i ja.skenderija04 wrote: Ja bi sad i neymara prodao za 120 miliona
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23876 Re: FC Barcelona
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#23877 Re: FC Barcelona
,,carrol 35, anderson 30, illaramendi 40, isco 37, gotze 37, neymar 57, bale 80, suarez 50, silva 40, luiz 40, cavani 65..skenderija04 wrote:Pusti taj kalibar druze ako ti stave 50+na sto. Ima kako nema. Nije Iniesta.dinty2 wrote:Pa ima zamjena ali nema igraca kalibra Fabregasa,, ..to i jest problem.
pitanje: koliko onda vrijedi cesc ?
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#23878 Re: FC Barcelona
Vrijedi koliko neko želi da plati za njega. United nudi 40, a da ga traži PSG nudili bi 60. Sve je to relativno, ali u svakom slučaju on ostaje.dinty2 wrote:,,carrol 35, anderson 30, illaramendi 40, isco 37, gotze 37, neymar 57, bale 80, suarez 50, silva 40, luiz 40, cavani 65..skenderija04 wrote:Pusti taj kalibar druze ako ti stave 50+na sto. Ima kako nema. Nije Iniesta.dinty2 wrote:Pa ima zamjena ali nema igraca kalibra Fabregasa,, ..to i jest problem.
pitanje: koliko onda vrijedi cesc ?
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11766
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#23879 Re: FC Barcelona
Sorry onda, nisam upratio u moru mrskih kraljevića što vise na ovoj temi.MOSALJOZE wrote:malo šale inače simpatizer bajernaCrvena Tifoza wrote:MOSALJOZE wrote:Čuo sam da ćete igrati tika-tatu.
Naravno da ćemo igrati i tika taku, i tika tatu. Vama ostaje i dalje hrkljuš, i eto možda opet kup kralja.
- dinao
- Posts: 997
- Joined: 16/04/2010 19:16
#23880 Re: FC Barcelona
gdje ćemo gledat ovu tekmu protiv bayerna u 18 i 30, i ko vodi ekipu danas? Rudi? Roura?
ako ko ima dobar link.. podijelite s rajom
ako ko ima dobar link.. podijelite s rajom
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23881 Re: FC Barcelona
Ekipu ce voditi Rouradinao wrote:gdje ćemo gledat ovu tekmu protiv bayerna u 18 i 30, i ko vodi ekipu danas? Rudi? Roura?
ako ko ima dobar link.. podijelite s rajom
Sastav nece biti crn ali 11 igraca fali . Prva utakmica sezone,noge olovne a protivnik nezgodan
U principu dobar Stream je ovdje
http://www.tv-kino.net/ mislim da prenosi ZDF
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23885 Re: FC Barcelona
Barcelona : Pinto - Montoya, Bartra, Mascherano, Adriano - Song, Dos Santos, Sergi Roberto - Alexis, Messi, Tello
Prvih 11 ove sezone
Barcelona se tek stigla na stadion zbog problema u saobracaju. Ne iskljucuje se mogucnost da utakmica pocne sa malim zakasnjenjem
Prvih 11 ove sezone
Barcelona se tek stigla na stadion zbog problema u saobracaju. Ne iskljucuje se mogucnost da utakmica pocne sa malim zakasnjenjem
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23886 Re: FC Barcelona
Izgleda da je novi stoper Santiago Vergini.
Spominje se i Da silva iz NOBA. i MATA
Spominje se i Da silva iz NOBA. i MATA
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#23887 Re: FC Barcelona
Da li ovo tek sad pocinje tekma ili ja gledam neki snimak sa zakasnjenjem od 15-ak minuta
?
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#23888 Re: FC Barcelona
Ko je ovaj?skenderija04 wrote:Izgleda da je novi stoper Santiago Vergini.
- p206
- Posts: 8422
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#23889 Re: FC Barcelona
jesu se naložili pojedini igrači Bayerna... ko da je četvrtfinale LP u najmanju ruku
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#23890 Re: FC Barcelona
Nema zajebancije, red,rad i disciplina.p206 wrote:jesu se naložili pojedini igrači Bayerna... ko da je četvrtfinale LP u najmanju ruku
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23891 Re: FC Barcelona
argentinac. iz tatinog bivseg kluba. cb. 190 cm visok.Entropio wrote:Ko je ovaj?skenderija04 wrote:Izgleda da je novi stoper Santiago Vergini.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#23892 Re: FC Barcelona
Ovaj Mascerano nije ni za amatera. Ja bi sam sebi popusio kad bi mi Lahm pred nosom glavom dao gol
Gesendet von meinem GT-I9505
Gesendet von meinem GT-I9505
Last edited by missko on 24/07/2013 19:16, edited 1 time in total.
- p206
- Posts: 8422
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#23893 Re: FC Barcelona
kontam..., jbg novi trener valja se dokazati...Partijaner wrote:Nema zajebancije, red,rad i disciplina.p206 wrote:jesu se naložili pojedini igrači Bayerna... ko da je četvrtfinale LP u najmanju ruku
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23894 Re: FC Barcelona
Pa i jednima i drugima je novi trenerp206 wrote:kontam..., jbg novi trener valja se dokazati...Partijaner wrote:Nema zajebancije, red,rad i disciplina.p206 wrote:jesu se naložili pojedini igrači Bayerna... ko da je četvrtfinale LP u najmanju ruku
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23895 Re: FC Barcelona
Mascherano je kesa na stoperu...pa i Lahm zabija glavom pored njega

- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23896 Re: FC Barcelona
Barsa od prosle godine. Sergi Roberto se odlicno prikljucuje iz drugog plana . Song je u najboljoj fizickoj formi od sviju. Bartra je mekan. Sve u svemu dobro. Interesuje me Samper i Dongou u drugom poluvremenu.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23897 Re: FC Barcelona
Novi brojevi Pedro 7 Neymar 11 Song 17 Tello 20 Sergi Roberto 24
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#23898 Re: FC Barcelona
Second half line-up Barcelona: Oier - KikoFemenia SergioGomez Planas Patric - Espinosa Ilie Quintilla - JoanRoman Dongou DaniNieto
Roura dominira.
Roura dominira.
-
Rob_Atl
- Posts: 6007
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#23899 Re: FC Barcelona
Tek se sad ukljuci u utakmicu, jesu li igrali Messi i kompanija prvo poluvrijeme? Posto mi se ne gleda ovo sad, pa reko ako ce uci poslije onda ce biti zanimljivije 
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11766
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#23900 Re: FC Barcelona
Igrali prvoRob_Atl wrote:Tek se sad ukljuci u utakmicu, jesu li igrali Messi i kompanija prvo poluvrijeme? Posto mi se ne gleda ovo sad, pa reko ako ce uci poslije onda ce biti zanimljivije

