Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23751 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Skode isto imaju sijalicu u maglenkama za dnevna
Al ajd prednje i nekako, nego zadnje kad rukne a ono vidis 100m, izbi oci
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#23752 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

Aaaa kod mene maglenke non stop gore, crknite!
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23753 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

NediM17 wrote:Ako bas treba i tu zadnja maglenka bilo bi fer ugasiti je cim te sustigne neko, tj. ako nisi zadnji u koloni.
Da... tako i ja radim...
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23754 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

vjeshalica wrote:Najgori su papci oni sto maglenke koriste kao dnevna svjetla
Jebes drzavu koja je ukinula tu kaznenu odredbu
Trebalo bi papke dobro nasopat nalozima pa.nek se zale kome.hoce
Može to policija opet kazniti... ne zbog maglenki već zato što im nisu upaljena kratka ili dnevna svjetla... opet je veći problem provođenje zakona nego odredbe zakona pa čak i takve loše odrađene koje sa pravom spominješ.... :thumbup:
Throttle wrote:Skode isto imaju sijalicu u maglenkama za dnevna
Ima i Ford Galaxy... ali nisu iste sijalice kao za maglenku ne blješte na taj način...
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23755 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Hajd mene i ne nervira kad preko dana vidim samo maglenke, jer eto iz nekog razloga mozda stedi kratka ako je sta ubacivao, ali ne smeta mi jer ga uocavam kao i sa kratkim.

Ali me neevira kad upale i kratka i maglenke, a voze se gradom. To ne razumijem i smatram teskim oblikom papanluka jer misle da opasnije izgledaju
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23756 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Hajd mene i ne nervira kad preko dana vidim samo maglenke, jer eto iz nekog razloga mozda stedi kratka ako je sta ubacivao, ali ne smeta mi jer ga uocavam kao i sa kratkim.

Ali me neevira kad upale i kratka i maglenke, a voze se gradom. To ne razumijem i smatram teskim oblikom papanluka jer misle da opasnije izgledaju
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#23757 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

JavierBosnia wrote:Hajd mene i ne nervira kad preko dana vidim samo maglenke, jer eto iz nekog razloga mozda stedi kratka ako je sta ubacivao, ali ne smeta mi jer ga uocavam kao i sa kratkim.

Ali me neevira kad upale i kratka i maglenke, a voze se gradom. To ne razumijem i smatram teskim oblikom papanluka jer misle da opasnije izgledaju
Ok,i to stoji,ali ako uvece kad je mrak upale duga i maglenke ili kratka i maglenke kad stvarno nema magle onda tek vidis debilizam
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#23758 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Kad bi znali moje kletve i mislili da.li ce ih od istih stici samo 0.5%, oni koji upale duga jer je riknula sijalica, redali bi fenjere po haubi.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23759 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

U mene ionako i bez maglenki previše fabrički svijetli, jer kad upalim kratka onda se dnevna svjetla dimuju u pozicije, pa bez maglenki imam četiri svjetla naprijed... sa maglenkama šest svjetala a sa dugim i maglenkama osam svjetala svijetli naprijed... a iskreno pored xenona i led pozicija maglenke ionako izgledaju smiješno žućkaste i koristim ih samo kad trebaju a kad ih bez magle upalim auto dobije smiješan izgled...
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#23760 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

vjeshalica wrote:
JavierBosnia wrote:Hajd mene i ne nervira kad preko dana vidim samo maglenke, jer eto iz nekog razloga mozda stedi kratka ako je sta ubacivao, ali ne smeta mi jer ga uocavam kao i sa kratkim.

Ali me neevira kad upale i kratka i maglenke, a voze se gradom. To ne razumijem i smatram teskim oblikom papanluka jer misle da opasnije izgledaju
Ok,i to stoji,ali ako uvece kad je mrak upale duga i maglenke ili kratka i maglenke kad stvarno nema magle onda tek vidis debilizam
Image
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#23761 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

pa na e39 nisu to maglenjaci, pale se odmah sa kratkim :lol:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#23762 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

Tvornicki tako. I kome ovo smeta? Samo ljubomora izbija iz njihA. :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#23763 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

dusmani mogu da ga puse, u mene mi isto vako na fiatu, eleganci :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23764 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

basicm wrote:Tvornicki tako. I kome ovo smeta? Samo ljubomora izbija iz njihA. :D
ma ne smeta,smeta kad papak stavi xenon plavi :run:

vidis kako fino izgleda sa normalnim svjetlima :) ,al nije opasan i zajebaT :lol:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#23765 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

Ispravne maglenke ne smetaju nikad. Kao I sva ostala svjetla uglavnom.
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23766 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Image
Moderni pijacar
Ne moze da smota normalno koliko je natovaren :-)
User avatar
Laplace
Posts: 14696
Joined: 19/11/2012 18:37

#23767 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

mk ultra wrote:Image
Moderni pijacar
Ne moze da smota normalno koliko je natovaren :-)
Uzak mu put. Ravna krivine radi udobnosti i komfora. Nisu mu rekli da se u današnje automobile ugrađuje čudo tehnike zvano točak upravljača.
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#23768 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Pretjerujete ba.
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23769 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

drug_profi wrote:Pretjerujete ba.
Bas. Evo prvi bih ja mozda ovako prosao. Mozda ne uvijek, ali kako mi dodje. U ovoj situaciji i preglednosti kakva jeste, nikakav problem.

Imamo mi mnogo mnogo vecih problema na cesti
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23770 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Vozio za njim pa sigurno 4km, sve puna linija ili je bilo auta pa nisam mogao preteci, a vozio bih do jablanice isto tako jer je i do dole puna komplet, sreca pa je stao gore kod pekare :lol:

U krivnama ga zanosi, vijuga, jedva, a pri tom 50kmh vrhunac...
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23771 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Kad si rekao stao kod pekare, to je gazda one male prodavnice pored. :lol:
Lopina samo takva. I uvijek on tako sara kad vozi. :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#23772 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

Laplace wrote:
mk ultra wrote:Image
Moderni pijacar
Ne moze da smota normalno koliko je natovaren :-)
Uzak mu put. Ravna krivine radi udobnosti i komfora. Nisu mu rekli da se u današnje automobile ugrađuje čudo tehnike zvano točak upravljača.
Jel.ovo Ostrozac? Pa mene tu redovno prestizu :lol: :lol: :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23773 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

pa kad si spor :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#23774 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

bitanga_sa_otesa wrote:pa kad si spor :D
Zovu me spori :D
Supalj mi interkuler , jbg. Ne moze auto meda.
Ak te put kad nanese, zovi, idemo na meso :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23775 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

skafiskafsnjak wrote:
Zovu me spori :D
Supalj mi interkuler , jbg. Ne moze auto meda.
Ak te put kad nanese, zovi, idemo na meso :D
pa ima lijek i za to

Image

a slabo me nanosi ovih dana :-D
Post Reply