Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Locked
Rick_Grimes
Posts: 90
Joined: 14/06/2016 02:21

#2401 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Rick_Grimes »

Novak20 wrote:
Rick_Grimes wrote:
Hrvati su veca govna od Srba, samo sto hinjski podmecu.
:lol: :lol: :lol:

Poslije govora mržnje na temi o jeziku evo prilike za malo generalnog verbalnog vrijeđanja konstitutivnih. Ako ovo nije za Banovića ne znam šta je.
Pogledaj clanke na hrvatskim portalima pa pricaj o vrijedjanju i hinjskom podmetanju.
mzungu
Posts: 483
Joined: 17/04/2007 14:29

#2402 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by mzungu »

mirzaaa33 wrote:
Banksy wrote:

U FBiH živi 74 posto Bošnjaka, 22,4 posto Hrvata i 3,60 posto Srba.
74 + 22,4 + 3,60 = 100%

:?
Pita mali Bošnjak babu:
- Babo, šta su to negativni brojevi?
- Vidi sine ovako: U autobusu je bilo 30 ljudi a na stanici izašla 32 čovjeka.
Znači trebalo bi ući još 2 čovjeka da bi bus bio prazan
ko je diro?
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#2403 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by The BEN10 »

General War wrote:
Banksy wrote:
U FBiH živi 74 posto Bošnjaka, 22,4 posto Hrvata i 3,60 posto Srba.
74 + 22,4 + 3,60 = 100%
:?
:lol: neznaju oni ni sijalice da zamjene...joj hocu se najes baklave i ruzice :skoljka:
Mislmi da je Banksy ciljala na to kako nema ostalih. ;-)
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#2404 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by zippoo87 »

pici wrote:
Banksy wrote:

U FBiH živi 74 posto Bošnjaka, 22,4 posto Hrvata i 3,60 posto Srba.
74 + 22,4 + 3,60 = 100%

:?
sHa je .BA nejasno... BTNO JE BITNUT BOSNJAK !!! Allah nagradiJo ovg ko izmisli ovaj slogan i onaj video :bih:
mislim da se gore mislilo na to da ne zive samo ova tri naroda u BiH,ima jos drugih i ostalih i stranaca
ali na klixu su vec objavili da zena i i muskaraca ima preko 100%,tako da su ovi ostali u tom procentu ...do 110% :D
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#2405 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Dakle možemo konstatovati da ona Čovićeva od neki dan kako je pogriješio bila samo šuplja kao po onoj narodnoj "da se vlasi ne sjete". Čova ga zabi Ivaniću i Dodiku do jaja zajedno. :thumbup: :mrgreen:
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2406 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by julisiz es grant »

Kolko je Židova?
Jel se iko izjasnio osim Jakova Fincija i onog Eli Vizela ili kako već? :D
User avatar
shbc
Posts: 3770
Joined: 20/07/2012 12:13

#2407 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by shbc »

Opetja033 wrote:
shbc wrote:
Opetja033 wrote:Ma meni je svaki Bosnjak isti i na svakog Bosnjaka gledam na isti nacin, ma kojoj vjerskoj skupini pripadao ili ne pripadao nijednoj. Uvijek ce mi biti blizi Bosnjak ateista/agnostik nego "Bosanac musliman" ili "Musliman musliman".

Tako da ne osjetim nikakvu potrebu da likujem po pitanju % ateista i agnostika.

Ali se zato, nakon objave rezultata popisa, itekako smijem u facu svim Bosancima (i ostalim slicnim varijacijama) i propagatorima tog mrtvorodjenog, neuspjelog i od strane naroda popisanog projekta. :lol: :lol: :lol:
Ti i drugovi ti sa Pala i Sirokog. I oni isto tako mrze kada ih neko zovne Bosancima. Mozda je Dodik i upravu kada jezik nazove "bosnjackim". Kad se vec dijelite po svemu, sto onda jezik stavljati na nivo drzave?

Ali eto. To je taj moderni, 90-ih iskovan patriotizam koji mrzi kada ga povezes sa drzavom koju voli. Drazi mu je tor.
Ista spika k´o i Jugoslovenima birvaktile. Slucajno? :)

Pa sudeci po reakcijama nakon objave popisa mnogo vise ti i tebi slicne imate zajednickog sa drugovima sa Pala i BL-a.

Inace nemam potrebe da vise raspravljam sa tobom i tebi slicnima. Popis je rekao sta narod misli o ideji bosnjastva a sta misli o ideji bosanstva.

Popij sta za smirenje, neka ti kolege sa foruma iz manjeg entiteta preporuce sta najbolje djeluje. :mrgreen:
Kad se javis nicim izazvan da likujes, a onda pricas o nekim povrijedjenim osjecanjima kada dobijes odgovor... Meni nesto baca na mitologiju. I to ste naucili od drugova iz drugih torova, pored mrznje prema prefiksu "bosanski", o vi zastitnici Bosnje i Hercegovine.

U principu me manje vise zaboli za rezultate. Otprilike onako kako sam i mislio da ce biti. Iako sam mislio da ce biti vise Srba, a manje Hrvata. Ali eto, isto kurac. Vas je najvise, ali samo u svojim enklavama. Njih je manje, ali najvise u svojim enklavama. Cestitam. Postigli ste cilj. Sad imamo i crno na bijelo koliko ste podijelili drzavu. Uzivajte svoj na svome.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2408 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Banksy »

The BEN10 wrote: Mislmi da je Banksy ciljala na to kako nema ostalih. ;-)
Da nas se u Federaciji deset izjasnilo kao Bosanci, ne može ovih biti tačno 100%.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2409 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Bloo »

Banksy wrote:

U FBiH živi 74 posto Bošnjaka, 22,4 posto Hrvata i 3,60 posto Srba.
74 + 22,4 + 3,60 = 100%

:?
mi ostali ne postojimo :) ni u procentima očito
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#2410 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by agent_zero »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Dakle možemo konstatovati da ona Čovićeva od neki dan kako je pogriješio bila samo šuplja kao po onoj narodnoj "da se vlasi ne sjete". Čova ga zabi Ivaniću i Dodiku do jaja zajedno. :thumbup: :mrgreen:
Ne raduj se prerano... taj čovjek je opasniji i podmukliji od svih.

Ne vjerovati mu!
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2411 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Bloo »

Da li Bosanci spadaju u Ostale ili Bošnjake?
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#2412 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by agent_zero »

SkyLimit wrote: Sad bošnjački narod ne smije mjeriti koliko ima Bosne po tome koliko je ima na Baščaršiji, već koliko je ima u Srebrenici, Vlasenici, Bratuncu...
E hajde ti to objasni SDAovcima i njihovim glasačima... "ne bi sjala ovako jako, ova naša lijepa avlija" :-)
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#2413 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by cassius »

Bloo wrote:Da li Bosanci spadaju u Ostale ili Bošnjake?
Ako postoje tri konstutivna naroda po Ustavu, izjavom da si bosanac ne spadas ni u jedan :D
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#2414 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Bloo wrote:Da li Bosanci spadaju u Ostale ili Bošnjake?
U ostale naravno, naš ustan poznaje konstitutivne narode i ostale. Ovaj podatak gore je samo za konstitutivne za ostale će naknadno.
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#2415 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by sha_ba »

Bloo wrote:Da li Bosanci spadaju u Ostale ili Bošnjake?
one prve :mrgreen:

nego ozbiljno, jel neko ma podatak koliko je Bosnjaka bila '91 na teritoriji RS-a?
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2416 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by -LIBERO- »

Banksy wrote:
The BEN10 wrote: Mislmi da je Banksy ciljala na to kako nema ostalih. ;-)
Da nas se u Federaciji deset izjasnilo kao Bosanci, ne može ovih biti tačno 100%.
S.Koreja ne misli tako :D :zzzz: :lol:
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2417 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by julisiz es grant »

Banksy wrote:
The BEN10 wrote: Mislmi da je Banksy ciljala na to kako nema ostalih. ;-)
Da nas se u Federaciji deset izjasnilo kao Bosanci, ne može ovih biti tačno 100%.
Ja nisam neki matematičar, ali kad sam sabro ispadne da vas ima 3.60% :D
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2418 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by General War »

The BEN10 wrote: Mislmi da je Banksy ciljala na to kako nema ostalih. ;-)
Znam, skonto sam ba...ili neznanje ili friziranje podataka
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2419 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Banksy »

Bloo wrote:Da li Bosanci spadaju u Ostale ili Bošnjake?
Prema brojevima iznad, biće da su su nas strpali u Bošnjake ... :mrgreen:
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2420 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by julisiz es grant »

General War wrote:
The BEN10 wrote: Mislmi da je Banksy ciljala na to kako nema ostalih. ;-)
Znam, skonto sam ba...ili neznanje ili friziranje podataka
Štamparska greška.
Sa članka na Klixu:
U FBiH živi 70,4 posto Bošnjaka, 22,4 posto Hrvata i 3,60 posto Srba.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4104
Joined: 28/01/2012 11:38

#2421 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by kamberovica polje »

Koliko ima pripadnika crkve letećeg špageti čudovišta? Ramen.

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52703
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2422 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Chmoljo »

Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» Maharadza

mjesec
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2423 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Banksy »

julisiz es grant wrote:
General War wrote:
The BEN10 wrote: Mislmi da je Banksy ciljala na to kako nema ostalih. ;-)
Znam, skonto sam ba...ili neznanje ili friziranje podataka
Štamparska greška.
Sa članka na Klixu:
U FBiH živi 70,4 posto Bošnjaka, 22,4 posto Hrvata i 3,60 posto Srba.
Ispravili su ...
Ali Slobodna Bosna još nije: http://slobodna-bosna.ba/vijest/33991/k ... ljade.html

Ili je Agencija za statistiku dala pogrešne podatke, ili Klix i Bosna, sad kako su uz SDA, imaju isti izvor... :mrgreen:
Last edited by Banksy on 30/06/2016 13:10, edited 1 time in total.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#2424 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by BHCluster »

Image
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2425 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by julisiz es grant »

Pa ja sam to i vidio.
Zato kažem, 3.60%
Locked