Dajte ljudi, malo se vratite u realnost. Ko se pridrzava pravila u saobracaju, no name gume ce uraditi sasvim dobar posao
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#23876 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
koliko puta su taksisti imali udes zbog guma? Ispade da su kamikaze zbog guma
Dajte ljudi, malo se vratite u realnost. Ko se pridrzava pravila u saobracaju, no name gume ce uraditi sasvim dobar posao
Dajte ljudi, malo se vratite u realnost. Ko se pridrzava pravila u saobracaju, no name gume ce uraditi sasvim dobar posao
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23877 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Samo premium, ostalo su ubice 
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#23878 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Throttle wrote:Samo premium, ostalo su ubice
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23879 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nepass1 wrote:taxi kad ima putnika svakako ne prelazi 40, najsporije krecu sa semafora itd. da bar 20pf vise izvucekakaljin wrote:Razlog cijena, a sto dovodi u opasnost putnike i sebe to ga ne zanima.BadBoy wrote:Koliko taksista hvali Matador gume...
Taxisti koliko prelaze kilometara bi trebali obavezno imati premium gume na autima
Ovo je 100% tacno, jer mi je par taxista to potvrdilo.
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23880 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Industrialyzer wrote:Throttle wrote:Samo premium, ostalo su ubice
Na te premium gume sam se znao izvuci kod policije, pogotovo zimi, kada vozim normalno i preticem i policajac misli da mahnitam po snjegu, vidi gume i samo kaze sretno i pazi se.
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23881 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Meni je logicnije da ces premijum staviti ako nemas puno kilometraze pa da ti gume sto duze budu dobre, a za razliku ako ih izlizes za godinu dana, tad su dobre svake.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23882 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca



Saobracajna nekultura i losa projektovanost privatnog parkinga dovodi do guzvi u centru grada. Do kad?
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#23883 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kakvo sranje pravi ulaz/izlaz na ovaj parking pored SCC-a to je za pricu!
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23884 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kad je vrijeme spice, a u Sarajevu se to vise i ne zna kad je tacno, ondje je haos...tempuser wrote:Kakvo sranje pravi ulaz/izlaz na ovaj parking pored SCC-a to je za pricu!
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#23885 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sko da se bi osjetio ovaj parking da se dopustaju ukljuciti i iskljuciti ljudima. Sve je u glavama za volanom.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#23886 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Al` dobar si, projektovanost...JavierBosnia wrote:
Saobracajna nekultura i losa projektovanost privatnog parkinga dovodi do guzvi u centru grada. Do kad?
A oni ogradili ledinu i metli tablu P.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#23887 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Valjda su ukinuli ili skratili besplatan arking u SCC-u pa je tamo manje-vise konstantno krkljanac. Danas u 2 cep.konektovan wrote:Kad je vrijeme spice, a u Sarajevu se to vise i ne zna kad je tacno, ondje je haos...tempuser wrote:Kakvo sranje pravi ulaz/izlaz na ovaj parking pored SCC-a to je za pricu!
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23888 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma ne znsm, ja sam bio prije par dana u SCC-u, 1 KM/h je bio, a kod njih je bilo 1.50 KM cini mi se...tempuser wrote:Valjda su ukinuli ili skratili besplatan arking u SCC-u pa je tamo manje-vise konstantno krkljanac. Danas u 2 cep.konektovan wrote:Kad je vrijeme spice, a u Sarajevu se to vise i ne zna kad je tacno, ondje je haos...tempuser wrote:Kakvo sranje pravi ulaz/izlaz na ovaj parking pored SCC-a to je za pricu!
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23889 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tako je mislim i sad, a parking iza ovog uz Miljacku ima laksi ukaz izlaz i markica je sat, cak sam znao biti i sat i 15 min i opet markicu uzme, kako ne znam
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#23890 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
od nedavno je 2km/h parking u scc, pa valjda to objasnja guzvu
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#23891 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Mislim da se o tome radi. Ovaj pored je mozda prije pola godine poskupio na 1,5 KM.zigson wrote:od nedavno je 2km/h parking u scc, pa valjda to objasnja guzvu
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#23892 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma jest sigurno, vise je ljudi islo u scc nego tu, kad je u scc bio 1km/h, i vratili ga na 2km od prije mozda mjesectempuser wrote:Mislim da se o tome radi. Ovaj pored je mozda prije pola godine poskupio na 1,5 KM.zigson wrote:od nedavno je 2km/h parking u scc, pa valjda to objasnja guzvu
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23893 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja dobrog parkinga za nas sto pokatkad navratimo, a BBI bude pun....
- kabal1337
- Posts: 13448
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23894 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Uvijek je tu guzva kad je spica
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23895 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Treba staviti zabranu skretanja na taj parking iz smjera Marindvora prema vrbanji, jer dosta oni koce saobracaj tu, a i bolje je da ulaz na taj parking naprave sa druge strane sa vrbanje ili iz one ulicice sto vodi prema parkingu u scc., smanjile bi se guzve tu.
A svakako najbolje da se naprave cetiri trake od vrbanje do marindvora raskrsnice.
A svakako najbolje da se naprave cetiri trake od vrbanje do marindvora raskrsnice.
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23896 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Gori su ovi kao lik sa Fiestom koji se uvaljuje iz lijeve trake za skretanje prema SCC i hoce da produzi pravo, a svi koji uredno cekaju u desnoj traci su budale.
-
BadBoy
- Posts: 9609
- Joined: 01/11/2005 21:55
#23897 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Samo treba ispoštovati planske dokumente...kakaljin wrote:Treba staviti zabranu skretanja na taj parking iz smjera Marindvora prema vrbanji, jer dosta oni koce saobracaj tu, a i bolje je da ulaz na taj parking naprave sa druge strane sa vrbanje ili iz one ulicice sto vodi prema parkingu u scc., smanjile bi se guzve tu.
A svakako najbolje da se naprave cetiri trake od vrbanje do marindvora raskrsnice.
- muha_sa
- Posts: 140455
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#23898 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jebo to kad moraš prohodat stotinjak metara do SSC-aJavierBosnia wrote:Tako je mislim i sad, a parking iza ovog uz Miljacku ima laksi ukaz izlaz i markica je sat, cak sam znao biti i sat i 15 min i opet markicu uzme, kako ne znam
-
DonieBrasco
- Posts: 20107
- Joined: 31/08/2016 16:09
#23899 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sarajevo treba sve moguce zaobilaznice, transferzale, da infrastruktura saobracaja mjenja jer je za vrijme spice grad u zastojj.
- sve na kvadrat
- Posts: 652
- Joined: 02/02/2014 16:40
#23900 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Planiram put Doboj-Banja Luka-Bihac-Podum(Hrvatska)...Bihac-Podum me zanima kakva je dionica, saobracaj itd....
