"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23901 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

nepass1 wrote:
tempuser wrote:Koliko je ljudi onako iz znatizelje okrenulo 122 i prijavilo da mu auti iza Lole smetaju?
ja desetak puta, nece da dodju i okanio se
Meni dosli svaki put, a bilo ih je bar 5-6.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23902 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

Ned071 wrote:
tempuser wrote:Koliko je ljudi onako iz znatizelje okrenulo 122 i prijavilo da mu auti iza Lole smetaju?
I policiji i inspekciju zvao zbog njihovoj yetija. Ako hoces, imam i mailove. Slao mailove vladi ks, zaboli ih... Stelt mod i dalje na snazi
Posaljes poruku skupa sa svim detaljima oko mailova itd,.

https://www.facebook.com/edin.forto
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#23903 Re: "Majstori" parkiranja

Post by nepass1 »

tempuser wrote:
nepass1 wrote:
tempuser wrote:Koliko je ljudi onako iz znatizelje okrenulo 122 i prijavilo da mu auti iza Lole smetaju?
ja desetak puta, nece da dodju i okanio se
Meni dosli svaki put, a bilo ih je bar 5-6.
vec sam pisao ovdje davno, ziva istina, nazovem ih kazem blokirana rampa za invalide, nema sanse se provuci. udjem ja u kucu ne znajuci da treba gospodu docekati i objasniti kome da pisu kaznu. ja pretpostavio da znaju. naidje zena sa posla, ne znajuci da sam ja zvao kaze im super da ste dosli haos oko zgrade. rekli joj nakav invalid zvao blokirana rampa i sad ga cekamo, njega nidje. ja dok sam sisao oni se pokupili nisu nikom napisali kaznu. mozda ne bi ni pisali da sam ih stigao jer bi vidjeli da sam samo invalid u glavo sto ih uopste zovem. posle toga jos par puta zvao, a fakat nemam vremena da ih cekam hoce li doci za 10 ili 50 minuta. jednom ih jos uspio ispratiti sa terase kad sam zvao da je parkirano pred ulazom u garazu, tad su prosli sa autom do garaze, vidjeli da se moze provuci i otisli, nisu nikom napisali kaznu.
eh ima jos komsija sto zovu, pa im je dopizdilo (policiji) sto ih se valjda remeti valja stici odigrati kladu i zavrsiti ostale privatne obaveze u toku radnog vremena pa su po kucipazitelju porucili da ce odmah zvati pauka za parkuranje na ulaz od garaze. jer ih je i on sam kontaktirao i vrsio pritisak da se nesta poduzme.
noviclan
Posts: 15024
Joined: 31/10/2013 06:48

#23904 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

Ned071 wrote:Ne mora biti papak. Jednostavno je. Sto ne bi na balkon parkirao kad ga niko nece kaznit... Eno ti Lole na Malti. Marka sat na parkingu 10 metara od ulaza, al jok, parkira na zivu ogradu, pod znak zabrane i jos ga cica gore dolje... Zato sto drotovi ne kaznjavaju i boli ih ku..c sto se ne moze proci
Ma supci su i za tu marku sat jbg da su stavili 15minuta pola marke pa bi neko i parkirao,ali najsmjesnije mi je bilo parkirao frajko uz zivicu koliko je ostavio da ne izgrebe automobil toliko je bilo prostora da mu zakace stope i ode laganini na pauk
noviclan
Posts: 15024
Joined: 31/10/2013 06:48

#23905 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

U sarajevskom naselju Dolac Malta u potpunosti izgorjelo vozilo
http://www.klix.ba/clanak/191024013

Parking majstor mogu i u prolaz parkirati
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23906 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mk ultra »

ja sam mislio da su vozači novih kija krema i đem društva :mrgreen:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23907 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

noviclan wrote:U sarajevskom naselju Dolac Malta u potpunosti izgorjelo vozilo
http://www.klix.ba/clanak/191024013

Parking majstor mogu i u prolaz parkirati
Vlasnik KIA-e je vlasnik neke kafane tu u blizini, vjerovatno nekome nije platio sto je trebao...
User avatar
DoradO
Posts: 4635
Joined: 27/04/2008 00:39
Location: facebook.com/dorado.images

#23908 Re: "Majstori" parkiranja

Post by DoradO »

Image
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#23909 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

kurcobolja za svim drugim na djelu
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23910 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

122, dignes frsku kako invalidi ne mogu prolaziti i gledas kako se smanjuju kite i muda ovih dudlaca na skuterima i zenskim autma.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#23911 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

tempuser wrote:122, dignes frsku kako invalidi ne mogu prolaziti i gledas kako se smanjuju kite i muda ovih dudlaca na skuterima i zenskim autma.
nema se sta dizati frka,pjesaci ne mogu hodati,kamoli osobe u kolicima
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23912 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

kakavdanakneiskustvu wrote:
tempuser wrote:122, dignes frsku kako invalidi ne mogu prolaziti i gledas kako se smanjuju kite i muda ovih dudlaca na skuterima i zenskim autma.
nema se sta dizati frka,pjesaci ne mogu hodati,kamoli osobe u kolicima
Pozivi se snimaju, a zalba zbog invalida daje tezinu.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#23913 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

tempuser wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
tempuser wrote:122, dignes frsku kako invalidi ne mogu prolaziti i gledas kako se smanjuju kite i muda ovih dudlaca na skuterima i zenskim autma.
nema se sta dizati frka,pjesaci ne mogu hodati,kamoli osobe u kolicima
Pozivi se snimaju, a zalba zbog invalida daje tezinu.
ma znam da se snimaju,valjda bi bilo dovoljno reci trotoarom se nikako ne moze hodati od vozila
Naslovnica
Posts: 35460
Joined: 20/03/2013 15:38

#23914 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

DoradO wrote:Image
Ali meni fakat nije jasno koliki boliqratz i bez mozga trebaš biti da ovako parkiraš?!
Ono, svakome se može desiti i dešava se da pogriješi u saobraćaju, ali ovi što ovako bezobrazno autima zauzmu komplet trotoar pa ih pješaci moraju obilaziti kolovozom, e to je fakat ljudsko dno dna. Pa da li su svjesni da djeca prolaze, roditelji s kolicima, invalidi, bilo ko...
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#23915 Re: "Majstori" parkiranja

Post by shandrprcSA »

motor je garant od ovog sto sjedi s mladom :D
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23916 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Optimist »

Vjerovatno, obzirom da sjedi u jakni. :D
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#23917 Re: "Majstori" parkiranja

Post by alipasijaner »

Naslovnica wrote:ali ovi što ovako bezobrazno autima zauzmu komplet trotoar pa ih pješaci moraju obilaziti kolovozom
U njihovim selima nema trotoara.. nego pravo je cudo kako uspiju poloziti vozacki i samo par dana nakon dobijanja vd se pocnu ponasati *urcevito to nesto ulijece, preskace, svira, blica.. a jos nije ni vozit poceLo
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#23918 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

Naslovnica wrote:
DoradO wrote:Image
Ali meni fakat nije jasno koliki boliqratz i bez mozga trebaš biti da ovako parkiraš?!
Ono, svakome se može desiti i dešava se da pogriješi u saobraćaju, ali ovi što ovako bezobrazno autima zauzmu komplet trotoar pa ih pješaci moraju obilaziti kolovozom, e to je fakat ljudsko dno dna. Pa da li su svjesni da djeca prolaze, roditelji s kolicima, invalidi, bilo ko...

samo im poželiti da ui oni nekad budu u kolicima
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23919 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Optimist »

Fiat i dalje na istom mjestu.

Image
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23920 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

Što bi bilo lijepo u ovoj ulici zabraniti parkiranje, proširiti trotoare. :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23921 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

pa naravno da je na istom mjestu...pokvaren je :-D
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#23922 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Pa gdje si vidio fiat u voznom stanju?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23923 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

samo na filmu :)
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#23924 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Pa lako je sa specijalnim efektima napraviti da fiat ide... hajd ga napravi bez njih.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23925 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

ja sebi napravio :)
Locked