pozdrav odb, dobrodošao¨,ODB wrote:Pozdrav svima.
Da li je ovo normalno?
Registrovao sam po vašim uputama i odradio 3 zadatka o auotorima nekim.Po zadatku je bilo 7-8 pitanja što bi ukupno trebalo biti preko 20 ali u job history mi stoji samo 12/12 tačnih pitanja100 % accuracy
Da se žalim i kako ili da sačekam možda se promijeni?
ti si odradio tri taska, a u njima je bilo 12 testnih pitanja koja si točno odgovorio.. testna pitanja su pitanja na koja oni znaju odgovor gdje testiraju je li zaista radiš ili lupaš bezveze....
nastavi samo tako dok ne dobiješ level 1, a onda ćeš imati pristup i ostalim zadacima.... uzmi u obzir da vikendom ima manje posla...
Baba



