FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23826 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

#TIKITATA :D
Frank Rijkaard's only club experience had been to relegate Sparta Rotterdam for the only time in their history. Pep Guardiola had had one year in charge of the reserve side. Tito Vilanova had taken Palafrugell to relegation out of the Tercera Division in his only stint as a head coach. Far more important is the philosophy.
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO :-D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23827 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Pa ružno je svrstati Martina u takve trenere, jer je jedan od najboljih trenera Južne Amerike.
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23828 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Sarajevo1946 wrote:Pa ružno je svrstati Martina u takve trenere, jer je jedan od najboljih trenera Južne Amerike.
Ovo je izvuceno iz konteksta. Nikakve lose namjere :-D
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23829 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

- Faus confirms Barca paid 20 million in bonuses to players for reaching 100 points.
- Barcelona have today presented the financial results of the 2012-2013 season. The club announced a net profit of 32M
- In Barca's budget for 2012/13 season, the debt was reduced from 334 million to 314 million, but since the staff wanted Neymar early they had to spend 17M more, hence debt could only be reduced to 331M. The money will be paid off from next season's transfer budget
User avatar
thomasgravesen
Posts: 250
Joined: 18/07/2013 21:26

#23830 Re: FC Barcelona

Post by thomasgravesen »

Sarajevo1946 wrote:Pa ružno je svrstati Martina u takve trenere, jer je jedan od najboljih trenera Južne Amerike.
Ne znam na šta ciljaš ali Frank Rijkaar je jedan od najboljih trenera Evrope.
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#23831 Re: FC Barcelona

Post by veljaca »

Zna se:

SAMO je jedan TATA ...

:D
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23832 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Da je neko na forumu za ovog pokemona cuo ranije, sad je veliki trener jer je u Argentini osvj. prv :roll:



Sarajevo1946 je napisao/la:
Pa ružno je svrstati Martina u takve trenere, jer je jedan od najboljih trenera Južne Amerike.
I V. Luxemburgo je pa...
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23833 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:Da je neko na forumu za ovog pokemona cuo ranije, sad je veliki trener jer je u Argentini osvj. prv :roll:



Sarajevo1946 je napisao/la:
Pa ružno je svrstati Martina u takve trenere, jer je jedan od najboljih trenera Južne Amerike.
I V. Luxemburgo je pa...
Kakve veze ima Luxemburgo sa ovom pricom?
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23834 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Spominje gore najbolje trenere Južne Amerike.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#23835 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

DonVito wrote:Spominje gore najbolje trenere Južne Amerike.
Spominje njega (Martina) kao jednog od najboljih trenera J. Amerike a ne spominje ostale najbolje trenere. Znaci Martina kao novog trenera Barse.

Ne skreci sa teme bezveze ...
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23836 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Prema Marci i RM je cuo za pokemona:
Gerardo 'Tata' Martino, nuevo entrenador del FC Barcelona a falta de confirmación oficial, fue sondeado hace apenas un mes por el Real Madrid por si finalmente no cristalizaba el fichaje del técnico italiano Carlo Ancelotti. El responsable de la cantera madridista, Ramón Martínez, llegó a reunirse en Argentina con el preparador de Newell's Old Boys, según publicó el diario 'Marca'.
Prva opcija da je propao plan sa Ancelottijem.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23837 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Dobro ali ja nisam isao na mnozinu koja se provozala JA -Europa a iskljucivo sam spomenuo jednog tj. onog sto je vodio Real Madrid a u JA je vazio i vazi dalje za najbolje.


Druga je stvar biti trener u JA a druga u Europi, ovoga strucnjaka nismo ni znali a sada je.. doduse bila je prica kad je bio Pep da Barsa moze sama da igra, on otisao na vrijeme..
Ostali problemi koji su i njega poceli da izjedaju a onda kad se sve to skupilo prebacilo se na Tita tj. Rouaru u kojeg su svi uprli prstom kao glavnog krivca itd..
Messi kad trpa sve je ok cim ne trpa onda je krivac Rouara,.. ne zna ih nabrijati, izgubili volju ovo ono..
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#23838 Re: FC Barcelona

Post by juventus »

Bitno je da si ti njega već svrstao u loše trenere, u pokemone itd., a pojma o njemu nemaš.

Samo lupaš u prazno i pišeš gluposti, to ti je jedina svrha ovdje.

Al' eto, prinuđeni smo da čitamo tvoje nebuloze.
Adoxxx
Posts: 1170
Joined: 15/06/2012 21:52

#23839 Re: FC Barcelona

Post by Adoxxx »

Ne mora znaciti ako je "anonimus" da nece dobro voditi Barcu isto tako ne mora znaciti ako je extra trener da ce dobro voditi odredjenu ekipu, cist primjer ti je Murinjo.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23840 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Valdes, Alba, Iniesta and Messi are nominated for the trophies of best goalkeeper, defender, attacking midfielder and forward in 12-13 Liga.
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#23841 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

nek' je tati sa srećom :thumbup:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#23842 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Čuo sam da ćete igrati tika-tatu.
Crvena Tifoza
Posts: 11766
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#23843 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

MOSALJOZE wrote:Čuo sam da ćete igrati tika-tatu.

Naravno da ćemo igrati i tika taku, i tika tatu. Vama ostaje i dalje hrkljuš, i eto možda opet kup kralja. :roll:
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#23844 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

Crvena Tifoza wrote:
MOSALJOZE wrote:Čuo sam da ćete igrati tika-tatu.

Naravno da ćemo igrati i tika taku, i tika tatu. Vama ostaje i dalje hrkljuš, i eto možda opet kup kralja. :roll:
Polupao loncice :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#23845 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Crvena Tifoza wrote:
MOSALJOZE wrote:Čuo sam da ćete igrati tika-tatu.

Naravno da ćemo igrati i tika taku, i tika tatu. Vama ostaje i dalje hrkljuš, i eto možda opet kup kralja. :roll:
malo šale inače simpatizer bajerna
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#23846 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

Crvena Tifoza wrote:
MOSALJOZE wrote:Čuo sam da ćete igrati tika-tatu.

Naravno da ćemo igrati i tika taku, i tika tatu. Vama ostaje i dalje hrkljuš, i eto možda opet kup kralja. :roll:
:oops:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23847 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Taj nesretni covjek Rubio napustio mjesto glavnog trenera Girone, da bi došao na mjesto pomocnika Barce.
I sad nakon nepunih mjesec dana ce dobiti nogu, jer Tata Martino dovodi svoj staff sa sobom :lol: :lol: ....tako dogovoreno.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23848 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Pravda za Rubia.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23849 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Sta je sad ovo, United nudi 41 milion za Fabregasa :D Ako budu uporni 60 ne gine za 7 dana
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#23850 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

skenderija04 wrote:Sta je sad ovo, United nudi 41 milion za Fabregasa :D Ako budu uporni 60 ne gine za 7 dana
Da ste pametni...
Post Reply