
Bravo za policiju. Ovom bahatom vozacu koji ima onu karticu za sve moguce napisali kaznu.
Moderators: _BataZiv_0809, anex



Tako se radi, to je to, nisu Bogom dani da rade sta hoce.Control panel wrote:
Bravo za policiju. Ovom bahatom vozacu koji ima onu karticu za sve moguce napisali kaznu.
često je tu, još ima onaj neki novi shisha bar pored pa stalno prelijeću tu i ne gledaju. moraš obavezno 20km/h ići tu da koga ne pokupišOptimist wrote:Fiat i dalje na istom mjestu.
Ako imas ovakvo auto onda imas i za platiti parking od 2 KM, tako da ja bi pauka tu poslao radi bahatosti vozaca.Control panel wrote:
Bravo za policiju. Ovom bahatom vozacu koji ima onu karticu za sve moguce napisali kaznu.
Dobro, šta ste odmah napali čovjeka, a ne znate situaciju. Možda čovjek nema za hljeba? Možda je beskućnik? Možda je samohrani roditelj koji ne radi, a hrani 12 djece?Control panel wrote:
Bravo za policiju. Ovom bahatom vozacu koji ima onu karticu za sve moguce napisali kaznu.
Najebaće onaj što mu je napisao kaznu, 100%.Control panel wrote:
Bravo za policiju. Ovom bahatom vozacu koji ima onu karticu za sve moguce napisali kaznu.
amar1994 wrote:ova astra parkirana?
![]()
Nema sitno.Henry Chinaski wrote:
Dobro, šta ste odmah napali čovjeka, a ne znate situaciju. Možda čovjek nema za hljeba? Možda je beskućnik? Možda je samohrani roditelj koji ne radi, a hrani 12 djece?
Nema svako 2 marke za parking, treba imati razumijevanja...
kakaljin wrote:Ako imas ovakvo auto onda imas i za platiti parking od 2 KM, tako da ja bi pauka tu poslao radi bahatosti vozaca.Control panel wrote:[img/]https://i.imgur.com/TvvZ494.jpg[/img]
Bravo za policiju. Ovom bahatom vozacu koji ima onu karticu za sve moguce napisali kaznu.
Pauk diže manje kamione. Čuj nalet vjetra?!zLatk0 wrote:kakaljin wrote:Ako imas ovakvo auto onda imas i za platiti parking od 2 KM, tako da ja bi pauka tu poslao radi bahatosti vozaca.Control panel wrote:[img/]https://i.imgur.com/TvvZ494.jpg[/img]
Bravo za policiju. Ovom bahatom vozacu koji ima onu karticu za sve moguce napisali kaznu.
Neće pauk dići ovako veliko i skupo auto, nek bude nalet vjetra i oštetit će vrijednost trosobnog stana
daamar1994 wrote:ova astra parkirana?
![]()
Za njegov standard malo je 2km parking pa je zato zakupio ostrvo za 20km, zalosno je to sto vozila sa slike ne smije dizati pauk sluzba pa da bude potpuni ugodjaj 120+20+taxikakaljin wrote:Ako imas ovakvo auto onda imas i za platiti parking od 2 KM, tako da ja bi pauka tu poslao radi bahatosti vozaca.Control panel wrote:
Bravo za policiju. Ovom bahatom vozacu koji ima onu karticu za sve moguce napisali kaznu.
Ima stoju krupno, ako je razbije potrošit će se brzo, totalno ga razumijemLogovan wrote:Nema sitno.Henry Chinaski wrote:
Dobro, šta ste odmah napali čovjeka, a ne znate situaciju. Možda čovjek nema za hljeba? Možda je beskućnik? Možda je samohrani roditelj koji ne radi, a hrani 12 djece?
Nema svako 2 marke za parking, treba imati razumijevanja...
Taj.tempuser wrote:Imaju sad neki novi, bijeli Iveco.
Nemojte tako, kao prvo, u BBi centru nema parkinga za 2 KMliaar wrote:Ima stoju krupno, ako je razbije potrošit će se brzo, totalno ga razumijemLogovan wrote:Nema sitno.Henry Chinaski wrote:
Dobro, šta ste odmah napali čovjeka, a ne znate situaciju. Možda čovjek nema za hljeba? Možda je beskućnik? Možda je samohrani roditelj koji ne radi, a hrani 12 djece?
Nema svako 2 marke za parking, treba imati razumijevanja...![]()
johntra wrote: