Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
skenderija04 wrote:Tito u utorak ide na operaciju. Vec pricaju o metastazi, znaci covjek je gotov za ozbiljan fudbal. Ko god da dodje nece biti velikih promjena. To se velika sreca. Sistem je bitan, klub zna koga trazi i zasto. Bice nezgodan pocetak sezone, ako Barca izgura do novembra bice u igri za sve titule.
,,pa nikada bayern nije imao fantazistu pa im sada cudno sve ovo. .. ono mladi thiago im najbolji tehnicar u ekipi... al' kakav je znalac onaj guardiola, kakav sistem igre ima, bas danas gledam bayern.
dinty2 wrote:,,pa nikada bayern nije imao fantazistu pa im sada cudno sve ovo. .. ono mladi thiago im najbolji tehnicar u ekipi... al' kakav je znalac onaj guardiola, kakav sistem igre ima, bas danas gledam bayern.
Sad da BM nije imao kreativaca "fantazista" nije tačno.Naravno ne mogu se mjeriti sa Barcom,ali prije Tijaga je tu igrao Švajnštajger koji je kao i Tijago imao odličan pregled igre i tačna dodavanja.U napadu je Kross bio kreativac,onda imamo i Gotzea sada.
dinty2 wrote:,,pa nikada bayern nije imao fantazistu pa im sada cudno sve ovo. .. ono mladi thiago im najbolji tehnicar u ekipi... al' kakav je znalac onaj guardiola, kakav sistem igre ima, bas danas gledam bayern.
Sad da BM nije imao kreativaca "fantazista" nije tačno.Naravno ne mogu se mjeriti sa Barcom,ali prije Tijaga je tu igrao Švajnštajger koji je kao i Tijago imao odličan pregled igre i tačna dodavanja.U napadu je Kross bio kreativac.
kisni indijanac wrote:tata martino me više interesuje na ovoj temi od ljudi koji su već dio istorije barcelone.....
Samo za tebe informacija
U Argentini su poludili i Tata je glavna vijest, Radio La Red tvrdi da se Tata ukrcao u avion i da ce sutra biti u Barceloni. List Ole na webu kaci sliku Tate sa pasosem i potvrdjuje informaciju radija La Red.
Ne kazu od kada je slika
AgencijaTelam tvrdi da je Martino otkazao odmor i da zeli da iz prve ruke cuje predstavnike Barcelone.
P.D
Martino nema menadzera i sve svoje ugovore sredjuje sam
kisni indijanac wrote:tata martino me više interesuje na ovoj temi od ljudi koji su već dio istorije barcelone.....
Samo za tebe informacija
U Argentini su poludili i Tata je glavna vijest, Radio La Red tvrdi da se Tata ukrcao u avion i da ce sutra biti u Barceloni. List Ole na webu kaci sliku Tate sa pasosem i potvrdjuje informaciju radija La Red.
Ne kazu od kada je slika
AgencijaTelam tvrdi da je Martino otkazao odmor i da zeli da iz prve ruke cuje predstavnike Barcelone.
P.D
Martino nema menadzera i sve svoje ugovore sredjuje sam
MOSALJOZE wrote:
Ove dvije utakmice me oduševio samo tako.Sjajan pregled igre,skoro svaki pas tačan.Inteligentan igrač
Kad par puta napravi kiks koji će Bayern koštati bodova u bitnoj utakmici skontat ćete
Nadam se da to neće biti onako često kao u Barci i da će se napokon opametiti a ne igrati kao na terminu, kad to postigne imate Xavia
Ne mogu te demantovati,a ni potvrditi to što govoriš.Vrijeme će pokazati
MOSALJOZE wrote:Niste ni svjesni kakvog ste igrača izgubili(Tiago)
100 utakmica za prvi tim druze. Sacekaj malo. Mene stvarno cudi da tako malo treba da se odusevite?
Ove dvije utakmice me oduševio samo tako.Sjajan pregled igre,skoro svaki pas tačan.Inteligentan igrač
gledao sam protiv HSV -a, ne znam koliko je ta utakmica mjerilo, čini mi se nekako opušteniji, vidio sam ga rastrčanog, kreativnog borbenog, sad će mu možda biti lakše sa spoznajom da se ne mora boriti za mjesto u konkurenciji xavi -ja i inieste, glavni problem u barceloni su bile izgubljene lopte i to one važne, ključne, ipak ma kako dobro igrao za bayern, nadam se da se neće ponoviti slučaj fabregas i ponovna potraga za odbjeglim sinom.....
Luis Enrique potpuno normalno vodi trening Celte.Novinari koji su u Portugalu kazu da ne primjecuju nista neuobicajeno. Valerio zamjenik predsjednika Celte tvrdi da se Barsa nije obratila u vezi Luisa. El Mundo Deportivo kaze da je L.Enrique postavio mnogo uslova oko strucnog staba i oko prelaznog roka (odlasci/dolasci) . Vdjecemo, danas ce se znati.
Ja tog Alkantaru nisam primjetio da se isticao vise od ostatka tima, svi su bili na nivou, malo je nazad skripilo jer je Gladbah imao i previse sansi. Svaka cast Bilalu posti i zabija