Neki dan sam baš govorio da bih volio kada bi policija počela da kažnjava ove što parkiraju u stealth modu.JavierBosnia wrote:
Dosla patrola brzo i kaznu mu napisali.. koji mozak moras biti pa ga ovdje bas ostaviti
"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#23826 Re: "Majstori" parkiranja
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23827 Re: "Majstori" parkiranja
A zar je problem ocrtati 3-4 iksa pa niko se ne bi parkirao tu, ovako najeva brza posta za pet minuta zaustavljanja
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23828 Re: "Majstori" parkiranja
ja koliko znam,nek me neko ispravi ako grijesim,ovo gdje je ovo vozilo zaustavljeno i parkirano nije parking,nego prostor namijenjen za saobracaj motornih vozila,zar na tome treba iscrtavati iksove da ne bi neko parkirao vozilo?
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#23829 Re: "Majstori" parkiranja
dobro znaškakavdanakneiskustvu wrote:ja koliko znam,nek me neko ispravi ako grijesim,ovo gdje je ovo vozilo zaustavljeno i parkirano nije parking,nego prostor namijenjen za saobracaj motornih vozila,zar na tome treba iscrtavati iksove da ne bi neko parkirao vozilo?
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#23830 Re: "Majstori" parkiranja
Pa dobro, ne bi bilo loše i na autoputu nacrtati par iksova, da se ne bi brza pošta zaustavila na pet minuta.
- kolloring
- Posts: 145
- Joined: 18/06/2008 01:07
#23831 Re: "Majstori" parkiranja

Danas, Kolodvorska 13.
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#23832 Re: "Majstori" parkiranja
kolloring wrote:
Danas, Kolodvorska 13.
Vidi kazni. Masala.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23833 Re: "Majstori" parkiranja
e jeste bezzee...ma samo ce minutu 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23834 Re: "Majstori" parkiranja
Sad će ovako stat minutu ispred pošte il banke da plati kaznu 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23836 Re: "Majstori" parkiranja
stali da vide tapete u caparolu 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23837 Re: "Majstori" parkiranja
lijepo je vidjeti da mu ja zakacen p. nalog za brisace,ako jeste
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23838 Re: "Majstori" parkiranja
Da je imao policijski grb na instrumet tabli i crna petica bi prosla bez kaznekolloring wrote:
Danas, Kolodvorska 13.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#23839 Re: "Majstori" parkiranja
Prekujcer vodim malca u vrtic, prolazim ulicom gdje je zabrana parkiranja s obje strane koju niko ne sljivi 2% i neko naguzio Mondea da ovaj neki lik sa Cliom ne moze da se isparkira sa druge strane i prodje i sad om kuka i cvili kako bi ljudi trebali voditi racuna bla bla... Rekoh, pasha ti kukas da bi ljudi trebalo voditi racuna, a ja se sa djetetom provlacim pored tvog auta koji si parkirao u zabrani. Gleda on isto june...
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#23840 Re: "Majstori" parkiranja
Pozorišni trg u Sarajevu pretvoren u parking za limuzine funkcionera
http://www.klix.ba/clanak/191019077
Je li ovo bilo parkiranje uz odobrenje gdje je sada korumpirana policija
http://www.klix.ba/clanak/191019077
Je li ovo bilo parkiranje uz odobrenje gdje je sada korumpirana policija
- problemnatravunu
- Posts: 18746
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#23841 Re: "Majstori" parkiranja
Divlja balkanska plemena
- MaxPayne
- Posts: 528
- Joined: 02/06/2012 20:25
#23842 Re: "Majstori" parkiranja
Slika i prilika SDA oligarhije ali i glasača.Bilo jednom jedno Sarajevo...noviclan wrote:Pozorišni trg u Sarajevu pretvoren u parking za limuzine funkcionera
http://www.klix.ba/clanak/191019077
Je li ovo bilo parkiranje uz odobrenje gdje je sada korumpirana policija
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#23843 Re: "Majstori" parkiranja
Juče umalo postadoh parking papak. Na Dobrinji sam par minuta ugađao da (paralelno) parkiram auto da bude u okviru linija (trebalo mi je vremena jer nisam mogao školski zbog auta koji ti se odmah zakucaju u gepek). Završim, pokupim stvari i izađem, i taman da zaključam auto kad neki momak kaže "druže, to je mjesto za invalide, zapisaće te". Zahvalio sam mu se i otišao dalje tražiti. Ionako ne bih tu parkirao i da ne zapisuju da sam vidio oznaku.
Dok sam izlazio baš sam gledao kako to da nisam vidio oznaku - jedva da se vidi malo obrisa neke oznake za invalide, ono u vožnji teško da sam i mogao vidjeti.
Parkirao sam na kraju na Merkatorovom parkingu, mjesta koliko hožeš (ali me navigacija dovela do ulice gdje je manje mjesta i nijedno slobodno).
Dok sam izlazio baš sam gledao kako to da nisam vidio oznaku - jedva da se vidi malo obrisa neke oznake za invalide, ono u vožnji teško da sam i mogao vidjeti.
Parkirao sam na kraju na Merkatorovom parkingu, mjesta koliko hožeš (ali me navigacija dovela do ulice gdje je manje mjesta i nijedno slobodno).
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#23844 Re: "Majstori" parkiranja
problemnatravunu wrote:Divlja balkanska plemena
tacno,tesko prosetati stotinjak metara
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 20/10/2019 09:58, edited 1 time in total.
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23845 Re: "Majstori" parkiranja
Ajde sta kukate, nikog nisu blokirali...

- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23846 Re: "Majstori" parkiranja
standardna seljacka auta i seljacka pAlitika 
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#23847 Re: "Majstori" parkiranja
Standardno kurčenje, bahaćenje političara, niko kao mi, mi to možemo, itd.noviclan wrote:Pozorišni trg u Sarajevu pretvoren u parking za limuzine funkcionera
http://www.klix.ba/clanak/191019077
Je li ovo bilo parkiranje uz odobrenje gdje je sada korumpirana policija
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23848 Re: "Majstori" parkiranja
I sto je najgore, sva ta auta imaju odobrenje od ministarstva saobracaja za parkiranje na nedozvoljenim mjestima, kao i ulazenje u zabrane.
- Better Man
- Posts: 18732
- Joined: 01/10/2006 20:10
#23849 Re: "Majstori" parkiranja
Da u policiji ima neko drzak i hrabar sva ta auta bi dobila prekršajni nalog i bila bi paukom odnesena.
Last edited by Better Man on 21/10/2019 23:03, edited 1 time in total.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23850 Re: "Majstori" parkiranja
Sutra odmah nek se javi na biro 

