Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
bob marley
- Posts: 71
- Joined: 19/01/2013 17:20
#2401 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Edin je kraljina . Herojska , epska pobjeda . Citavo vrijeme nas sudija j*** u ali pobjeda inat svima , odoh sad leksaurin popit.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2402 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Mobile_Disco wrote:Svaka cast svi su se borili cak i selektor sa reklamama
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#2403 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
kakavdanakneiskustvu wrote:House wrote:Zašto tužne face na PTPC ?
![]()
![]()
![]()
nikako da izgovore naša repezentacija
pravi paćenici
- Renta
- Posts: 892
- Joined: 11/10/2006 23:53
- Location: Zagreb
#2404 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Svaka čast BiH!! Ovako se igra za domovinu. Obrana je donijela pobjedu.
Ali, treba upozoriti na neke kriminalne stvari. Prije svega ogroman broj glupo izgubljenih lopti i očajan šut kroz cijelu utakmicu. Ne može Aco za sve biti kriv.
Pa hebemu miša ako znaš da ti ne ide šut ostani ko Dražen poslije treninga 2 sata i pucaj brate, simple as that!
Ipak, bravo za ovo danas. Poslije Hrvatske navijam za BiH!
Ali, treba upozoriti na neke kriminalne stvari. Prije svega ogroman broj glupo izgubljenih lopti i očajan šut kroz cijelu utakmicu. Ne može Aco za sve biti kriv.
Pa hebemu miša ako znaš da ti ne ide šut ostani ko Dražen poslije treninga 2 sata i pucaj brate, simple as that!
Ipak, bravo za ovo danas. Poslije Hrvatske navijam za BiH!
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#2405 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
To moKe legendo!Mustang1 wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#2406 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Bravo ekipa. Na stranu sve, i da zijanimo sutra, imaju muda do poda. Naročito Đedović, bio mi je prilično antipatičan do ovog prvenstva, ali mislim da je on pravi vođa ove ekipe. I svaka mu čast i na zalaganju, i na konstantno dobroj igri.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2407 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
strong69 wrote:Aco strasno srcano vodi tim. Covjek je BUKVALNO zapjenio od bijesa kada su svirali 3 sekunde u reketu. Ja kada uporedim njega i Susica i igrace kosarkaske i fudbalske reprezentacije sve mi bude jasno.
takav je bio i kao igrač
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#2408 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Aco ko Dushko Vujoshevic...kad napravi tehnicku, proigra reprezentacija
Zeko -
Nihad -
Mirza -

Shta je sa gospodjom iz FIBE?
Zeko -
Nihad -
Mirza -
Shta je sa gospodjom iz FIBE?
-
saphir_
- Posts: 314
- Joined: 04/09/2013 02:05
- Location: Niagara Falls
#2409 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Edin Avdic:
"Inace tu neka zena iz fibe pravi probleme, ne mozemo zato dobit Mirzu"
poslije 5 sekundi..."Jos je tu ova nesretnica"
Teletović na to odgovara: "Bojim se da je nista nisam pit'o"

"Inace tu neka zena iz fibe pravi probleme, ne mozemo zato dobit Mirzu"
poslije 5 sekundi..."Jos je tu ova nesretnica"
Teletović na to odgovara: "Bojim se da je nista nisam pit'o"
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#2410 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
dajte video bar zadnja 4/4
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2411 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
denimb wrote:Unitedforever wrote:Samo pobjeda sutra nas vodi dalje. Sa porazom ispadamo. Prosto ko pasulj.denimb wrote:http://www.flashscore.com/match/nywwZto ... ings;table
Nikako da nesto iskombinujem![]()
Sta sad?
Ok to, ali ima li sanse da pobjedimo a opet ispadnemo?
mislim da nema teorije da sa 3 pobjede neko ne prođe u drugi krug
-
Djuro
- Posts: 148
- Joined: 26/04/2009 14:44
#2412 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Čestitke BIH!
Svaka čast!
Nakon prvog poraza pomislio sam da će sve to završiti nekako nikako...
Ali - sada je slika skroz drugačija.
Na koncu - ovo prvenstvo je posebno po tome što dvanaestak reprezentacija
može pobjediti jedna drugu bez velikog iznenađenja.
Zbog izjednačenosti, puno toga je u glavama igrača.
Mentalna snaga i psiha.
Ako je to u redu, onda dolaze rezultati...
Pozdrav- nadam se da će biti još radosti
Svaka čast!
Nakon prvog poraza pomislio sam da će sve to završiti nekako nikako...
Ali - sada je slika skroz drugačija.
Na koncu - ovo prvenstvo je posebno po tome što dvanaestak reprezentacija
može pobjediti jedna drugu bez velikog iznenađenja.
Zbog izjednačenosti, puno toga je u glavama igrača.
Mentalna snaga i psiha.
Ako je to u redu, onda dolaze rezultati...
Pozdrav- nadam se da će biti još radosti
Last edited by Djuro on 08/09/2013 16:28, edited 1 time in total.
- insaneinthebrain
- Posts: 25469
- Joined: 12/08/2013 12:51
#2413 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
makedonci proslo prvenstvo treca ekipa u evropi. i isto igrali sa nama i nije im trebala pobjeda za prolaz dalje al ipak su nas pobijedili. e pusite ga makedonci. ovo evropsko necete ni u drugi krug.
al igramo u zadnjim cetvrtinama. meljemo protivnike. 21-9 makedonce, crnogorce 27-11
al igramo u zadnjim cetvrtinama. meljemo protivnike. 21-9 makedonce, crnogorce 27-11
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#2414 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Eto da nisu izgubili protiv Latvije,jojjjjjjjjjjjj

- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#2415 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Dajte bilo kakav video, Boga vam. 
- BlueBlood
- Posts: 5225
- Joined: 20/06/2012 18:16
- Location: JUG
#2416 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
baci spaniju da se igramooooooooo 
- Goldenhand
- Posts: 2507
- Joined: 10/07/2013 05:30
- Location: Casterly Rock
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2419 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
saphir_ wrote:Edin Avdic:
"Inace tu neka zena iz fibe pravi probleme, ne mozemo zato dobit Mirzu"
poslije 5 sekundi..."Jos je tu ova nesretnica"
Teletović na to odgovara: "Bojim se da je nista nisam pit'o"
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- Matijevic_Vlado
- Posts: 3491
- Joined: 03/10/2012 14:27
- Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..
#2420 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
jbt fakat ga nisam odmah prepoznao, Boga mi Moke ostarilo se a vidim zubici novi nikliHedg wrote:Ajjj, Kemaleeee.Mustang1 wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
smijesni_ste
- Posts: 6315
- Joined: 09/10/2009 16:46
#2421 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Uvijek je tako sa nama...zajebemo jednu utakmicu koja nas na kraju košta prolaza....

-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2422 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
insaneinthebrain wrote:makedonci proslo prvenstvo treca ekipa u evropi. i isto igrali sa nama i nije im trebala pobjeda za prolaz dalje al ipak su nas pobijedili. e pusite ga makedonci. ovo evropsko necete ni u drugi krug.![]()
al igramo u zadnjim cetvrtinama. meljemo protivnike. 21-9 makedonce, crnogorce 27-11
četvrti,ne treći
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#2423 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
poslacu im racun za vodu 
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#2425 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Edin H. wrote:Ne ide Mirzu sut




