Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#23876 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Industrialyzer »

koliko puta su taksisti imali udes zbog guma? Ispade da su kamikaze zbog guma :lol:

Dajte ljudi, malo se vratite u realnost. Ko se pridrzava pravila u saobracaju, no name gume ce uraditi sasvim dobar posao :wink:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23877 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Samo premium, ostalo su ubice :mrgreen:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#23878 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Industrialyzer »

Throttle wrote:Samo premium, ostalo su ubice :mrgreen:

:mrgreen:
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23879 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

nepass1 wrote:
kakaljin wrote:
BadBoy wrote:Koliko taksista hvali Matador gume...
Razlog cijena, a sto dovodi u opasnost putnike i sebe to ga ne zanima.

Taxisti koliko prelaze kilometara bi trebali obavezno imati premium gume na autima
taxi kad ima putnika svakako ne prelazi 40, najsporije krecu sa semafora itd. da bar 20pf vise izvuce

Ovo je 100% tacno, jer mi je par taxista to potvrdilo.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23880 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Industrialyzer wrote:
Throttle wrote:Samo premium, ostalo su ubice :mrgreen:

:mrgreen:

Na te premium gume sam se znao izvuci kod policije, pogotovo zimi, kada vozim normalno i preticem i policajac misli da mahnitam po snjegu, vidi gume i samo kaze sretno i pazi se.
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#23881 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Meni je logicnije da ces premijum staviti ako nemas puno kilometraze pa da ti gume sto duze budu dobre, a za razliku ako ih izlizes za godinu dana, tad su dobre svake.
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23882 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Image
Image
Image

Saobracajna nekultura i losa projektovanost privatnog parkinga dovodi do guzvi u centru grada. Do kad?
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23883 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Kakvo sranje pravi ulaz/izlaz na ovaj parking pored SCC-a to je za pricu!
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23884 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

tempuser wrote:Kakvo sranje pravi ulaz/izlaz na ovaj parking pored SCC-a to je za pricu!
Kad je vrijeme spice, a u Sarajevu se to vise i ne zna kad je tacno, ondje je haos...
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#23885 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

Sko da se bi osjetio ovaj parking da se dopustaju ukljuciti i iskljuciti ljudima. Sve je u glavama za volanom.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#23886 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Pitar sa Kariba »

JavierBosnia wrote:
Saobracajna nekultura i losa projektovanost privatnog parkinga dovodi do guzvi u centru grada. Do kad?
Al` dobar si, projektovanost...
A oni ogradili ledinu i metli tablu P. :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23887 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

konektovan wrote:
tempuser wrote:Kakvo sranje pravi ulaz/izlaz na ovaj parking pored SCC-a to je za pricu!
Kad je vrijeme spice, a u Sarajevu se to vise i ne zna kad je tacno, ondje je haos...
Valjda su ukinuli ili skratili besplatan arking u SCC-u pa je tamo manje-vise konstantno krkljanac. Danas u 2 cep.
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23888 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

tempuser wrote:
konektovan wrote:
tempuser wrote:Kakvo sranje pravi ulaz/izlaz na ovaj parking pored SCC-a to je za pricu!
Kad je vrijeme spice, a u Sarajevu se to vise i ne zna kad je tacno, ondje je haos...
Valjda su ukinuli ili skratili besplatan arking u SCC-u pa je tamo manje-vise konstantno krkljanac. Danas u 2 cep.
Ma ne znsm, ja sam bio prije par dana u SCC-u, 1 KM/h je bio, a kod njih je bilo 1.50 KM cini mi se...
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23889 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Tako je mislim i sad, a parking iza ovog uz Miljacku ima laksi ukaz izlaz i markica je sat, cak sam znao biti i sat i 15 min i opet markicu uzme, kako ne znam
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#23890 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

od nedavno je 2km/h parking u scc, pa valjda to objasnja guzvu
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23891 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

zigson wrote:od nedavno je 2km/h parking u scc, pa valjda to objasnja guzvu
Mislim da se o tome radi. Ovaj pored je mozda prije pola godine poskupio na 1,5 KM.
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#23892 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

tempuser wrote:
zigson wrote:od nedavno je 2km/h parking u scc, pa valjda to objasnja guzvu
Mislim da se o tome radi. Ovaj pored je mozda prije pola godine poskupio na 1,5 KM.
ma jest sigurno, vise je ljudi islo u scc nego tu, kad je u scc bio 1km/h, i vratili ga na 2km od prije mozda mjesec
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23893 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Ja dobrog parkinga za nas sto pokatkad navratimo, a BBI bude pun....
User avatar
kabal1337
Posts: 13448
Joined: 11/02/2012 21:08

#23894 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kabal1337 »

Uvijek je tu guzva kad je spica
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23895 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Treba staviti zabranu skretanja na taj parking iz smjera Marindvora prema vrbanji, jer dosta oni koce saobracaj tu, a i bolje je da ulaz na taj parking naprave sa druge strane sa vrbanje ili iz one ulicice sto vodi prema parkingu u scc., smanjile bi se guzve tu.

A svakako najbolje da se naprave cetiri trake od vrbanje do marindvora raskrsnice.
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23896 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Gori su ovi kao lik sa Fiestom koji se uvaljuje iz lijeve trake za skretanje prema SCC i hoce da produzi pravo, a svi koji uredno cekaju u desnoj traci su budale.
BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#23897 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

kakaljin wrote:Treba staviti zabranu skretanja na taj parking iz smjera Marindvora prema vrbanji, jer dosta oni koce saobracaj tu, a i bolje je da ulaz na taj parking naprave sa druge strane sa vrbanje ili iz one ulicice sto vodi prema parkingu u scc., smanjile bi se guzve tu.

A svakako najbolje da se naprave cetiri trake od vrbanje do marindvora raskrsnice.
Samo treba ispoštovati planske dokumente...
User avatar
muha_sa
Posts: 140455
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#23898 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

JavierBosnia wrote:Tako je mislim i sad, a parking iza ovog uz Miljacku ima laksi ukaz izlaz i markica je sat, cak sam znao biti i sat i 15 min i opet markicu uzme, kako ne znam
Jebo to kad moraš prohodat stotinjak metara do SSC-a :-) :D
DonieBrasco
Posts: 20107
Joined: 31/08/2016 16:09

#23899 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by DonieBrasco »

Sarajevo treba sve moguce zaobilaznice, transferzale, da infrastruktura saobracaja mjenja jer je za vrijme spice grad u zastojj.
User avatar
sve na kvadrat
Posts: 652
Joined: 02/02/2014 16:40

#23900 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by sve na kvadrat »

Planiram put Doboj-Banja Luka-Bihac-Podum(Hrvatska)...Bihac-Podum me zanima kakva je dionica, saobracaj itd....
Post Reply