Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#23801 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

E kad me prestigne...pa skrene negdje za 200 m.... pa ne mogu taj mozak skontati
Koji qrac me prestizes ? :skoljka:
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#23802 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

skafiskafsnjak wrote:E kad me prestigne...pa skrene negdje za 200 m.... pa ne mogu taj mozak skontati
Koji qrac me prestizes ? :skoljka:
Mozda mu kocnice ne rade?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#23803 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

drug_profi wrote:
skafiskafsnjak wrote:E kad me prestigne...pa skrene negdje za 200 m.... pa ne mogu taj mozak skontati
Koji qrac me prestizes ? :skoljka:
Mozda mu kocnice ne rade?
A prorade kad treba skrenuti :D stoka maloumna....
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23804 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

skafiskafsnjak wrote:
drug_profi wrote:
skafiskafsnjak wrote:E kad me prestigne...pa skrene negdje za 200 m.... pa ne mogu taj mozak skontati
Koji qrac me prestizes ? :skoljka:
Mozda mu kocnice ne rade?
A prorade kad treba skrenuti :D stoka maloumna....
Pa ne rade uvijek, samo u odredjenom trenutku prorade :-D :-D :-D :-D :-D :-D
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#23805 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by escobar__ »

...kad supidarija od insana prođe kroz crveno svjetlo na mjestu radova na cesti, pa napravi još veću gužvu nego što jest i još telećom glavurdom bleji u tebe u fazonu "sve je dure".
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#23806 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

Naslovnica wrote:
Thorgerson wrote:
Qler wrote:https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190930026

za ove sudare ovdje je kriva samo debilno napravljena raskrsnica... 10000puta sam gledao kako ljudi prolete pravo iako je crveno za pravo a zeleno za skretanje, dobro je pa nema vise sudara ovdje.
:roll:

Možda da i vozači malo manje tipkaju po mobitelima i slično i da gledaju gdje i kuda voze. Nije raskrsnica debilna, nego vozači.

Imaš saobraćajne znakove, imaš horizontalnu, vertikalnu signalizaciju. Dakle, raskrsnica je sasvim ok. Fino ti stoji gdje je obavezan smjer, gdje nije. Nacrtano. Ne znam šta više treba?

Prošle sedmice tu sam lično vidio da lik hladno prolazi kroz crveno. Ne zato jer raskrsnica ne valja. Nego jer je debil nehotice vidio negdje zeleno svjetlo, priča na telefon, jebe se njega, nema on vremenada to sve prati i gleda. Naranvno, imao je sreće pa nije bilo iz drugog pravca auto.
Ona raskrsnica je CRNA TAČKA, pogotovu u slučajevima otežane vidljivosti.
Onome ko je isprojektovao onakvu nakaradnu raskrsnicu treba oduzeti diplomu.
Jeste tu stalno prolazim,ako nisam sefila,to je na transferzali gdje je onaj Terenski ured za strance ili koji kurac??
Inace interval semafora je jeben u mozak tu,jedan semafor taman propusti ali zacepi onaj sto pusta prema Dobrinji pravo,ima nekoliko dana proradio je semafor kod Petrol pumpe
Ondje nize vazda neki cep,al ondje je semafor napravljen da kuje uhljebaske mogu skretat desno,nije ni to problem ali je interval nekakav cudan i smotan
Mozda nisam u pravu,ali je jedna od gorih raskrasnnica zbog nepazljivosti i opcenito degenerluka
O
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#23807 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimus09 »

Danas lola pretice ili zaobilazi traktor(kako vam pase)preko pune linije i preko pjesackog prelaza odmah preko puta skole.Da bude gore minibus izbacio zmigavac da pretekne mene i traktor.Ludnica :lol:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23808 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Optimus09 wrote:Danas lola pretice ili zaobilazi traktor(kako vam pase)preko pune linije i preko pjesackog prelaza odmah preko puta skole.Da bude gore minibus izbacio zmigavac da pretekne mene i traktor.Ludnica :lol:
Traktor se ne pretice nego zaobilazi i dozvoljeno je na punoj. Zavisno od brzine i preglednosti, ne bi trebala biti opasna situacija
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23809 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Zar nije to ukinuto, mislim da je pisao neko da nema vise zaobilazenja
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23810 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

JavierBosnia wrote:
Optimus09 wrote:Danas lola pretice ili zaobilazi traktor(kako vam pase)preko pune linije i preko pjesackog prelaza odmah preko puta skole.Da bude gore minibus izbacio zmigavac da pretekne mene i traktor.Ludnica :lol:
Traktor se ne pretice nego zaobilazi i dozvoljeno je na punoj. Zavisno od brzine i preglednosti, ne bi trebala biti opasna situacija
Pročitaj ope :mrgreen:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23811 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Član 9
...
35) obilaženje je prolaženje vozilom pored zaustavljenog ili parkiranog vozila ili drugog
objekta koji se nalazi na saobraćajnoj traci kojom se vozilo kreće;
BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#23812 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Travnički Noćni Šetač wrote:Član 9
...
35) obilaženje je prolaženje vozilom pored zaustavljenog ili parkiranog vozila ili drugog
objekta koji se nalazi na saobraćajnoj traci kojom se vozilo kreće;
:thumbup:

Tako je. Po definiciji i sili zakona ne možeš OBILAZITI ništa što se kreće na cesti, makar se kretao i brzinom od 1 km/h.
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#23813 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimus09 »

U ovom slucaju 10 metara od skole i to preko pjesackog prelaza.Skoro na istom mjestu poginuo neki policajac koliko se sjecam zbog istih razloga.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#23814 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

ne kontam ove psihopate sto imaju prdljive auspuhe i gdje oni prolaze tehnicki sa ovakvom galamom?
mislim namjerno je napravljeno to,nije neki kvar...sve im kontejnere treba pod presu i u visoku peć
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23815 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

vjeshalica wrote:ne kontam ove psihopate sto imaju prdljive auspuhe i gdje oni prolaze tehnicki sa ovakvom galamom?
mislim namjerno je napravljeno to,nije neki kvar...sve im kontejnere treba pod presu i u visoku peć
kako ne kontas? ćuning iz d vej of lajf :D
gledaj malo vlogera serifa :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23816 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Sve je dobro dok ne izvade rezonator tj. srednji lonac :D
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#23817 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ned071 »

.. bo vam mobitel mater...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23818 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Ned071 wrote:.. bo vam mobitel mater...
pridruyujem se Ćestitkama :D
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#23819 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

Nije mi jasno koji je fazon u zadnje vrijeme paliti duga kad se ide u susret pjesaku?
Da li je to neki fetis da mu se spominje najmiliji zenski rod ili sta vec :?

U petak isao kofol da trcim i dok sam se vracao kuci bukvalno svako bogovo auto koje je islo u susret meni je upalilo duga svjetla.
Prilazi na 50-100m i pali duga :?
i tako jedno 20 automobila za redom
ima trotoar, ima rasvjeta al govnima malo kratka svjetla
boktemazo nakon nekih auta sam morao stati po minutu dvije da mi se vrati vid

da sam imao pistolj bilo bi izresetanih auta :twisted:
Naslovnica
Posts: 35460
Joined: 20/03/2013 15:38

#23820 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

bitanga_sa_otesa wrote:
Ned071 wrote:.. bo vam mobitel mater...
pridruyujem se Ćestitkama :D
Ljubomorni na moj vintage S4?!
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#23821 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

kloniran wrote:Nije mi jasno koji je fazon u zadnje vrijeme paliti duga kad se ide u susret pjesaku?
Da li je to neki fetis da mu se spominje najmiliji zenski rod ili sta vec :?

U petak isao kofol da trcim i dok sam se vracao kuci bukvalno svako bogovo auto koje je islo u susret meni je upalilo duga svjetla.
Prilazi na 50-100m i pali duga :?
i tako jedno 20 automobila za redom
ima trotoar, ima rasvjeta al govnima malo kratka svjetla
boktemazo nakon nekih auta sam morao stati po minutu dvije da mi se vrati vid

da sam imao pistolj bilo bi izresetanih auta :twisted:
Misle ljudi da si nesto ukrao pa bjezis, hoce da vide
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#23822 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Qler »

Nervira me, a sve cesce to vidjam, nova auta, skupa, i neke lijeve gume na njima... juce gledam pored mene nov passat ovaj B8 koji li je vec, i neke gume, nikad cuo za njih, jos 16'', pa jebem mu majku, ako si imao da das tih 30 i kusur hiljada za auto, kupi bar savu za 400KM sve 4 ne neke kineske, indijske...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23823 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

ma jebi ih ba :D ,nemas pojma i sava samo ime naplacuje..linglong je buducnost :D

meni super kad vidim continental sport contact na nekom bmw-u koji nije zatamnjen 8-)
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23824 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Sinoc pola 7 navecer, na onom pravcu od Stupke petlje do Ilidze, trojica seljobera u Gofu IV lijevom guslaju 45 kmh, naprijed od svjetala rade samo duga! Naravno, u to vrijeme je prilican mrak i ubi u oci! :evil:
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23825 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Qler wrote:Nervira me, a sve cesce to vidjam, nova auta, skupa, i neke lijeve gume na njima... juce gledam pored mene nov passat ovaj B8 koji li je vec, i neke gume, nikad cuo za njih, jos 16'', pa jebem mu majku, ako si imao da das tih 30 i kusur hiljada za auto, kupi bar savu za 400KM sve 4 ne neke kineske, indijske...
To i ja primjecujem, auta sve preko 40 hiljada, a gume ne mogu jeftinije biti. Pa majku mu zar ne mislis na svoj zivot i djece koju vozis u autu.
Post Reply