"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23951 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

I mačke se čude. :roll:
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#23952 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

Krele, koji ima garant sluzbeni auto sa onom karticom sa dozvolom za sve, parkirao fino na ovo ostrvo i kad je putnik izlazio otvara vrata kao da su samo oni u saobracaju i kia koja je prolazila mu zakaci vrata. Puklo je fino.

Image
User avatar
hopi
Posts: 7258
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#23953 Re: "Majstori" parkiranja

Post by hopi »

joj bio bi sevap gurnuti ovog c5 i hjundaia niz stepenice
a to sa otvaranjem vrata je ništa novo, sigurno je izašao taj iz oktavije i rekao pa što me udari, što nisi pazio itd :lol:
User avatar
holowey
Posts: 10853
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#23954 Re: "Majstori" parkiranja

Post by holowey »

Control panel wrote:Krele, koji ima garant sluzbeni auto sa onom karticom sa dozvolom za sve, parkirao fino na ovo ostrvo i kad je putnik izlazio otvara vrata kao da su samo oni u saobracaju i kia koja je prolazila mu zakaci vrata. Puklo je fino.

Image
boli ga dupe, kasko, sve ce to budzet namiriti...
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#23955 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

kakavdanakneiskustvu wrote:
johntra wrote:Image

gledam i ne vjerujem

A jel im iko zvao policiju?
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#23956 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

holowey wrote:
Control panel wrote:Krele, koji ima garant sluzbeni auto sa onom karticom sa dozvolom za sve, parkirao fino na ovo ostrvo i kad je putnik izlazio otvara vrata kao da su samo oni u saobracaju i kia koja je prolazila mu zakaci vrata. Puklo je fino.

Image
boli ga dupe, kasko, sve ce to budzet namiriti...
A ako je kriv, jer nije smio parkirati, nije gledao prije nego otvori vrata...
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#23957 Re: "Majstori" parkiranja

Post by gidra »

Control panel wrote:Krele, koji ima garant sluzbeni auto sa onom karticom sa dozvolom za sve, parkirao fino na ovo ostrvo i kad je putnik izlazio otvara vrata kao da su samo oni u saobracaju i kia koja je prolazila mu zakaci vrata. Puklo je fino.
ta dozvola koliko ja znam im ništa ne važi niti znači ako nisu u vozilu i to sa upaljenim žmigavcima, makar sam ja nekad davno imao takvu.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23958 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

gidra wrote: ta dozvola koliko ja znam im ništa ne važi niti znači ako nisu u vozilu i to sa upaljenim žmigavcima, makar sam ja nekad davno imao takvu.
tako je,vozac mora biti uz vozilo .
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#23959 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Henry Chinaski »

johntra wrote:Image
Što je najgore, to su vjerovatno ljudi koji tu negdje stanuju. Sve je ovo "sarajevski duh"...
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23960 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

Henry Chinaski wrote:
Što je najgore, to su vjerovatno ljudi koji tu negdje stanuju. Sve je ovo "sarajevski duh"...
Ma nemaju ljudi gdje parkirati :D
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#23961 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Ned071 »

i onda mi dođu ovdje po forumima srat o favelama, padinskim dijelovima i ostalim sranjima. a vidi elite, vidi auta, kuća i fasada. papak je mentalno stanje, ne geografija...
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#23962 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

lanac kakav dobar provuc kroz felgu pa kroz ovaj gelender na tocak od onog drugog. Pa kad jedan potegli da fino napravi urnebes.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23963 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

imam ja lanac od pug 307 1.6 vti al se isteze :(
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#23964 Re: "Majstori" parkiranja

Post by liaar »

bitanga_sa_otesa wrote:imam ja lanac od pug 307 1.6 vti al se isteze :(
To treba, kad se rastegne dobije 100rpm po istegnuću
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23965 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

liaar wrote: To treba, kad se rastegne dobije 100rpm po istegnuću
dobijes i ćekenđin i sejf mod gratis
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#23966 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

Henry Chinaski wrote:
johntra wrote:Image
Što je najgore, to su vjerovatno ljudi koji tu negdje stanuju. Sve je ovo "sarajevski duh"...
Jaooo careva prvo bih im skinuo tablice a drugo pozvao policiju
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#23967 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

Sve gledam da nija kakav fotośop!
:? :shock:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23968 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Mogu se niz ogradu spustit oni sa skejtbordom
User avatar
shape of despair
Posts: 3988
Joined: 09/04/2008 18:41

#23969 Re: "Majstori" parkiranja

Post by shape of despair »

divi maca :D
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23970 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

Ovo mora da je neka greska? Ovaj dole je upalio sva 4 nisu ga smjeli dirati to je 2 minute, a ovaj slovenac izgleda da je tamo dozvoljeno parkiranje tako gdje ne smije

Image
Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23971 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

kako su ga uopste uocili ako je imao upaljen stealth mode ?? :shock: :?
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23972 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

Ma Iveco ovaj novi.. mora da ima neke senzore posebne
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23973 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

gledaj izlizane premium gume :lol:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23974 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

Dosle fabricki tako prije 10 godina, nije mijenjano :D
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#23975 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

JavierBosnia wrote:Ovo mora da je neka greska? Ovaj dole je upalio sva 4 nisu ga smjeli dirati to je 2 minute, a ovaj slovenac izgleda da je tamo dozvoljeno parkiranje tako gdje ne smije

Image
Image
Hahha 2minute pet minuta ako je zebru "parkirao" moze plakati a jbg mb b klasa u pitanju nije dzip q8 a ovi su im ex stranci na odstrelu
Locked