Meni dosli svaki put, a bilo ih je bar 5-6.nepass1 wrote:ja desetak puta, nece da dodju i okanio setempuser wrote:Koliko je ljudi onako iz znatizelje okrenulo 122 i prijavilo da mu auti iza Lole smetaju?
"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#23901 Re: "Majstori" parkiranja
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#23902 Re: "Majstori" parkiranja
Posaljes poruku skupa sa svim detaljima oko mailova itd,.Ned071 wrote:I policiji i inspekciju zvao zbog njihovoj yetija. Ako hoces, imam i mailove. Slao mailove vladi ks, zaboli ih... Stelt mod i dalje na snazitempuser wrote:Koliko je ljudi onako iz znatizelje okrenulo 122 i prijavilo da mu auti iza Lole smetaju?
https://www.facebook.com/edin.forto
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#23903 Re: "Majstori" parkiranja
vec sam pisao ovdje davno, ziva istina, nazovem ih kazem blokirana rampa za invalide, nema sanse se provuci. udjem ja u kucu ne znajuci da treba gospodu docekati i objasniti kome da pisu kaznu. ja pretpostavio da znaju. naidje zena sa posla, ne znajuci da sam ja zvao kaze im super da ste dosli haos oko zgrade. rekli joj nakav invalid zvao blokirana rampa i sad ga cekamo, njega nidje. ja dok sam sisao oni se pokupili nisu nikom napisali kaznu. mozda ne bi ni pisali da sam ih stigao jer bi vidjeli da sam samo invalid u glavo sto ih uopste zovem. posle toga jos par puta zvao, a fakat nemam vremena da ih cekam hoce li doci za 10 ili 50 minuta. jednom ih jos uspio ispratiti sa terase kad sam zvao da je parkirano pred ulazom u garazu, tad su prosli sa autom do garaze, vidjeli da se moze provuci i otisli, nisu nikom napisali kaznu.tempuser wrote:Meni dosli svaki put, a bilo ih je bar 5-6.nepass1 wrote:ja desetak puta, nece da dodju i okanio setempuser wrote:Koliko je ljudi onako iz znatizelje okrenulo 122 i prijavilo da mu auti iza Lole smetaju?
eh ima jos komsija sto zovu, pa im je dopizdilo (policiji) sto ih se valjda remeti valja stici odigrati kladu i zavrsiti ostale privatne obaveze u toku radnog vremena pa su po kucipazitelju porucili da ce odmah zvati pauka za parkuranje na ulaz od garaze. jer ih je i on sam kontaktirao i vrsio pritisak da se nesta poduzme.
-
noviclan
- Posts: 15024
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23904 Re: "Majstori" parkiranja
Ma supci su i za tu marku sat jbg da su stavili 15minuta pola marke pa bi neko i parkirao,ali najsmjesnije mi je bilo parkirao frajko uz zivicu koliko je ostavio da ne izgrebe automobil toliko je bilo prostora da mu zakace stope i ode laganini na paukNed071 wrote:Ne mora biti papak. Jednostavno je. Sto ne bi na balkon parkirao kad ga niko nece kaznit... Eno ti Lole na Malti. Marka sat na parkingu 10 metara od ulaza, al jok, parkira na zivu ogradu, pod znak zabrane i jos ga cica gore dolje... Zato sto drotovi ne kaznjavaju i boli ih ku..c sto se ne moze proci
-
noviclan
- Posts: 15024
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23905 Re: "Majstori" parkiranja
U sarajevskom naselju Dolac Malta u potpunosti izgorjelo vozilo
http://www.klix.ba/clanak/191024013
Parking majstor mogu i u prolaz parkirati
http://www.klix.ba/clanak/191024013
Parking majstor mogu i u prolaz parkirati
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23906 Re: "Majstori" parkiranja
ja sam mislio da su vozači novih kija krema i đem društva 
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#23907 Re: "Majstori" parkiranja
Vlasnik KIA-e je vlasnik neke kafane tu u blizini, vjerovatno nekome nije platio sto je trebao...noviclan wrote:U sarajevskom naselju Dolac Malta u potpunosti izgorjelo vozilo
http://www.klix.ba/clanak/191024013
Parking majstor mogu i u prolaz parkirati
- DoradO
- Posts: 4635
- Joined: 27/04/2008 00:39
- Location: facebook.com/dorado.images
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23909 Re: "Majstori" parkiranja
kurcobolja za svim drugim na djelu
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#23910 Re: "Majstori" parkiranja
122, dignes frsku kako invalidi ne mogu prolaziti i gledas kako se smanjuju kite i muda ovih dudlaca na skuterima i zenskim autma.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23911 Re: "Majstori" parkiranja
nema se sta dizati frka,pjesaci ne mogu hodati,kamoli osobe u kolicimatempuser wrote:122, dignes frsku kako invalidi ne mogu prolaziti i gledas kako se smanjuju kite i muda ovih dudlaca na skuterima i zenskim autma.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#23912 Re: "Majstori" parkiranja
Pozivi se snimaju, a zalba zbog invalida daje tezinu.kakavdanakneiskustvu wrote:nema se sta dizati frka,pjesaci ne mogu hodati,kamoli osobe u kolicimatempuser wrote:122, dignes frsku kako invalidi ne mogu prolaziti i gledas kako se smanjuju kite i muda ovih dudlaca na skuterima i zenskim autma.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23913 Re: "Majstori" parkiranja
ma znam da se snimaju,valjda bi bilo dovoljno reci trotoarom se nikako ne moze hodati od vozilatempuser wrote:Pozivi se snimaju, a zalba zbog invalida daje tezinu.kakavdanakneiskustvu wrote:nema se sta dizati frka,pjesaci ne mogu hodati,kamoli osobe u kolicimatempuser wrote:122, dignes frsku kako invalidi ne mogu prolaziti i gledas kako se smanjuju kite i muda ovih dudlaca na skuterima i zenskim autma.
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23914 Re: "Majstori" parkiranja
Ali meni fakat nije jasno koliki boliqratz i bez mozga trebaš biti da ovako parkiraš?!DoradO wrote:
Ono, svakome se može desiti i dešava se da pogriješi u saobraćaju, ali ovi što ovako bezobrazno autima zauzmu komplet trotoar pa ih pješaci moraju obilaziti kolovozom, e to je fakat ljudsko dno dna. Pa da li su svjesni da djeca prolaze, roditelji s kolicima, invalidi, bilo ko...
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#23915 Re: "Majstori" parkiranja
motor je garant od ovog sto sjedi s mladom 
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23916 Re: "Majstori" parkiranja
Vjerovatno, obzirom da sjedi u jakni. 
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#23917 Re: "Majstori" parkiranja
U njihovim selima nema trotoara.. nego pravo je cudo kako uspiju poloziti vozacki i samo par dana nakon dobijanja vd se pocnu ponasati *urcevito to nesto ulijece, preskace, svira, blica.. a jos nije ni vozit poceLoNaslovnica wrote:ali ovi što ovako bezobrazno autima zauzmu komplet trotoar pa ih pješaci moraju obilaziti kolovozom
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23918 Re: "Majstori" parkiranja
Naslovnica wrote:Ali meni fakat nije jasno koliki boliqratz i bez mozga trebaš biti da ovako parkiraš?!DoradO wrote:
Ono, svakome se može desiti i dešava se da pogriješi u saobraćaju, ali ovi što ovako bezobrazno autima zauzmu komplet trotoar pa ih pješaci moraju obilaziti kolovozom, e to je fakat ljudsko dno dna. Pa da li su svjesni da djeca prolaze, roditelji s kolicima, invalidi, bilo ko...
samo im poželiti da ui oni nekad budu u kolicima
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23919 Re: "Majstori" parkiranja
Fiat i dalje na istom mjestu.


- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#23920 Re: "Majstori" parkiranja
Što bi bilo lijepo u ovoj ulici zabraniti parkiranje, proširiti trotoare. 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23921 Re: "Majstori" parkiranja
pa naravno da je na istom mjestu...pokvaren je 
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23922 Re: "Majstori" parkiranja
Pa gdje si vidio fiat u voznom stanju?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23923 Re: "Majstori" parkiranja
samo na filmu 
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23924 Re: "Majstori" parkiranja
Pa lako je sa specijalnim efektima napraviti da fiat ide... hajd ga napravi bez njih.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23925 Re: "Majstori" parkiranja
ja sebi napravio 

