Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23901 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

sve na kvadrat wrote:Planiram put Doboj-Banja Luka-Bihac-Podum(Hrvatska)...Bihac-Podum me zanima kakva je dionica, saobracaj itd....
Nije baš pitanje u odgovarajućoj temi ali evo... Ako misliš ići lijevo u Ličkom Petrovom Selu pa onda desno u Vrelu Koreničkom i dalje taj put je dovoljno dobar za normalnu vožnju.... prolazi kroz dosta lijepe predjele, nekoliko serpentina iza Vrela Koreničkog se brzo prođe... U Vrhovinama imaš uski tunel po jedno vozilo širinom prolazi, ostali dio puta je dosta ok i lijepo za voziti...
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#23902 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Koji se quratz desava subotom u Sarajevu na saobracajnicama????????
Svake subote sto ima auta u gradu izadju na ulicu od 12:00 pa do nekih 14:00. Isto da je najveca spica i dan pred bajram svake subote. Kolona nepregledna od stupa do ilidze. Kolona nepregleda od stupske petlje prema aerodromu. Kolona od bazena do otoke..
Ne kontam. Da je lijepo vrijeme pa da se kaze idu ljudi negdje.
Da li je moguce da je u sarajevo se toliko doselilo pa da subotom se ide u zavicaj pa se tolike kolone naprave. Bez zle namjere po pitanju ovoga.
Last edited by zdruzdjo on 05/10/2019 14:44, edited 2 times in total.
User avatar
Filter
Posts: 8673
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#23903 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Filter »

vikend vozaci
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#23904 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by UmaX »

Bas, veca spica vikendom nego kad se ide na posao.
Naslovnica
Posts: 35460
Joined: 20/03/2013 15:38

#23905 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

zdruzdjo wrote:Koji se quratz desava subotom u Sarajevu na saobracajnicama????????
Svake subote sto ima auta u gradu izadju na ulicu od 12:00 pa do nekih 14:00. Isto da je najveca spica i dan pred bajram svakr subote. Kolona nepregledna od stupa do ilidze. Kolona nepregleda od stupske petlje prema aerodromu. Kolona od bazena do otoke..
Ne kontam. Da je lijepo vrijeme pa da se kaze idu ljudi negdje.
Da li je miguce da je u sarajevo se toliko doselilo pa da subotom se ide u zavicaj pa se tolike kolone naprave. Bez zle namjere po pitanju ovoga.
Dođu iz vukojebina da se slikavaju po SCC i sličnim snobarijama, usput obiđu rodbinu u bespravno podignutim objektima i tibrama...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23906 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

:lol: :lol:
joj opisa :thumbup:
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#23907 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

zdruzdjo wrote:Koji se quratz desava subotom u Sarajevu na saobracajnicama????????
Svake subote sto ima auta u gradu izadju na ulicu od 12:00 pa do nekih 14:00. Isto da je najveca spica i dan pred bajram svakr subote. Kolona nepregledna od stupa do ilidze. Kolona nepregleda od stupske petlje prema aerodromu. Kolona od bazena do otoke..
Ne kontam. Da je lijepo vrijeme pa da se kaze idu ljudi negdje.
Da li je miguce da je u sarajevo se toliko doselilo pa da subotom se ide u zavicaj pa se tolike kolone naprave. Bez zle namjere po pitanju ovoga.
dodje valjda raje iz drugih gradova, pa onda evo npr meni zena radi od 8 do 18h, jedino sub ned mozes negdje, koliko tako raje ima sto jedva cekaju sub. ja sam danas oko 11 krenuo i dobio blagi lom zivaca, sve 30, kisa pomalo pada, svi usporili. sad subotom vozim samo ako imam obavezu izbio sam zeni hodanje, scc, bbi i druge gluposti iz glave
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23908 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

I ja ću noćas opet malo do Sarajeva...
User avatar
sve na kvadrat
Posts: 652
Joined: 02/02/2014 16:40

#23909 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by sve na kvadrat »

Travnički Noćni Šetač wrote:
sve na kvadrat wrote:Planiram put Doboj-Banja Luka-Bihac-Podum(Hrvatska)...Bihac-Podum me zanima kakva je dionica, saobracaj itd....
Nije baš pitanje u odgovarajućoj temi ali evo... Ako misliš ići lijevo u Ličkom Petrovom Selu pa onda desno u Vrelu Koreničkom i dalje taj put je dovoljno dobar za normalnu vožnju.... prolazi kroz dosta lijepe predjele, nekoliko serpentina iza Vrela Koreničkog se brzo prođe... U Vrhovinama imaš uski tunel po jedno vozilo širinom prolazi, ostali dio puta je dosta ok i lijepo za voziti...
Ok. Hvala na odg
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#23910 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

nepass1 wrote:dodje valjda raje iz drugih gradova, pa onda evo npr meni zena radi od 8 do 18h, jedino sub ned mozes negdje, koliko tako raje ima sto jedva cekaju sub. ja sam danas oko 11 krenuo i dobio blagi lom zivaca, sve 30, kisa pomalo pada, svi usporili. sad subotom vozim samo ako imam obavezu izbio sam zeni hodanje, scc, bbi i druge gluposti iz glave

Ja nekad radim subotom a nekad ne(danas mi je radna subota). Iskreno, kad ne radim, ma ne pada mi na pamet da se igdje mrdam do kasnih poslijepodnevnih sati. Ono rucali smo, podrignuli, e hajmo sada negdje ako nista da se protegne malo I da se kafa negdje zdrma.
Ali ovo u 12:00??? ma daaaaaj, probudio sam se u 10 I pijem kafu dok se skrama ne uhvati na ohladjenoj kafi u solji. Samo mi fali neka glupa emisija tipa: "Dozvolite da se obratimo" ili "Znanje-Imanje"(oni stariji ce znati o comu je rijec)

Bukvalo je u 12:15 bila guzva isto u najgoroj spici koja se moze zamisliti. Kontam, gdje ce ovaj narod ovoliki?
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23911 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

zdruzdjo wrote: Samo mi fali neka glupa emisija tipa: "Dozvolite da se obratimo" ili "Znanje-Imanje"(oni stariji ce znati o comu je rijec)
jbg sad... naravno da se sjećam... i to prve sezone... :lol: :lol: :lol:
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#23912 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

zdruzdjo wrote:
nepass1 wrote:dodje valjda raje iz drugih gradova, pa onda evo npr meni zena radi od 8 do 18h, jedino sub ned mozes negdje, koliko tako raje ima sto jedva cekaju sub. ja sam danas oko 11 krenuo i dobio blagi lom zivaca, sve 30, kisa pomalo pada, svi usporili. sad subotom vozim samo ako imam obavezu izbio sam zeni hodanje, scc, bbi i druge gluposti iz glave

Ja nekad radim subotom a nekad ne(danas mi je radna subota). Iskreno, kad ne radim, ma ne pada mi na pamet da se igdje mrdam do kasnih poslijepodnevnih sati. Ono rucali smo, podrignuli, e hajmo sada negdje ako nista da se protegne malo I da se kafa negdje zdrma.
Ali ovo u 12:00??? ma daaaaaj, probudio sam se u 10 I pijem kafu dok se skrama ne uhvati na ohladjenoj kafi u solji. Samo mi fali neka glupa emisija tipa: "Dozvolite da se obratimo" ili "Znanje-Imanje"(oni stariji ce znati o comu je rijec)

Bukvalo je u 12:15 bila guzva isto u najgoroj spici koja se moze zamisliti. Kontam, gdje ce ovaj narod ovoliki?
pa i mi se sad lokalno krecemo samo pjeske sta moze :D najgore sto moras djete izvesti, sto se mene tice ja bih plejku upalio ne bih ni kroz prozor pogledao a kamo li izasao.
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#23913 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

I pokojnog Zaharija. :run:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23914 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

kakaljin wrote:Treba staviti zabranu skretanja na taj parking iz smjera Marindvora prema vrbanji, jer dosta oni koce saobracaj tu, a i bolje je da ulaz na taj parking naprave sa druge strane sa vrbanje ili iz one ulicice sto vodi prema parkingu u scc., smanjile bi se guzve tu.

A svakako najbolje da se naprave cetiri trake od vrbanje do marindvora raskrsnice.
I zabranu skretanja iz parkinga prema vrbanji jer saobracaj koce i oni koji izlaze iz parkinga a hoces lijevo pa blokiraju saobracaj s lijeve strane dok se ne uvale nekom ko dolazi sa desne strane.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#23915 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

Image

Sta je sa ovim debilima i pozicijama?
Masovno kod papaka
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#23916 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

vjeshalica wrote:Image

Sta je sa ovim debilima i pozicijama?
Masovno kod papaka
Pa isto kao I sa onim sto upale duga kad rikne sijalica od kratkih. Ihhhh znas ti koliko kosta sijalica jedna I sta se moze ultri napuniti u mobitel pa da se selfira I live-ovi da se pale.
Papak a uz to I krembil.
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#23917 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by UmaX »

I kod mene ce tako bit jer imam samo LED dnevna upaljena, nema nazad nista da gori.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23918 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

I ja nesto kontam jesam li papak sto mi po danu naprijeg gore samo dnevna svjetla? :-)
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#23919 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

U tunelu prije ovog mjesta slikanja nista se nije vidjelo....serbez da hice neko budalu dobro zveknut da parcijalnu razbije na volanu...
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23920 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

UmaX wrote:I kod mene ce tako bit jer imam samo LED dnevna upaljena, nema nazad nista da gori.
+1
...
Ali u tunelu se pale kratka na prvom metru... dosta dobar i brz senzor...
Seawolf
Posts: 9168
Joined: 14/06/2012 22:59

#23921 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Seawolf »

NediM17 wrote:I pokojnog Zaharija. :run:
I (također pokojne) Kosare Balabanović.
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#23922 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by UmaX »

Travnički Noćni Šetač wrote:
UmaX wrote:I kod mene ce tako bit jer imam samo LED dnevna upaljena, nema nazad nista da gori.
+1
...
Ali u tunelu se pale kratka na prvom metru... dosta dobar i brz senzor...
Pale se kod mene i prije tunela. Tako sto ja upalim. :lol: :lol:
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#23923 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Qler »

i meni po danu samo naprijed dnevna :) ovi iza neka drze odstojanje :)
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#23924 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Concord »

Po zakonu je da dnevna svijetla gore danju naprijed, za nazad ne treba. Tako da ovaj sa meckom nije nista pogrijesio.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23925 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Osim sto nije upalio kratka svjetla u tunelu.... pogledaj sta je kolegica napisala....
....
vjeshalica wrote:U tunelu prije ovog mjesta slikanja nista se nije vidjelo....serbez da hice neko budalu dobro zveknut da parcijalnu razbije na volanu...
Post Reply