SMINKA oliti MAKE-UP

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2376 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by swirl »

Michun wrote:
swirl wrote:
VenomousV wrote:zene, ja odoh u BL na par dana, nisam nikad bila pa da vas pitam, ima li tamo sta da se kupi sto nema kod nas? =)
Mozda je glupo pitanje :roll:
Znam da imaju p..... s.... fashion radnju, gledam po ovim nekim nasim casopisima imaju lijepe garderobe.
Ima dobar mexicki restoran :-) rece poguzija.
Nije velika BL tako da kad prosetas po gradu naici ces. Mango ima i drugacijih modela nego su kod nas.
Sto se tice hrane, preporucujem Malu stanicu :thumbup: :thumbup:
User avatar
ja-maja
Posts: 84
Joined: 22/04/2010 20:44

#2377 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ja-maja »

Ma.Le.Na wrote:jel iko kupovao ovo

Image


mmmm kako su dooobriiii :cry:
Imam ja dva komaTa, jedan 3D, jedan 4D, meni su dobri.
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2378 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ma.Le.Na »

koji je bolji?

nisam ni znala da ima i 4D :-)
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2379 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

swirl wrote:quote="VenomousV"]zene, ja odoh u BL na par dana, nisam nikad bila pa da vas pitam, ima li tamo sta da se kupi sto nema kod nas? =)


Sto se tice hrane, preporucujem Malu stanicu :thumbup: :thumbup:
Slazem se, obavezno Mala stanica! :)
Imaju oni meni dragu radnju Čarapko, tu imas super veš, čarapice jel, super obucu i torbe, obavezno pogledaj

Imaju KAre Design ako volis te kucne djidje kupovat :)

Mango im je bolji cak, imaju nderwear i te stvarcice za spavanje

ima par finih radnji s obucom jos,al to onako kad napravis krug Gospodskom skuzis
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#2380 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ♥ Julianna ♥ »

Ma.Le.Na wrote:koji je bolji?

nisam ni znala da ima i 4D :-)
A šta je 4D, jel to usne same i pričaju za mene? :roll:
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2381 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ma.Le.Na »

♥ Julianna ♥ wrote:
Ma.Le.Na wrote:koji je bolji?

nisam ni znala da ima i 4D :-)
A šta je 4D, jel to usne same i pričaju za mene? :roll:
nemam pojma ..nisam ga vidjela..
ove 3D sam probala na ruci..i wow kako su dobriiiiii
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2382 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

VenomousV wrote:zene, ja odoh u BL na par dana, nisam nikad bila pa da vas pitam, ima li tamo sta da se kupi sto nema kod nas? =)
Mozda je glupo pitanje :roll:
EJ Women'Secret obavezno, nalazi se u Mercatoru u BL, fin ves, pidzamice
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#2383 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ♥ Julianna ♥ »

Ma.Le.Na wrote:
♥ Julianna ♥ wrote:
Ma.Le.Na wrote:koji je bolji?

nisam ni znala da ima i 4D :-)
A šta je 4D, jel to usne same i pričaju za mene? :roll:
nemam pojma ..nisam ga vidjela..
ove 3D sam probala na ruci..i wow kako su dobriiiiii
Jel se skidaju lako? Mrzim kad ih poslije svake kafe moram poravljati.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2384 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

Ma.Le.Na wrote:jel iko kupovao ovo

Image


mmmm kako su dooobriiii :cry:
Koristila sam ja,ovaj prvi bas, roskasti, super je, dobro si me podsjetila :)
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2385 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ma.Le.Na »

♥ Julianna ♥ wrote:
Jel se skidaju lako? Mrzim kad ih poslije svake kafe moram poravljati.
pa pise 8h...da li to znaci da traju 8 sati ne znam..
na ruci su onako lijepi..skinuli se naravno kad sam oprala ruke :D
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2386 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

:D :D
Ma.Le.Na wrote:
♥ Julianna ♥ wrote:
Jel se skidaju lako? Mrzim kad ih poslije svake kafe moram poravljati.
pa pise 8h...da li to znaci da traju 8 sati ne znam..
na ruci su onako lijepi..skinuli se naravno kad sam oprala ruke :D
Ma i ne trejau bas, koliko se ja sjecam :)) davno sam ga ja bas imala, inace mi jeon bio najdrazi uz Loreal sjajila, gdje li sam samo njih pogubila kad smo kod toga..bas mi treba sjajilo..oodh do cm-a :D
Nego imal kakvih akcija :D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2387 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

alemaa wrote:
Michun wrote:
swirl wrote:Evo na FragnanceX snizenje Mac kozmetike:
http://www.fragrancex.com/products/_cid ... ducts.html
joj, sta mi uradi zena...cccc
korektor je odlican da znate ovaj studio finish
Ja se kontam izmedju tog i bobbi brown-a:).. Ja sam jutros nasminkana s smedjom sjenom.i olokom ispod i na kapku..cudna sama sebi.. :-) :-) Michun, hvala za info o ebay :), a plava sjena...ma ko umje metnut kako treba ne bude :-) :skoljka:
Ja mislim da imam bas ovaj NW ali 20, Pogledacu kuci ako te zanima.
Ja ih tamo na MAC prozvala na chat i pitala koju boju da uzmem. A oni prakticno kazu...kao koja celebrity imas ten. I onda ti preporuce. Ne znam od kad su ti slike koje ja vidim, ali kao da si malo tamnija od mene (sto uopste nije problem) :D
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#2388 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ♥ Julianna ♥ »

Ma.Le.Na wrote:
♥ Julianna ♥ wrote:
Jel se skidaju lako? Mrzim kad ih poslije svake kafe moram poravljati.
pa pise 8h...da li to znaci da traju 8 sati ne znam..
na ruci su onako lijepi..skinuli se naravno kad sam oprala ruke :D
Ma ne traju, o tome se radi. Može boja biti prelijepa, al ako se skida lako kakve koristi.
Mene ta sjajila malo nerviraju, između ostalog i zato što mi se kosa zaljepi za njih :-?
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2389 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

Ma nisu nista postojaniji ni oni skupi, koristila sam i njih, ali meni bar jednako brzo i dior nestane s usana. ja samo ne volim kad su ono ljepljivi, i mene nervira kad se kosa lijepi :) zato su meni oni l'orealovi dragi,oni su nekako tamam
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#2390 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ♥ Julianna ♥ »

Nadinka wrote:Ma nisu nista postojaniji ni oni skupi, koristila sam i njih, ali meni bar jednako brzo i dior nestane s usana. ja samo ne volim kad su ono ljepljivi, i mene nervira kad se kosa lijepi :) zato su meni oni l'orealovi dragi,oni su nekako tamam
Baš! :x Prestala sam zato i kupovati skupe. Skupu se isplati jedino maskaru i puder kupiti.
User avatar
ja-maja
Posts: 84
Joined: 22/04/2010 20:44

#2391 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ja-maja »

Ma.Le.Na wrote:koji je bolji?

nisam ni znala da ima i 4D :-)
Iskrena da budem i ne znam koja je razlika, nisam ih odavno koristila, probat cu kad dojem kuci :)
A sto se tice toga koliko traju nisam kompetentna, meni nijedan dugo ne traje, ja to cas posla polizem sa usana :lol:
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2392 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

Ma.Le.Na koliko su oni novaca :D sad sam gledala ono L'orealovo , ono je 19,5 nekad su vala bili i 17 km, a nisma ga kupila reko odk vidim kolko je ovo burjo... nije bio im stalak u ovom blizem mi CM-u. Skontala sam da kao ovisnica idem do CM-a hipnotisano, ono mrva razuma sto je ostalo jadno govori ne treba ti nista ne treba ti nista, ali noge me same nose :)
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2393 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ma.Le.Na »

Nadinka wrote:Ma.Le.Na koliko su oni novaca :D sad sam gledala ono L'orealovo , ono je 19,5 nekad su vala bili i 17 km, a nisma ga kupila reko odk vidim kolko je ovo burjo... nije bio im stalak u ovom blizem mi CM-u. Skontala sam da kao ovisnica idem do CM-a hipnotisano, ono mrva razuma sto je ostalo jadno govori ne treba ti nista ne treba ti nista, ali noge me same nose :)
oko 18-19KM
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2394 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

alemaa wrote::D :D Uslikam se brez sminke pa ti posaljem...i kako ti uhvatis one MAC makeup artiste online..ja cesto odem i pitam nesto ..i cekam.. i cekam..i nikad niko ne odg.. :?
more...
znaci odes na live chat, donji lijevi ugao. ali upamti ne prije 4 popodne jer rade tek od 10 po svom vremenu. traze ti da upises neke podatke i onda chatas, pitas.
User avatar
_EMA_
Posts: 124
Joined: 09/12/2010 10:41

#2395 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by _EMA_ »

Cure, jeste li mozda negdje skuzile ima li puder Bourjois Healthy Mix nijansa 52? :sad:
User avatar
amiria
Posts: 624
Joined: 21/06/2010 12:23

#2396 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by amiria »

_EMA_ wrote:Cure, jeste li mozda negdje skuzile ima li puder Bourjois Healthy Mix nijansa 52? :sad:


Bilo je u Kozmu, ja sebi kupila prosle sedmice. Pogledaj, mozda imaju jos :)
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#2397 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Ima u DM-u sigurno, a i u CM-u..
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#2398 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by VenomousV »

hahaha slatke ste mi ^^

ja sam vise mislila na sminku ali i ovo sto ste mi rekle su odlicne informacije =)

hvaaalaaaaa <3
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#2399 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by bez_ideje »

_EMA_ wrote:Cure, jeste li mozda negdje skuzile ima li puder Bourjois Healthy Mix nijansa 52? :sad:
Kupila ja nedavno,bas taj u novom CM-u
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#2400 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ladyblue18 »

Zene, samo da kazem da ste fakat zlo. :oops:

Usla danas u CM-u da kupim labelo, i hajd da vidim imal usput one podloge za sjene, kaze djevojka dolazi tek za 2 sedmice, sve ste pokupile. :twisted: :D

Uglavnom na kraju sam izasla sa ovim :skoljka:

Image

A labelo zbog kojeg sam i usla nisam ni uzela, zaboravila. :skoljka: :D
Post Reply