FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23751 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Novo ime se spominje...

Image



Vjerujem da su dogovorili sa Mancinijem sve..
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#23752 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

skenderija04 wrote:Tito u utorak ide na operaciju. Vec pricaju o metastazi, znaci covjek je gotov za ozbiljan fudbal. Ko god da dodje nece biti velikih promjena. To se velika sreca. Sistem je bitan, klub zna koga trazi i zasto. Bice nezgodan pocetak sezone, ako Barca izgura do novembra bice u igri za sve titule.
:sad:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#23753 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Niste ni svjesni kakvog ste igrača izgubili(Tiago)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23754 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

MOSALJOZE wrote:Niste ni svjesni kakvog ste igrača izgubili(Tiago)
100 utakmica za prvi tim druze. Sacekaj malo. Mene stvarno cudi da tako malo treba da se odusevite?
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#23755 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

skenderija04 wrote:
MOSALJOZE wrote:Niste ni svjesni kakvog ste igrača izgubili(Tiago)
100 utakmica za prvi tim druze. Sacekaj malo. Mene stvarno cudi da tako malo treba da se odusevite?
Ove dvije utakmice me oduševio samo tako.Sjajan pregled igre,skoro svaki pas tačan.Inteligentan igrač
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23756 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

MOSALJOZE wrote:
skenderija04 wrote:
MOSALJOZE wrote:Niste ni svjesni kakvog ste igrača izgubili(Tiago)
100 utakmica za prvi tim druze. Sacekaj malo. Mene stvarno cudi da tako malo treba da se odusevite?
Ove dvije utakmice me oduševio samo tako.Sjajan pregled igre,skoro svaki pas tačan.Inteligentan igrač
Sve to stoji, ima pregled, fin pas, ....sacekaj i vidjeces zasto nije izborio mjesto u Barceloni.Neka ga kod vas. :D
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#23757 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

,,pa nikada bayern nije imao fantazistu pa im sada cudno sve ovo. :D .. ono mladi thiago im najbolji tehnicar u ekipi... al' kakav je znalac onaj guardiola, kakav sistem igre ima, bas danas gledam bayern. :shock:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#23758 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

dinty2 wrote:,,pa nikada bayern nije imao fantazistu pa im sada cudno sve ovo. :D .. ono mladi thiago im najbolji tehnicar u ekipi... al' kakav je znalac onaj guardiola, kakav sistem igre ima, bas danas gledam bayern. :shock:
Sad da BM nije imao kreativaca "fantazista" nije tačno.Naravno ne mogu se mjeriti sa Barcom,ali prije Tijaga je tu igrao Švajnštajger koji je kao i Tijago imao odličan pregled igre i tačna dodavanja.U napadu je Kross bio kreativac,onda imamo i Gotzea sada.
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#23759 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

MOSALJOZE wrote:
dinty2 wrote:,,pa nikada bayern nije imao fantazistu pa im sada cudno sve ovo. :D .. ono mladi thiago im najbolji tehnicar u ekipi... al' kakav je znalac onaj guardiola, kakav sistem igre ima, bas danas gledam bayern. :shock:
Sad da BM nije imao kreativaca "fantazista" nije tačno.Naravno ne mogu se mjeriti sa Barcom,ali prije Tijaga je tu igrao Švajnštajger koji je kao i Tijago imao odličan pregled igre i tačna dodavanja.U napadu je Kross bio kreativac.
,,oni nisu fantazisti,.,
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#23760 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Jesu kreativci :D
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#23761 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

tata martino me više interesuje na ovoj temi od ljudi koji su već dio istorije barcelone.....
User avatar
TheHound
Posts: 1209
Joined: 12/07/2013 15:26

#23762 Re: FC Barcelona

Post by TheHound »

...
Last edited by TheHound on 25/07/2021 19:35, edited 1 time in total.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23763 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

kisni indijanac wrote:tata martino me više interesuje na ovoj temi od ljudi koji su već dio istorije barcelone.....
Samo za tebe informacija :D

U Argentini su poludili i Tata je glavna vijest, Radio La Red tvrdi da se Tata ukrcao u avion i da ce sutra biti u Barceloni. List Ole na webu kaci sliku Tate sa pasosem i potvrdjuje informaciju radija La Red.

Image

Ne kazu od kada je slika :D

AgencijaTelam tvrdi da je Martino otkazao odmor i da zeli da iz prve ruke cuje predstavnike Barcelone.

P.D

Martino nema menadzera i sve svoje ugovore sredjuje sam :lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#23764 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

Image
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23765 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Vilja imao 200 mill pa otisao za 2.1 mill
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#23766 Re: AW: FC Barcelona

Post by missko »

DonVito wrote:Vilja imao 200 mill pa otisao za 2.1 mill
:D

Gesendet von meinem GT-I9505
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#23767 Re: FC Barcelona

Post by pakica_ »

za xavija je i 800 miliona malo, iako je star :D volim tog co'eka!! mislim da cu bit na persenima kad on ode :lol:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#23768 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

skenderija04 wrote:
kisni indijanac wrote:tata martino me više interesuje na ovoj temi od ljudi koji su već dio istorije barcelone.....
Samo za tebe informacija :D

U Argentini su poludili i Tata je glavna vijest, Radio La Red tvrdi da se Tata ukrcao u avion i da ce sutra biti u Barceloni. List Ole na webu kaci sliku Tate sa pasosem i potvrdjuje informaciju radija La Red.

Image

Ne kazu od kada je slika :D

AgencijaTelam tvrdi da je Martino otkazao odmor i da zeli da iz prve ruke cuje predstavnike Barcelone.

P.D

Martino nema menadzera i sve svoje ugovore sredjuje sam :lol: :lol: :lol: :thumbup:
:mrgreen:

car
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#23769 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

TheHound wrote:
MOSALJOZE wrote: Ove dvije utakmice me oduševio samo tako.Sjajan pregled igre,skoro svaki pas tačan.Inteligentan igrač
Kad par puta napravi kiks koji će Bayern koštati bodova u bitnoj utakmici skontat ćete :)
Nadam se da to neće biti onako često kao u Barci i da će se napokon opametiti a ne igrati kao na terminu, kad to postigne imate Xavia :)
Ne mogu te demantovati,a ni potvrditi to što govoriš.Vrijeme će pokazati
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#23770 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

Ja se nešto ne sjećam da je Paragvaj igrao ofanzivan fudbal na SP 2010 :-? Ali ne poznajem baš lik ovog Tate, tako da neću pričati bezveze...
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#23771 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

MOSALJOZE wrote:
skenderija04 wrote:
MOSALJOZE wrote:Niste ni svjesni kakvog ste igrača izgubili(Tiago)
100 utakmica za prvi tim druze. Sacekaj malo. Mene stvarno cudi da tako malo treba da se odusevite?
Ove dvije utakmice me oduševio samo tako.Sjajan pregled igre,skoro svaki pas tačan.Inteligentan igrač
gledao sam protiv HSV -a, ne znam koliko je ta utakmica mjerilo, čini mi se nekako opušteniji, vidio sam ga rastrčanog, kreativnog borbenog, sad će mu možda biti lakše sa spoznajom da se ne mora boriti za mjesto u konkurenciji xavi -ja i inieste, glavni problem u barceloni su bile izgubljene lopte i to one važne, ključne, ipak ma kako dobro igrao za bayern, nadam se da se neće ponoviti slučaj fabregas i ponovna potraga za odbjeglim sinom.....
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23772 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Luis Enrique potpuno normalno vodi trening Celte.Novinari koji su u Portugalu kazu da ne primjecuju nista neuobicajeno. Valerio zamjenik predsjednika Celte tvrdi da se Barsa nije obratila u vezi Luisa. El Mundo Deportivo kaze da je L.Enrique postavio mnogo uslova oko strucnog staba i oko prelaznog roka (odlasci/dolasci) . Vdjecemo, danas ce se znati.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#23773 Re: FC Barcelona

Post by missko »

Ja tog Alkantaru nisam primjetio da se isticao vise od ostatka tima, svi su bili na nivou, malo je nazad skripilo jer je Gladbah imao i previse sansi. Svaka cast Bilalu posti i zabija

Gesendet von meinem GT-I9505
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23774 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

MD: " Igraci Barse na danasnjem treningu daju kao gotovu stvar dolazak Martina"
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#23775 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

skenderija04 wrote:MD: " Igraci Barse na danasnjem treningu daju kao gotovu stvar dolazak Martina"
Nadam se. Samo da nije Luis Enrique.
Post Reply