"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#23951 Re: "Majstori" parkiranja
I mačke se čude. 
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#23952 Re: "Majstori" parkiranja
Krele, koji ima garant sluzbeni auto sa onom karticom sa dozvolom za sve, parkirao fino na ovo ostrvo i kad je putnik izlazio otvara vrata kao da su samo oni u saobracaju i kia koja je prolazila mu zakaci vrata. Puklo je fino.


- hopi
- Posts: 7258
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#23953 Re: "Majstori" parkiranja
joj bio bi sevap gurnuti ovog c5 i hjundaia niz stepenice
a to sa otvaranjem vrata je ništa novo, sigurno je izašao taj iz oktavije i rekao pa što me udari, što nisi pazio itd
a to sa otvaranjem vrata je ništa novo, sigurno je izašao taj iz oktavije i rekao pa što me udari, što nisi pazio itd
- holowey
- Posts: 10853
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#23954 Re: "Majstori" parkiranja
boli ga dupe, kasko, sve ce to budzet namiriti...Control panel wrote:Krele, koji ima garant sluzbeni auto sa onom karticom sa dozvolom za sve, parkirao fino na ovo ostrvo i kad je putnik izlazio otvara vrata kao da su samo oni u saobracaju i kia koja je prolazila mu zakaci vrata. Puklo je fino.
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#23955 Re: "Majstori" parkiranja
kakavdanakneiskustvu wrote:johntra wrote:
gledam i ne vjerujem
A jel im iko zvao policiju?
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#23956 Re: "Majstori" parkiranja
A ako je kriv, jer nije smio parkirati, nije gledao prije nego otvori vrata...holowey wrote:boli ga dupe, kasko, sve ce to budzet namiriti...Control panel wrote:Krele, koji ima garant sluzbeni auto sa onom karticom sa dozvolom za sve, parkirao fino na ovo ostrvo i kad je putnik izlazio otvara vrata kao da su samo oni u saobracaju i kia koja je prolazila mu zakaci vrata. Puklo je fino.
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#23957 Re: "Majstori" parkiranja
ta dozvola koliko ja znam im ništa ne važi niti znači ako nisu u vozilu i to sa upaljenim žmigavcima, makar sam ja nekad davno imao takvu.Control panel wrote:Krele, koji ima garant sluzbeni auto sa onom karticom sa dozvolom za sve, parkirao fino na ovo ostrvo i kad je putnik izlazio otvara vrata kao da su samo oni u saobracaju i kia koja je prolazila mu zakaci vrata. Puklo je fino.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23958 Re: "Majstori" parkiranja
tako je,vozac mora biti uz vozilo .gidra wrote: ta dozvola koliko ja znam im ništa ne važi niti znači ako nisu u vozilu i to sa upaljenim žmigavcima, makar sam ja nekad davno imao takvu.
- Henry Chinaski
- Posts: 2589
- Joined: 03/08/2005 08:12
#23959 Re: "Majstori" parkiranja
Što je najgore, to su vjerovatno ljudi koji tu negdje stanuju. Sve je ovo "sarajevski duh"...johntra wrote:
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23960 Re: "Majstori" parkiranja
Ma nemaju ljudi gdje parkiratiHenry Chinaski wrote:
Što je najgore, to su vjerovatno ljudi koji tu negdje stanuju. Sve je ovo "sarajevski duh"...
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#23961 Re: "Majstori" parkiranja
i onda mi dođu ovdje po forumima srat o favelama, padinskim dijelovima i ostalim sranjima. a vidi elite, vidi auta, kuća i fasada. papak je mentalno stanje, ne geografija...
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23962 Re: "Majstori" parkiranja
lanac kakav dobar provuc kroz felgu pa kroz ovaj gelender na tocak od onog drugog. Pa kad jedan potegli da fino napravi urnebes.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23963 Re: "Majstori" parkiranja
imam ja lanac od pug 307 1.6 vti al se isteze 
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#23964 Re: "Majstori" parkiranja
To treba, kad se rastegne dobije 100rpm po istegnućubitanga_sa_otesa wrote:imam ja lanac od pug 307 1.6 vti al se isteze
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23965 Re: "Majstori" parkiranja
dobijes i ćekenđin i sejf mod gratisliaar wrote: To treba, kad se rastegne dobije 100rpm po istegnuću
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23966 Re: "Majstori" parkiranja
Jaooo careva prvo bih im skinuo tablice a drugo pozvao policijuHenry Chinaski wrote:Što je najgore, to su vjerovatno ljudi koji tu negdje stanuju. Sve je ovo "sarajevski duh"...johntra wrote:
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23967 Re: "Majstori" parkiranja
Sve gledam da nija kakav fotośop!

-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23968 Re: "Majstori" parkiranja
Mogu se niz ogradu spustit oni sa skejtbordom
- shape of despair
- Posts: 3988
- Joined: 09/04/2008 18:41
#23969 Re: "Majstori" parkiranja
divi maca 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23970 Re: "Majstori" parkiranja
Ovo mora da je neka greska? Ovaj dole je upalio sva 4 nisu ga smjeli dirati to je 2 minute, a ovaj slovenac izgleda da je tamo dozvoljeno parkiranje tako gdje ne smije




- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23971 Re: "Majstori" parkiranja
kako su ga uopste uocili ako je imao upaljen stealth mode ??

- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23972 Re: "Majstori" parkiranja
Ma Iveco ovaj novi.. mora da ima neke senzore posebne
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23973 Re: "Majstori" parkiranja
gledaj izlizane premium gume 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23974 Re: "Majstori" parkiranja
Dosle fabricki tako prije 10 godina, nije mijenjano 
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23975 Re: "Majstori" parkiranja
Hahha 2minute pet minuta ako je zebru "parkirao" moze plakati a jbg mb b klasa u pitanju nije dzip q8 a ovi su im ex stranci na odstreluJavierBosnia wrote:Ovo mora da je neka greska? Ovaj dole je upalio sva 4 nisu ga smjeli dirati to je 2 minute, a ovaj slovenac izgleda da je tamo dozvoljeno parkiranje tako gdje ne smije

