"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#23851 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

noviclan wrote:Pozorišni trg u Sarajevu pretvoren u parking za limuzine funkcionera
http://www.klix.ba/clanak/191019077

Je li ovo bilo parkiranje uz odobrenje gdje je sada korumpirana policija
Svi ovi putnici iz limuzina i treba da budu na ovoj akademiji, jer da im nije Alije bilo, svi oni bi danas bili samo obični kokošari u polovnim fiatima, i iznajmljenim garsonjerama.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23852 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

:lol:
zato sad jedu ovim kako je i obecano:

Image
Throttle wrote:Sutra odmah nek se javi na biro :lol:
znam covjeka kojem se to desilo,jer je pjanu budalu iskljucio iz sobracaja :run:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#23853 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

Throttle wrote:Sutra odmah nek se javi na biro :lol:

da
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23854 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Optimist »

Better Man wrote:Da u policiji ima neko drzak i hrabar sva ta auta bi dobila prekršajni nalog i bila bi pukom odnesena.
Kako ces mu napisati kaznu za nesto, za sto ima odobrenje od ministarstva saobracaja da radi legalno?
kuli1961
Posts: 3553
Joined: 06/08/2014 09:47
Location: Banja Luka

#23855 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kuli1961 »

Optimist wrote:
Better Man wrote:Da u policiji ima neko drzak i hrabar sva ta auta bi dobila prekršajni nalog i bila bi pukom odnesena.
Kako ces mu napisati kaznu za nesto, za sto ima odobrenje od ministarstva saobracaja da radi legalno?
ako ministarstvo saobracaja moze odobriti nesto sto je (ako je) zabranjeno zakonom o bezbjednosti saobracaja, odavno mi je vrijeme da svoju diplomu pravnika stecenu prije 30+ godina, iskopiram u par stotina primjeraka i zalijepim po zidovima kao tapete, toliko i vrijedi....fuj!
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#23856 Re: "Majstori" parkiranja

Post by shandrprcSA »

kuli1961 wrote:
Optimist wrote:
Better Man wrote:Da u policiji ima neko drzak i hrabar sva ta auta bi dobila prekršajni nalog i bila bi pukom odnesena.
Kako ces mu napisati kaznu za nesto, za sto ima odobrenje od ministarstva saobracaja da radi legalno?
ako ministarstvo saobracaja moze odobriti nesto sto je (ako je) zabranjeno zakonom o bezbjednosti saobracaja, odavno mi je vrijeme da svoju diplomu pravnika stecenu prije 30+ godina, iskopiram u par stotina primjeraka i zalijepim po zidovima kao tapete, toliko i vrijedi....fuj!
dostavna vozila prije nisu imala odobrenje za trotoar, sada imaju :izet: toliko o tome :D
noviclan
Posts: 15024
Joined: 31/10/2013 06:48

#23857 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

Image Image

Snimi meeee
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#23858 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Bakir1 »

Vazda je bilo izuzetaka a i biti ce tako cak i pise u zobsu.
A nesto se sjecam da to nisu ni prvi ni zadnji auti na tom mjestu, ili se varam?
kuli1961
Posts: 3553
Joined: 06/08/2014 09:47
Location: Banja Luka

#23859 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kuli1961 »

Bakir1 wrote:Vazda je bilo izuzetaka a i biti ce tako cak i pise u zobsu.
A nesto se sjecam da to nisu ni prvi ni zadnji auti na tom mjestu, ili se varam?
auta ovakvog "porijekla" i na ovakvom mjestu- cini mi se da ih nema u ZOBS izuzecima
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#23860 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Bakir1 »

Kojih?
Koja su to vozila?
Mozda ona koja voza neka od policijskih agencija?
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#23861 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zateznistub »

drug_profi wrote:
noviclan wrote:Pozorišni trg u Sarajevu pretvoren u parking za limuzine funkcionera
http://www.klix.ba/clanak/191019077

Je li ovo bilo parkiranje uz odobrenje gdje je sada korumpirana policija
Svi ovi putnici iz limuzina i treba da budu na ovoj akademiji, jer da im nije Alije bilo, svi oni bi danas bili samo obični kokošari u polovnim fiatima, i iznajmljenim garsonjerama.
Bravo! :thumbup:
kuli1961
Posts: 3553
Joined: 06/08/2014 09:47
Location: Banja Luka

#23862 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kuli1961 »

Bakir1 wrote:Kojih?
Koja su to vozila?
Mozda ona koja voza neka od policijskih agencija?
otvori link sa ove stranice, postavio ga @noviclan
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23863 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Optimist »

kuli1961 wrote:
ako ministarstvo saobracaja moze odobriti nesto sto je (ako je) zabranjeno zakonom o bezbjednosti saobracaja, odavno mi je vrijeme da svoju diplomu pravnika stecenu prije 30+ godina, iskopiram u par stotina primjeraka i zalijepim po zidovima kao tapete, toliko i vrijedi....fuj!

Potrazi nesto sto se zove
Pravilnik o naknadama za izdavanje odobrenja za kretanje vozila i zadržavanje u pješačkim zonama, ulicama zabranjemin za odvijanje saobraćaja i zadržavanje na trotoarima
Ako hoces mogu sutra da ovdje kopiram vise detalja posto sam sad preko mobitela.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#23864 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Bakir1 »

kuli1961 wrote:
Bakir1 wrote:Kojih?
Koja su to vozila?
Mozda ona koja voza neka od policijskih agencija?
otvori link sa ove stranice, postavio ga @noviclan
Otvori i ti, ja vidim vozila Sa rotacijama kakva koriste policijske agencije.
Ta vozila vode one "pod pratnjom" a na takva se zobs apriori ne odnosi ili se varam?
To sto ste ugledali povod a niste zamjetili da su to policijska vozila govori o motivima komentarisanja.
kuli1961
Posts: 3553
Joined: 06/08/2014 09:47
Location: Banja Luka

#23865 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kuli1961 »

Kakav motiv insinuirate?
Na vozilu u desnom uglu fotografije ne vidim rotacije, kao ni na bijelom, na lijevoj strani prve fotografije. Isto vrijedi i za crvenu Skodu na drugoj fotografiji.
Kako bi bilo da ovako postavimo stvari: funkcioneri dolaze na javni skup, imaju jaku policijsku pratnju (za moj ukus i poimanje javne politicke licnosti- prenaglasenu), vozila vjerovatno pretezno iz pratnje su parkirana na velikom gradskom trgu - demonstracija grube sile, bahatosti, moci?
Kakvu sliku, kakav dojam ostavljaju kod gradjana?
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#23866 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Bakir1 »

Inace taj plato je za tu priliku oduzet od djece, paraplegicara, udruženja slijepaca, oboljelih od karcinoma i svih koje snadje ovozemaljska muka i nikada do tada se ni jedan auto nije tu parkirao.
A zajeb prvi auta od policije uredno.
I nas kolega zvani sredinom po autoputu bi nekoga pozivao na prekršajne naloge.
O licemjeri strasni.
Image
Eto ih rotacije na pasatu i na bijelom golfu.
Mrkva
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#23867 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Ned071 »

Eto danas Zec sere niko ne ide u pozorste, ljudi dođu u pozoriste seru po forumu da su SDA... Nikad narodu ugodit...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#23868 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

Optimist wrote:
Better Man wrote:Da u policiji ima neko drzak i hrabar sva ta auta bi dobila prekršajni nalog i bila bi pukom odnesena.
Kako ces mu napisati kaznu za nesto, za sto ima odobrenje od ministarstva saobracaja da radi legalno?

moze policajac i zakaciti p. nalog za brisace ovih vozila,isti ce biti stornirani bas zbog tih odobrenja
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#23869 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vjeshalica »

Image
free online image upload

Parkira li rokalj po zagrebu ovako?
Poserem mu se na tablice sahovnjicarske
Dosta nam je nasih govana jos mi ti iz "europe" jebi mozak
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23870 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

Tu se auti zadrzavaju 15-ak min, sto ga tako odlucna i ogorcena nisi sacekala pa mu to sasula u lice, umjesto nego slikas sa sigurne razdaljine i *izdis po forumu!?! :D
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23871 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

tempuser wrote:Tu se auti zadrzavaju 15-ak min, sto ga tako odlucna i ogorcena nisi sacekala pa mu to sasula u lice, umjesto nego slikas sa sigurne razdaljine i *izdis po forumu!?! :D
Gledajuci ovu sjenu na asfaltu, izgleda zahebaTo .... :mrgreen:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#23872 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vjeshalica »

tempuser wrote:Tu se auti zadrzavaju 15-ak min, sto ga tako odlucna i ogorcena nisi sacekala pa mu to sasula u lice, umjesto nego slikas sa sigurne razdaljine i *izdis po forumu!?! :D
Ti znas ko se koliko zadrzava
..de suti bgt,poklopi se svojim zalbama,kad pizids ovdje ma to nema.....
...
@konektovan nije moja sjena :)
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23873 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

Sta je nevista, puca klimaks ili ti ove godine ajvar nije dobro isp'o pa si ponesto iskricava!?! :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23874 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

konektovan wrote:
tempuser wrote:Tu se auti zadrzavaju 15-ak min, sto ga tako odlucna i ogorcena nisi sacekala pa mu to sasula u lice, umjesto nego slikas sa sigurne razdaljine i *izdis po forumu!?! :D
Gledajuci ovu sjenu na asfaltu, izgleda zahebaTo .... :mrgreen:
Dugousko Dusko! :lol:
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3491
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#23875 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Matijevic_Vlado »

Kockasta joj glava dan te ne fakao?
Locked