Pogledaj clanke na hrvatskim portalima pa pricaj o vrijedjanju i hinjskom podmetanju.Novak20 wrote:Rick_Grimes wrote:
Hrvati su veca govna od Srba, samo sto hinjski podmecu.![]()
![]()
![]()
Poslije govora mržnje na temi o jeziku evo prilike za malo generalnog verbalnog vrijeđanja konstitutivnih. Ako ovo nije za Banovića ne znam šta je.
Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
-
Rick_Grimes
- Posts: 90
- Joined: 14/06/2016 02:21
#2401 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
-
mzungu
- Posts: 483
- Joined: 17/04/2007 14:29
#2402 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
ko je diro?mirzaaa33 wrote:Pita mali Bošnjak babu:Banksy wrote:74 + 22,4 + 3,60 = 100%
U FBiH živi 74 posto Bošnjaka, 22,4 posto Hrvata i 3,60 posto Srba.
- Babo, šta su to negativni brojevi?
- Vidi sine ovako: U autobusu je bilo 30 ljudi a na stanici izašla 32 čovjeka.
Znači trebalo bi ući još 2 čovjeka da bi bus bio prazan
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#2403 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Mislmi da je Banksy ciljala na to kako nema ostalih.General War wrote:Banksy wrote:74 + 22,4 + 3,60 = 100%U FBiH živi 74 posto Bošnjaka, 22,4 posto Hrvata i 3,60 posto Srba.
neznaju oni ni sijalice da zamjene...joj hocu se najes baklave i ruzice
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2404 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
mislim da se gore mislilo na to da ne zive samo ova tri naroda u BiH,ima jos drugih i ostalih i stranacapici wrote:sHa je .BA nejasno... BTNO JE BITNUT BOSNJAK !!! Allah nagradiJo ovg ko izmisli ovaj slogan i onaj videoBanksy wrote:74 + 22,4 + 3,60 = 100%
U FBiH živi 74 posto Bošnjaka, 22,4 posto Hrvata i 3,60 posto Srba.
ali na klixu su vec objavili da zena i i muskaraca ima preko 100%,tako da su ovi ostali u tom procentu ...do 110%
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#2405 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Dakle možemo konstatovati da ona Čovićeva od neki dan kako je pogriješio bila samo šuplja kao po onoj narodnoj "da se vlasi ne sjete". Čova ga zabi Ivaniću i Dodiku do jaja zajedno.

-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#2406 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Kolko je Židova?
Jel se iko izjasnio osim Jakova Fincija i onog Eli Vizela ili kako već?
Jel se iko izjasnio osim Jakova Fincija i onog Eli Vizela ili kako već?
- shbc
- Posts: 3770
- Joined: 20/07/2012 12:13
#2407 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Kad se javis nicim izazvan da likujes, a onda pricas o nekim povrijedjenim osjecanjima kada dobijes odgovor... Meni nesto baca na mitologiju. I to ste naucili od drugova iz drugih torova, pored mrznje prema prefiksu "bosanski", o vi zastitnici Bosnje i Hercegovine.Opetja033 wrote:Ista spika k´o i Jugoslovenima birvaktile. Slucajno?shbc wrote:Ti i drugovi ti sa Pala i Sirokog. I oni isto tako mrze kada ih neko zovne Bosancima. Mozda je Dodik i upravu kada jezik nazove "bosnjackim". Kad se vec dijelite po svemu, sto onda jezik stavljati na nivo drzave?Opetja033 wrote:Ma meni je svaki Bosnjak isti i na svakog Bosnjaka gledam na isti nacin, ma kojoj vjerskoj skupini pripadao ili ne pripadao nijednoj. Uvijek ce mi biti blizi Bosnjak ateista/agnostik nego "Bosanac musliman" ili "Musliman musliman".
Tako da ne osjetim nikakvu potrebu da likujem po pitanju % ateista i agnostika.
Ali se zato, nakon objave rezultata popisa, itekako smijem u facu svim Bosancima (i ostalim slicnim varijacijama) i propagatorima tog mrtvorodjenog, neuspjelog i od strane naroda popisanog projekta.![]()
![]()
Ali eto. To je taj moderni, 90-ih iskovan patriotizam koji mrzi kada ga povezes sa drzavom koju voli. Drazi mu je tor.![]()
Pa sudeci po reakcijama nakon objave popisa mnogo vise ti i tebi slicne imate zajednickog sa drugovima sa Pala i BL-a.
Inace nemam potrebe da vise raspravljam sa tobom i tebi slicnima. Popis je rekao sta narod misli o ideji bosnjastva a sta misli o ideji bosanstva.
Popij sta za smirenje, neka ti kolege sa foruma iz manjeg entiteta preporuce sta najbolje djeluje.
U principu me manje vise zaboli za rezultate. Otprilike onako kako sam i mislio da ce biti. Iako sam mislio da ce biti vise Srba, a manje Hrvata. Ali eto, isto kurac. Vas je najvise, ali samo u svojim enklavama. Njih je manje, ali najvise u svojim enklavama. Cestitam. Postigli ste cilj. Sad imamo i crno na bijelo koliko ste podijelili drzavu. Uzivajte svoj na svome.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2408 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Da nas se u Federaciji deset izjasnilo kao Bosanci, ne može ovih biti tačno 100%.The BEN10 wrote: Mislmi da je Banksy ciljala na to kako nema ostalih.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#2409 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
mi ostali ne postojimoBanksy wrote:74 + 22,4 + 3,60 = 100%
U FBiH živi 74 posto Bošnjaka, 22,4 posto Hrvata i 3,60 posto Srba.
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#2410 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Ne raduj se prerano... taj čovjek je opasniji i podmukliji od svih.Drvosjeca iz Dejcica wrote:Dakle možemo konstatovati da ona Čovićeva od neki dan kako je pogriješio bila samo šuplja kao po onoj narodnoj "da se vlasi ne sjete". Čova ga zabi Ivaniću i Dodiku do jaja zajedno.![]()
Ne vjerovati mu!
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#2411 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Da li Bosanci spadaju u Ostale ili Bošnjake?
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#2412 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
E hajde ti to objasni SDAovcima i njihovim glasačima... "ne bi sjala ovako jako, ova naša lijepa avlija"SkyLimit wrote: Sad bošnjački narod ne smije mjeriti koliko ima Bosne po tome koliko je ima na Baščaršiji, već koliko je ima u Srebrenici, Vlasenici, Bratuncu...
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#2413 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Ako postoje tri konstutivna naroda po Ustavu, izjavom da si bosanac ne spadas ni u jedanBloo wrote:Da li Bosanci spadaju u Ostale ili Bošnjake?
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#2414 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
U ostale naravno, naš ustan poznaje konstitutivne narode i ostale. Ovaj podatak gore je samo za konstitutivne za ostale će naknadno.Bloo wrote:Da li Bosanci spadaju u Ostale ili Bošnjake?
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#2415 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
one prveBloo wrote:Da li Bosanci spadaju u Ostale ili Bošnjake?
nego ozbiljno, jel neko ma podatak koliko je Bosnjaka bila '91 na teritoriji RS-a?
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2416 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
S.Koreja ne misli takoBanksy wrote:Da nas se u Federaciji deset izjasnilo kao Bosanci, ne može ovih biti tačno 100%.The BEN10 wrote: Mislmi da je Banksy ciljala na to kako nema ostalih.
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#2417 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Ja nisam neki matematičar, ali kad sam sabro ispadne da vas ima 3.60%Banksy wrote:Da nas se u Federaciji deset izjasnilo kao Bosanci, ne može ovih biti tačno 100%.The BEN10 wrote: Mislmi da je Banksy ciljala na to kako nema ostalih.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#2418 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Znam, skonto sam ba...ili neznanje ili friziranje podatakaThe BEN10 wrote: Mislmi da je Banksy ciljala na to kako nema ostalih.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2419 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Prema brojevima iznad, biće da su su nas strpali u Bošnjake ...Bloo wrote:Da li Bosanci spadaju u Ostale ili Bošnjake?
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#2420 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Štamparska greška.General War wrote:Znam, skonto sam ba...ili neznanje ili friziranje podatakaThe BEN10 wrote: Mislmi da je Banksy ciljala na to kako nema ostalih.
Sa članka na Klixu:
U FBiH živi 70,4 posto Bošnjaka, 22,4 posto Hrvata i 3,60 posto Srba.
- kamberovica polje
- Posts: 4104
- Joined: 28/01/2012 11:38
#2421 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Koliko ima pripadnika crkve letećeg špageti čudovišta? Ramen.
Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52703
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#2422 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» Maharadza
mjesec
» Maharadza
mjesec
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2423 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Ispravili su ...julisiz es grant wrote:Štamparska greška.General War wrote:Znam, skonto sam ba...ili neznanje ili friziranje podatakaThe BEN10 wrote: Mislmi da je Banksy ciljala na to kako nema ostalih.
Sa članka na Klixu:
U FBiH živi 70,4 posto Bošnjaka, 22,4 posto Hrvata i 3,60 posto Srba.
Ali Slobodna Bosna još nije: http://slobodna-bosna.ba/vijest/33991/k ... ljade.html
Ili je Agencija za statistiku dala pogrešne podatke, ili Klix i Bosna, sad kako su uz SDA, imaju isti izvor...
Last edited by Banksy on 30/06/2016 13:10, edited 1 time in total.
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#2425 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Pa ja sam to i vidio.
Zato kažem, 3.60%
Zato kažem, 3.60%

