"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#23926 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

Image

Bravo za policiju. Ovom bahatom vozacu koji ima onu karticu za sve moguce napisali kaznu.
:shock:
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#23927 Re: "Majstori" parkiranja

Post by shandrprcSA »

Image
Image

naravno, nevidljivi mod upaljen :izet:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23928 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

ova astra parkirana?

:lol: :run:
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23929 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

Control panel wrote:Image

Bravo za policiju. Ovom bahatom vozacu koji ima onu karticu za sve moguce napisali kaznu.
:shock:
Tako se radi, to je to, nisu Bogom dani da rade sta hoce. :thumbup:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#23930 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zomri »

Optimist wrote:Fiat i dalje na istom mjestu.

Image
često je tu, još ima onaj neki novi shisha bar pored pa stalno prelijeću tu i ne gledaju. moraš obavezno 20km/h ići tu da koga ne pokupiš :-)
kakaljin
Posts: 13497
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23931 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

Control panel wrote:Image

Bravo za policiju. Ovom bahatom vozacu koji ima onu karticu za sve moguce napisali kaznu.
:shock:
Ako imas ovakvo auto onda imas i za platiti parking od 2 KM, tako da ja bi pauka tu poslao radi bahatosti vozaca.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#23932 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Henry Chinaski »

Control panel wrote:Image

Bravo za policiju. Ovom bahatom vozacu koji ima onu karticu za sve moguce napisali kaznu.
:shock:
Dobro, šta ste odmah napali čovjeka, a ne znate situaciju. Možda čovjek nema za hljeba? Možda je beskućnik? Možda je samohrani roditelj koji ne radi, a hrani 12 djece?
Nema svako 2 marke za parking, treba imati razumijevanja...
Naslovnica
Posts: 35441
Joined: 20/03/2013 15:38

#23933 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

Control panel wrote:Image

Bravo za policiju. Ovom bahatom vozacu koji ima onu karticu za sve moguce napisali kaznu.
:shock:
Najebaće onaj što mu je napisao kaznu, 100%.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65965
Joined: 03/08/2010 19:04

#23934 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

:run:
amar1994 wrote:ova astra parkirana?

:lol: :run:

i ja ne mogu da vjerujem,mogao je na sred pjesackog parkirati
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23935 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

Henry Chinaski wrote:
Dobro, šta ste odmah napali čovjeka, a ne znate situaciju. Možda čovjek nema za hljeba? Možda je beskućnik? Možda je samohrani roditelj koji ne radi, a hrani 12 djece?
Nema svako 2 marke za parking, treba imati razumijevanja...
Nema sitno. :mrgreen:
zLatk0
Posts: 1287
Joined: 05/07/2009 01:21

#23936 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zLatk0 »

kakaljin wrote:
Control panel wrote:[img/]https://i.imgur.com/TvvZ494.jpg[/img]

Bravo za policiju. Ovom bahatom vozacu koji ima onu karticu za sve moguce napisali kaznu.
:shock:
Ako imas ovakvo auto onda imas i za platiti parking od 2 KM, tako da ja bi pauka tu poslao radi bahatosti vozaca.

Neće pauk dići ovako veliko i skupo auto, nek bude nalet vjetra i oštetit će vrijednost trosobnog stana
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23937 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Pa bolje da mu zakace onu kandzu i onda se ne pojave sat vremena, nek malo hoda oko njega :lol:
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#23938 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Henry Chinaski »

zLatk0 wrote:
kakaljin wrote:
Control panel wrote:[img/]https://i.imgur.com/TvvZ494.jpg[/img]

Bravo za policiju. Ovom bahatom vozacu koji ima onu karticu za sve moguce napisali kaznu.
:shock:
Ako imas ovakvo auto onda imas i za platiti parking od 2 KM, tako da ja bi pauka tu poslao radi bahatosti vozaca.

Neće pauk dići ovako veliko i skupo auto, nek bude nalet vjetra i oštetit će vrijednost trosobnog stana
Pauk diže manje kamione. Čuj nalet vjetra?! :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#23939 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Obični pauk diže do 1500 kila bezbjedno, a ima onaj malo veći on je za 2 tone.
Obični pauk npr. nije mogao mokku podići neki dan. Morao taj drugi doći.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23940 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

Imaju sad neki novi, bijeli Iveco.
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#23941 Re: "Majstori" parkiranja

Post by shandrprcSA »

amar1994 wrote:ova astra parkirana?

:lol: :run:
da :izet: pleme svoje
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#23942 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

kakaljin wrote:
Control panel wrote:Image

Bravo za policiju. Ovom bahatom vozacu koji ima onu karticu za sve moguce napisali kaznu.
:shock:
Ako imas ovakvo auto onda imas i za platiti parking od 2 KM, tako da ja bi pauka tu poslao radi bahatosti vozaca.
Za njegov standard malo je 2km parking pa je zato zakupio ostrvo za 20km, zalosno je to sto vozila sa slike ne smije dizati pauk sluzba pa da bude potpuni ugodjaj 120+20+taxi
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#23943 Re: "Majstori" parkiranja

Post by liaar »

Logovan wrote:
Henry Chinaski wrote:
Dobro, šta ste odmah napali čovjeka, a ne znate situaciju. Možda čovjek nema za hljeba? Možda je beskućnik? Možda je samohrani roditelj koji ne radi, a hrani 12 djece?
Nema svako 2 marke za parking, treba imati razumijevanja...
Nema sitno. :mrgreen:
Ima stoju krupno, ako je razbije potrošit će se brzo, totalno ga razumijem :lol: :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#23944 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

tempuser wrote:Imaju sad neki novi, bijeli Iveco.
Taj.
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#23945 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mayab »

liaar wrote:
Logovan wrote:
Henry Chinaski wrote:
Dobro, šta ste odmah napali čovjeka, a ne znate situaciju. Možda čovjek nema za hljeba? Možda je beskućnik? Možda je samohrani roditelj koji ne radi, a hrani 12 djece?
Nema svako 2 marke za parking, treba imati razumijevanja...
Nema sitno. :mrgreen:
Ima stoju krupno, ako je razbije potrošit će se brzo, totalno ga razumijem :lol: :mrgreen:
Nemojte tako, kao prvo, u BBi centru nema parkinga za 2 KM :oops: , kešom je 2.5KM, ako platiš SMSom, 2.2 KM, a Ćoek nema kredita :lol:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#23946 Re: "Majstori" parkiranja

Post by johntra »

Image
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#23947 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Qler »

svaka im čast
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#23948 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

A vidi maca sto mahalaju.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#23949 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vjeshalica »

Poludjeli kreteni :run:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65965
Joined: 03/08/2010 19:04

#23950 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

johntra wrote:Image

gledam i ne vjerujem
Locked