FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#23901 Re: AW: FC Barcelona

Post by missko »

Rob_Atl wrote:Tek se sad ukljuci u utakmicu, jesu li igrali Messi i kompanija prvo poluvrijeme? Posto mi se ne gleda ovo sad, pa reko ako ce uci poslije onda ce biti zanimljivije :D
Igrali prvo pol. Mesi i B tim pa grugo pol. komplet C tim

Gesendet von meinem GT-I9505
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23902 Re: AW: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

missko wrote:
Rob_Atl wrote:Tek se sad ukljuci u utakmicu, jesu li igrali Messi i kompanija prvo poluvrijeme? Posto mi se ne gleda ovo sad, pa reko ako ce uci poslije onda ce biti zanimljivije :D
Igrali prvo pol. Mesi i B tim pa grugo pol. komplet C tim

Gesendet von meinem GT-I9505
I treneri koji znaju da od subote vise nisu tu. Glupa utakmica u nezgodno vrijeme.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23903 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Kako se vidi da Barca B trenira 15 dana duze od prvog tima
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23904 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

skenderija04 wrote:Kako se vidi da Barca B trenira 15 dana duze od prvog tima
da. oni su vec odigrali par utakmica. ako nista, ova utakmica je dobar test za njih. ne dobijaju priliku tako cesto da igraju protiv trenutno najjaceg tima evrope.

nekoliko stvari. prvo, dresovi izgledaju dobro.
drugo. pepov bayern ce biti prelijepo gledati.

o prvom timu se nema nista za reci dok se okupe.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23905 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

505sCrtom wrote:
skenderija04 wrote:Kako se vidi da Barca B trenira 15 dana duze od prvog tima
da. oni su vec odigrali par utakmica. ako nista, ova utakmica je dobar test za njih. ne dobijaju priliku tako cesto da igraju protiv trenutno najjaceg tima evrope.

nekoliko stvari. prvo, dresovi izgledaju dobro.
drugo. pepov bayern ce biti prelijepo gledati.

o prvom timu se nema nista za reci dok se okupe.
Ova tekma je bila gubljenje vremena za sviju ali dobro, bar noge da protegnu. SAd je ona glupa atmosfera, dolazi novi trener i niko ne zna sta ce se desiti. Martino dolazi sutra, u petak predstavljanje i u subotu Oslo.
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#23906 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Babu Martina haman čeka veeliki pos'o.
Ako je istina za ovog, momak makar ima visine i snage. Valjda nije komad .... Fali u odbrani i kilaa i centimetaraa. Povreda Puyola i belaj zagarantovan, barem protiv ovakve mašinerije. Po Montoyinoj strani Toshiba klima.



Bayern izgleda ko Porshe... Turbo Carrera. Da ne bude "Babo pomagaj!"
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23907 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

skenderija04 wrote: Ova tekma je bila gubljenje vremena za sviju ali dobro, bar noge da protegnu. SAd je ona glupa atmosfera, dolazi novi trener i niko ne zna sta ce se desiti. Martino dolazi sutra, u petak predstavljanje i u subotu Oslo.
smijesan je ovaj termin. znali su i prije da ce pola tima faliti. ali hajde. sta god. nadam se da ce se stvari poceti slagati, sad kad dodje martino. nema bas puno vremena da se pripremi.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23908 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

odlicna utakmica. svedska-njemacka.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23909 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

tzipiripi wrote:Babu Martina haman čeka veeliki pos'o.
Ako je istina za ovog, momak makar ima visine i snage. Valjda nije komad .... Fali u odbrani i kilaa i centimetaraa. Povreda Puyola i belaj zagarantovan, barem protiv ovakve mašinerije. Po Montoyinoj strani Toshiba klima.



Bayern izgleda ko Porshe... Turbo Carrera. Da ne bude "Babo pomagaj!"
Ovaj Vergini nekja dodje svakao. Slobodan igrac. :D
solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#23910 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

Zna li neko kad' se tacno vracaju s' godisnjeg ovi sto su igrali u Brazilu?

Hvala!
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23911 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

solo2 wrote:Zna li neko kad' se tacno vracaju s' godisnjeg ovi sto su igrali u Brazilu?

Hvala!
Ponedjeljak
solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#23912 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

skenderija04 wrote:
solo2 wrote:Zna li neko kad' se tacno vracaju s' godisnjeg ovi sto su igrali u Brazilu?

Hvala!
Ponedjeljak
Znaci i subotu obdaniste (vjerovatno i u utorak) a puni sastav tek protiv Santosa u Subotu 3.
Last edited by solo2 on 24/07/2013 23:32, edited 1 time in total.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23913 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

de ba kakav crni Vergini....Barci treba konkrento pojacanja u vidu profi stopera
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23914 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:de ba kakav crni Vergini....Barci treba konkrento pojacanja u vidu profi stopera
Ako je dzabaluk i Tata ga zna... I jos jedan. Tata rece juce da vidi Mascherana iskljucivo kao zadnjeg veznog. Song bi mogao i otici u toj varijanti. Eto para.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23915 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

solo2 wrote:
skenderija04 wrote:
solo2 wrote:Zna li neko kad' se tacno vracaju s' godisnjeg ovi sto su igrali u Brazilu?

Hvala!
Ponedjeljak
Znaci i subotu obdaniste (vjerovatno i u utorak) a puni sastav tek protiv Santosa u Subotu 3.
Petak 2. Tacno. Predstavljanje ekipe-
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23916 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:
LSD wrote:de ba kakav crni Vergini....Barci treba konkrento pojacanja u vidu profi stopera
Ako je dzabaluk i Tata ga zna... I jos jedan. Tata rece juce da vidi Mascherana iskljucivo kao zadnjeg veznog. Song bi mogao i otici u toj varijanti. Eto para.
Sasvim normalan rezon Tate....Song ili Mascherano, jedan je svakako suficit....prodat jednog (može se naci kupac za 15-tak miliona) i za te pare dovesti nekog mlađeg , perspektivnijeg stopera (nešto kao što je Real doveo Varanea)....ima ih vala u ligama petice za izvoza...ovi anonimusi iz južne amerike, tipa Vergini, su pravo sumnjiivi.
solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#23917 Re: FC Barcelona

Post by solo2 »

skenderija04 wrote:
LSD wrote:de ba kakav crni Vergini....Barci treba konkrento pojacanja u vidu profi stopera
Ako je dzabaluk i Tata ga zna... I jos jedan. Tata rece juce da vidi Mascherana iskljucivo kao zadnjeg veznog. Song bi mogao i otici u toj varijanti. Eto para.
Nerviraju me sa tom odbranom u pm - nemoze se naci stoper od toliko igraca... ceka se i dalje Puyol (koji vise nemoze) da vadi situacije iz mrtvih, da ne kazem da treba golman jer Pinto je kanta. Mascherano je tanak kako god ali je opet za Songa izmislio fudbal - ja bi ih prodao obojicu. Znaci 2 stopera i golmana nemogu naci - nema ih puuu
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23918 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:
skenderija04 wrote:
LSD wrote:de ba kakav crni Vergini....Barci treba konkrento pojacanja u vidu profi stopera
Ako je dzabaluk i Tata ga zna... I jos jedan. Tata rece juce da vidi Mascherana iskljucivo kao zadnjeg veznog. Song bi mogao i otici u toj varijanti. Eto para.
Sasvim normalan rezon Tate....Song ili Mascherano, jedan je svakako suficit....prodat jednog (može se naci kupac za 15-tak miliona) i za te pare dovesti nekog mlađeg , perspektivnijeg stopera (nešto kao što je Real doveo Varanea)....ima ih vala u ligama petice za izvoza...ovi anonimusi iz južne amerike, tipa Vergini, su pravo sumnjiivi.
Ja vise ne kontam to za stopera. Sad ispade da Marquinhos ima hepatitis :( . Ovaj Tata nije sklon eksperimentiima i nece se glupirati sa stoperima. Stampa je puna tekstova a niko objektivno ne zna sta taj sprema. LSD, danas sam procitao da je Rosell u maju stopirao Tatu . Nece biti lutanja, ovaj zna sta hoce. A i taj Vergini nije htio da obnovi sa NOB i odbio je River. Ne bi me iznenadilo da dodje. Naravno i jos jedan iskusniji. Neka ih petorica jer se ne zna za Puyola. Mozda za tri mjeseca ostavi fudbal. Ne zna se kako ce to koljeno reagovati.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23919 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Messi je definitivno mala maca bez Inieste, Ćavija.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23920 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

DonVito wrote:Messi je definitivno mala maca bez Inieste, Ćavija.
eureka i haleluja
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23921 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:Messi je definitivno mala maca bez Inieste, Ćavija.
Pusti Messija. Dovedoste Jacksona Martineza :D Kada ce Napoli saopstiti prave cifre za koliko su dosli Higuain,Albiol i Callejon :-D
Madrid
Posts: 2302
Joined: 16/08/2010 17:18

#23922 Re: FC Barcelona

Post by Madrid »

Meni Pinto i nije bio los... Ono iskreno, kome treba svjetska klasa da sjedi na klupi, bolje se pobrinite da nađete sto kvalitetnijeg startera, a Pinto je sasvim solidan za ove prijateljske...
A odbrane vam treba i tu ste bas ono tanki, pa i kad su svi na broju...
Puyol realno ne moze vise, Pike je odlican, ali mu treba pravi trener, bekovi extra ofanzivni oboica, Mascerana Lahm nadskoci :D
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23923 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Madrid wrote:Meni Pinto i nije bio los... Ono iskreno, kome treba svjetska klasa da sjedi na klupi, bolje se pobrinite da nađete sto kvalitetnijeg startera, a Pinto je sasvim solidan za ove prijateljske...
A odbrane vam treba i tu ste bas ono tanki, pa i kad su svi na broju...
Puyol realno ne moze vise, Pike je odlican, ali mu treba pravi trener, bekovi extra ofanzivni oboica, Mascerana Lahm nadskoci :D
Znamo svi da je Mascherano žešća zavala na stoperu, da je loš u skoku (usljed nedostatka visine i odraza), ali ono je stvarno bilo previše :lol: :lol: nadskoci ga prco Lahm, jbt kralj.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23924 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Madrid wrote:Meni Pinto i nije bio los... Ono iskreno, kome treba svjetska klasa da sjedi na klupi, bolje se pobrinite da nađete sto kvalitetnijeg startera, a Pinto je sasvim solidan za ove prijateljske...
A odbrane vam treba i tu ste bas ono tanki, pa i kad su svi na broju...
Puyol realno ne moze vise, Pike je odlican, ali mu treba pravi trener, bekovi extra ofanzivni oboica, Mascerana Lahm nadskoci :D
Valjda je dosta za Europa League ...
User avatar
p206
Posts: 8422
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#23925 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

Song je bio skroz nepotreban ovoj ekipi... nekako mi djeluje previše krut za ove okretne i "vižljaste" igrače Barce.
Mascherano može igrati stopera protiv slabijih ekipa, protiv jačih se može koristiti na zadnjem veznom u nekoj 4231 formaciji, to igra i u Argentini. A bekovi Alves i Alba jesu ofanzivni, al čini mi se da u Barci ne naprave dobar "set up" za njih, iamju previše slobode... u španskoj rep. pa i u brazilskoj.., bolje igraju odbranu, jer ih treneri više ograniče. Pogotovo Alvesa jer imaju Marcela na drugoj strani.
Post Reply