MI NIKAD ODUSTATI NECEMOFrank Rijkaard's only club experience had been to relegate Sparta Rotterdam for the only time in their history. Pep Guardiola had had one year in charge of the reserve side. Tito Vilanova had taken Palafrugell to relegation out of the Tercera Division in his only stint as a head coach. Far more important is the philosophy.
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23826 Re: FC Barcelona
#TIKITATA

- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23827 Re: FC Barcelona
Pa ružno je svrstati Martina u takve trenere, jer je jedan od najboljih trenera Južne Amerike.
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23828 Re: FC Barcelona
Ovo je izvuceno iz konteksta. Nikakve lose namjereSarajevo1946 wrote:Pa ružno je svrstati Martina u takve trenere, jer je jedan od najboljih trenera Južne Amerike.
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23829 Re: FC Barcelona
- Faus confirms Barca paid 20 million in bonuses to players for reaching 100 points.
- Barcelona have today presented the financial results of the 2012-2013 season. The club announced a net profit of 32M
- In Barca's budget for 2012/13 season, the debt was reduced from 334 million to 314 million, but since the staff wanted Neymar early they had to spend 17M more, hence debt could only be reduced to 331M. The money will be paid off from next season's transfer budget
- Barcelona have today presented the financial results of the 2012-2013 season. The club announced a net profit of 32M
- In Barca's budget for 2012/13 season, the debt was reduced from 334 million to 314 million, but since the staff wanted Neymar early they had to spend 17M more, hence debt could only be reduced to 331M. The money will be paid off from next season's transfer budget
- thomasgravesen
- Posts: 250
- Joined: 18/07/2013 21:26
#23830 Re: FC Barcelona
Ne znam na šta ciljaš ali Frank Rijkaar je jedan od najboljih trenera Evrope.Sarajevo1946 wrote:Pa ružno je svrstati Martina u takve trenere, jer je jedan od najboljih trenera Južne Amerike.
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#23831 Re: FC Barcelona
Zna se:
SAMO je jedan TATA ...

SAMO je jedan TATA ...
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23832 Re: FC Barcelona
Da je neko na forumu za ovog pokemona cuo ranije, sad je veliki trener jer je u Argentini osvj. prv
I V. Luxemburgo je pa...Sarajevo1946 je napisao/la:
Pa ružno je svrstati Martina u takve trenere, jer je jedan od najboljih trenera Južne Amerike.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23833 Re: FC Barcelona
Kakve veze ima Luxemburgo sa ovom pricom?DonVito wrote:Da je neko na forumu za ovog pokemona cuo ranije, sad je veliki trener jer je u Argentini osvj. prv![]()
I V. Luxemburgo je pa...Sarajevo1946 je napisao/la:
Pa ružno je svrstati Martina u takve trenere, jer je jedan od najboljih trenera Južne Amerike.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23834 Re: FC Barcelona
Spominje gore najbolje trenere Južne Amerike.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#23835 Re: FC Barcelona
Spominje njega (Martina) kao jednog od najboljih trenera J. Amerike a ne spominje ostale najbolje trenere. Znaci Martina kao novog trenera Barse.DonVito wrote:Spominje gore najbolje trenere Južne Amerike.
Ne skreci sa teme bezveze ...
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23836 Re: FC Barcelona
Prema Marci i RM je cuo za pokemona:
Prva opcija da je propao plan sa Ancelottijem.Gerardo 'Tata' Martino, nuevo entrenador del FC Barcelona a falta de confirmación oficial, fue sondeado hace apenas un mes por el Real Madrid por si finalmente no cristalizaba el fichaje del técnico italiano Carlo Ancelotti. El responsable de la cantera madridista, Ramón Martínez, llegó a reunirse en Argentina con el preparador de Newell's Old Boys, según publicó el diario 'Marca'.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23837 Re: FC Barcelona
Dobro ali ja nisam isao na mnozinu koja se provozala JA -Europa a iskljucivo sam spomenuo jednog tj. onog sto je vodio Real Madrid a u JA je vazio i vazi dalje za najbolje.
Druga je stvar biti trener u JA a druga u Europi, ovoga strucnjaka nismo ni znali a sada je.. doduse bila je prica kad je bio Pep da Barsa moze sama da igra, on otisao na vrijeme..
Ostali problemi koji su i njega poceli da izjedaju a onda kad se sve to skupilo prebacilo se na Tita tj. Rouaru u kojeg su svi uprli prstom kao glavnog krivca itd..
Messi kad trpa sve je ok cim ne trpa onda je krivac Rouara,.. ne zna ih nabrijati, izgubili volju ovo ono..
Druga je stvar biti trener u JA a druga u Europi, ovoga strucnjaka nismo ni znali a sada je.. doduse bila je prica kad je bio Pep da Barsa moze sama da igra, on otisao na vrijeme..
Ostali problemi koji su i njega poceli da izjedaju a onda kad se sve to skupilo prebacilo se na Tita tj. Rouaru u kojeg su svi uprli prstom kao glavnog krivca itd..
Messi kad trpa sve je ok cim ne trpa onda je krivac Rouara,.. ne zna ih nabrijati, izgubili volju ovo ono..
-
juventus
- Posts: 1098
- Joined: 26/05/2008 03:03
#23838 Re: FC Barcelona
Bitno je da si ti njega već svrstao u loše trenere, u pokemone itd., a pojma o njemu nemaš.
Samo lupaš u prazno i pišeš gluposti, to ti je jedina svrha ovdje.
Al' eto, prinuđeni smo da čitamo tvoje nebuloze.
Samo lupaš u prazno i pišeš gluposti, to ti je jedina svrha ovdje.
Al' eto, prinuđeni smo da čitamo tvoje nebuloze.
-
Adoxxx
- Posts: 1170
- Joined: 15/06/2012 21:52
#23839 Re: FC Barcelona
Ne mora znaciti ako je "anonimus" da nece dobro voditi Barcu isto tako ne mora znaciti ako je extra trener da ce dobro voditi odredjenu ekipu, cist primjer ti je Murinjo.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23840 Re: FC Barcelona
Valdes, Alba, Iniesta and Messi are nominated for the trophies of best goalkeeper, defender, attacking midfielder and forward in 12-13 Liga.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#23841 Re: FC Barcelona
nek' je tati sa srećom 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#23842 Re: FC Barcelona
Čuo sam da ćete igrati tika-tatu.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11766
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#23843 Re: FC Barcelona
MOSALJOZE wrote:Čuo sam da ćete igrati tika-tatu.
Naravno da ćemo igrati i tika taku, i tika tatu. Vama ostaje i dalje hrkljuš, i eto možda opet kup kralja.
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#23844 Re: FC Barcelona
Polupao lonciceCrvena Tifoza wrote:MOSALJOZE wrote:Čuo sam da ćete igrati tika-tatu.
Naravno da ćemo igrati i tika taku, i tika tatu. Vama ostaje i dalje hrkljuš, i eto možda opet kup kralja.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#23845 Re: FC Barcelona
malo šale inače simpatizer bajernaCrvena Tifoza wrote:MOSALJOZE wrote:Čuo sam da ćete igrati tika-tatu.
Naravno da ćemo igrati i tika taku, i tika tatu. Vama ostaje i dalje hrkljuš, i eto možda opet kup kralja.
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#23846 Re: FC Barcelona
Crvena Tifoza wrote:MOSALJOZE wrote:Čuo sam da ćete igrati tika-tatu.
Naravno da ćemo igrati i tika taku, i tika tatu. Vama ostaje i dalje hrkljuš, i eto možda opet kup kralja.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23847 Re: FC Barcelona
Taj nesretni covjek Rubio napustio mjesto glavnog trenera Girone, da bi došao na mjesto pomocnika Barce.
I sad nakon nepunih mjesec dana ce dobiti nogu, jer Tata Martino dovodi svoj staff sa sobom
....tako dogovoreno.
I sad nakon nepunih mjesec dana ce dobiti nogu, jer Tata Martino dovodi svoj staff sa sobom
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23848 Re: FC Barcelona
Pravda za Rubia.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23849 Re: FC Barcelona
Sta je sad ovo, United nudi 41 milion za Fabregasa
Ako budu uporni 60 ne gine za 7 dana
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#23850 Re: FC Barcelona
Da ste pametni...skenderija04 wrote:Sta je sad ovo, United nudi 41 milion za FabregasaAko budu uporni 60 ne gine za 7 dana
