FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23876 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

skenderija04 wrote: Ja bi sad i neymara prodao za 120 miliona :D
i ja. :lol:
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#23877 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

skenderija04 wrote:
dinty2 wrote:Pa ima zamjena ali nema igraca kalibra Fabregasa,, ..to i jest problem.
Pusti taj kalibar druze ako ti stave 50+na sto. Ima kako nema. Nije Iniesta.
,,carrol 35, anderson 30, illaramendi 40, isco 37, gotze 37, neymar 57, bale 80, suarez 50, silva 40, luiz 40, cavani 65..
pitanje: koliko onda vrijedi cesc ?
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#23878 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

dinty2 wrote:
skenderija04 wrote:
dinty2 wrote:Pa ima zamjena ali nema igraca kalibra Fabregasa,, ..to i jest problem.
Pusti taj kalibar druze ako ti stave 50+na sto. Ima kako nema. Nije Iniesta.
,,carrol 35, anderson 30, illaramendi 40, isco 37, gotze 37, neymar 57, bale 80, suarez 50, silva 40, luiz 40, cavani 65..
pitanje: koliko onda vrijedi cesc ?
Vrijedi koliko neko želi da plati za njega. United nudi 40, a da ga traži PSG nudili bi 60. Sve je to relativno, ali u svakom slučaju on ostaje.
Crvena Tifoza
Posts: 11766
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#23879 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

MOSALJOZE wrote:
Crvena Tifoza wrote:
MOSALJOZE wrote:Čuo sam da ćete igrati tika-tatu.

Naravno da ćemo igrati i tika taku, i tika tatu. Vama ostaje i dalje hrkljuš, i eto možda opet kup kralja. :roll:
malo šale inače simpatizer bajerna
Sorry onda, nisam upratio u moru mrskih kraljevića što vise na ovoj temi. :D
User avatar
dinao
Posts: 997
Joined: 16/04/2010 19:16

#23880 Re: FC Barcelona

Post by dinao »

gdje ćemo gledat ovu tekmu protiv bayerna u 18 i 30, i ko vodi ekipu danas? Rudi? Roura?

ako ko ima dobar link.. podijelite s rajom :)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23881 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

dinao wrote:gdje ćemo gledat ovu tekmu protiv bayerna u 18 i 30, i ko vodi ekipu danas? Rudi? Roura?

ako ko ima dobar link.. podijelite s rajom :)
Ekipu ce voditi Roura
Sastav nece biti crn ali 11 igraca fali . Prva utakmica sezone,noge olovne a protivnik nezgodan
U principu dobar Stream je ovdje

http://www.tv-kino.net/ mislim da prenosi ZDF
User avatar
bude
Posts: 1099
Joined: 10/11/2008 13:26

#23882 Re: FC Barcelona

Post by bude »

Image
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23883 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Image
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23884 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23885 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Barcelona : Pinto - Montoya, Bartra, Mascherano, Adriano - Song, Dos Santos, Sergi Roberto - Alexis, Messi, Tello

Prvih 11 ove sezone

Barcelona se tek stigla na stadion zbog problema u saobracaju. Ne iskljucuje se mogucnost da utakmica pocne sa malim zakasnjenjem
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23886 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Izgleda da je novi stoper Santiago Vergini.

Spominje se i Da silva iz NOBA. i MATA
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#23887 Re: FC Barcelona

Post by motorola01 »

Da li ovo tek sad pocinje tekma ili ja gledam neki snimak sa zakasnjenjem od 15-ak minuta :D ?
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#23888 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

skenderija04 wrote:Izgleda da je novi stoper Santiago Vergini.
Ko je ovaj?
User avatar
p206
Posts: 8422
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#23889 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

jesu se naložili pojedini igrači Bayerna... ko da je četvrtfinale LP u najmanju ruku
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#23890 Re: FC Barcelona

Post by Partijaner »

p206 wrote:jesu se naložili pojedini igrači Bayerna... ko da je četvrtfinale LP u najmanju ruku
Nema zajebancije, red,rad i disciplina. :mrgreen:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23891 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Entropio wrote:
skenderija04 wrote:Izgleda da je novi stoper Santiago Vergini.
Ko je ovaj?
argentinac. iz tatinog bivseg kluba. cb. 190 cm visok.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#23892 Re: FC Barcelona

Post by missko »

Ovaj Mascerano nije ni za amatera. Ja bi sam sebi popusio kad bi mi Lahm pred nosom glavom dao gol

Gesendet von meinem GT-I9505
Last edited by missko on 24/07/2013 19:16, edited 1 time in total.
User avatar
p206
Posts: 8422
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#23893 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

Partijaner wrote:
p206 wrote:jesu se naložili pojedini igrači Bayerna... ko da je četvrtfinale LP u najmanju ruku
Nema zajebancije, red,rad i disciplina. :mrgreen:
kontam..., jbg novi trener valja se dokazati...
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23894 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

p206 wrote:
Partijaner wrote:
p206 wrote:jesu se naložili pojedini igrači Bayerna... ko da je četvrtfinale LP u najmanju ruku
Nema zajebancije, red,rad i disciplina. :mrgreen:
kontam..., jbg novi trener valja se dokazati...
Pa i jednima i drugima je novi trener :D
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23895 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Mascherano je kesa na stoperu...pa i Lahm zabija glavom pored njega :shock: :lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23896 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Barsa od prosle godine. Sergi Roberto se odlicno prikljucuje iz drugog plana . Song je u najboljoj fizickoj formi od sviju. Bartra je mekan. Sve u svemu dobro. Interesuje me Samper i Dongou u drugom poluvremenu.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23897 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Novi brojevi Pedro 7 Neymar 11 Song 17 Tello 20 Sergi Roberto 24
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#23898 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

Second half line-up Barcelona: Oier - KikoFemenia SergioGomez Planas Patric - Espinosa Ilie Quintilla - JoanRoman Dongou DaniNieto

Roura dominira.
Rob_Atl
Posts: 6007
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#23899 Re: FC Barcelona

Post by Rob_Atl »

Tek se sad ukljuci u utakmicu, jesu li igrali Messi i kompanija prvo poluvrijeme? Posto mi se ne gleda ovo sad, pa reko ako ce uci poslije onda ce biti zanimljivije :D
Crvena Tifoza
Posts: 11766
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#23900 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Rob_Atl wrote:Tek se sad ukljuci u utakmicu, jesu li igrali Messi i kompanija prvo poluvrijeme? Posto mi se ne gleda ovo sad, pa reko ako ce uci poslije onda ce biti zanimljivije :D
Igrali prvo
Post Reply