Eurobasket 2013 u Sloveniji

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
bob marley
Posts: 71
Joined: 19/01/2013 17:20

#2401 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by bob marley »

Edin je kraljina . Herojska , epska pobjeda . Citavo vrijeme nas sudija j*** u ali pobjeda inat svima , odoh sad leksaurin popit.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2402 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

Mobile_Disco wrote:Svaka cast svi su se borili cak i selektor sa reklamama :D


:thumbup:
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#2403 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by House »

kakavdanakneiskustvu wrote:
House wrote:Zašto tužne face na PTPC ?


:D :D :D :D



nikako da izgovore naša repezentacija

pravi paćenici :D neka neka
User avatar
Renta
Posts: 892
Joined: 11/10/2006 23:53
Location: Zagreb

#2404 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Renta »

Svaka čast BiH!! Ovako se igra za domovinu. Obrana je donijela pobjedu.
Ali, treba upozoriti na neke kriminalne stvari. Prije svega ogroman broj glupo izgubljenih lopti i očajan šut kroz cijelu utakmicu. Ne može Aco za sve biti kriv.
Pa hebemu miša ako znaš da ti ne ide šut ostani ko Dražen poslije treninga 2 sata i pucaj brate, simple as that!

Ipak, bravo za ovo danas. Poslije Hrvatske navijam za BiH!
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#2405 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by BegA_ »

Mustang1 wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Image
To moKe legendo! :D :bih:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2406 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Muhamed Đakmić »

Bravo ekipa. Na stranu sve, i da zijanimo sutra, imaju muda do poda. Naročito Đedović, bio mi je prilično antipatičan do ovog prvenstva, ali mislim da je on pravi vođa ove ekipe. I svaka mu čast i na zalaganju, i na konstantno dobroj igri.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2407 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

strong69 wrote:Aco strasno srcano vodi tim. Covjek je BUKVALNO zapjenio od bijesa kada su svirali 3 sekunde u reketu. Ja kada uporedim njega i Susica i igrace kosarkaske i fudbalske reprezentacije sve mi bude jasno.


takav je bio i kao igrač
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#2408 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by burek_in_space »

Aco ko Dushko Vujoshevic...kad napravi tehnicku, proigra reprezentacija :D

Zeko - :thumbup:
Nihad - :thumbup: :thumbup:
Mirza - :thumbup: :thumbup: :thumbup:

:bih:

Shta je sa gospodjom iz FIBE? :zoka:
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#2409 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by saphir_ »

Edin Avdic:

"Inace tu neka zena iz fibe pravi probleme, ne mozemo zato dobit Mirzu"

poslije 5 sekundi..."Jos je tu ova nesretnica"



Teletović na to odgovara: "Bojim se da je nista nisam pit'o"

:D :D :D :D :D :D
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#2410 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by _mufljuz_ »

dajte video bar zadnja 4/4
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2411 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

denimb wrote:
Unitedforever wrote:
denimb wrote:http://www.flashscore.com/match/nywwZto ... ings;table

Nikako da nesto iskombinujem :-)

Sta sad?
Samo pobjeda sutra nas vodi dalje. Sa porazom ispadamo. Prosto ko pasulj.

Ok to, ali ima li sanse da pobjedimo a opet ispadnemo?


mislim da nema teorije da sa 3 pobjede neko ne prođe u drugi krug
Djuro
Posts: 148
Joined: 26/04/2009 14:44

#2412 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Djuro »

Čestitke BIH!
Svaka čast!
Nakon prvog poraza pomislio sam da će sve to završiti nekako nikako...
Ali - sada je slika skroz drugačija.

Na koncu - ovo prvenstvo je posebno po tome što dvanaestak reprezentacija
može pobjediti jedna drugu bez velikog iznenađenja.

Zbog izjednačenosti, puno toga je u glavama igrača.
Mentalna snaga i psiha.
Ako je to u redu, onda dolaze rezultati...
Pozdrav- nadam se da će biti još radosti :)
Last edited by Djuro on 08/09/2013 16:28, edited 1 time in total.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#2413 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by insaneinthebrain »

makedonci proslo prvenstvo treca ekipa u evropi. i isto igrali sa nama i nije im trebala pobjeda za prolaz dalje al ipak su nas pobijedili. e pusite ga makedonci. ovo evropsko necete ni u drugi krug. :run:

al igramo u zadnjim cetvrtinama. meljemo protivnike. 21-9 makedonce, crnogorce 27-11 :bih:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#2414 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Herr Flick »

Eto da nisu izgubili protiv Latvije,jojjjjjjjjjjjj :evil: :evil:
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#2415 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by BegA_ »

Dajte bilo kakav video, Boga vam. :D
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#2416 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by BlueBlood »

baci spaniju da se igramooooooooo :mrgreen:
User avatar
Goldenhand
Posts: 2507
Joined: 10/07/2013 05:30
Location: Casterly Rock

#2417 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Goldenhand »

Image
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#2418 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Image
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2419 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

saphir_ wrote:Edin Avdic:

"Inace tu neka zena iz fibe pravi probleme, ne mozemo zato dobit Mirzu"

poslije 5 sekundi..."Jos je tu ova nesretnica"



Teletović na to odgovara: "Bojim se da je nista nisam pit'o"

:D :D :D :D :D :D


:lol: :thumbup:
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3491
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#2420 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Matijevic_Vlado »

Hedg wrote:
Mustang1 wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Image
Ajjj, Kemaleeee. :lol:
jbt fakat ga nisam odmah prepoznao, Boga mi Moke ostarilo se a vidim zubici novi nikli :mrgreen:
smijesni_ste
Posts: 6315
Joined: 09/10/2009 16:46

#2421 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by smijesni_ste »

Uvijek je tako sa nama...zajebemo jednu utakmicu koja nas na kraju košta prolaza.... :( :(
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2422 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

insaneinthebrain wrote:makedonci proslo prvenstvo treca ekipa u evropi. i isto igrali sa nama i nije im trebala pobjeda za prolaz dalje al ipak su nas pobijedili. e pusite ga makedonci. ovo evropsko necete ni u drugi krug. :run:

al igramo u zadnjim cetvrtinama. meljemo protivnike. 21-9 makedonce, crnogorce 27-11 :bih:


četvrti,ne treći
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#2423 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by uglavnomja »

poslacu im racun za vodu :zzzz:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#2424 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by P308 »

Mustang1 wrote:Image

:thumbup: :bih:
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#2425 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Artest »

Edin H. wrote:Ne ide Mirzu sut :(
Image
Locked