FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23801 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Image
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23802 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Barcelona have a deal with Tata Martino (50) to become the new coach. The Argentine will sign a contract for three seasons.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23803 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23804 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

TATA MARTINO TRI GODINE.
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#23805 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

505sCrtom wrote:Barcelona have a deal with Tata Martino (50) to become the new coach. The Argentine will sign a contract for three seasons.
:thumbup:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23806 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

neka mu je sa srecom. visca Image
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23807 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#23808 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

Sviđa mi se šta sam pročitao o njemu... samo još ne znamo kakav je u man managementu. U svakom slučaju, samo nek' nije Luis Enrique.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23809 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

" Kada pricam kao trener rekao bih da je Argentinski fudbal jedan od najkomplikovanijih i najzahtijevnijih na svijetu. Kao gledaoc, rekao bih da ne mogu gledati utakmicu Argentinske lige duze od 10 minuta"

" Iako sam u fudbalu duze od 30 godina pola ljudi ne zna kako se zovem. Mog sina zovu Tatita."

Tata Martino
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23810 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

FC Barcelona saopstava da dogovor sa Tatom jos nije postignut i ako se postigne mora ga ferifikovati uprava kluba :-)
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#23811 Re: FC Barcelona

Post by tendzera »

Sretno baba,pa da nas vratis na pravi kolosijek. 8-)
popokatepetl_com
Posts: 1097
Joined: 28/10/2012 12:43

#23812 Re: FC Barcelona

Post by popokatepetl_com »

Joj ova Barcelona se raspada kakav im je ovo pokemon :lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23813 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Martino ce potpisati na dvije godine. U toku je sastanak uprave i za koji sat ce zvanicno potvrditi Tatu kao trenera.
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#23814 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23815 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

tzipiripi wrote:Kako igra ekipa Tate Martina

Image

http://ilikefootballme.wordpress.com/20 ... a-messiah/
Odlican tekst , bravo @ tzipiripi :thumbup: . Iz ovoga se vidi da nije zadrt i da kada situacija nalaze zna i da se adaptira. Mozda je i bolje da dodje neko ko nije 100 posto Barca. Do sada smo vidjeli dobre stvari ali problemi su uvijek bili isti. Mozda neko ko to vidi iz druge perspektive uspije i da ih rijesi. Citao sam da Martino puno paznje posvecuje skok igri u prekidima kako u odbrani tako i napadu. Ipak vidjecemo, ali meni se izbor svidio.
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#23816 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

skenderija04 wrote: Odlican tekst , bravo @ tzipiripi :thumbup: . Iz ovoga se vidi da nije zadrt i da kada situacija nalaze zna i da se adaptira. Mozda je i bolje da dodje neko ko nije 100 posto Barca. Do sada smo vidjeli dobre stvari ali problemi su uvijek bili isti. Mozda neko ko to vidi iz druge perspektive uspije i da ih rijesi. Citao sam da Martino puno paznje posvecuje skok igri u prekidima kako u odbrani tako i napadu. Ipak vidjecemo, ali meni se izbor svidio.
Još ako bude dobar u svlačionici ... da postavi gdje je kome mjesto, a brez frke i dignutih noseva...
I možda usput iskopa kakvog mladog, jeftinog i dobrog stopera anonimca. :D Mada, danas bit' dobar a anoniman skoro nemoguće.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23817 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

tzipiripi wrote:
skenderija04 wrote: Odlican tekst , bravo @ tzipiripi :thumbup: . Iz ovoga se vidi da nije zadrt i da kada situacija nalaze zna i da se adaptira. Mozda je i bolje da dodje neko ko nije 100 posto Barca. Do sada smo vidjeli dobre stvari ali problemi su uvijek bili isti. Mozda neko ko to vidi iz druge perspektive uspije i da ih rijesi. Citao sam da Martino puno paznje posvecuje skok igri u prekidima kako u odbrani tako i napadu. Ipak vidjecemo, ali meni se izbor svidio.
Još ako bude dobar u svlačionici ... da postavi gdje je kome mjesto, a brez frke i dignutih noseva...
I možda usput iskopa kakvog mladog, jeftinog i dobrog stopera anonimca. :D Mada, danas bit' dobar a anoniman skoro nemoguće.
To za stopera sam i ja mislio. On jos nema autoritet za stavove tipa "ili Thiago Silva ili niko" Ko zna, mozda mu i Bartra valja.
Velika nepoznanica za sviju ali izgleda da je razuman covjek. Mozda ga sutnu za pola godine a mozda i uspije. Na kraju koga je Rijkaard trenirao prije Barse? Spartu iz Roterdama. Guardiola? Barca B u trecoj ligi. Tito? Nikoga. Tu je prednost Barcelone u odnosu na druge timove- sistem.Nema lutanja u izboru trenera jer se zna profil koji se trazi.
Adoxxx
Posts: 1170
Joined: 15/06/2012 21:52

#23818 Re: FC Barcelona

Post by Adoxxx »

Bice dobar Babo, predosjecam :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#23819 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

A Mancini im se nudio... :mrgreen:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#23820 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

ultima_palabra wrote:A Mancini im se nudio... :mrgreen:
Takav strucnjak za male pare, steta ... 8-)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23821 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

ultima_palabra wrote:A Mancini im se nudio... :mrgreen:
Nejasno. A da nije nasao klub u sezoni gdje su gotovo svi veliki promijenili trenera dosta govori o povjerenju koje ulijeva.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#23822 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

skenderija04 wrote:
ultima_palabra wrote:A Mancini im se nudio... :mrgreen:
Nejasno. A da nije nasao klub u sezoni gdje su gotovo svi veliki promijenili trenera dosta govori o povjerenju koje ulijeva.
Jah, čak se i Rafa udomio :-D

Baš da je spao na taj nivo da šalje CV klubovima :-)
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23823 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

skenderija04 wrote:
ultima_palabra wrote:A Mancini im se nudio... :mrgreen:
Nejasno. A da nije nasao klub u sezoni gdje su gotovo svi veliki promijenili trenera dosta govori o povjerenju koje ulijeva.
nek' uzme sabatikal. :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23824 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Na kraju trziste se postavi na svoje mjesto. Mozda nece zavrsiti kao Riijkaard ali ko zna. Serie A, ekipa za borbu za EL i to je to.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23825 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

ZVANICNO. GERARDO TATA MARTINO JE NOVI TRENER FC BARCELONA
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer ... -barcelona
Post Reply