
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23802 Re: FC Barcelona
Barcelona have a deal with Tata Martino (50) to become the new coach. The Argentine will sign a contract for three seasons.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23804 Re: FC Barcelona
TATA MARTINO TRI GODINE.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#23805 Re: FC Barcelona
505sCrtom wrote:Barcelona have a deal with Tata Martino (50) to become the new coach. The Argentine will sign a contract for three seasons.
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#23808 Re: FC Barcelona
Sviđa mi se šta sam pročitao o njemu... samo još ne znamo kakav je u man managementu. U svakom slučaju, samo nek' nije Luis Enrique.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23809 Re: FC Barcelona
" Kada pricam kao trener rekao bih da je Argentinski fudbal jedan od najkomplikovanijih i najzahtijevnijih na svijetu. Kao gledaoc, rekao bih da ne mogu gledati utakmicu Argentinske lige duze od 10 minuta"
" Iako sam u fudbalu duze od 30 godina pola ljudi ne zna kako se zovem. Mog sina zovu Tatita."
Tata Martino
" Iako sam u fudbalu duze od 30 godina pola ljudi ne zna kako se zovem. Mog sina zovu Tatita."
Tata Martino
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23810 Re: FC Barcelona
FC Barcelona saopstava da dogovor sa Tatom jos nije postignut i ako se postigne mora ga ferifikovati uprava kluba 
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#23811 Re: FC Barcelona
Sretno baba,pa da nas vratis na pravi kolosijek. 
-
popokatepetl_com
- Posts: 1097
- Joined: 28/10/2012 12:43
#23812 Re: FC Barcelona
Joj ova Barcelona se raspada kakav im je ovo pokemon 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23813 Re: FC Barcelona
Martino ce potpisati na dvije godine. U toku je sastanak uprave i za koji sat ce zvanicno potvrditi Tatu kao trenera.
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23815 Re: FC Barcelona
Odlican tekst , bravo @ tzipiripi
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#23816 Re: FC Barcelona
Još ako bude dobar u svlačionici ... da postavi gdje je kome mjesto, a brez frke i dignutih noseva...skenderija04 wrote: Odlican tekst , bravo @ tzipiripi. Iz ovoga se vidi da nije zadrt i da kada situacija nalaze zna i da se adaptira. Mozda je i bolje da dodje neko ko nije 100 posto Barca. Do sada smo vidjeli dobre stvari ali problemi su uvijek bili isti. Mozda neko ko to vidi iz druge perspektive uspije i da ih rijesi. Citao sam da Martino puno paznje posvecuje skok igri u prekidima kako u odbrani tako i napadu. Ipak vidjecemo, ali meni se izbor svidio.
I možda usput iskopa kakvog mladog, jeftinog i dobrog stopera anonimca.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23817 Re: FC Barcelona
To za stopera sam i ja mislio. On jos nema autoritet za stavove tipa "ili Thiago Silva ili niko" Ko zna, mozda mu i Bartra valja.tzipiripi wrote:Još ako bude dobar u svlačionici ... da postavi gdje je kome mjesto, a brez frke i dignutih noseva...skenderija04 wrote: Odlican tekst , bravo @ tzipiripi. Iz ovoga se vidi da nije zadrt i da kada situacija nalaze zna i da se adaptira. Mozda je i bolje da dodje neko ko nije 100 posto Barca. Do sada smo vidjeli dobre stvari ali problemi su uvijek bili isti. Mozda neko ko to vidi iz druge perspektive uspije i da ih rijesi. Citao sam da Martino puno paznje posvecuje skok igri u prekidima kako u odbrani tako i napadu. Ipak vidjecemo, ali meni se izbor svidio.
I možda usput iskopa kakvog mladog, jeftinog i dobrog stopera anonimca.Mada, danas bit' dobar a anoniman skoro nemoguće.
Velika nepoznanica za sviju ali izgleda da je razuman covjek. Mozda ga sutnu za pola godine a mozda i uspije. Na kraju koga je Rijkaard trenirao prije Barse? Spartu iz Roterdama. Guardiola? Barca B u trecoj ligi. Tito? Nikoga. Tu je prednost Barcelone u odnosu na druge timove- sistem.Nema lutanja u izboru trenera jer se zna profil koji se trazi.
-
Adoxxx
- Posts: 1170
- Joined: 15/06/2012 21:52
#23818 Re: FC Barcelona
Bice dobar Babo, predosjecam 
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#23819 Re: FC Barcelona
A Mancini im se nudio... 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#23820 Re: FC Barcelona
Takav strucnjak za male pare, steta ...ultima_palabra wrote:A Mancini im se nudio...
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23821 Re: FC Barcelona
Nejasno. A da nije nasao klub u sezoni gdje su gotovo svi veliki promijenili trenera dosta govori o povjerenju koje ulijeva.ultima_palabra wrote:A Mancini im se nudio...
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#23822 Re: FC Barcelona
Jah, čak se i Rafa udomioskenderija04 wrote:Nejasno. A da nije nasao klub u sezoni gdje su gotovo svi veliki promijenili trenera dosta govori o povjerenju koje ulijeva.ultima_palabra wrote:A Mancini im se nudio...
Baš da je spao na taj nivo da šalje CV klubovima
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#23823 Re: FC Barcelona
nek' uzme sabatikal.skenderija04 wrote:Nejasno. A da nije nasao klub u sezoni gdje su gotovo svi veliki promijenili trenera dosta govori o povjerenju koje ulijeva.ultima_palabra wrote:A Mancini im se nudio...
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23824 Re: FC Barcelona
Na kraju trziste se postavi na svoje mjesto. Mozda nece zavrsiti kao Riijkaard ali ko zna. Serie A, ekipa za borbu za EL i to je to.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23825 Re: FC Barcelona
ZVANICNO. GERARDO TATA MARTINO JE NOVI TRENER FC BARCELONA
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer ... -barcelona
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer ... -barcelona

