilike kreću?

ja sam imala kaput iz manga koji je na snizenju bio oko 180 km (jer sam dosta sitna pa mi je mogao xs koji je jos ostao) i nisam uopste zadovoljna. bio je crne boje i jako se 'izlizao' (tacno se moglo vidjeti gdje nosim torbu, gdje vezem pojas u autu, gdje sjedim - a nije sad da se torba nosi satima, ili sjedi u kaputu po cijeli dan :-D ) vec nakon par mjeseci tako da ga nisam mogla nositi ni dvije sezone. ne znam koji je bio sastav, na dodir je bio kao 'vrazija koza' :) valjda sam uspjela bar nesto objasniti :-)
LaCici
Posts: 1571
Joined: 12/03/2010 15:33

#2410 Re: Sarajevo shoping

Post by LaCici »

Kupila Mango mantil mislim da je bio 170 KM, i nakon 2 sedmice mi se postava poderala. Tako da ni ja nisam zadovoljna njihovim stvarima, tj cijena nije jednaka kvalitetu.
kween
Posts: 181
Joined: 07/05/2009 20:08

#2411 Re: Sarajevo shoping

Post by kween »

e jel neko bio u mangu danas , jel krenulo to snizenje ...
one jakne s kapuljacom zimske sto se krecu oko 245, 275.. kakva im je sad cijena jel sve 50% il..
meni se obicno svide stvari mimo snizenja :roll:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#2412 Re: Sarajevo shoping

Post by ladyblue18 »

Ma to su snizenja DO 50%! DO je kljucno, svi fule ono do a vide 50%, a rijetko koju stvar ces naci snizenu do 50%, uglavnom su to 20, 30% nize cijene, ako i ima sta snizeno 50% to su stvari koje niko nece. :D
kween
Posts: 181
Joined: 07/05/2009 20:08

#2413 Re: Sarajevo shoping

Post by kween »

ladyblue18 wrote:Ma to su snizenja DO 50%! DO je kljucno, svi fule ono do a vide 50%, a rijetko koju stvar ces naci snizenu do 50%, uglavnom su to 20, 30% nize cijene, ako i ima sta snizeno 50% to su stvari koje niko nece. :D
tako mi je na svakom snizenju..nista cekamo 70 % pa valjda nesta bude :D

vidjela sam cizme u gemi , probala oci su mi ostale :roll: 349km ..tu se nece nista promjenit sto je puno puno je , prije je cifra sa 2 bila puno sad sve preko 3 sto imalo valja..nazalost ove cizme veze nemaju s zimom snijegom mozda kisa neka laganija :D ..al predobre
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#2414 Re: Sarajevo shoping

Post by ladyblue18 »

Mah to ti je ono, cijene svake godine idu gore, a plate idu dole. Love nidje. :D

A i tradicionalno pretjeruju sa cijenama i prave nas budalama. :D
User avatar
plucna mahramica
Posts: 601
Joined: 20/07/2011 14:59

#2415 Re: Sarajevo shoping

Post by plucna mahramica »

kween wrote:
tako mi je na svakom snizenju..nista cekamo 70 % pa valjda nesta bude :D

vidjela sam cizme u gemi , probala oci su mi ostale :roll: 349km ..tu se nece nista promjenit sto je puno puno je , prije je cifra sa 2 bila puno sad sve preko 3 sto imalo valja..nazalost ove cizme veze nemaju s zimom snijegom mozda kisa neka laganija :D ..al predobre
Ako si dobra koka, evo ja cu da ti kupim te cizme...
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2416 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

po meni jedino pravo snizenje naprave u benettonu kad snize sve 70% il tako.
sad u jesen sam kupila jaknu koja je bila 400KM za 120KM, majica je bilo od 5 do 20KM i tako...
niko drugi ne pravi pravo snizenje kod nas.
User avatar
plucna mahramica
Posts: 601
Joined: 20/07/2011 14:59

#2417 Re: Sarajevo shoping

Post by plucna mahramica »

Neka dama izabere... :oops: :D
deda u rozom
Posts: 1
Joined: 17/09/2011 12:32

#2418 Re: Sarajevo shoping

Post by deda u rozom »

prvi post :zjev:
mozda nije za ove teme ali gdje uzeti vezove za buce br. 47-8-9 ?
Last edited by deda u rozom on 15/12/2011 18:49, edited 1 time in total.
kween
Posts: 181
Joined: 07/05/2009 20:08

#2419 Re: Sarajevo shoping

Post by kween »

plucna mahramica wrote:Neka dama izabere... :oops: :D
dosta svadje tamo :-x
kween
Posts: 181
Joined: 07/05/2009 20:08

#2420 Re: Sarajevo shoping

Post by kween »

alica.k wrote:po meni jedino pravo snizenje naprave u benettonu kad snize sve 70% il tako.
sad u jesen sam kupila jaknu koja je bila 400KM za 120KM, majica je bilo od 5 do 20KM i tako...
niko drugi ne pravi pravo snizenje kod nas.
i orsay napravi dobro snizenje..a i mango u biti kad je 70 % i vise nego dobro nego kad je nista
User avatar
plucna mahramica
Posts: 601
Joined: 20/07/2011 14:59

#2421 Re: Sarajevo shoping

Post by plucna mahramica »

A jedan wrote:
plucna mahramica wrote:Neka dama izabere... :oops: :D
ta ces ti taki celav :D
Ti imas na glavi, ja u glavi, ne moze svima isto zapasti... :oops:
Ali evo ti je prepustam, da je dobra koka, do sada bi priznala i nosala nove cizme. :D
User avatar
plucna mahramica
Posts: 601
Joined: 20/07/2011 14:59

#2422 Re: Sarajevo shoping

Post by plucna mahramica »

Hahah, na kraju se povuce... blefer stari. :D
Nista, cekam onda ovu da se javi sa uvjerenjem...
Ma moze i tebi timberland, ne zalim ja na zivinu. :D :D


on topic:
Da li negdje daju garanciju na obucu duzu od mjesec dana? (osim dr.martens)
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#2423 Re: Sarajevo shoping

Post by alibaba_i_30_godina »

plucna mahramica wrote:Hahah, na kraju se povuce... blefer stari. :D
Nista, cekam onda ovu da se javi sa uvjerenjem...
Ma moze i tebi timberland, ne zalim ja na zivinu. :D :D


on topic:
Da li negdje daju garanciju na obucu duzu od mjesec dana? (osim dr.martens)
Garanciju na obucu? Zaboravi na to ovdje kod nas! :lol:
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#2424 Re: Sarajevo shoping

Post by Dr.Cuddy »

ladyblue18 wrote:Hajd da vas pitam, more bit da bi alica mogla znati.
Imal se igdje u gradu kupiti chocolate chip? :-) :roll:
Danas vidjela ima u Skafi na Alipasinom, na polici sa dzidzama i ukrasima za kolace :thumbup: :)
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2425 Re: Sarajevo shoping

Post by Ma.Le.Na »

:shock:
cokoladne mrvice-grumencici???
wow
u skafi?

mogla bi sutra :D ako me dragi htjedne odvest :oops: :D
Post Reply