Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23751 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Skode isto imaju sijalicu u maglenkama za dnevna
Al ajd prednje i nekako, nego zadnje kad rukne a ono vidis 100m, izbi oci
Al ajd prednje i nekako, nego zadnje kad rukne a ono vidis 100m, izbi oci
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#23752 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Aaaa kod mene maglenke non stop gore, crknite!
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23753 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da... tako i ja radim...NediM17 wrote:Ako bas treba i tu zadnja maglenka bilo bi fer ugasiti je cim te sustigne neko, tj. ako nisi zadnji u koloni.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23754 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Može to policija opet kazniti... ne zbog maglenki već zato što im nisu upaljena kratka ili dnevna svjetla... opet je veći problem provođenje zakona nego odredbe zakona pa čak i takve loše odrađene koje sa pravom spominješ....vjeshalica wrote:Najgori su papci oni sto maglenke koriste kao dnevna svjetla
Jebes drzavu koja je ukinula tu kaznenu odredbu
Trebalo bi papke dobro nasopat nalozima pa.nek se zale kome.hoce
Ima i Ford Galaxy... ali nisu iste sijalice kao za maglenku ne blješte na taj način...Throttle wrote:Skode isto imaju sijalicu u maglenkama za dnevna
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23755 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Hajd mene i ne nervira kad preko dana vidim samo maglenke, jer eto iz nekog razloga mozda stedi kratka ako je sta ubacivao, ali ne smeta mi jer ga uocavam kao i sa kratkim.
Ali me neevira kad upale i kratka i maglenke, a voze se gradom. To ne razumijem i smatram teskim oblikom papanluka jer misle da opasnije izgledaju
Ali me neevira kad upale i kratka i maglenke, a voze se gradom. To ne razumijem i smatram teskim oblikom papanluka jer misle da opasnije izgledaju
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23756 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Hajd mene i ne nervira kad preko dana vidim samo maglenke, jer eto iz nekog razloga mozda stedi kratka ako je sta ubacivao, ali ne smeta mi jer ga uocavam kao i sa kratkim.
Ali me neevira kad upale i kratka i maglenke, a voze se gradom. To ne razumijem i smatram teskim oblikom papanluka jer misle da opasnije izgledaju
Ali me neevira kad upale i kratka i maglenke, a voze se gradom. To ne razumijem i smatram teskim oblikom papanluka jer misle da opasnije izgledaju
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23757 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ok,i to stoji,ali ako uvece kad je mrak upale duga i maglenke ili kratka i maglenke kad stvarno nema magle onda tek vidis debilizamJavierBosnia wrote:Hajd mene i ne nervira kad preko dana vidim samo maglenke, jer eto iz nekog razloga mozda stedi kratka ako je sta ubacivao, ali ne smeta mi jer ga uocavam kao i sa kratkim.
Ali me neevira kad upale i kratka i maglenke, a voze se gradom. To ne razumijem i smatram teskim oblikom papanluka jer misle da opasnije izgledaju
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#23758 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kad bi znali moje kletve i mislili da.li ce ih od istih stici samo 0.5%, oni koji upale duga jer je riknula sijalica, redali bi fenjere po haubi.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23759 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U mene ionako i bez maglenki previše fabrički svijetli, jer kad upalim kratka onda se dnevna svjetla dimuju u pozicije, pa bez maglenki imam četiri svjetla naprijed... sa maglenkama šest svjetala a sa dugim i maglenkama osam svjetala svijetli naprijed... a iskreno pored xenona i led pozicija maglenke ionako izgledaju smiješno žućkaste i koristim ih samo kad trebaju a kad ih bez magle upalim auto dobije smiješan izgled...
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#23760 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
vjeshalica wrote:Ok,i to stoji,ali ako uvece kad je mrak upale duga i maglenke ili kratka i maglenke kad stvarno nema magle onda tek vidis debilizamJavierBosnia wrote:Hajd mene i ne nervira kad preko dana vidim samo maglenke, jer eto iz nekog razloga mozda stedi kratka ako je sta ubacivao, ali ne smeta mi jer ga uocavam kao i sa kratkim.
Ali me neevira kad upale i kratka i maglenke, a voze se gradom. To ne razumijem i smatram teskim oblikom papanluka jer misle da opasnije izgledaju

- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#23761 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pa na e39 nisu to maglenjaci, pale se odmah sa kratkim 
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#23762 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tvornicki tako. I kome ovo smeta? Samo ljubomora izbija iz njihA. 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#23763 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
dusmani mogu da ga puse, u mene mi isto vako na fiatu, eleganci 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23764 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma ne smeta,smeta kad papak stavi xenon plavibasicm wrote:Tvornicki tako. I kome ovo smeta? Samo ljubomora izbija iz njihA.
vidis kako fino izgleda sa normalnim svjetlima
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#23765 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ispravne maglenke ne smetaju nikad. Kao I sva ostala svjetla uglavnom.
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- Laplace
- Posts: 14696
- Joined: 19/11/2012 18:37
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23768 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pretjerujete ba.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23769 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bas. Evo prvi bih ja mozda ovako prosao. Mozda ne uvijek, ali kako mi dodje. U ovoj situaciji i preglednosti kakva jeste, nikakav problem.drug_profi wrote:Pretjerujete ba.
Imamo mi mnogo mnogo vecih problema na cesti
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23770 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Vozio za njim pa sigurno 4km, sve puna linija ili je bilo auta pa nisam mogao preteci, a vozio bih do jablanice isto tako jer je i do dole puna komplet, sreca pa je stao gore kod pekare
U krivnama ga zanosi, vijuga, jedva, a pri tom 50kmh vrhunac...
U krivnama ga zanosi, vijuga, jedva, a pri tom 50kmh vrhunac...
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23771 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kad si rekao stao kod pekare, to je gazda one male prodavnice pored. 
Lopina samo takva. I uvijek on tako sara kad vozi.
Lopina samo takva. I uvijek on tako sara kad vozi.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23773 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pa kad si spor 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#23774 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zovu me sporibitanga_sa_otesa wrote:pa kad si spor
Supalj mi interkuler , jbg. Ne moze auto meda.
Ak te put kad nanese, zovi, idemo na meso
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23775 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pa ima lijek i za toskafiskafsnjak wrote:
Zovu me spori
Supalj mi interkuler , jbg. Ne moze auto meda.
Ak te put kad nanese, zovi, idemo na meso

a slabo me nanosi ovih dana

