Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
zippoo87
Posts: 19662
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#2376 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by zippoo87 »

gnjev wrote:Image
ovaj model mi se svidja,samo druga kombinacija boja :D
jesu li ove vec u prodaji ?
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#2377 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by gnjev »

Kupio nekad u novembru u N Sportu - Grand centar na Ilidzi (inace imaju sve od pume). Imaju desetak ovih bmw modela .
Poslije uzmem ove u Deichmannu za 49km . Gazio u snijegu do koljena , skakao po barama . Nisu ni pomislile da propuste .
Image

Sestra uzela neke od 2 joje , bez impregnacionog spreja nece da pricaju .
User avatar
Maverick78
Posts: 851
Joined: 09/05/2012 01:15
Location: Malmö / Sweden

#2378 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Maverick78 »

@digla da kreci, Nema na čemu :)

Eh da, malo mi je i oko broja bilo čudno. Recimo ja nosim 43, ali i 42 mi mogu, samo su baš knap što bi se reklo. Ono ne može noga disati nešto posebno, ali mogu se obuti bez nekih problema. S druge strane 43 su ko malo malo velike... ne mislim da su pretjerano velike, već komotne. Moguce da je to zato sto su jake u početku, mislim materijal je jak, i čak i kad se razgaze ne rašire se puno. Pa su ih možda zato i pravili od starta ovako malo komotnije, jer se pretjerano ne rašire nakon nekog vremena i nošenja. Meni su definitivno bolje izrađene od starki. Sviđa mi se i ovaj duboki model, one su isto moćne, uživo posebno.

Image

Sretno sa kupovinom :thumbup:
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 6869
Joined: 01/05/2010 19:03

#2379 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Digla_da_kreci »

Dobro je da si nasao 42 i 43 broj, ja sam mislila da ih ima samo u zenskoj kolekciji do 41, ali generalno Diesel ima lijepih modela posebno za vas muskarce. Zahtjevnija i teza mi je kupovina patika za hodanje po gradu (sto bi se reklo fashion :D ), a za sport je puno laksa.
Hvala jos jednom, obavezno kupujem neke ovaj mjesec, proljece je pred vratima. :)
User avatar
Maverick78
Posts: 851
Joined: 09/05/2012 01:15
Location: Malmö / Sweden

#2380 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Maverick78 »

Pa ima njih u svim veličinama, i 44, 45, 46. Doduše dole na linku su UK brojevi, ali to je to.


http://www.amazon.co.uk/SV-Diesel-Expos ... B00GO8O1WA

Imaju zaista odličnih modela, mada ja imam još i Replay slične, samo kožne i mogu ti reći da su mi one najudobnije. Nisu baš na ovaj fazon, drugačije su, ali isto lijepo izgledaju i zaista milina su za nošenje.

Uglavnom, ni sa ovim Diesel svakako nema greške :thumbup:
User avatar
Better Man
Posts: 18753
Joined: 01/10/2006 20:10

#2381 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Better Man »

Maverick78 wrote:@digla da kreci, Nema na čemu :)

Eh da, malo mi je i oko broja bilo čudno. Recimo ja nosim 43, ali i 42 mi mogu, samo su baš knap što bi se reklo. Ono ne može noga disati nešto posebno, ali mogu se obuti bez nekih problema. S druge strane 43 su ko malo malo velike... ne mislim da su pretjerano velike, već komotne. Moguce da je to zato sto su jake u početku, mislim materijal je jak, i čak i kad se razgaze ne rašire se puno. Pa su ih možda zato i pravili od starta ovako malo komotnije, jer se pretjerano ne rašire nakon nekog vremena i nošenja. Meni su definitivno bolje izrađene od starki. Sviđa mi se i ovaj duboki model, one su isto moćne, uživo posebno.

Image

Sretno sa kupovinom :thumbup:
A da li si probao da vidiš imaju li 42,5, jer sve patike se rade i na pola broja. Ono imaš npr. 40, 40,5, 41, 41,5 itd.?.
User avatar
Maverick78
Posts: 851
Joined: 09/05/2012 01:15
Location: Malmö / Sweden

#2382 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Maverick78 »

Jesam, ali tu u radnjama nisu imali te brojeve. Samo 42, 43, 44... Baš sam i pitao, jer mi se činilo da bi 42.5 bio ok. Međutim, nisam se prevario ni sa 43, ok su :thumbup:
ambition
Posts: 469
Joined: 17/02/2013 18:58

#2383 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ambition »

gdje najjeftinije kupiti dragonke ljudi? imal kakvih sniženja negdje u Sa?
VCorp
Posts: 1233
Joined: 16/08/2013 16:59

#2384 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by VCorp »

Image

Zadnje što sam kupio, paše mi što su tanke za parkour.

Inače u kolekciji imamo više manje iste marke čitav život pa to i nosim uvijek - Vans, DC, Fallen i takve fore. Nalete mi i kakve Nike i Adidas mada u zadnje vrijeme manje.
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#2385 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by opa22 »

samo adidas :)

Image
Image
User avatar
Dr Kova
Posts: 14618
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#2386 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Dr Kova »

Image


Image
vjetropirka
Posts: 289
Joined: 29/06/2012 22:01

#2387 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by vjetropirka »

ne znam gdje da pitam , ovo mi se čini kao jedina srodna tema :) kako razlikovati original i fake starke ? ima li tu neki fazon ?
u office shoesu probam broj 37 male mi, 38 ogromne, kao da su 41 :?
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#2388 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by opa22 »

sve ti ovisi od modela i marke....ja recimo adidas nosim 44, a neke druge 42.

A šta se tiče orginala.....probaj ih saviti :D kažu da ako puknu nisu orđinale :lol: :lol:
fazzllaa
Posts: 23
Joined: 11/03/2015 18:17

#2389 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by fazzllaa »

Image

8)
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2390 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Logovan »

VCorp wrote:Image

Zadnje što sam kupio, paše mi što su tanke za parkour.

Inače u kolekciji imamo više manje iste marke čitav život pa to i nosim uvijek - Vans, DC, Fallen i takve fore. Nalete mi i kakve Nike i Adidas mada u zadnje vrijeme manje.
Meni ovo ne valja ništa :D ali eto različiti su ukusi.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#2391 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by jao_situacije »

VCorp wrote:Image

Zadnje što sam kupio, paše mi što su tanke za parkour.

Inače u kolekciji imamo više manje iste marke čitav život pa to i nosim uvijek - Vans, DC, Fallen i takve fore. Nalete mi i kakve Nike i Adidas mada u zadnje vrijeme manje.
zezaš me da ovo postoji :o
ajjjj špice :mrgreen:
VCorp
Posts: 1233
Joined: 16/08/2013 16:59

#2392 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by VCorp »

Logovan wrote:
VCorp wrote:Image

Zadnje što sam kupio, paše mi što su tanke za parkour.

Inače u kolekciji imamo više manje iste marke čitav život pa to i nosim uvijek - Vans, DC, Fallen i takve fore. Nalete mi i kakve Nike i Adidas mada u zadnje vrijeme manje.
Meni ovo ne valja ništa :D ali eto različiti su ukusi.
Pa ne bih to nosio vani, već sam rekao da je za parkour i meni paše da je što tanji đon i što veća fleksibilnost stopala. Inače ovo ne bih stavio na nogu ni za koje pare. A dobre su i za slackline, ubijaju.

@jao, ne zezam druže. Sa ebaya sam ih naručio, ne sjećam se ni koliko sam platio ali rade svoj posao, barem meni za ono što sam ih namijenio. Dosta sportaša nosi ovo za indoor treninge a kod nas si odmah seljačina i te fore. Sreća pa ne živim u Bosni već dugo vremena ali svaki put kad dođem s nečim što je moderno na Zapadu prvo me prozovu i ismijavaju da bi onda za godinu dana nosali isto. Što bi rekao moj drug, seljačina ostaje seljačina bez obzira na pređen put u životu :mrgreen:
User avatar
karlheinz_kummenige
Posts: 22
Joined: 07/05/2012 10:19
Location: Sarajevo

#2393 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by karlheinz_kummenige »

Image
Old school
User avatar
Dr Kova
Posts: 14618
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#2394 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Dr Kova »

karlheinz_kummenige wrote:Image
Old school
Vrhunske :thumbup:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14618
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#2395 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Dr Kova »

Imam i ove, ali su već ofucane

Image
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#2396 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Fauja Singh »

karlheinz_kummenige wrote:Image
Old school
Ma staa kazes? :D
Image
User avatar
_EMA_
Posts: 124
Joined: 09/12/2010 10:41

#2397 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by _EMA_ »

Gdje kupujete ADIDAS SUPERSTAR modele patika?
Kod nas u Sport Life samo bijele sa crnim cizama bile, mada ni njih vise ne vidjam... :roll:
User avatar
klixoris
Posts: 6396
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#2398 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by klixoris »

Morao preko Ebaya kupit... Ovdje ih ni na mapi :twisted:

Image
Mr.Who
Posts: 380
Joined: 23/07/2005 22:35

#2399 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Mr.Who »

Buckethead wrote:Imam i ove, ali su već ofucane

Image
U prvoj polovini 80-ih u Minhenu kupim sebi ove patike. Dođem u hotel i malo ih bolje pogledam kad s unutrašnje strane jezika piše Made in Slovenia.Koliko se sjećam tada su imale sivu ćizu i zvale su se samo Beckenbauer.
User avatar
Dr Kova
Posts: 14618
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#2400 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Dr Kova »

Mr.Who wrote: U prvoj polovini 80-ih u Minhenu kupim sebi ove patike. Dođem u hotel i malo ih bolje pogledam kad s unutrašnje strane jezika piše Made in Slovenia.Koliko se sjećam tada su imale sivu ćizu i zvale su se samo Beckenbauer.
Eto ja ih uzeo prošle godine. Mi kasnimo stoljećima :mrgreen:
Post Reply