"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#23801 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

Image

Image
kakaljin
Posts: 13498
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23802 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

Isto se tako u Italiji parkira, naucio gore :D :D :D :D :D :D :D :D
girl
Posts: 458
Joined: 27/06/2008 10:15

#23803 Re: "Majstori" parkiranja

Post by girl »

ja se stvarno trudim da ne budem neuroticni kreten u voznji, ali jutros u kulovica ulici, ispred pozoristi mladih iz cista mira bus stade na sred ulice sa sva 4 i 50 djece iz obdanista izlazi iz njega. to traje nekih 15 minuta , dok dijete obuce jaknu, dok uciteljica pregleda djecu, dok prebroji djecu, dok izvede djecu. e sad zamislite kakva se guzva stvorila. brate dragi stanica za autobuse ispod pozorista je 20 metara dalje. i moje dijete islo u vrtic i u pozoriste pa nisu za...ali nikog. bezobrazluk cisti. reg : 625-E-266
skank
Posts: 86
Joined: 23/03/2018 15:38

#23804 Re: "Majstori" parkiranja

Post by skank »

Na tim desnim skretanjima, biciklista je duzan propustiti automobile jer ima nacrtan trokut na biciklistickoj stazi pred raskrsnicom :wink:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#23805 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

Control panel wrote:Image

Kazes seljacini blokiras pristup trotoaru, kaze more se proci. A invalidi, a djecija kolica, a starci, a hitna...


samo se nadati da ce nekad on ili ona u biti u kolicima a od ovakvih nece moci trotoarom ići
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#23806 Re: "Majstori" parkiranja

Post by al-em »

User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23807 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

Eh ovog sam ugasio zvuk i pregledao napreskake te napustene aute, znao sam ih par ovdje u okolini, al nisam bio ni svjestan da na svakom parkingu ima po 1-2 pa cak i po 5-6 na vecim
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#23808 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drug_profi »

Ja šetam sa cukom po komšiluku, hajmo reć po 2-3 MZ.
I u toj nekoj mojoj "patrolnoj" zoni mislim da se može glat 50 vozila bez tablica, ispuhanih guma, prebrojati.
Ima ih i sa tablicama koji se nisu pomjerli mozda i pola godine. Uskoro će i oni biti bez tablica.
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23809 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

U onoj akciji ciscenja rekose to rjesavati, cak i da gradjani prijavljuju, al nista..
Mislim da je to znacajan broj parking mjesta u trenutku kada istih ima sve manje i manje
User avatar
holowey
Posts: 10853
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#23810 Re: "Majstori" parkiranja

Post by holowey »

skank wrote:Na tim desnim skretanjima, biciklista je duzan propustiti automobile jer ima nacrtan trokut na biciklistickoj stazi pred raskrsnicom :wink:
ja tako stanem, cekam da predju svi pjesaci, da prodju sva auta i za to vrijeme opet crveno...cekam sljedece zeleno i ponavljam ovo sve...onda se vratim kuci jer nigdje ne mogu proci
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#23811 Re: "Majstori" parkiranja

Post by johntra »

Smori ljudina, ali eto, svaka čast za ideju i video...kod mene ih ima u mahali isto napretek...
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23812 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Kod mene u mahali, prije tri godine si mogso na parkingu drift raditi, a sad, jedva mjesto nadjem. Nije ono da moram kruziti, ali je parking popunjen samo tako. Ima par autica koji leze tu neko vrijeme, ali broj automobila se povecao definitivno....ovih koji su u voznom stanju.. :mrgreen:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#23813 Re: "Majstori" parkiranja

Post by basicm »

johntra wrote:Smori ljudina, ali eto, svaka čast za ideju i video...kod mene ih ima u mahali isto napretek...
Ramiz Zmaj mu idol.
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23814 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

Image

Dosla patrola brzo i kaznu mu napisali.. koji mozak moras biti pa ga ovdje bas ostaviti
DonieBrasco
Posts: 20085
Joined: 31/08/2016 16:09

#23815 Re: "Majstori" parkiranja

Post by DonieBrasco »

high_volume wrote:Skoro 90% automobila sa crkvenog trotoara pripada policajcima PS Centar, udaljene lijevo 50-tak m

Image
Dodaje i ove sto rade u ovim neboderima prekoputa.
User avatar
Optimist
Posts: 15523
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23816 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Optimist »

JavierBosnia wrote:
Dosla patrola brzo i kaznu mu napisali.. koji mozak moras biti pa ga ovdje bas ostaviti
Ovo je svakodnevna pojava, rijetko prolazis ovuda.
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23817 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Image

Ima se moze se.... :mrgreen:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23818 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

papnluk zesci :run:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23820 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Image

:roll:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#23821 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

Throttle wrote:Image

:roll:

jesi ti ovo uslikao?
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23822 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Nisam, naletio na netu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#23823 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

ok
Naslovnica
Posts: 35443
Joined: 20/03/2013 15:38

#23824 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

Throttle wrote:Image

:roll:
Mora da je bilo besplatnih ćevapa i kobasica, kao i sokova na razgaDŽanje.
8-)
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23825 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Throttle »

Jašta, dok je ovolika navala :mrgreen: trči nestat će :lol:
Locked