Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2376 Re: Serie A
Ranieri - dead man walking... kakva smiješna ekipa 
- veliki štrumf
- Posts: 59
- Joined: 13/01/2009 14:03
#2379 Re: Serie A
cyprus wrote:Šta ovo Roma izvodi![]()
![]()
tragedija nego šta!!dante14 wrote:ovo sto su izveli zove se tragedija
e,ljudi i bedova, majko mila pa,ne mogu vjerovat!
-
krusty
- Posts: 780
- Joined: 30/10/2009 18:22
#2380 Re: Serie A
dante14 wrote:sa 3:0 na 3:4 to moze samo roma...ode mojih 100 km u pm
moze i Arsenal, i Bayern i dosta drugih ekipa, prati malo
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2381 Re: Serie A
Ranieri podnio ostavku, Montella privremeno rješenje.
- Baron_Samedi
- Posts: 465
- Joined: 09/07/2010 14:38
#2382 Re: Serie A
Ne vjerujem u regularnost ove utakmice.
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#2383 Re: Serie A
Baron_Samedi wrote:Ne vjerujem u regularnost ove utakmice.
Ja se sve vrijeme suzdrzavam da ovo napisem.
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#2384 Re: Serie A
Vicenzo Montella? Je li ima ikakvo iskustvo?Romanista 101% wrote:Ranieri podnio ostavku, Montella privremeno rješenje.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2385 Re: Serie A
strong69 wrote:Vicenzo Montella? Je li ima ikakvo iskustvo?Romanista 101% wrote:Ranieri podnio ostavku, Montella privremeno rješenje.
Trenirao mlađe kategorije Rome, Giovanissimi Nazionali (Under-15 level).
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#2386 Re: Serie A
Normalno.Baron_Samedi wrote:Ne vjerujem u regularnost ove utakmice.
Kad Arsenal vodi 4:0 i završi 4:4, to je dokaz kvalitete lige. Kad Roma vodi 3:0 i završi 3:4, to je dokaz lopovluka i namještaljki za kladionice.
How yes no.
- splend
- Posts: 1060
- Joined: 30/01/2011 23:34
#2387 Re: Serie A
pa negdje je pisalo i da je na tekmu arsenala poslije prvog uplaceno 2 mil eura na Xhz__semir wrote:Normalno.Baron_Samedi wrote:Ne vjerujem u regularnost ove utakmice.
Kad Arsenal vodi 4:0 i završi 4:4, to je dokaz kvalitete lige. Kad Roma vodi 3:0 i završi 3:4, to je dokaz lopovluka i namještaljki za kladionice.
How yes no.
danas svi stimaju, to je bar poznata stvar. naivni naravno u ovo nece vjerovat.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#2388 Re: Serie A
Ma to Italijani htjeli pokazat Englezima da i oni znaju organizovat velik preokret 
- Baron_Samedi
- Posts: 465
- Joined: 09/07/2010 14:38
#2389 Re: Serie A
I tako...Baron_Samedi wrote:Ne vjerujem u regularnost ove utakmice.
http://sr-rs.facebook.com/permalink.php ... 2040603277

- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#2390 Re: Serie A
Hajd bar malo radosti za nas navijače Rome. Poluvrijeme u Bologni vodimo 0:1 De Rossi.
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#2391 Re: Serie A
Mozda bi u ovom trenutku bilo dobro opaliti keca na Bolognu.
Barone, ne mogu to vidjeti. O cemu se tacno radi?
Barone, ne mogu to vidjeti. O cemu se tacno radi?
- Baron_Samedi
- Posts: 465
- Joined: 09/07/2010 14:38
#2392 Re: Serie A
Dojava na fejsbuku, malo prije utakmice, da se igra na tacan rezultat 4:3 ili 3:4.Riddle wrote:Mozda bi u ovom trenutku bilo dobro opaliti keca na Bolognu.![]()
Barone, ne mogu to vidjeti. O cemu se tacno radi?
Sve jasno. Sve cisto. Pozdrav za Semu.
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#2393 Re: Serie A
Beton dokaz, nema šta. Predlažem da ga odneseš do prvog suda, za ovo Ranieri ima klavir da svira...
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2394 Re: Serie A
Pa vidiš da se odmah poslije utakmice noge uhvatio, šta ćeš više?hz__semir wrote:Beton dokaz, nema šta. Predlažem da ga odneseš do prvog suda, za ovo Ranieri ima klavir da svira...
-
oridjidji
- Posts: 5811
- Joined: 07/09/2009 10:07
#2395 Re: Serie A
Ovo nije prva utakmica koju Roma gubi nakon vodstva. Ovog puta su imali najveće vodstvo, pa su primili 4 gola. Par kola prije gubili su na sličan način, al su imali manje vodstvo nego zadnji put.
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#2397 Re: Serie A
Koliko Udinese cijeni ovog Sancheza?
-
lider
- Posts: 1133
- Joined: 12/02/2011 13:14
#2398 Re: Serie A
Palermo 0 - 7 Udinese
Trpaju ovi k'o Litex
Trpaju ovi k'o Litex
- Il_Principe
- Posts: 229
- Joined: 29/10/2010 00:44
#2399 Re: Serie A
sigurno nece ga pustiti ispod 30 milionaRiddle wrote:Koliko Udinese cijeni ovog Sancheza?
btw. 3X Di Natale, 4X Sanchez ( 3 gol u stilu Ronalda biciklo
i kad kazu u Italiji igraju na 0-0
-
juventino77
- Posts: 91
- Joined: 14/09/2010 22:01
#2400 Re: Serie A
stari dobri stereotip, a ovamo Juve-Cagliari 4:2, Inter-Roma 5:3, ovo sad 0:7 i ima toga jos, love CalcioIl_Principe wrote:sigurno nece ga pustiti ispod 30 milionaRiddle wrote:Koliko Udinese cijeni ovog Sancheza?, a mozda i vise budu trazili
btw. 3X Di Natale, 4X Sanchez ( 3 gol u stilu Ronalda biciklo)
i kad kazu u Italiji igraju na 0-0
