What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#2376 Re: What to wear???

Post by idealnolosa »

Ovo se za ljeta ubilo.Koliko je ovo cudo
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2377 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

alica.k wrote:i rest my case. nis onda kupi gacice...
Jeste, pa kad skine push up gacice, raspe se guzica na sve strane. :lol:
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#2378 Re: What to wear???

Post by idealnolosa »

Gospoda Ministarka wrote:
alica.k wrote:i rest my case. nis onda kupi gacice...
Jeste, pa kad skine push up gacice, raspe se guzica na sve strane. :lol:
Nek se rasipa samo gdje ima gacica :?
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2379 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

idealnolosa wrote:
Gospoda Ministarka wrote:
alica.k wrote:i rest my case. nis onda kupi gacice...
Jeste, pa kad skine push up gacice, raspe se guzica na sve strane. :lol:
Nek se rasipa samo gdje ima gacica :?
Ne kuzim?

Aha... "Neka se rasipa. Samo, gdje ima gacica?"

Vidjela jednom na pijaci Otoka kod onih zena sto prodaju ves.
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#2380 Re: What to wear???

Post by idealnolosa »

Samo ti mene zezaj.A gdje rece alice gdje je vidjela one sa umetcima sto su joj sega :?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2381 Re: What to wear???

Post by alica.k »

na asosu.
Gospoda Ministarka wrote:
alica.k wrote:i rest my case. nis onda kupi gacice...
Jeste, pa kad skine push up gacice, raspe se guzica na sve strane. :lol:
exactly my point
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2382 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

idealnolosa wrote:Samo ti mene zezaj.A gdje rece alice gdje je vidjela one sa umetcima sto su joj sega :?
Ne zezam te majke mi, vidjela svojim ocima gacice s umetcima na pijaci Otoka, i kostaju cini mi se 10 KM.

@alica.k. sad tek vidim prednosti svakodnevnog pjesacenja od 2x15 min. i zene, biciklo cini cuda za guzu, bokove i struk.
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#2383 Re: What to wear???

Post by idealnolosa »

Gospoda Ministarka wrote: Ne zezam te majke mi, vidjela svojim ocima gacice s umetcima na pijaci Otoka, i kostaju cini mi se 10 KM.
Na kojoj pijaci na Otoci i mozes mi otprilike tacno reci gdje je to?Taj sto sa tim gacicama
User avatar
Lipstick Jungle
Posts: 273
Joined: 01/09/2011 21:44

#2384 Re: What to wear???

Post by Lipstick Jungle »

idealnolosa wrote:
Gospoda Ministarka wrote: Ne zezam te majke mi, vidjela svojim ocima gacice s umetcima na pijaci Otoka, i kostaju cini mi se 10 KM.
Na kojoj pijaci na Otoci i mozes mi otprilike tacno reci gdje je to?Taj sto sa tim gacicama
Sad sam se sjetila da sma i ja to vidjela...
Upravo na Otoci.
Kao neke dublje bokserice recimo i od iza ima neke spuzvice vragove... ja to ne bih obukla ni u ludilu :-) :D

Ne znam sad koji stand ali pokusaj kod onih teta sto prodaju ves, tamo je to ;-)
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2385 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

idealnolosa wrote:
Gospoda Ministarka wrote: Ne zezam te majke mi, vidjela svojim ocima gacice s umetcima na pijaci Otoka, i kostaju cini mi se 10 KM.
Na kojoj pijaci na Otoci i mozes mi otprilike tacno reci gdje je to?Taj sto sa tim gacicama
Na zatvorenoj pijaci Otoka, u Merkuru. Imas standova gdje se prodaje lingeri, koji je tacno u pitanju ne znam ali jedan od prvih kad udes.
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#2386 Re: What to wear???

Post by idealnolosa »

Lipstick Jungle wrote: Kao neke dublje bokserice recimo i od iza ima neke spuzvice vragove... ja to ne bih obukla ni u ludilu :-) :D
Ne znam sad koji stand ali pokusaj kod onih teta sto prodaju ves, tamo je to ;-)
Zatvorena ili otvorena pijaca?
User avatar
Lipstick Jungle
Posts: 273
Joined: 01/09/2011 21:44

#2387 Re: What to wear???

Post by Lipstick Jungle »

idealnolosa wrote:
Lipstick Jungle wrote: Kao neke dublje bokserice recimo i od iza ima neke spuzvice vragove... ja to ne bih obukla ni u ludilu :-) :D
Ne znam sad koji stand ali pokusaj kod onih teta sto prodaju ves, tamo je to ;-)
Zatvorena ili otvorena pijaca?
Evo rece Ministarka gore,
zatvorena pijaca.
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#2388 Re: What to wear???

Post by idealnolosa »

Gospoda Ministarka wrote: Na zatvorenoj pijaci Otoka, u Merkuru. Imas standova gdje se prodaje lingeri, koji je tacno u pitanju ne znam ali jedan od prvih kad udes.
Hvala.Nisam vidjela prije proslog posta.Odem i pogledam.Sta mislite da li zaista digne?
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#2389 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

idealnolosa wrote:
Gospoda Ministarka wrote: Na zatvorenoj pijaci Otoka, u Merkuru. Imas standova gdje se prodaje lingeri, koji je tacno u pitanju ne znam ali jedan od prvih kad udes.
Hvala.Nisam vidjela prije proslog posta.Odem i pogledam.Sta mislite da li zaista digne?
meni ovo zvuci kao da nadoda :D
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#2390 Re: What to wear???

Post by idealnolosa »

Imam je dovboljno al pitam se kako da digne? :D :D :D Ako ce farmerke davati bolju opticku varku kao da je dignuta pa nek je i nadoda :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2391 Re: What to wear???

Post by alica.k »

proguglaj malo....vidi imal sta drugo
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#2392 Re: What to wear???

Post by idealnolosa »

Booty Pop-to mi jedino izbaci na googlu :sad: Opet nije nista iz slobodne prodaje
User avatar
Lipstick Jungle
Posts: 273
Joined: 01/09/2011 21:44

#2393 Re: What to wear???

Post by Lipstick Jungle »

idealnolosa wrote:Imam je dovboljno al pitam se kako da digne? :D :D :D Ako ce farmerke davati bolju opticku varku kao da je dignuta pa nek je i nadoda :D
Definitivno dignu ove farmerke iz Salse.
Vidjela svojim ocima :lol:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2394 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

ako zelis samo da ti digne guzu onda nemoj uzimati te sa uloscima .. to je bezze ... zamisli jos malo se pomaknu tamo vamo jbg ispadnes kvrgava hahaha

nego uzmes mozes i carape koje imaju taj efekat (rekoh vec u lindexu) ja sam ih nosila jednom (meni fakat ne treba ali za neku zabavu samo mi te ostale) ja nisam primjetila sad da mi je dupe nesto vise gore ali su fino stisnule jer su kao malo jace u tom dijelu - ako je to neki plus ili ne ne znam

a imas i onaj kao recimo mider sa istim efektom - to mozes sigurno i na siranu naci

nego sto malo ne bi radila vjezbice - dok sjedis na tvrdjoj podlozi stisces misice zadnjice ... trebalo bi biti efekta :) ako nista da bude cvrsca
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#2395 Re: What to wear???

Post by idealnolosa »

Ma cvrsta je ona samo je duga nekako,ja bi htjela da jke malo okrugla.Kad vidim kada neke cure obuku farmerice a lijpo im stoji guza razbolim se. :sad:
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#2396 Re: What to wear???

Post by idealnolosa »

Lipstick Jungle wrote: Definitivno dignu ove farmerke iz Salse.
Vidjela svojim ocima :lol:
Koje su to pantole im,as li sliku
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2397 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

imas na salsa.com ako im je to stranica ... tamo imas sve modele i slike pravo dobro odradjena strnica
User avatar
idealnolosa
Posts: 890
Joined: 13/06/2011 11:28
Location: Sarajevo

#2398 Re: What to wear???

Post by idealnolosa »

Slaba sam sa Engleskim mozes mi okaciti slikicu ako ti nije mrsko
*mima*

#2399 Re: What to wear???

Post by *mima* »

Imal ko da odvede Seherzadu i pokaze joj farmerice?
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2400 Re: What to wear???

Post by Ma.Le.Na »

*mima* wrote:Imal ko da odvede Seherzadu i pokaze joj farmerice?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

naklon :D
Post Reply