Nije baš pitanje u odgovarajućoj temi ali evo... Ako misliš ići lijevo u Ličkom Petrovom Selu pa onda desno u Vrelu Koreničkom i dalje taj put je dovoljno dobar za normalnu vožnju.... prolazi kroz dosta lijepe predjele, nekoliko serpentina iza Vrela Koreničkog se brzo prođe... U Vrhovinama imaš uski tunel po jedno vozilo širinom prolazi, ostali dio puta je dosta ok i lijepo za voziti...sve na kvadrat wrote:Planiram put Doboj-Banja Luka-Bihac-Podum(Hrvatska)...Bihac-Podum me zanima kakva je dionica, saobracaj itd....
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23901 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#23902 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Koji se quratz desava subotom u Sarajevu na saobracajnicama????????
Svake subote sto ima auta u gradu izadju na ulicu od 12:00 pa do nekih 14:00. Isto da je najveca spica i dan pred bajram svake subote. Kolona nepregledna od stupa do ilidze. Kolona nepregleda od stupske petlje prema aerodromu. Kolona od bazena do otoke..
Ne kontam. Da je lijepo vrijeme pa da se kaze idu ljudi negdje.
Da li je moguce da je u sarajevo se toliko doselilo pa da subotom se ide u zavicaj pa se tolike kolone naprave. Bez zle namjere po pitanju ovoga.
Svake subote sto ima auta u gradu izadju na ulicu od 12:00 pa do nekih 14:00. Isto da je najveca spica i dan pred bajram svake subote. Kolona nepregledna od stupa do ilidze. Kolona nepregleda od stupske petlje prema aerodromu. Kolona od bazena do otoke..
Ne kontam. Da je lijepo vrijeme pa da se kaze idu ljudi negdje.
Da li je moguce da je u sarajevo se toliko doselilo pa da subotom se ide u zavicaj pa se tolike kolone naprave. Bez zle namjere po pitanju ovoga.
Last edited by zdruzdjo on 05/10/2019 14:44, edited 2 times in total.
- Filter
- Posts: 8673
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#23903 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
vikend vozaci
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#23904 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bas, veca spica vikendom nego kad se ide na posao.
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23905 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Dođu iz vukojebina da se slikavaju po SCC i sličnim snobarijama, usput obiđu rodbinu u bespravno podignutim objektima i tibrama...zdruzdjo wrote:Koji se quratz desava subotom u Sarajevu na saobracajnicama????????
Svake subote sto ima auta u gradu izadju na ulicu od 12:00 pa do nekih 14:00. Isto da je najveca spica i dan pred bajram svakr subote. Kolona nepregledna od stupa do ilidze. Kolona nepregleda od stupske petlje prema aerodromu. Kolona od bazena do otoke..
Ne kontam. Da je lijepo vrijeme pa da se kaze idu ljudi negdje.
Da li je miguce da je u sarajevo se toliko doselilo pa da subotom se ide u zavicaj pa se tolike kolone naprave. Bez zle namjere po pitanju ovoga.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#23907 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
dodje valjda raje iz drugih gradova, pa onda evo npr meni zena radi od 8 do 18h, jedino sub ned mozes negdje, koliko tako raje ima sto jedva cekaju sub. ja sam danas oko 11 krenuo i dobio blagi lom zivaca, sve 30, kisa pomalo pada, svi usporili. sad subotom vozim samo ako imam obavezu izbio sam zeni hodanje, scc, bbi i druge gluposti iz glavezdruzdjo wrote:Koji se quratz desava subotom u Sarajevu na saobracajnicama????????
Svake subote sto ima auta u gradu izadju na ulicu od 12:00 pa do nekih 14:00. Isto da je najveca spica i dan pred bajram svakr subote. Kolona nepregledna od stupa do ilidze. Kolona nepregleda od stupske petlje prema aerodromu. Kolona od bazena do otoke..
Ne kontam. Da je lijepo vrijeme pa da se kaze idu ljudi negdje.
Da li je miguce da je u sarajevo se toliko doselilo pa da subotom se ide u zavicaj pa se tolike kolone naprave. Bez zle namjere po pitanju ovoga.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23908 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ja ću noćas opet malo do Sarajeva...
- sve na kvadrat
- Posts: 652
- Joined: 02/02/2014 16:40
#23909 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ok. Hvala na odgTravnički Noćni Šetač wrote:Nije baš pitanje u odgovarajućoj temi ali evo... Ako misliš ići lijevo u Ličkom Petrovom Selu pa onda desno u Vrelu Koreničkom i dalje taj put je dovoljno dobar za normalnu vožnju.... prolazi kroz dosta lijepe predjele, nekoliko serpentina iza Vrela Koreničkog se brzo prođe... U Vrhovinama imaš uski tunel po jedno vozilo širinom prolazi, ostali dio puta je dosta ok i lijepo za voziti...sve na kvadrat wrote:Planiram put Doboj-Banja Luka-Bihac-Podum(Hrvatska)...Bihac-Podum me zanima kakva je dionica, saobracaj itd....
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#23910 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nepass1 wrote:dodje valjda raje iz drugih gradova, pa onda evo npr meni zena radi od 8 do 18h, jedino sub ned mozes negdje, koliko tako raje ima sto jedva cekaju sub. ja sam danas oko 11 krenuo i dobio blagi lom zivaca, sve 30, kisa pomalo pada, svi usporili. sad subotom vozim samo ako imam obavezu izbio sam zeni hodanje, scc, bbi i druge gluposti iz glave
Ja nekad radim subotom a nekad ne(danas mi je radna subota). Iskreno, kad ne radim, ma ne pada mi na pamet da se igdje mrdam do kasnih poslijepodnevnih sati. Ono rucali smo, podrignuli, e hajmo sada negdje ako nista da se protegne malo I da se kafa negdje zdrma.
Ali ovo u 12:00??? ma daaaaaj, probudio sam se u 10 I pijem kafu dok se skrama ne uhvati na ohladjenoj kafi u solji. Samo mi fali neka glupa emisija tipa: "Dozvolite da se obratimo" ili "Znanje-Imanje"(oni stariji ce znati o comu je rijec)
Bukvalo je u 12:15 bila guzva isto u najgoroj spici koja se moze zamisliti. Kontam, gdje ce ovaj narod ovoliki?
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23911 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
jbg sad... naravno da se sjećam... i to prve sezone...zdruzdjo wrote: Samo mi fali neka glupa emisija tipa: "Dozvolite da se obratimo" ili "Znanje-Imanje"(oni stariji ce znati o comu je rijec)
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#23912 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pa i mi se sad lokalno krecemo samo pjeske sta mozezdruzdjo wrote:nepass1 wrote:dodje valjda raje iz drugih gradova, pa onda evo npr meni zena radi od 8 do 18h, jedino sub ned mozes negdje, koliko tako raje ima sto jedva cekaju sub. ja sam danas oko 11 krenuo i dobio blagi lom zivaca, sve 30, kisa pomalo pada, svi usporili. sad subotom vozim samo ako imam obavezu izbio sam zeni hodanje, scc, bbi i druge gluposti iz glave
Ja nekad radim subotom a nekad ne(danas mi je radna subota). Iskreno, kad ne radim, ma ne pada mi na pamet da se igdje mrdam do kasnih poslijepodnevnih sati. Ono rucali smo, podrignuli, e hajmo sada negdje ako nista da se protegne malo I da se kafa negdje zdrma.
Ali ovo u 12:00??? ma daaaaaj, probudio sam se u 10 I pijem kafu dok se skrama ne uhvati na ohladjenoj kafi u solji. Samo mi fali neka glupa emisija tipa: "Dozvolite da se obratimo" ili "Znanje-Imanje"(oni stariji ce znati o comu je rijec)
Bukvalo je u 12:15 bila guzva isto u najgoroj spici koja se moze zamisliti. Kontam, gdje ce ovaj narod ovoliki?
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23913 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I pokojnog Zaharija. 
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#23914 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I zabranu skretanja iz parkinga prema vrbanji jer saobracaj koce i oni koji izlaze iz parkinga a hoces lijevo pa blokiraju saobracaj s lijeve strane dok se ne uvale nekom ko dolazi sa desne strane.kakaljin wrote:Treba staviti zabranu skretanja na taj parking iz smjera Marindvora prema vrbanji, jer dosta oni koce saobracaj tu, a i bolje je da ulaz na taj parking naprave sa druge strane sa vrbanje ili iz one ulicice sto vodi prema parkingu u scc., smanjile bi se guzve tu.
A svakako najbolje da se naprave cetiri trake od vrbanje do marindvora raskrsnice.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#23917 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I kod mene ce tako bit jer imam samo LED dnevna upaljena, nema nazad nista da gori.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#23918 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ja nesto kontam jesam li papak sto mi po danu naprijeg gore samo dnevna svjetla? 
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23919 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U tunelu prije ovog mjesta slikanja nista se nije vidjelo....serbez da hice neko budalu dobro zveknut da parcijalnu razbije na volanu...
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23920 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
+1UmaX wrote:I kod mene ce tako bit jer imam samo LED dnevna upaljena, nema nazad nista da gori.
...
Ali u tunelu se pale kratka na prvom metru... dosta dobar i brz senzor...
-
Seawolf
- Posts: 9168
- Joined: 14/06/2012 22:59
#23921 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I (također pokojne) Kosare Balabanović.NediM17 wrote:I pokojnog Zaharija.
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#23922 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pale se kod mene i prije tunela. Tako sto ja upalim.Travnički Noćni Šetač wrote:+1UmaX wrote:I kod mene ce tako bit jer imam samo LED dnevna upaljena, nema nazad nista da gori.
...
Ali u tunelu se pale kratka na prvom metru... dosta dobar i brz senzor...
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#23923 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
i meni po danu samo naprijed dnevna
ovi iza neka drze odstojanje 
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#23924 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Po zakonu je da dnevna svijetla gore danju naprijed, za nazad ne treba. Tako da ovaj sa meckom nije nista pogrijesio.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23925 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Osim sto nije upalio kratka svjetla u tunelu.... pogledaj sta je kolegica napisala....
....
....
vjeshalica wrote:U tunelu prije ovog mjesta slikanja nista se nije vidjelo....serbez da hice neko budalu dobro zveknut da parcijalnu razbije na volanu...

