FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23851 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

fixer wrote:
skenderija04 wrote:Sta je sad ovo, United nudi 41 milion za Fabregasa :D Ako budu uporni 60 ne gine za 7 dana
Da ste pametni...
Ako povecaju ponudu i ako Tata kaze da moze.................
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23852 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:Sta je sad ovo, United nudi 41 milion za Fabregasa :D Ako budu uporni 60 ne gine za 7 dana
Moyes i United su bezobrazno naporni...nakon što su popušili kožnjak na Thiagu sam bahato navaljuju na Fabregasa.

Bartomeu, potpredsjednik Barce : "Uvjeravam vas da Barça neće razmatrati bilo kakve ponude za Fabregasa. Isključujemo mogućnost njegove prodaje."

Možda im nije prevedeno na engleski. Evo vec treci put se nameću Fabregasu i Barci :lol:
Last edited by LSD on 23/07/2013 18:35, edited 1 time in total.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23853 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:
skenderija04 wrote:Sta je sad ovo, United nudi 41 milion za Fabregasa :D Ako budu uporni 60 ne gine za 7 dana
Moyes i United su bezobrazno naporni...nakon što su popušili kožnjak na Thiagu sam bahato navaljuju na Fabregasa.

Bartomeu, potpredsjednik Barce : "Uvjeravam vas da Barça neće razmatrati bilo kakve ponude za Fabregasa. Isključujemo mogućnost njegove prodaje."

Možda im nije prevedeno na engleski.
Zavisi dokle su spremni da idu. Moyes je nov i vidi se da je nervozan. Thiagu nije vjerovao zato sto je mislio da je neiskusan. Fabregas im treba. Ako to dodje na neku cifru manje vise Neymara, i ako Tata nadje nekog mahalasa sto da ne
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23854 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:
LSD wrote:
skenderija04 wrote:Sta je sad ovo, United nudi 41 milion za Fabregasa :D Ako budu uporni 60 ne gine za 7 dana
Moyes i United su bezobrazno naporni...nakon što su popušili kožnjak na Thiagu sam bahato navaljuju na Fabregasa.

Bartomeu, potpredsjednik Barce : "Uvjeravam vas da Barça neće razmatrati bilo kakve ponude za Fabregasa. Isključujemo mogućnost njegove prodaje."

Možda im nije prevedeno na engleski.
Zavisi dokle su spremni da idu. Moyes je nov i vidi se da je nervozan. Thiagu nije vjerovao zato sto je mislio da je neiskusan. Fabregas im treba. Ako to dodje na neku cifru manje vise Neymara, i ako Tata nadje nekog mahalasa sto da ne
Fabregas im treba, jel :? ma šta Barcu zanima šta njima treba :? hajmo pošteno brate
Barca treba da gleda sebe, svoja posla, svoj igracki kadar, svoje probleme, a ne da razmišlja o Unitedovim problemima.....teba i meni milion na racunu, pa se ne brukam okolo....ako te neko tri puta odbije, onda se zapitaj jesi li normalan.
Zna li United da može tražiti igrace širom svijeta, a ne samo u Barci :? šta su se svezali Barce, koje pm :oops: .
Znaju vrlo dobro da je odlaskom Thiaga, Fabregas nužan i neophodan Barci , znaju vrlo dobro da im je Bartomeu jasno i nedvosmisleno porucio da Cesc nije na prodaju....ali oni glume tvrdoglae muflone pa glavom kroz zid pokušavaju i od sebe prave cirkus....no means no ! ....al hajd ti to budali Moyesu objasni :-?
Umislili levati da su Barca i njeni igraci na nivou Sunderlanda ili WBA, pa da ce potrcati na njihove pozive.
Nemaju mjere u bezobrazluku i aroganciji...mislio sam da ce se okaniti i odjebati od Barce nakon slucaja Thiago, a sad sa Cescom pokazuju da ne odustaju.
Last edited by LSD on 23/07/2013 18:43, edited 1 time in total.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23855 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Da se nebi desila verzija Vilja 2.0 :roll: za 5.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23856 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Pa dobro drug ali nisu dosli sa puskom vec sa novcanikom. Ako dodju na 50 miliona ja bi razmislio. Kontaj da bi imali 75 miliona za dva igraca i bez da se probije budzet. Ako trener misli da moze, naprijed.
P.D.
Cesc ce ostati.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#23857 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

Makar ne muntaju igrača koji je pod ugovorom i ne pominju genetiku :mrgreen:
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#23858 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

ultima_palabra wrote:Makar ne muntaju igrača koji je pod ugovorom i ne pominju genetiku :mrgreen:
waahhahahahhahahha :thumbup:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23859 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:Pa dobro drug ali nisu dosli sa puskom vec sa novcanikom. Ako dodju na 50 miliona ja bi razmislio. Kontaj da bi imali 75 miliona za dva igraca i bez da se probije budzet. Ako trener misli da moze, naprijed.
P.D.
Cesc ce ostati.
Valjda nisu toliko ludi, mada me sa Roselom ništa ne cudi.
I sam Cesc je kopao i rukama i nogama da dođe u Barcu, sjeti se samo sapunice sa Arsenalom, dok nije izmoljako Wengera da ga pusti...i sad da se vraca nazad u Englesku :shock: ....ne znam, ali meni su to totalno nelogicni potezi.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23860 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

fixer wrote:
ultima_palabra wrote:Makar ne muntaju igrača koji je pod ugovorom i ne pominju genetiku :mrgreen:
waahhahahahhahahha :thumbup:
:thumbup: :thumbup:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23861 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

ultima_palabra wrote:Makar ne muntaju igrača koji je pod ugovorom i ne pominju genetiku :mrgreen:
To ni meni nije jasno. Zar nije logicnije da smuntaju Fabregasa i da on kaze da zeli da ide pa da se trguje. Ovako, meni to izgleda idiotski prva ponuda,druga ponuda.... Skroz glupo.
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#23862 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

Messi: "What a nice surprise that Martino has been chosen as coach of this team."

Martino: "I'm grateful to Barcelona for believing in me. We want to add something to the team as a whole and to the players individually. Barcelona's call surprised me. I didn't expect it. I was planning to start a sabbatical. Every coach hopes of making this step. Now we will try to adapt quickly and to live up to the expectations."
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#23863 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

,,kakvih 50 miliona :-) ..i hajmo reci da ga prodaju za tih 50, sta onda ? od cesca su bolji samo xavi i iniesta od veznjaka, niko vise.. a tek sad treba eksplodirati kada xavi bude sve manje igrao.
zasto prodavati jednog od naboljih veznjaka svijeta za bilo kakve pare, a na ovakvom trzistu vrijedi dosta vise od 50.
da je thiago ostao pa mozda i da se razmisli ali ovako nikako ne bi trebalo.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23864 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

dinty2 wrote:,,kakvih 50 miliona :-) ..i hajmo reci da ga prodaju za tih 50, sta onda ? od cesca su bolji samo xavi i iniesta od veznjaka, niko vise.. a tek sad treba eksplodirati kada xavi bude sve manje igrao.
zasto prodavati jednog od naboljih veznjaka svijeta za bilo kakve pare, a na ovakvom trzistu vrijedi dosta vise od 50.
da je thiago ostao pa mozda i da se razmisli ali ovako nikako ne bi trebalo.
Pique,Busquets,Iniesta,Messi. To se ne dira. Ostali imaju svoju cijenu. A ako Tata kaze da moze i Cesc kaze da zeli...... Ne ide Maradona. Sigurno znaju ko bi bio zamjena.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23865 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Pjanić :evil: 8-)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23866 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Sarajevo1946 wrote:Pjanić :evil: 8-)
npr
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#23867 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

Sergi Roberto. :D
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#23868 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

Tata Martino: "I'm sure the Messi family gave a positive advice, but I don't know to what extent that influenced the decision to sign me. Barcelona have a clear way of playing for years. We will have to adapt to that and make that style our own. I don't yet know when I will be in charge of my first game. We will discuss that later with the club. Coaching Barça means coaching the world's best. While working with Leo every day, we'll find the way to help him to stay the best."
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23869 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Entropio wrote:Sergi Roberto. :D
Naravno.
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#23870 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

Pa ima zamjena ali nema igraca kalibra Fabregasa,, ..to i jest problem.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23871 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Entropio wrote:Tata Martino: "I'm sure the Messi family gave a positive advice, but I don't know to what extent that influenced the decision to sign me. Barcelona have a clear way of playing for years. We will have to adapt to that and make that style our own. I don't yet know when I will be in charge of my first game. We will discuss that later with the club. Coaching Barça means coaching the world's best. While working with Leo every day, we'll find the way to help him to stay the best."
Valjda nije istina da je Messi birao trenera, to bi bilo preglupo :D
User avatar
thomasgravesen
Posts: 250
Joined: 18/07/2013 21:26

#23872 Re: FC Barcelona

Post by thomasgravesen »

Sarajevo1946 wrote:
Entropio wrote:Tata Martino: "I'm sure the Messi family gave a positive advice, but I don't know to what extent that influenced the decision to sign me. Barcelona have a clear way of playing for years. We will have to adapt to that and make that style our own. I don't yet know when I will be in charge of my first game. We will discuss that later with the club. Coaching Barça means coaching the world's best. While working with Leo every day, we'll find the way to help him to stay the best."
Valjda nije istina da je Messi birao trenera, to bi bilo preglupo :D
Savjetovao. Složio se. Preporučio. :oops: Gospodin, najbolji igrač ikad, može šta hoće.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23873 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

dinty2 wrote:Pa ima zamjena ali nema igraca kalibra Fabregasa,, ..to i jest problem.
Pusti taj kalibar druze ako ti stave 50+na sto. Ima kako nema. Nije Iniesta.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23874 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

neka fabregasa. inteligentan je on igrac. uz to, odrasto je sa ovom generacijom. najlakse je rasprodati.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23875 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

505sCrtom wrote:neka fabregasa. inteligentan je on igrac. uz to, odrasto je sa ovom generacijom. najlakse je rasprodati.
Ja bi sad i neymara prodao za 120 miliona :D
Post Reply