Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23851 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

konektovan wrote:
Kakve ba ljeto zima gume???
cuj kakve,pa M+S :-D
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23852 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

bitanga_sa_otesa wrote:
konektovan wrote:
Kakve ba ljeto zima gume???
cuj kakve,pa M+S :-D
More + Snijeg, moRe svuda,.... :mrgreen:
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23853 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

bitanga_sa_otesa wrote:
konektovan wrote:
Kakve ba ljeto zima gume???
cuj kakve,pa M+S :-D
u prevodu, blato i snjeg :-D :-D :-D :-D :-D

Nigdje ljeta
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5381
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#23854 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Santic_Aleksa »

ljeto je karakteristično po blatnom izobilju :oops: dakle ljeto/zima apruvd :mrgreen:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#23855 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

kakaljin wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:
konektovan wrote:
Kakve ba ljeto zima gume???
cuj kakve,pa M+S :-D
u prevodu, blato i snjeg :-D :-D :-D :-D :-D

Nigdje ljeta
Boga ti
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23856 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

U svakom slucaju takva se ne vozi ljeti. Medjutim kod nas to ne vazi. Definitivno treba kaznjavat, ako sto je propisano za zimu, tako i za ljeto. Ako vec nije, znam da se ne primjenjuje
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#23857 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

JavierBosnia wrote:U svakom slucaju takva se ne vozi ljeti. Medjutim kod nas to ne vazi. Definitivno treba kaznjavat, ako sto je propisano za zimu, tako i za ljeto. Ako vec nije, znam da se ne primjenjuje
Eh haj ti to bosanskom neandertalcu objasni
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23858 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Samo Linglong
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#23859 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

basicm wrote:
kloniran wrote:Nije mi jasno koji je fazon u zadnje vrijeme paliti duga kad se ide u susret pjesaku?
Da li je to neki fetis da mu se spominje najmiliji zenski rod ili sta vec :?

U petak isao kofol da trcim i dok sam se vracao kuci bukvalno svako bogovo auto koje je islo u susret meni je upalilo duga svjetla.
Prilazi na 50-100m i pali duga :?
i tako jedno 20 automobila za redom
ima trotoar, ima rasvjeta al govnima malo kratka svjetla
boktemazo nakon nekih auta sam morao stati po minutu dvije da mi se vrati vid

da sam imao pistolj bilo bi izresetanih auta :twisted:
Misle ljudi da si nesto ukrao pa bjezis, hoce da vide
:lol:
Prije da je papanluk i bezobrazluk
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83491
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#23860 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by _BataZiv_0809 »

Obratite paznju kad stojite na semaforu na gume auta oko vas. Brat bratu je 70-80% ih je zimskih u po jula i avgusta :-)
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23861 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Image

Kakav laaf, policija ga jurii :run:
Ah ne, to je samo neka pratnja autobusa u drugoj cak traci
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23862 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

_BataZiv_0809 wrote:Obratite paznju kad stojite na semaforu na gume auta oko vas. Brat bratu je 70-80% ih je zimskih u po jula i avgusta :-)
vidim ja i potrosenih diskova i plocica,a klijesta uredno ofarbana u crveno ili zuto ,raznih lampica sto svijetle ..svega ima :lol:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18749
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#23863 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by problemnatravunu »

bitanga_sa_otesa wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Obratite paznju kad stojite na semaforu na gume auta oko vas. Brat bratu je 70-80% ih je zimskih u po jula i avgusta :-)
vidim ja i potrosenih diskova i plocica,a klijesta uredno ofarbana u crveno ili zuto ,raznih lampica sto svijetle ..svega ima :lol:
Ih, a šta ih vidim sa kao izgriženim pragovima , a sve uredno prošlo tehnički pregled :-? Image
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#23864 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

problemnatravunu wrote:
Ih, a šta ih vidim sa kao izgriženim pragovima , a sve uredno prošlo tehnički pregled :-? Image
Pa bitno da koci... u nas se samo to gleda...ma zapravo, ne gleda se ni to.
Npr. Ne koci ti rucna... napravi tamo da testira rucnu, a ustvari koci noznom slabije...i tako prodje tehnicki
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#23865 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

JavierBosnia wrote:Image

Kakav laaf, policija ga jurii :run:
Ah ne, to je samo neka pratnja autobusa u drugoj cak traci
Daj profil levata !!!
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23866 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

_BataZiv_0809 wrote:Obratite paznju kad stojite na semaforu na gume auta oko vas. Brat bratu je 70-80% ih je zimskih u po jula i avgusta :-)
Jucer pored mene policijski G-VII, uredno na zimskim gumama!
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#23867 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

I to starfire, najpovoljniji na tenderu bili. :mrgreen:
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#23868 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by shandrprcSA »

nisu ih ni skidali od kad su vozila kupili :D
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23869 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

I ja sam to vidio, Golfovi i Vitare su na Tigru cijelo ljeto.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23870 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

:lol:

I servisiraju ih u toyoti kod bunje :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#23871 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

_BataZiv_0809 wrote:Obratite paznju kad stojite na semaforu na gume auta oko vas. Brat bratu je 70-80% ih je zimskih u po jula i avgusta :-)
Sta da kazes tek na recimo Split. U sred ljeta zvizdan, skoro svako ST auto ima M+S gume namontirane, i ne samo save, vec i premijum brendovi.
Eto kontam pa bar dole imas mozda 5 dana godisnje kad ti ljetna guma nije dobra i jedno 250 kad ti zimska nije dobra i opet odaberes zimsku.
Postoje odlicne cjelogodisnje gume koje vec pariraju dobrim zimskim, a sigurno su bolje od spržene save, pa i sprženog mišelina.
BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#23872 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Koliko taksista hvali Matador gume...
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23873 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

BadBoy wrote:Koliko taksista hvali Matador gume...
Razlog cijena, a sto dovodi u opasnost putnike i sebe to ga ne zanima.

Taxisti koliko prelaze kilometara bi trebali obavezno imati premium gume na autima
DonieBrasco
Posts: 20107
Joined: 31/08/2016 16:09

#23874 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by DonieBrasco »

Taksist prvo da nauce sta je zmigavac i da prvjere rade li im stop svjetla na autu - treba nekad i sijalice zamjeniti, i naravno da se sjete ili podsjete da nisu sami na cesti. Ovo za stop svijetla, ljudi moji koliko sam vidio taksi vozila ne rade im stop svjetla, pa to su ubice na put kao da mole da se zabijes u njih ili klosari hoce da pod cjenu zivota naplate osiguranje.
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#23875 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

kakaljin wrote:
BadBoy wrote:Koliko taksista hvali Matador gume...
Razlog cijena, a sto dovodi u opasnost putnike i sebe to ga ne zanima.

Taxisti koliko prelaze kilometara bi trebali obavezno imati premium gume na autima
taxi kad ima putnika svakako ne prelazi 40, najsporije krecu sa semafora itd. da bar 20pf vise izvuce
Post Reply