Federalna televizija

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#2376 Re: Federalna televizija

Post by Hemera »

pokenjam se u ftv i vizu za buducnost koju emituju i komplet program koji je blago receno jadan i bijedan fuj fuj fuj
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2377 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

Istu vizu gledamo zadnjih 10 novih godina. Ova federalna je odron odrona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
vatrogasac
Posts: 10074
Joined: 24/04/2006 21:33

#2378 Re: Federalna televizija

Post by vatrogasac »

kakavdanakneiskustvu wrote: zamisli ugosti bakir zlaju i fahru i pusti im ovo
Ako je to još uvijek onaj stari Bakir, ne mogu ni zamisliti. :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#2379 Re: Federalna televizija

Post by kakavdanakneiskustvu »

vatrogasac wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote: zamisli ugosti bakir zlaju i fahru i pusti im ovo
Ako je to još uvijek onaj stari Bakir, ne mogu ni zamisliti. :mrgreen:


:mrgreen:
Popara
Posts: 119
Joined: 10/03/2008 09:57

#2380 Re: Federalna televizija

Post by Popara »

Chuckie wrote:Istu vizu gledamo zadnjih 10 novih godina. Ova federalna je odron odrona.
Shut' druze cuce te ko, pa ce snimit kaku novu vizu, na zahtjev mnogobrojne publike viza se nastavlja ili sto bi anglosaksonci rekli d saga kontinjuz... :D
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2381 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

Jebote pa na današnjoj vizi Rile još nije sredio zubiće. :D
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#2382 Re: Federalna televizija

Post by anonimnaosoba »

al' šta ako sutra zapjeva ?
User avatar
chelo
Posts: 657
Joined: 13/02/2010 18:47
Location: Sarajevo

#2383 Re: Federalna televizija

Post by chelo »

A sad rileta slusamo kao ozbiljnog kulturnog radnika.
Ja ne bih pristao na ovu ulogu u trecem osnovne na sekciji, ni da mi godina zavisi :-D
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#2384 Re: Federalna televizija

Post by evo mene »

Naručila SDA prilog o vili Čovića. Sram vas bilo, a gdje su vaše vile, kao i vile SDP-a, SBB-, SNSD-a, SDS-a... Sram vas svih bilo!!!
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2385 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Koliko ono stanova ima Suljo i Zlaja? Jel to bilo u prilogu?
Nylon
Posts: 35
Joined: 20/01/2012 17:54

#2386 Re: Federalna televizija

Post by Nylon »

Šta je ba ovo, bila pretpremijera LZN, i sad opet stare epizode? :?
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#2387 Re: Federalna televizija

Post by T-Rexx »

ADVOKAT ADEMOVIĆ PRIMIO OBAVIJEST GENERALNOG DIREKTORA: Bakir Hadžiomerović će biti vraćen na mjesto urednika TV programa i multimedije FTV-a
Ponedjeljak | 07.01.2013.


Advokat Bakira Hadžiomerovića Nedim Ademović primio je danas obavijest generalnog direktora Radio-televizije Federacije Bosne i Hercegovine Džemala Šabića da će njegov klijent biti vraćen na posao odgovornog urednika TV programa i multimedije u skladu s privremenom mjerom Općinskog suda u Sarajevu

Bakir Hadžiomerović"Drago mi je da se FTV-e vraća u legalitet te da će se ispoštovati odluka Suda s obzirom na to da je to jedino moguće pravno rješenje", izjavio je Ademović za agenciju Fena.

Pošto se pojavila i neslužbena informacija da se priprema nova sistematizacija radnih mjesta te da će se Hadžiomerovićevo radno mjesto zamijeniti novim - kao ekvivalentom mjestu odgovornog urednika TV i multimedije - uvođenjem funkcije koordinatora RTV programa, koja nema izvršnu ulogu u programu, Ademović, koji je također neslužbeno čuo takve navode, komentira na upit agencije Fena:

"Ako je to tačno, mislim da će RTVFBiH opet ući u protivzakonito djelovanje. Prije svega, takve promjene ne mogu biti učinjene bez Upravnog odbora, a znamo kakvo je trenutno stanje s tim tijelom u televiziji.

Osim toga, takav zahvat mora odobriti Sindikat.

Konačno, a što je za mene i najvažnije, jeste da Općinski sud mora dobiti zahtjev od tužene RTVFBiH da se privremena mjera stavi van snage radi jedne takve nove činjenice.

Da bi to sud uradio, mora biti uvjeren u zakonitost postupanja RTVFBiH.

Međutim, sumnjam u to jer sudovi već imaju dosta negativnog iskustva s takvim poduhvatima, kao što se desilo u slučaju Duške Jurišić".

:x

Eto nam opet velikog vodje kojem nema alternative na TV ekran.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2388 Re: Federalna televizija

Post by julisiz es grant »

Dragan Lukač u studiju FTV-a govori o dva velika uspjeha policije, riješenju teških ubistava koja su godinama ostajala misterija.
Vengeance is a bitch, indeed :D
milojicabrzi
Posts: 2616
Joined: 18/11/2009 12:43

#2389 Re: Federalna televizija

Post by milojicabrzi »

julisiz es grant wrote:Dragan Lukač u studiju FTV-a govori o dva velika uspjeha policije, riješenju teških ubistava koja su godinama ostajala misterija.
Vengeance is a bitch, indeed :D
Hehe, i ja sam bas gledao... Kontam, je li ih stid pogledati covjeku u oci nakon onoga sto su mu radili, sacekivanja po haustorima i kafanama, ulijetanja sa mikrofonom pod nos, otvaranjem dnevnika sa Draganom Lukacem kao najvecim neprijateljem BiH i sigurnosnog sistema, zbog penzionisanja Dragana Vikica...

Gledam veceras Lukaca na minderu i nesto kontam, je li ih barem malo stid covjeka :roll: :roll: :roll:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#2390 Re: Federalna televizija

Post by VjecitiStudent »

Skoro svaki nas novinar trebao nositi majicu sa natpisom "ja samo citam (prepisujem) tudje rijeci".

Naravno, plata bi trebala biti proporcionalna stepenu "slozenosti" takvog posla.
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#2391 Re: Federalna televizija

Post by SkyLimit »

S ponosom reklamiraju kako će uskoro početi emitovanje serije "Sve će biti dobro".
i to kao ekskluzivno u njihovom programu,a nema par mjeseci da su završili sa prikazivanjem iste serije.
Sindrom "novogodišnja viza za budućnost u beskonačnom repriziranju" uzeo maha.

Priznajem da ipak ima nešto pozitivno,nije mi mrsko oku još koji put baciti pogled na sestru Nives
Image

te matorku Karmen :D
Image
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2392 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

kako stvari stoje FTV ne igra ni za SDA ni za SDP ni za SBB već ostaje jedino Ž.K
Večeras su u prilogu o AC oprani i SDP i SDA podjednako sa HDZ u paketu
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#2393 Re: Federalna televizija

Post by VjecitiStudent »

StupskaBitanga wrote:kako stvari stoje FTV ne igra ni za SDA ni za SDP ni za SBB već ostaje jedino Ž.K
Večeras su u prilogu o AC oprani i SDP i SDA podjednako sa HDZ u paketu
Da, postali su opet gledljivi.
damir75
Posts: 35
Joined: 23/11/2007 14:53

#2394 Re: Federalna televizija

Post by damir75 »

Niko nije navikao da su zaista nezavisni pa je malo neobicno! U svakom slucaju, samo pohvale za ovakav rad i da tako nastave!
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#2395 Re: Federalna televizija

Post by novi.dan.nova.nafaka »

VjecitiStudent wrote:
StupskaBitanga wrote:kako stvari stoje FTV ne igra ni za SDA ni za SDP ni za SBB već ostaje jedino Ž.K
Večeras su u prilogu o AC oprani i SDP i SDA podjednako sa HDZ u paketu
Da, postali su opet gledljivi.
Dobro bi bilo kad' bi neko sa strane napravio reportažu o FTV kurvaluku poslije rata naovamo.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2396 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

portal im je ok i pristojan i ipp također
Kakvi im to vjetrovi tamo pušu?
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#2397 Re: Federalna televizija

Post by VjecitiStudent »

novi.dan.nova.nafaka wrote:
VjecitiStudent wrote:
StupskaBitanga wrote:kako stvari stoje FTV ne igra ni za SDA ni za SDP ni za SBB već ostaje jedino Ž.K
Večeras su u prilogu o AC oprani i SDP i SDA podjednako sa HDZ u paketu
Da, postali su opet gledljivi.
Dobro bi bilo kad' bi neko sa strane napravio reportažu o FTV kurvaluku poslije rata naovamo.
Možda da ipak krenemo od 1993/4.?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2398 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

To bi bilo interesantno
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#2399 Re: Federalna televizija

Post by novi.dan.nova.nafaka »

VjecitiStudent wrote:
novi.dan.nova.nafaka wrote:Dobro bi bilo kad' bi neko sa strane napravio reportažu o FTV kurvaluku poslije rata naovamo.
Možda da ipak krenemo od 1993/4.?
Sorry, do mene je (nisam bio siguran kad' je osnovana), slažem se - napraviti presjek FTV-a od samog osnivanja. Valjda je u interesu svih nas, majka mu stara.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2400 Re: Federalna televizija

Post by Banksy »

VjecitiStudent wrote:
StupskaBitanga wrote:kako stvari stoje FTV ne igra ni za SDA ni za SDP ni za SBB već ostaje jedino Ž.K
Večeras su u prilogu o AC oprani i SDP i SDA podjednako sa HDZ u paketu
Da, postali su opet gledljivi.
Više nisu u kompletu pod kontrolom jedne partije, sad se kupuju urednici, pojedinačno.
Što je opet bolje nego prije ...
Post Reply