Logosoft
Moderator: Benq
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2376 Re: Logosoft ALL ABOUT
shalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa veeeelez mostaaaar, shalalalalalalalalaaaaaaaa veeelez mostaaaar
Last edited by karanana on 23/06/2012 14:45, edited 1 time in total.
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#2377 Re: Logosoft ALL ABOUT
...............karanana wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
?
Last edited by afannedim on 23/06/2012 16:17, edited 2 times in total.
-
zilog
- Posts: 9064
- Joined: 06/03/2009 11:19
#2378 Re: Logosoft ALL ABOUT
Zanimljivo pravo, nemeres bilivit 
Last edited by zilog on 23/06/2012 16:25, edited 1 time in total.
- Miner
- Posts: 115
- Joined: 11/04/2005 12:23
#2379 Re: Logosoft ALL ABOUT
O ovome nikom ni riječiafannedim wrote:...............karanana wrote:jeli u pitanju prebacivanje na program nekoliko minuta prije zakazanog zatamnjenja i onda neprebacivanje tokom prenosa?
-
Nazif_Gljiva
- Posts: 703
- Joined: 06/02/2008 21:58
#2380 Re: Logosoft ALL ABOUT
Upravo takokaranana wrote:shalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa veeeelez mostaaaar, shalalalalalalalalaaaaaaaa veeelez mostaaaar
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#2381 Re: Logosoft ALL ABOUT
Miner wrote:O ovome nikom ni riječiafannedim wrote:...............karanana wrote:![]()
![]()
?
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#2382 Re: Logosoft ALL ABOUT
Haj' neka vas malo pegla. Dosta je trolao na temi BHTLjuska_u_BaklaFi wrote:@Xarfaxuss ako nemas tacne informacije (a nemas), onda nemoj iste siriti jer bi ljudi mogli ozbiljno da te shvate.....
Znam i kako ce ovo biti prokomentarisano, ali sam stvarno sita proizvoljnih i bahatih zakljucaka...
-
Xarfaxuss
- Posts: 55
- Joined: 03/05/2012 15:30
#2383 Re: Logosoft ALL ABOUT
SDA-ovac pa pa.....zateznistub wrote:Haj' neka vas malo pegla. Dosta je trolao na temi BHTLjuska_u_BaklaFi wrote:@Xarfaxuss ako nemas tacne informacije (a nemas), onda nemoj iste siriti jer bi ljudi mogli ozbiljno da te shvate.....
Znam i kako ce ovo biti prokomentarisano, ali sam stvarno sita proizvoljnih i bahatih zakljucaka...
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#2384 Re: Logosoft ALL ABOUT
Vidite. Čovjek potvrdi odmah.Xarfaxuss wrote:SDA-ovac pa pa.....zateznistub wrote:Haj' neka vas malo pegla. Dosta je trolao na temi BHTLjuska_u_BaklaFi wrote:@Xarfaxuss ako nemas tacne informacije (a nemas), onda nemoj iste siriti jer bi ljudi mogli ozbiljno da te shvate.....
Znam i kako ce ovo biti prokomentarisano, ali sam stvarno sita proizvoljnih i bahatih zakljucaka...![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2385 Re: Logosoft ALL ABOUT
sta je sa snimalicom?
ne fercera mi REC dugme na daljinskom da snimi par minuta trenutnog programa pa da se mogu vratiti na jedan film sinoc. ima li drugi nacin da se vratim na film? zasto ne radi REC dugme?
ne fercera mi REC dugme na daljinskom da snimi par minuta trenutnog programa pa da se mogu vratiti na jedan film sinoc. ima li drugi nacin da se vratim na film? zasto ne radi REC dugme?
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2387 Re: Logosoft ALL ABOUT
rtl hr
probo i na bht, ne fercera.
moze se dati nalog za snimanje ali ne fercera mi instant snimanje tako da ga mogu stopirati za par minuta i onda vratiti.
probo i na bht, ne fercera.
moze se dati nalog za snimanje ali ne fercera mi instant snimanje tako da ga mogu stopirati za par minuta i onda vratiti.
-
nedo_a
- Posts: 148
- Joined: 13/05/2012 15:45
#2388 Re: Logosoft ALL ABOUT
ako ti je onaj airties stb onda nisi jedini...meni to ne radi od kako su mi zamijenili..znaci nekad od maja...
-
zilog
- Posts: 9064
- Joined: 06/03/2009 11:19
#2389 Re: Logosoft ALL ABOUT
Kod mene je isto AirTies i radi. Mislim da je ovo za tehnicke.
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2390 Re: Logosoft ALL ABOUT
i kod mene je airties i radilo je ranije.
nisam koristio jedno 2-3 sedmice i maloprije da snimam kad ne moze.
odoh reboot. nekad to rijesi stvari.
edit: evo reboot je rjesio.
nisam koristio jedno 2-3 sedmice i maloprije da snimam kad ne moze.
odoh reboot. nekad to rijesi stvari.
edit: evo reboot je rjesio.
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#2391 Re: Logosoft ALL ABOUT
još uvijek nema subtitle na DISNEYXD AirTies u pitanju, karanana ako budeš u prilici provjeri kod tebe ima li pa odgovori
-
@no403
- Posts: 158
- Joined: 24/12/2009 22:18
#2392 Re: Logosoft ALL ABOUT
karanana wrote:i kod mene je airties i radilo je ranije.
nisam koristio jedno 2-3 sedmice i maloprije da snimam kad ne moze.
odoh reboot. nekad to rijesi stvari.
edit: evo reboot je rjesio.
To je 100% do Airties stb. Nekad snimanje radi nekad ne. Desavace ti se to još...
Disney XD nema titla na Airties standardno - djaba rebooti itd...
-
coolkid
- Posts: 131
- Joined: 14/09/2011 19:55
#2393 Re: Logosoft ALL ABOUT
Imam Airties i snimalica mi radi na svim kanalima,a i unazad se može pregledati,osim što se na AXN kanalu može snimiti ali se ne može snimak reprodukovati.Je li to do stb-a ili do kanala ili treba zvati podršku da to srede.Imali još ko takav problem?
-
@no403
- Posts: 158
- Joined: 24/12/2009 22:18
#2394 Re: Logosoft ALL ABOUT
Kad vec spomenu AXN sto im je još na kraju, na mjestu 141 mislim a ne tamo kod filmskih/serijskih kanala, iza SciFi npr? Naime kod Logosoft Super TV sam vec naučio (razmazili su me) da su im kanali uvijek logično posloženi za razliku od HS televizije gdje su s brda s dola nabacani. Ovo je prvi put da vidim da im je neki novi kanal stavljen na kraj, usamljen tamo gdje ne pripada 
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#2395 Re: Logosoft ALL ABOUT
Odradi početne postavke na STB i sve će biti složeno@no403 wrote:Kad vec spomenu AXN sto im je još na kraju, na mjestu 141 mislim a ne tamo kod filmskih/serijskih kanala, iza SciFi npr? Naime kod Logosoft Super TV sam vec naučio (razmazili su me) da su im kanali uvijek logično posloženi za razliku od HS televizije gdje su s brda s dola nabacani. Ovo je prvi put da vidim da im je neki novi kanal stavljen na kraj, usamljen tamo gdje ne pripada
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#2397 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ima li iko da mu radi KANAL1, na AirTiesu, kod mene ne radi naravno , a na Amino110 ima ton bez slike zbog HD.
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#2398 Re: Logosoft ALL ABOUT
Evo i ja imam jedan prijedlog koji je nadam se logičan.
Zašto ne podese daljinski da ne moram dva puta kliknuti da bi pomjerio kanal naprijed ili nazad. Ovo je jako iritantno!
Zašto ne podese daljinski da ne moram dva puta kliknuti da bi pomjerio kanal naprijed ili nazad. Ovo je jako iritantno!
-
lider
- Posts: 1133
- Joined: 12/02/2011 13:14
#2399 Re: Logosoft ALL ABOUT
Šta se dešava, kod mene ne radi ni net ni tv ni telefon. Nemam kredita na mobitelu da ih zovem, mrsko mi da izlazim sad da dopunim..
Jeli jos neko ima problema?
Sreća pa ima nezaštićen wireless u komšiluku.
Jeli jos neko ima problema?
Sreća pa ima nezaštićen wireless u komšiluku.
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#2400 Re: Logosoft ALL ABOUT
Jucer od 7 sati mi je uzasno spor internet, znaci treba mi po 30 sekundi da otvorim bilo koju stranicu...
Vidim da se lider samo javio..Jel' i vi imate problem, il' je do mene samo?
Vidim da se lider samo javio..Jel' i vi imate problem, il' je do mene samo?
