"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
Naslovnica
Posts: 35439
Joined: 20/03/2013 15:38

#23976 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

JavierBosnia wrote:Dosle fabricki tako prije 10 godina, nije mijenjano :D
tzv. fabrićko stanje
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#23977 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Industrialyzer »

Prosle sedmice dosli ljudi i ocrtali cijeli parking :roll:

Image
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23978 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

A sto je tu X?
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#23979 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Industrialyzer »

JavierBosnia wrote:A sto je tu X?
Stepenice
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23980 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

a sto je tu fokus?
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#23981 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Industrialyzer »

bitanga_sa_otesa wrote:a sto je tu fokus?

Pa parking papak, bar na Dobrinji ima mjesta koliko god hoces...
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23982 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Industrialyzer wrote:Prosle sedmice dosli ljudi i ocrtali cijeli parking :roll:

Image
Mogli su i ovdje ostaviti parking mjesto, ne treba pjesacima 2 m sirine .... :mrgreen:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#23983 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Industrialyzer »

Pa jeste, generalno je parking skucen, svaki milimater je bitan :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23984 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

konektovan wrote: Mogli su i ovdje ostaviti parking mjesto, ne treba pjesacima 2 m sirine .... :mrgreen:
Ne treba vala ni širina tolika da se dvije osobe ne mogu mimoići. :-)
el_bake007
Posts: 1092
Joined: 16/03/2017 15:26

#23985 Re: "Majstori" parkiranja

Post by el_bake007 »

Ja ne razumijem kako nekim ljudima prizor vozila natovarenog na pauku moze izazvati emocije radosti,srece,likovanja... Pa podrzavate otimacinu imovine od strane uhljupske,korumpirane i seljacke drzave koja vam svaki dan dodatno zagorcava zivot :-) Ako u potpunosti ne blokira prolaz pjesacima, ne smeta protoku saobracaja zakacit kaznu i to je to
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#23986 Re: "Majstori" parkiranja

Post by costacurta »

el_bake007 wrote:Ja ne razumijem kako nekim ljudima prizor vozila natovarenog na pauku moze izazvati emocije radosti,srece,likovanja... Pa podrzavate otimacinu imovine od strane uhljupske,korumpirane i seljacke drzave koja vam svaki dan dodatno zagorcava zivot :-) Ako u potpunosti ne blokira prolaz pjesacima, ne smeta protoku saobracaja zakacit kaznu i to je to
Ne da podržavam već bih natovareno auto odvezao negdje u kamenolom i zoljom ga pogodio ili damperom prešao preko njega.
Tako neki dan gospoJa parkirala ispred biohemije na UKCu u Tz, četiri žmigavca i otišla nalaze da podigne. To kolona, to svira to haos. Ide ona i samo glavom ko govedo prema masi u fazonu " 'ta svirate!.? Nalaze digla" ja zamišljam kako tenkom prelazim preko nje.
User avatar
muha_sa
Posts: 140387
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#23987 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

el_bake007 wrote:Ja ne razumijem kako nekim ljudima prizor vozila natovarenog na pauku moze izazvati emocije radosti,srece,likovanja... Pa podrzavate otimacinu imovine od strane uhljupske,korumpirane i seljacke drzave koja vam svaki dan dodatno zagorcava zivot :-) Ako u potpunosti ne blokira prolaz pjesacima, ne smeta protoku saobracaja zakacit kaznu i to je to
i ja sam protiv pauka ako ce kazna za ove što si naveo bit 200 maraka--- ako ne platiš u roku od 7 dana da se udupla
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23988 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Optimist »

Industrialyzer wrote:
Image
Fokus se snasao, nije stao na zabranjeno, nije nikoga zagradio.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#23989 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

Optimist wrote:
Industrialyzer wrote:
Image
Fokus se snasao, nije stao na zabranjeno, nije nikoga zagradio.
Da se malo jos primakao onoj pet ambalazi parking za10+ a pjesaci imaju bijelu liniju od iksa da prate
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23990 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

el_bake007 wrote:Ja ne razumijem kako nekim ljudima prizor vozila natovarenog na pauku moze izazvati emocije radosti,srece,likovanja... Pa podrzavate otimacinu imovine od strane uhljupske,korumpirane i seljacke drzave koja vam svaki dan dodatno zagorcava zivot :-) Ako u potpunosti ne blokira prolaz pjesacima, ne smeta protoku saobracaja zakacit kaznu i to je to
Parkiraj po propisima i nece ti seljacka drzava zagorcavati zivot i otmati pare. As simple as that!
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#23991 Re: "Majstori" parkiranja

Post by KB9 »

costacurta wrote:
el_bake007 wrote:Ja ne razumijem kako nekim ljudima prizor vozila natovarenog na pauku moze izazvati emocije radosti,srece,likovanja... Pa podrzavate otimacinu imovine od strane uhljupske,korumpirane i seljacke drzave koja vam svaki dan dodatno zagorcava zivot :-) Ako u potpunosti ne blokira prolaz pjesacima, ne smeta protoku saobracaja zakacit kaznu i to je to
Ne da podržavam već bih natovareno auto odvezao negdje u kamenolom i zoljom ga pogodio ili damperom prešao preko njega.
Tako neki dan gospoJa parkirala ispred biohemije na UKCu u Tz, četiri žmigavca i otišla nalaze da podigne. To kolona, to svira to haos. Ide ona i samo glavom ko govedo prema masi u fazonu " 'ta svirate!.? Nalaze digla" ja zamišljam kako tenkom prelazim preko nje.
:lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65963
Joined: 03/08/2010 19:04

#23992 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

muha_sa wrote:
el_bake007 wrote:Ja ne razumijem kako nekim ljudima prizor vozila natovarenog na pauku moze izazvati emocije radosti,srece,likovanja... Pa podrzavate otimacinu imovine od strane uhljupske,korumpirane i seljacke drzave koja vam svaki dan dodatno zagorcava zivot :-) Ako u potpunosti ne blokira prolaz pjesacima, ne smeta protoku saobracaja zakacit kaznu i to je to
i ja sam protiv pauka ako ce kazna za ove što si naveo bit 200 maraka--- ako ne platiš u roku od 7 dana da se udupla
:thumbup:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25471
Joined: 12/08/2013 12:51

#23993 Re: "Majstori" parkiranja

Post by insaneinthebrain »

:zzzz:

Image
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65963
Joined: 03/08/2010 19:04

#23994 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

tempuser wrote:
el_bake007 wrote:Ja ne razumijem kako nekim ljudima prizor vozila natovarenog na pauku moze izazvati emocije radosti,srece,likovanja... Pa podrzavate otimacinu imovine od strane uhljupske,korumpirane i seljacke drzave koja vam svaki dan dodatno zagorcava zivot :-) Ako u potpunosti ne blokira prolaz pjesacima, ne smeta protoku saobracaja zakacit kaznu i to je to
Parkiraj po propisima i nece ti seljacka drzava zagorcavati zivot i otmati pare. As simple as that!
:thumbup:
kakaljin
Posts: 13497
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23995 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

muha_sa wrote:
el_bake007 wrote:Ja ne razumijem kako nekim ljudima prizor vozila natovarenog na pauku moze izazvati emocije radosti,srece,likovanja... Pa podrzavate otimacinu imovine od strane uhljupske,korumpirane i seljacke drzave koja vam svaki dan dodatno zagorcava zivot :-) Ako u potpunosti ne blokira prolaz pjesacima, ne smeta protoku saobracaja zakacit kaznu i to je to
i ja sam protiv pauka ako ce kazna za ove što si naveo bit 200 maraka--- ako ne platiš u roku od 7 dana da se udupla
Svako auto koje ne smeta saobrcaju i pjesacima treba samo kaznu ostaviti i to kao sto kazes 200 KM da bude, ali prvo da se napravi dovoljno parking mjesta da se nema potrebe pomisliti ostaviti auto negdje mimo parkinga.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#23996 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Industrialyzer »

noviclan wrote:
Optimist wrote:
Industrialyzer wrote:
Image
Fokus se snasao, nije stao na zabranjeno, nije nikoga zagradio.
Da se malo jos primakao onoj pet ambalazi parking za10+ a pjesaci imaju bijelu liniju od iksa da prate
Sve bi bilo uredu da je manji parking i da nema mjesta za sve, ali ako imas jos bar 20 slobodnih i ocrtanih mjesta onda si papak ako parkiras ovako
User avatar
muha_sa
Posts: 140387
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#23997 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

kakaljin wrote:
muha_sa wrote:
el_bake007 wrote:Ja ne razumijem kako nekim ljudima prizor vozila natovarenog na pauku moze izazvati emocije radosti,srece,likovanja... Pa podrzavate otimacinu imovine od strane uhljupske,korumpirane i seljacke drzave koja vam svaki dan dodatno zagorcava zivot :-) Ako u potpunosti ne blokira prolaz pjesacima, ne smeta protoku saobracaja zakacit kaznu i to je to
i ja sam protiv pauka ako ce kazna za ove što si naveo bit 200 maraka--- ako ne platiš u roku od 7 dana da se udupla
Svako auto koje ne smeta saobrcaju i pjesacima treba samo kaznu ostaviti i to kao sto kazes 200 KM da bude, ali prvo da se napravi dovoljno parking mjesta da se nema potrebe pomisliti ostaviti auto negdje mimo parkinga.
U blizini mesnice Mujanic kod Bosmala ima 4 velika parkinga--ostavit auto i prošetat jedno pedesetak metara do mesnice je za mene nikakav problem, al :-) idioti ostave auto na sred saobracajnice i drito u mesaru jal obližnji granap--iza njih se subotom i nedeljom nareda još nekoliko auta i jebeš teferic :lol: da mogu ušli bi autom za pult :-) ovo je samo jedan od hejbet primjera koje svakodnevno gledam na raznim lokacijama u ovom gradu
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23998 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

I policija isto radi, uđe na beaplatni doner u U2
Kokošari
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#23999 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Industrialyzer »

Update od danas: Dva puta parkirao, dva puta me zagradili.

Prvi put Caddy koji je izasao nakon par min, drugi put sam se provukao u milimetar. Iduci put ide policija ili busenje guma, zavisi koliko se iznerviram :mrgreen:
User avatar
semirsar
Posts: 9044
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#24000 Re: "Majstori" parkiranja

Post by semirsar »

Industrialyzer wrote:
noviclan wrote:
Industrialyzer wrote:
Image
Fokus se snasao, nije stao na zabranjeno, nije nikoga zagradio.
Sve bi bilo uredu da je manji parking i da nema mjesta za sve, ali ako imas jos bar 20 slobodnih i ocrtanih mjesta onda si papak ako parkiras ovako
iz ove perspektive se vide barem jos pet slobodnih mjesta, ali treba 'odat skroz s druge strane... a stepenice tu odma' i merebit i stan :skoljka:
Locked