cuj kakve,pa M+Skonektovan wrote:
Kakve ba ljeto zima gume???
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23851 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- konektovan
- Posts: 51446
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23852 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
More + Snijeg, moRe svuda,....bitanga_sa_otesa wrote:cuj kakve,pa M+Skonektovan wrote:
Kakve ba ljeto zima gume???
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23853 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
u prevodu, blato i snjegbitanga_sa_otesa wrote:cuj kakve,pa M+Skonektovan wrote:
Kakve ba ljeto zima gume???
Nigdje ljeta
- Santic_Aleksa
- Posts: 5381
- Joined: 10/12/2018 16:02
- Location: Razlivena tinta
#23854 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ljeto je karakteristično po blatnom izobilju
dakle ljeto/zima apruvd 
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#23855 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Boga tikakaljin wrote:u prevodu, blato i snjegbitanga_sa_otesa wrote:cuj kakve,pa M+Skonektovan wrote:
Kakve ba ljeto zima gume???![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nigdje ljeta
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23856 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U svakom slucaju takva se ne vozi ljeti. Medjutim kod nas to ne vazi. Definitivno treba kaznjavat, ako sto je propisano za zimu, tako i za ljeto. Ako vec nije, znam da se ne primjenjuje
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#23857 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Eh haj ti to bosanskom neandertalcu objasniJavierBosnia wrote:U svakom slucaju takva se ne vozi ljeti. Medjutim kod nas to ne vazi. Definitivno treba kaznjavat, ako sto je propisano za zimu, tako i za ljeto. Ako vec nije, znam da se ne primjenjuje
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23858 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Samo Linglong
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#23859 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
basicm wrote:Misle ljudi da si nesto ukrao pa bjezis, hoce da videkloniran wrote:Nije mi jasno koji je fazon u zadnje vrijeme paliti duga kad se ide u susret pjesaku?
Da li je to neki fetis da mu se spominje najmiliji zenski rod ili sta vec![]()
U petak isao kofol da trcim i dok sam se vracao kuci bukvalno svako bogovo auto koje je islo u susret meni je upalilo duga svjetla.
Prilazi na 50-100m i pali duga![]()
i tako jedno 20 automobila za redom
ima trotoar, ima rasvjeta al govnima malo kratka svjetla
boktemazo nakon nekih auta sam morao stati po minutu dvije da mi se vrati vid
da sam imao pistolj bilo bi izresetanih auta
Prije da je papanluk i bezobrazluk
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#23860 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Obratite paznju kad stojite na semaforu na gume auta oko vas. Brat bratu je 70-80% ih je zimskih u po jula i avgusta 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23861 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Kakav laaf, policija ga jurii
Ah ne, to je samo neka pratnja autobusa u drugoj cak traci
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23862 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
vidim ja i potrosenih diskova i plocica,a klijesta uredno ofarbana u crveno ili zuto ,raznih lampica sto svijetle ..svega ima_BataZiv_0809 wrote:Obratite paznju kad stojite na semaforu na gume auta oko vas. Brat bratu je 70-80% ih je zimskih u po jula i avgusta
- problemnatravunu
- Posts: 18749
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#23863 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ih, a šta ih vidim sa kao izgriženim pragovima , a sve uredno prošlo tehnički pregledbitanga_sa_otesa wrote:vidim ja i potrosenih diskova i plocica,a klijesta uredno ofarbana u crveno ili zuto ,raznih lampica sto svijetle ..svega ima_BataZiv_0809 wrote:Obratite paznju kad stojite na semaforu na gume auta oko vas. Brat bratu je 70-80% ih je zimskih u po jula i avgusta

- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#23864 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa bitno da koci... u nas se samo to gleda...ma zapravo, ne gleda se ni to.problemnatravunu wrote:
Ih, a šta ih vidim sa kao izgriženim pragovima , a sve uredno prošlo tehnički pregled![]()
Npr. Ne koci ti rucna... napravi tamo da testira rucnu, a ustvari koci noznom slabije...i tako prodje tehnicki
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#23865 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Daj profil levata !!!JavierBosnia wrote:
Kakav laaf, policija ga jurii![]()
Ah ne, to je samo neka pratnja autobusa u drugoj cak traci
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#23866 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jucer pored mene policijski G-VII, uredno na zimskim gumama!_BataZiv_0809 wrote:Obratite paznju kad stojite na semaforu na gume auta oko vas. Brat bratu je 70-80% ih je zimskih u po jula i avgusta
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23867 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I to starfire, najpovoljniji na tenderu bili. 
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#23868 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nisu ih ni skidali od kad su vozila kupili 
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23869 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ja sam to vidio, Golfovi i Vitare su na Tigru cijelo ljeto.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23870 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I servisiraju ih u toyoti kod bunje
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23871 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sta da kazes tek na recimo Split. U sred ljeta zvizdan, skoro svako ST auto ima M+S gume namontirane, i ne samo save, vec i premijum brendovi._BataZiv_0809 wrote:Obratite paznju kad stojite na semaforu na gume auta oko vas. Brat bratu je 70-80% ih je zimskih u po jula i avgusta
Eto kontam pa bar dole imas mozda 5 dana godisnje kad ti ljetna guma nije dobra i jedno 250 kad ti zimska nije dobra i opet odaberes zimsku.
Postoje odlicne cjelogodisnje gume koje vec pariraju dobrim zimskim, a sigurno su bolje od spržene save, pa i sprženog mišelina.
-
BadBoy
- Posts: 9609
- Joined: 01/11/2005 21:55
#23872 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Koliko taksista hvali Matador gume...
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23873 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Razlog cijena, a sto dovodi u opasnost putnike i sebe to ga ne zanima.BadBoy wrote:Koliko taksista hvali Matador gume...
Taxisti koliko prelaze kilometara bi trebali obavezno imati premium gume na autima
-
DonieBrasco
- Posts: 20107
- Joined: 31/08/2016 16:09
#23874 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Taksist prvo da nauce sta je zmigavac i da prvjere rade li im stop svjetla na autu - treba nekad i sijalice zamjeniti, i naravno da se sjete ili podsjete da nisu sami na cesti. Ovo za stop svijetla, ljudi moji koliko sam vidio taksi vozila ne rade im stop svjetla, pa to su ubice na put kao da mole da se zabijes u njih ili klosari hoce da pod cjenu zivota naplate osiguranje.
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#23875 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
taxi kad ima putnika svakako ne prelazi 40, najsporije krecu sa semafora itd. da bar 20pf vise izvucekakaljin wrote:Razlog cijena, a sto dovodi u opasnost putnike i sebe to ga ne zanima.BadBoy wrote:Koliko taksista hvali Matador gume...
Taxisti koliko prelaze kilometara bi trebali obavezno imati premium gume na autima
