Ako povecaju ponudu i ako Tata kaze da moze.................fixer wrote:Da ste pametni...skenderija04 wrote:Sta je sad ovo, United nudi 41 milion za FabregasaAko budu uporni 60 ne gine za 7 dana
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23851 Re: FC Barcelona
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23852 Re: FC Barcelona
Moyes i United su bezobrazno naporni...nakon što su popušili kožnjak na Thiagu sam bahato navaljuju na Fabregasa.skenderija04 wrote:Sta je sad ovo, United nudi 41 milion za FabregasaAko budu uporni 60 ne gine za 7 dana
Bartomeu, potpredsjednik Barce : "Uvjeravam vas da Barça neće razmatrati bilo kakve ponude za Fabregasa. Isključujemo mogućnost njegove prodaje."
Možda im nije prevedeno na engleski. Evo vec treci put se nameću Fabregasu i Barci
Last edited by LSD on 23/07/2013 18:35, edited 1 time in total.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23853 Re: FC Barcelona
Zavisi dokle su spremni da idu. Moyes je nov i vidi se da je nervozan. Thiagu nije vjerovao zato sto je mislio da je neiskusan. Fabregas im treba. Ako to dodje na neku cifru manje vise Neymara, i ako Tata nadje nekog mahalasa sto da neLSD wrote:Moyes i United su bezobrazno naporni...nakon što su popušili kožnjak na Thiagu sam bahato navaljuju na Fabregasa.skenderija04 wrote:Sta je sad ovo, United nudi 41 milion za FabregasaAko budu uporni 60 ne gine za 7 dana
Bartomeu, potpredsjednik Barce : "Uvjeravam vas da Barça neće razmatrati bilo kakve ponude za Fabregasa. Isključujemo mogućnost njegove prodaje."
Možda im nije prevedeno na engleski.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23854 Re: FC Barcelona
Fabregas im treba, jelskenderija04 wrote:Zavisi dokle su spremni da idu. Moyes je nov i vidi se da je nervozan. Thiagu nije vjerovao zato sto je mislio da je neiskusan. Fabregas im treba. Ako to dodje na neku cifru manje vise Neymara, i ako Tata nadje nekog mahalasa sto da neLSD wrote:Moyes i United su bezobrazno naporni...nakon što su popušili kožnjak na Thiagu sam bahato navaljuju na Fabregasa.skenderija04 wrote:Sta je sad ovo, United nudi 41 milion za FabregasaAko budu uporni 60 ne gine za 7 dana
Bartomeu, potpredsjednik Barce : "Uvjeravam vas da Barça neće razmatrati bilo kakve ponude za Fabregasa. Isključujemo mogućnost njegove prodaje."
Možda im nije prevedeno na engleski.
Barca treba da gleda sebe, svoja posla, svoj igracki kadar, svoje probleme, a ne da razmišlja o Unitedovim problemima.....teba i meni milion na racunu, pa se ne brukam okolo....ako te neko tri puta odbije, onda se zapitaj jesi li normalan.
Zna li United da može tražiti igrace širom svijeta, a ne samo u Barci
Znaju vrlo dobro da je odlaskom Thiaga, Fabregas nužan i neophodan Barci , znaju vrlo dobro da im je Bartomeu jasno i nedvosmisleno porucio da Cesc nije na prodaju....ali oni glume tvrdoglae muflone pa glavom kroz zid pokušavaju i od sebe prave cirkus....no means no ! ....al hajd ti to budali Moyesu objasni
Umislili levati da su Barca i njeni igraci na nivou Sunderlanda ili WBA, pa da ce potrcati na njihove pozive.
Nemaju mjere u bezobrazluku i aroganciji...mislio sam da ce se okaniti i odjebati od Barce nakon slucaja Thiago, a sad sa Cescom pokazuju da ne odustaju.
Last edited by LSD on 23/07/2013 18:43, edited 1 time in total.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23855 Re: FC Barcelona
Da se nebi desila verzija Vilja 2.0
za 5.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23856 Re: FC Barcelona
Pa dobro drug ali nisu dosli sa puskom vec sa novcanikom. Ako dodju na 50 miliona ja bi razmislio. Kontaj da bi imali 75 miliona za dva igraca i bez da se probije budzet. Ako trener misli da moze, naprijed.
P.D.
Cesc ce ostati.
P.D.
Cesc ce ostati.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#23857 Re: FC Barcelona
Makar ne muntaju igrača koji je pod ugovorom i ne pominju genetiku 
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#23858 Re: FC Barcelona
waahhahahahhahahhaultima_palabra wrote:Makar ne muntaju igrača koji je pod ugovorom i ne pominju genetiku
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23859 Re: FC Barcelona
Valjda nisu toliko ludi, mada me sa Roselom ništa ne cudi.skenderija04 wrote:Pa dobro drug ali nisu dosli sa puskom vec sa novcanikom. Ako dodju na 50 miliona ja bi razmislio. Kontaj da bi imali 75 miliona za dva igraca i bez da se probije budzet. Ako trener misli da moze, naprijed.
P.D.
Cesc ce ostati.
I sam Cesc je kopao i rukama i nogama da dođe u Barcu, sjeti se samo sapunice sa Arsenalom, dok nije izmoljako Wengera da ga pusti...i sad da se vraca nazad u Englesku
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23860 Re: FC Barcelona
fixer wrote:waahhahahahhahahhaultima_palabra wrote:Makar ne muntaju igrača koji je pod ugovorom i ne pominju genetiku
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23861 Re: FC Barcelona
To ni meni nije jasno. Zar nije logicnije da smuntaju Fabregasa i da on kaze da zeli da ide pa da se trguje. Ovako, meni to izgleda idiotski prva ponuda,druga ponuda.... Skroz glupo.ultima_palabra wrote:Makar ne muntaju igrača koji je pod ugovorom i ne pominju genetiku
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#23862 Re: FC Barcelona
Messi: "What a nice surprise that Martino has been chosen as coach of this team."
Martino: "I'm grateful to Barcelona for believing in me. We want to add something to the team as a whole and to the players individually. Barcelona's call surprised me. I didn't expect it. I was planning to start a sabbatical. Every coach hopes of making this step. Now we will try to adapt quickly and to live up to the expectations."
Martino: "I'm grateful to Barcelona for believing in me. We want to add something to the team as a whole and to the players individually. Barcelona's call surprised me. I didn't expect it. I was planning to start a sabbatical. Every coach hopes of making this step. Now we will try to adapt quickly and to live up to the expectations."
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#23863 Re: FC Barcelona
,,kakvih 50 miliona
..i hajmo reci da ga prodaju za tih 50, sta onda ? od cesca su bolji samo xavi i iniesta od veznjaka, niko vise.. a tek sad treba eksplodirati kada xavi bude sve manje igrao.
zasto prodavati jednog od naboljih veznjaka svijeta za bilo kakve pare, a na ovakvom trzistu vrijedi dosta vise od 50.
da je thiago ostao pa mozda i da se razmisli ali ovako nikako ne bi trebalo.
zasto prodavati jednog od naboljih veznjaka svijeta za bilo kakve pare, a na ovakvom trzistu vrijedi dosta vise od 50.
da je thiago ostao pa mozda i da se razmisli ali ovako nikako ne bi trebalo.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23864 Re: FC Barcelona
Pique,Busquets,Iniesta,Messi. To se ne dira. Ostali imaju svoju cijenu. A ako Tata kaze da moze i Cesc kaze da zeli...... Ne ide Maradona. Sigurno znaju ko bi bio zamjena.dinty2 wrote:,,kakvih 50 miliona..i hajmo reci da ga prodaju za tih 50, sta onda ? od cesca su bolji samo xavi i iniesta od veznjaka, niko vise.. a tek sad treba eksplodirati kada xavi bude sve manje igrao.
zasto prodavati jednog od naboljih veznjaka svijeta za bilo kakve pare, a na ovakvom trzistu vrijedi dosta vise od 50.
da je thiago ostao pa mozda i da se razmisli ali ovako nikako ne bi trebalo.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23865 Re: FC Barcelona
Pjanić

- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23866 Re: FC Barcelona
nprSarajevo1946 wrote:Pjanić![]()
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#23867 Re: FC Barcelona
Sergi Roberto. 
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#23868 Re: FC Barcelona
Tata Martino: "I'm sure the Messi family gave a positive advice, but I don't know to what extent that influenced the decision to sign me. Barcelona have a clear way of playing for years. We will have to adapt to that and make that style our own. I don't yet know when I will be in charge of my first game. We will discuss that later with the club. Coaching Barça means coaching the world's best. While working with Leo every day, we'll find the way to help him to stay the best."
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23869 Re: FC Barcelona
Naravno.Entropio wrote:Sergi Roberto.
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#23870 Re: FC Barcelona
Pa ima zamjena ali nema igraca kalibra Fabregasa,, ..to i jest problem.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23871 Re: FC Barcelona
Valjda nije istina da je Messi birao trenera, to bi bilo preglupoEntropio wrote:Tata Martino: "I'm sure the Messi family gave a positive advice, but I don't know to what extent that influenced the decision to sign me. Barcelona have a clear way of playing for years. We will have to adapt to that and make that style our own. I don't yet know when I will be in charge of my first game. We will discuss that later with the club. Coaching Barça means coaching the world's best. While working with Leo every day, we'll find the way to help him to stay the best."
- thomasgravesen
- Posts: 250
- Joined: 18/07/2013 21:26
#23872 Re: FC Barcelona
Savjetovao. Složio se. Preporučio.Sarajevo1946 wrote:Valjda nije istina da je Messi birao trenera, to bi bilo preglupoEntropio wrote:Tata Martino: "I'm sure the Messi family gave a positive advice, but I don't know to what extent that influenced the decision to sign me. Barcelona have a clear way of playing for years. We will have to adapt to that and make that style our own. I don't yet know when I will be in charge of my first game. We will discuss that later with the club. Coaching Barça means coaching the world's best. While working with Leo every day, we'll find the way to help him to stay the best."
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23873 Re: FC Barcelona
Pusti taj kalibar druze ako ti stave 50+na sto. Ima kako nema. Nije Iniesta.dinty2 wrote:Pa ima zamjena ali nema igraca kalibra Fabregasa,, ..to i jest problem.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23874 Re: FC Barcelona
neka fabregasa. inteligentan je on igrac. uz to, odrasto je sa ovom generacijom. najlakse je rasprodati.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23875 Re: FC Barcelona
Ja bi sad i neymara prodao za 120 miliona505sCrtom wrote:neka fabregasa. inteligentan je on igrac. uz to, odrasto je sa ovom generacijom. najlakse je rasprodati.
