"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#23826 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

JavierBosnia wrote:Image

Dosla patrola brzo i kaznu mu napisali.. koji mozak moras biti pa ga ovdje bas ostaviti
Neki dan sam baš govorio da bih volio kada bi policija počela da kažnjava ove što parkiraju u stealth modu. :thumbup:
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#23827 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

A zar je problem ocrtati 3-4 iksa pa niko se ne bi parkirao tu, ovako najeva brza posta za pet minuta zaustavljanja
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#23828 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

ja koliko znam,nek me neko ispravi ako grijesim,ovo gdje je ovo vozilo zaustavljeno i parkirano nije parking,nego prostor namijenjen za saobracaj motornih vozila,zar na tome treba iscrtavati iksove da ne bi neko parkirao vozilo?
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#23829 Re: "Majstori" parkiranja

Post by muha_sa »

kakavdanakneiskustvu wrote:ja koliko znam,nek me neko ispravi ako grijesim,ovo gdje je ovo vozilo zaustavljeno i parkirano nije parking,nego prostor namijenjen za saobracaj motornih vozila,zar na tome treba iscrtavati iksove da ne bi neko parkirao vozilo?
dobro znaš :)
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#23830 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

Pa dobro, ne bi bilo loše i na autoputu nacrtati par iksova, da se ne bi brza pošta zaustavila na pet minuta.
User avatar
kolloring
Posts: 145
Joined: 18/06/2008 01:07

#23831 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kolloring »

Image

Danas, Kolodvorska 13.
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#23832 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

kolloring wrote:Image

Danas, Kolodvorska 13.

Vidi kazni. Masala.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23833 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

e jeste bezzee...ma samo ce minutu :run:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23834 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Sad će ovako stat minutu ispred pošte il banke da plati kaznu :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23835 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

:lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23836 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

stali da vide tapete u caparolu :-D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#23837 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

lijepo je vidjeti da mu ja zakacen p. nalog za brisace,ako jeste
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#23838 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

kolloring wrote:Image

Danas, Kolodvorska 13.
Da je imao policijski grb na instrumet tabli i crna petica bi prosla bez kazne
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23839 Re: "Majstori" parkiranja

Post by tempuser »

Prekujcer vodim malca u vrtic, prolazim ulicom gdje je zabrana parkiranja s obje strane koju niko ne sljivi 2% i neko naguzio Mondea da ovaj neki lik sa Cliom ne moze da se isparkira sa druge strane i prodje i sad om kuka i cvili kako bi ljudi trebali voditi racuna bla bla... Rekoh, pasha ti kukas da bi ljudi trebalo voditi racuna, a ja se sa djetetom provlacim pored tvog auta koji si parkirao u zabrani. Gleda on isto june...
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#23840 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

Pozorišni trg u Sarajevu pretvoren u parking za limuzine funkcionera
http://www.klix.ba/clanak/191019077

Je li ovo bilo parkiranje uz odobrenje gdje je sada korumpirana policija
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18746
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#23841 Re: "Majstori" parkiranja

Post by problemnatravunu »

Divlja balkanska plemena
User avatar
MaxPayne
Posts: 528
Joined: 02/06/2012 20:25

#23842 Re: "Majstori" parkiranja

Post by MaxPayne »

noviclan wrote:Pozorišni trg u Sarajevu pretvoren u parking za limuzine funkcionera
http://www.klix.ba/clanak/191019077

Je li ovo bilo parkiranje uz odobrenje gdje je sada korumpirana policija
Slika i prilika SDA oligarhije ali i glasača.Bilo jednom jedno Sarajevo...
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#23843 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Laplace »

Juče umalo postadoh parking papak. Na Dobrinji sam par minuta ugađao da (paralelno) parkiram auto da bude u okviru linija (trebalo mi je vremena jer nisam mogao školski zbog auta koji ti se odmah zakucaju u gepek). Završim, pokupim stvari i izađem, i taman da zaključam auto kad neki momak kaže "druže, to je mjesto za invalide, zapisaće te". Zahvalio sam mu se i otišao dalje tražiti. Ionako ne bih tu parkirao i da ne zapisuju da sam vidio oznaku.

Dok sam izlazio baš sam gledao kako to da nisam vidio oznaku - jedva da se vidi malo obrisa neke oznake za invalide, ono u vožnji teško da sam i mogao vidjeti.

Parkirao sam na kraju na Merkatorovom parkingu, mjesta koliko hožeš (ali me navigacija dovela do ulice gdje je manje mjesta i nijedno slobodno).
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#23844 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

problemnatravunu wrote:Divlja balkanska plemena

tacno,tesko prosetati stotinjak metara
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 20/10/2019 09:58, edited 1 time in total.
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23845 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Ajde sta kukate, nikog nisu blokirali... :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23846 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

standardna seljacka auta i seljacka pAlitika :)
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23847 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

noviclan wrote:Pozorišni trg u Sarajevu pretvoren u parking za limuzine funkcionera
http://www.klix.ba/clanak/191019077

Je li ovo bilo parkiranje uz odobrenje gdje je sada korumpirana policija
Standardno kurčenje, bahaćenje političara, niko kao mi, mi to možemo, itd.
User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23848 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Optimist »

I sto je najgore, sva ta auta imaju odobrenje od ministarstva saobracaja za parkiranje na nedozvoljenim mjestima, kao i ulazenje u zabrane.
User avatar
Better Man
Posts: 18732
Joined: 01/10/2006 20:10

#23849 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Better Man »

Da u policiji ima neko drzak i hrabar sva ta auta bi dobila prekršajni nalog i bila bi paukom odnesena.
Last edited by Better Man on 21/10/2019 23:03, edited 1 time in total.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23850 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Sutra odmah nek se javi na biro :lol:
Locked