Federalna televizija
Moderator: anex
- Hemera
- Posts: 3659
- Joined: 08/08/2010 01:22
#2376 Re: Federalna televizija
pokenjam se u ftv i vizu za buducnost koju emituju i komplet program koji je blago receno jadan i bijedan fuj fuj fuj
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#2377 Re: Federalna televizija
Istu vizu gledamo zadnjih 10 novih godina. Ova federalna je odron odrona.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- vatrogasac
- Posts: 10074
- Joined: 24/04/2006 21:33
#2378 Re: Federalna televizija
Ako je to još uvijek onaj stari Bakir, ne mogu ni zamisliti.kakavdanakneiskustvu wrote: zamisli ugosti bakir zlaju i fahru i pusti im ovo
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2379 Re: Federalna televizija
vatrogasac wrote:Ako je to još uvijek onaj stari Bakir, ne mogu ni zamisliti.kakavdanakneiskustvu wrote: zamisli ugosti bakir zlaju i fahru i pusti im ovo
-
Popara
- Posts: 119
- Joined: 10/03/2008 09:57
#2380 Re: Federalna televizija
Shut' druze cuce te ko, pa ce snimit kaku novu vizu, na zahtjev mnogobrojne publike viza se nastavlja ili sto bi anglosaksonci rekli d saga kontinjuz...Chuckie wrote:Istu vizu gledamo zadnjih 10 novih godina. Ova federalna je odron odrona.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#2381 Re: Federalna televizija
Jebote pa na današnjoj vizi Rile još nije sredio zubiće. 
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#2382 Re: Federalna televizija
al' šta ako sutra zapjeva ?
- chelo
- Posts: 657
- Joined: 13/02/2010 18:47
- Location: Sarajevo
#2383 Re: Federalna televizija
A sad rileta slusamo kao ozbiljnog kulturnog radnika.
Ja ne bih pristao na ovu ulogu u trecem osnovne na sekciji, ni da mi godina zavisi
Ja ne bih pristao na ovu ulogu u trecem osnovne na sekciji, ni da mi godina zavisi
-
evo mene
- Posts: 281
- Joined: 11/09/2009 14:16
#2384 Re: Federalna televizija
Naručila SDA prilog o vili Čovića. Sram vas bilo, a gdje su vaše vile, kao i vile SDP-a, SBB-, SNSD-a, SDS-a... Sram vas svih bilo!!!
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2385 Re: Federalna televizija
Koliko ono stanova ima Suljo i Zlaja? Jel to bilo u prilogu?
-
Nylon
- Posts: 35
- Joined: 20/01/2012 17:54
#2386 Re: Federalna televizija
Šta je ba ovo, bila pretpremijera LZN, i sad opet stare epizode? 
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#2387 Re: Federalna televizija
ADVOKAT ADEMOVIĆ PRIMIO OBAVIJEST GENERALNOG DIREKTORA: Bakir Hadžiomerović će biti vraćen na mjesto urednika TV programa i multimedije FTV-a
Ponedjeljak | 07.01.2013.
Advokat Bakira Hadžiomerovića Nedim Ademović primio je danas obavijest generalnog direktora Radio-televizije Federacije Bosne i Hercegovine Džemala Šabića da će njegov klijent biti vraćen na posao odgovornog urednika TV programa i multimedije u skladu s privremenom mjerom Općinskog suda u Sarajevu
Bakir Hadžiomerović"Drago mi je da se FTV-e vraća u legalitet te da će se ispoštovati odluka Suda s obzirom na to da je to jedino moguće pravno rješenje", izjavio je Ademović za agenciju Fena.
Pošto se pojavila i neslužbena informacija da se priprema nova sistematizacija radnih mjesta te da će se Hadžiomerovićevo radno mjesto zamijeniti novim - kao ekvivalentom mjestu odgovornog urednika TV i multimedije - uvođenjem funkcije koordinatora RTV programa, koja nema izvršnu ulogu u programu, Ademović, koji je također neslužbeno čuo takve navode, komentira na upit agencije Fena:
"Ako je to tačno, mislim da će RTVFBiH opet ući u protivzakonito djelovanje. Prije svega, takve promjene ne mogu biti učinjene bez Upravnog odbora, a znamo kakvo je trenutno stanje s tim tijelom u televiziji.
Osim toga, takav zahvat mora odobriti Sindikat.
Konačno, a što je za mene i najvažnije, jeste da Općinski sud mora dobiti zahtjev od tužene RTVFBiH da se privremena mjera stavi van snage radi jedne takve nove činjenice.
Da bi to sud uradio, mora biti uvjeren u zakonitost postupanja RTVFBiH.
Međutim, sumnjam u to jer sudovi već imaju dosta negativnog iskustva s takvim poduhvatima, kao što se desilo u slučaju Duške Jurišić".

Eto nam opet velikog vodje kojem nema alternative na TV ekran.
Ponedjeljak | 07.01.2013.
Advokat Bakira Hadžiomerovića Nedim Ademović primio je danas obavijest generalnog direktora Radio-televizije Federacije Bosne i Hercegovine Džemala Šabića da će njegov klijent biti vraćen na posao odgovornog urednika TV programa i multimedije u skladu s privremenom mjerom Općinskog suda u Sarajevu
Bakir Hadžiomerović"Drago mi je da se FTV-e vraća u legalitet te da će se ispoštovati odluka Suda s obzirom na to da je to jedino moguće pravno rješenje", izjavio je Ademović za agenciju Fena.
Pošto se pojavila i neslužbena informacija da se priprema nova sistematizacija radnih mjesta te da će se Hadžiomerovićevo radno mjesto zamijeniti novim - kao ekvivalentom mjestu odgovornog urednika TV i multimedije - uvođenjem funkcije koordinatora RTV programa, koja nema izvršnu ulogu u programu, Ademović, koji je također neslužbeno čuo takve navode, komentira na upit agencije Fena:
"Ako je to tačno, mislim da će RTVFBiH opet ući u protivzakonito djelovanje. Prije svega, takve promjene ne mogu biti učinjene bez Upravnog odbora, a znamo kakvo je trenutno stanje s tim tijelom u televiziji.
Osim toga, takav zahvat mora odobriti Sindikat.
Konačno, a što je za mene i najvažnije, jeste da Općinski sud mora dobiti zahtjev od tužene RTVFBiH da se privremena mjera stavi van snage radi jedne takve nove činjenice.
Da bi to sud uradio, mora biti uvjeren u zakonitost postupanja RTVFBiH.
Međutim, sumnjam u to jer sudovi već imaju dosta negativnog iskustva s takvim poduhvatima, kao što se desilo u slučaju Duške Jurišić".
Eto nam opet velikog vodje kojem nema alternative na TV ekran.
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#2388 Re: Federalna televizija
Dragan Lukač u studiju FTV-a govori o dva velika uspjeha policije, riješenju teških ubistava koja su godinama ostajala misterija.
Vengeance is a bitch, indeed
Vengeance is a bitch, indeed
-
milojicabrzi
- Posts: 2616
- Joined: 18/11/2009 12:43
#2389 Re: Federalna televizija
Hehe, i ja sam bas gledao... Kontam, je li ih stid pogledati covjeku u oci nakon onoga sto su mu radili, sacekivanja po haustorima i kafanama, ulijetanja sa mikrofonom pod nos, otvaranjem dnevnika sa Draganom Lukacem kao najvecim neprijateljem BiH i sigurnosnog sistema, zbog penzionisanja Dragana Vikica...julisiz es grant wrote:Dragan Lukač u studiju FTV-a govori o dva velika uspjeha policije, riješenju teških ubistava koja su godinama ostajala misterija.
Vengeance is a bitch, indeed
Gledam veceras Lukaca na minderu i nesto kontam, je li ih barem malo stid covjeka
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#2390 Re: Federalna televizija
Skoro svaki nas novinar trebao nositi majicu sa natpisom "ja samo citam (prepisujem) tudje rijeci".
Naravno, plata bi trebala biti proporcionalna stepenu "slozenosti" takvog posla.
Naravno, plata bi trebala biti proporcionalna stepenu "slozenosti" takvog posla.
- SkyLimit
- Posts: 5193
- Joined: 10/10/2012 15:49
#2391 Re: Federalna televizija
S ponosom reklamiraju kako će uskoro početi emitovanje serije "Sve će biti dobro".
i to kao ekskluzivno u njihovom programu,a nema par mjeseci da su završili sa prikazivanjem iste serije.
Sindrom "novogodišnja viza za budućnost u beskonačnom repriziranju" uzeo maha.
Priznajem da ipak ima nešto pozitivno,nije mi mrsko oku još koji put baciti pogled na sestru Nives

te matorku Karmen

i to kao ekskluzivno u njihovom programu,a nema par mjeseci da su završili sa prikazivanjem iste serije.
Sindrom "novogodišnja viza za budućnost u beskonačnom repriziranju" uzeo maha.
Priznajem da ipak ima nešto pozitivno,nije mi mrsko oku još koji put baciti pogled na sestru Nives
te matorku Karmen

-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2392 Re: Federalna televizija
kako stvari stoje FTV ne igra ni za SDA ni za SDP ni za SBB već ostaje jedino Ž.K
Večeras su u prilogu o AC oprani i SDP i SDA podjednako sa HDZ u paketu
Večeras su u prilogu o AC oprani i SDP i SDA podjednako sa HDZ u paketu
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#2393 Re: Federalna televizija
Da, postali su opet gledljivi.StupskaBitanga wrote:kako stvari stoje FTV ne igra ni za SDA ni za SDP ni za SBB već ostaje jedino Ž.K
Večeras su u prilogu o AC oprani i SDP i SDA podjednako sa HDZ u paketu
-
damir75
- Posts: 35
- Joined: 23/11/2007 14:53
#2394 Re: Federalna televizija
Niko nije navikao da su zaista nezavisni pa je malo neobicno! U svakom slucaju, samo pohvale za ovakav rad i da tako nastave!
- novi.dan.nova.nafaka
- Posts: 3028
- Joined: 28/08/2010 11:17
#2395 Re: Federalna televizija
Dobro bi bilo kad' bi neko sa strane napravio reportažu o FTV kurvaluku poslije rata naovamo.VjecitiStudent wrote:Da, postali su opet gledljivi.StupskaBitanga wrote:kako stvari stoje FTV ne igra ni za SDA ni za SDP ni za SBB već ostaje jedino Ž.K
Večeras su u prilogu o AC oprani i SDP i SDA podjednako sa HDZ u paketu
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2396 Re: Federalna televizija
portal im je ok i pristojan i ipp također
Kakvi im to vjetrovi tamo pušu?
Kakvi im to vjetrovi tamo pušu?
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#2397 Re: Federalna televizija
Možda da ipak krenemo od 1993/4.?novi.dan.nova.nafaka wrote:Dobro bi bilo kad' bi neko sa strane napravio reportažu o FTV kurvaluku poslije rata naovamo.VjecitiStudent wrote:Da, postali su opet gledljivi.StupskaBitanga wrote:kako stvari stoje FTV ne igra ni za SDA ni za SDP ni za SBB već ostaje jedino Ž.K
Večeras su u prilogu o AC oprani i SDP i SDA podjednako sa HDZ u paketu
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2398 Re: Federalna televizija
To bi bilo interesantno
- novi.dan.nova.nafaka
- Posts: 3028
- Joined: 28/08/2010 11:17
#2399 Re: Federalna televizija
Sorry, do mene je (nisam bio siguran kad' je osnovana), slažem se - napraviti presjek FTV-a od samog osnivanja. Valjda je u interesu svih nas, majka mu stara.VjecitiStudent wrote:Možda da ipak krenemo od 1993/4.?novi.dan.nova.nafaka wrote:Dobro bi bilo kad' bi neko sa strane napravio reportažu o FTV kurvaluku poslije rata naovamo.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2400 Re: Federalna televizija
Više nisu u kompletu pod kontrolom jedne partije, sad se kupuju urednici, pojedinačno.VjecitiStudent wrote:Da, postali su opet gledljivi.StupskaBitanga wrote:kako stvari stoje FTV ne igra ni za SDA ni za SDP ni za SBB već ostaje jedino Ž.K
Večeras su u prilogu o AC oprani i SDP i SDA podjednako sa HDZ u paketu
Što je opet bolje nego prije ...
