Koji qrac me prestizes ?
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#23801 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
E kad me prestigne...pa skrene negdje za 200 m.... pa ne mogu taj mozak skontati
Koji qrac me prestizes ?
Koji qrac me prestizes ?
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23802 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Mozda mu kocnice ne rade?skafiskafsnjak wrote:E kad me prestigne...pa skrene negdje za 200 m.... pa ne mogu taj mozak skontati
Koji qrac me prestizes ?
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#23803 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A prorade kad treba skrenutidrug_profi wrote:Mozda mu kocnice ne rade?skafiskafsnjak wrote:E kad me prestigne...pa skrene negdje za 200 m.... pa ne mogu taj mozak skontati
Koji qrac me prestizes ?
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23804 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa ne rade uvijek, samo u odredjenom trenutku proradeskafiskafsnjak wrote:A prorade kad treba skrenutidrug_profi wrote:Mozda mu kocnice ne rade?skafiskafsnjak wrote:E kad me prestigne...pa skrene negdje za 200 m.... pa ne mogu taj mozak skontati
Koji qrac me prestizes ?stoka maloumna....
- escobar__
- Posts: 9983
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#23805 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
...kad supidarija od insana prođe kroz crveno svjetlo na mjestu radova na cesti, pa napravi još veću gužvu nego što jest i još telećom glavurdom bleji u tebe u fazonu "sve je dure".
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23806 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jeste tu stalno prolazim,ako nisam sefila,to je na transferzali gdje je onaj Terenski ured za strance ili koji kurac??Naslovnica wrote:Ona raskrsnica je CRNA TAČKA, pogotovu u slučajevima otežane vidljivosti.Thorgerson wrote:Qler wrote:https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190930026
za ove sudare ovdje je kriva samo debilno napravljena raskrsnica... 10000puta sam gledao kako ljudi prolete pravo iako je crveno za pravo a zeleno za skretanje, dobro je pa nema vise sudara ovdje.![]()
Možda da i vozači malo manje tipkaju po mobitelima i slično i da gledaju gdje i kuda voze. Nije raskrsnica debilna, nego vozači.
Imaš saobraćajne znakove, imaš horizontalnu, vertikalnu signalizaciju. Dakle, raskrsnica je sasvim ok. Fino ti stoji gdje je obavezan smjer, gdje nije. Nacrtano. Ne znam šta više treba?
Prošle sedmice tu sam lično vidio da lik hladno prolazi kroz crveno. Ne zato jer raskrsnica ne valja. Nego jer je debil nehotice vidio negdje zeleno svjetlo, priča na telefon, jebe se njega, nema on vremenada to sve prati i gleda. Naranvno, imao je sreće pa nije bilo iz drugog pravca auto.
Onome ko je isprojektovao onakvu nakaradnu raskrsnicu treba oduzeti diplomu.
Inace interval semafora je jeben u mozak tu,jedan semafor taman propusti ali zacepi onaj sto pusta prema Dobrinji pravo,ima nekoliko dana proradio je semafor kod Petrol pumpe
Ondje nize vazda neki cep,al ondje je semafor napravljen da kuje uhljebaske mogu skretat desno,nije ni to problem ali je interval nekakav cudan i smotan
Mozda nisam u pravu,ali je jedna od gorih raskrasnnica zbog nepazljivosti i opcenito degenerluka
O
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#23807 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Danas lola pretice ili zaobilazi traktor(kako vam pase)preko pune linije i preko pjesackog prelaza odmah preko puta skole.Da bude gore minibus izbacio zmigavac da pretekne mene i traktor.Ludnica 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23808 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Traktor se ne pretice nego zaobilazi i dozvoljeno je na punoj. Zavisno od brzine i preglednosti, ne bi trebala biti opasna situacijaOptimus09 wrote:Danas lola pretice ili zaobilazi traktor(kako vam pase)preko pune linije i preko pjesackog prelaza odmah preko puta skole.Da bude gore minibus izbacio zmigavac da pretekne mene i traktor.Ludnica
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23809 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zar nije to ukinuto, mislim da je pisao neko da nema vise zaobilazenja
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23810 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pročitaj opeJavierBosnia wrote:Traktor se ne pretice nego zaobilazi i dozvoljeno je na punoj. Zavisno od brzine i preglednosti, ne bi trebala biti opasna situacijaOptimus09 wrote:Danas lola pretice ili zaobilazi traktor(kako vam pase)preko pune linije i preko pjesackog prelaza odmah preko puta skole.Da bude gore minibus izbacio zmigavac da pretekne mene i traktor.Ludnica
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23811 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Član 9
...
35) obilaženje je prolaženje vozilom pored zaustavljenog ili parkiranog vozila ili drugog
objekta koji se nalazi na saobraćajnoj traci kojom se vozilo kreće;
...
35) obilaženje je prolaženje vozilom pored zaustavljenog ili parkiranog vozila ili drugog
objekta koji se nalazi na saobraćajnoj traci kojom se vozilo kreće;
-
BadBoy
- Posts: 9609
- Joined: 01/11/2005 21:55
#23812 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Travnički Noćni Šetač wrote:Član 9
...
35) obilaženje je prolaženje vozilom pored zaustavljenog ili parkiranog vozila ili drugog
objekta koji se nalazi na saobraćajnoj traci kojom se vozilo kreće;
Tako je. Po definiciji i sili zakona ne možeš OBILAZITI ništa što se kreće na cesti, makar se kretao i brzinom od 1 km/h.
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#23813 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U ovom slucaju 10 metara od skole i to preko pjesackog prelaza.Skoro na istom mjestu poginuo neki policajac koliko se sjecam zbog istih razloga.
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23814 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ne kontam ove psihopate sto imaju prdljive auspuhe i gdje oni prolaze tehnicki sa ovakvom galamom?
mislim namjerno je napravljeno to,nije neki kvar...sve im kontejnere treba pod presu i u visoku peć
mislim namjerno je napravljeno to,nije neki kvar...sve im kontejnere treba pod presu i u visoku peć
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23815 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
kako ne kontas? ćuning iz d vej of lajfvjeshalica wrote:ne kontam ove psihopate sto imaju prdljive auspuhe i gdje oni prolaze tehnicki sa ovakvom galamom?
mislim namjerno je napravljeno to,nije neki kvar...sve im kontejnere treba pod presu i u visoku peć
gledaj malo vlogera serifa
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23816 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sve je dobro dok ne izvade rezonator tj. srednji lonac 
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#23817 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
.. bo vam mobitel mater...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23818 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pridruyujem se ĆestitkamaNed071 wrote:.. bo vam mobitel mater...
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#23819 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije mi jasno koji je fazon u zadnje vrijeme paliti duga kad se ide u susret pjesaku?
Da li je to neki fetis da mu se spominje najmiliji zenski rod ili sta vec
U petak isao kofol da trcim i dok sam se vracao kuci bukvalno svako bogovo auto koje je islo u susret meni je upalilo duga svjetla.
Prilazi na 50-100m i pali duga
i tako jedno 20 automobila za redom
ima trotoar, ima rasvjeta al govnima malo kratka svjetla
boktemazo nakon nekih auta sam morao stati po minutu dvije da mi se vrati vid
da sam imao pistolj bilo bi izresetanih auta
Da li je to neki fetis da mu se spominje najmiliji zenski rod ili sta vec
U petak isao kofol da trcim i dok sam se vracao kuci bukvalno svako bogovo auto koje je islo u susret meni je upalilo duga svjetla.
Prilazi na 50-100m i pali duga
i tako jedno 20 automobila za redom
ima trotoar, ima rasvjeta al govnima malo kratka svjetla
boktemazo nakon nekih auta sam morao stati po minutu dvije da mi se vrati vid
da sam imao pistolj bilo bi izresetanih auta
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23820 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ljubomorni na moj vintage S4?!bitanga_sa_otesa wrote:pridruyujem se ĆestitkamaNed071 wrote:.. bo vam mobitel mater...
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#23821 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Misle ljudi da si nesto ukrao pa bjezis, hoce da videkloniran wrote:Nije mi jasno koji je fazon u zadnje vrijeme paliti duga kad se ide u susret pjesaku?
Da li je to neki fetis da mu se spominje najmiliji zenski rod ili sta vec![]()
U petak isao kofol da trcim i dok sam se vracao kuci bukvalno svako bogovo auto koje je islo u susret meni je upalilo duga svjetla.
Prilazi na 50-100m i pali duga![]()
i tako jedno 20 automobila za redom
ima trotoar, ima rasvjeta al govnima malo kratka svjetla
boktemazo nakon nekih auta sam morao stati po minutu dvije da mi se vrati vid
da sam imao pistolj bilo bi izresetanih auta
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#23822 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nervira me, a sve cesce to vidjam, nova auta, skupa, i neke lijeve gume na njima... juce gledam pored mene nov passat ovaj B8 koji li je vec, i neke gume, nikad cuo za njih, jos 16'', pa jebem mu majku, ako si imao da das tih 30 i kusur hiljada za auto, kupi bar savu za 400KM sve 4 ne neke kineske, indijske...
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23823 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma jebi ih ba
,nemas pojma i sava samo ime naplacuje..linglong je buducnost
meni super kad vidim continental sport contact na nekom bmw-u koji nije zatamnjen
meni super kad vidim continental sport contact na nekom bmw-u koji nije zatamnjen
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#23824 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sinoc pola 7 navecer, na onom pravcu od Stupke petlje do Ilidze, trojica seljobera u Gofu IV lijevom guslaju 45 kmh, naprijed od svjetala rade samo duga! Naravno, u to vrijeme je prilican mrak i ubi u oci! 
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23825 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To i ja primjecujem, auta sve preko 40 hiljada, a gume ne mogu jeftinije biti. Pa majku mu zar ne mislis na svoj zivot i djece koju vozis u autu.Qler wrote:Nervira me, a sve cesce to vidjam, nova auta, skupa, i neke lijeve gume na njima... juce gledam pored mene nov passat ovaj B8 koji li je vec, i neke gume, nikad cuo za njih, jos 16'', pa jebem mu majku, ako si imao da das tih 30 i kusur hiljada za auto, kupi bar savu za 400KM sve 4 ne neke kineske, indijske...
