Bosanska piramida Sunca

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Locked
Goran_35
Posts: 1382
Joined: 29/12/2005 14:08

#2376

Post by Goran_35 »

Propast1 wrote:
Goran_35 wrote:Da postavim jedno pitanje anti-piramidasima:

U cemu je problem i zasto vam toliko smeta Semir i njegovo istrazivanje?

:D
Nije nikakav problem, a semir smeta jer prica gluposti i zaluđuje ovaj i dovoljno pomahnitali narod.


:-)

Pa dobro strucnjak,hajde ti sada meni objasni,kako eventualno otkrivanje piramide moze da zaludi narod?

:-)

ps

Nemam slika,a za mene je od onoga sto je prisutno u javnosti i sto sam vidio,sasvim dovoljno da povjerujem da se nesto krije ispod povrsine i da odobravam dalje istrazivanje...Ili kao sto ti kazes da "drzim stranu piramidi"

:oops:
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2377

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 16:57, edited 1 time in total.
Propast1
Posts: 444
Joined: 24/02/2005 09:39

#2378

Post by Propast1 »

Goran_35 wrote:
Propast1 wrote:
Goran_35 wrote:Da postavim jedno pitanje anti-piramidasima:

U cemu je problem i zasto vam toliko smeta Semir i njegovo istrazivanje?

:D
Nije nikakav problem, a semir smeta jer prica gluposti i zaluđuje ovaj i dovoljno pomahnitali narod.


:-)

Pa dobro strucnjak,hajde ti sada meni objasni,kako eventualno otkrivanje piramide moze da zaludi narod?

:-)

ps

Nemam slika,a za mene je od onoga sto je prisutno u javnosti i sto sam vidio,sasvim dovoljno da povjerujem da se nesto krije ispod povrsine i da odobravam dalje istrazivanje...Ili kao sto ti kazes da "drzim stranu piramidi"

:oops:
Eventualno otkrivanje piramide bi šokiralo cijeli svijet ali radi se o tome da tamo nema piramide... odnosno ima koliko ispod brda u blizini gorazda napustenih svemirskih brodova dugih 550 metara.

E pazi sad prijatelju: U Gorazdu ispod brda Sjenokos koji ima oblik piramide, nakon sto su izvrsena sondazna busenja predpostavlja se da je u samom brdu smjesten svemirski brod dug 550 metara.

Takođe se predpostavlja da je bivša JNA znala za to i po primjeru na amerikance napravila tajnu vojnu bazu ispod samob brda. Naucnici koji su proucavali 8 KM duge tunele bise JNA unutar brda smatraju da tuneli vode do samog kokpita svemirskog broda.

Ja sam ti samo ukratko opisao sta se sve eventualno moze naci ispod brda, samo treba vjerovati, a za vise informacija vidi

HARVEST / UXO / DE-MINING 11/17/02 DNEVNI LIST BIH Croat Daily From Mostar Local Residents Opposed To Storing Uranium In Kopaci After the RS Government decided that radioactive waste would be stored in "Soca", an underground military warehouse in Kopaci near Gorazde, delegates from the Serb Gorazde Municipal Assemby asked from the mayor, Ivica Jagodic, to demand an urgent annulment of that decision. "Soca" military warehouse is located in an urban area, and it was build 40 years ago for JNA. It consists of tunnels that are eight kilometers long, manufacturing warehouses, conference rooms, restaurants, and 84 offices. The RS Minister of Healthcare, Miloard Balaban, said that there is no room for panic, because radioactive lightning rods, which are located all around the RS, and not depleted uranium, would be stored in "Soca." He added that "Soca" is the only place in the RS that is safe for leaden containers, which guarantee absolute safety. Residents of Gorazde in the Federation of BiH are upset with the RS Government decision as well. Kopaci is about four kilometers away from Gorazde, and almost all Bosniaks who lived there before the war have returned. -mj (UNK, pg 4/48)
ako ti treba slika idi na google pa provjeri...

Pa se javi ako vjerujes u piramide, jer mora da je u visokom bio neki hangar za popravljanje svemirskih brodova, a kako kazu ocevici, bivsoj JNA nije poslo za rukom da pokrene brod jer su im trebali nekakvi upaljaci za rakete...

Usput pade mi na pamet da ti dam savjet da provjeris kakvu je fabriku u blizini svemirskog broda izgradila JNA......
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2379

Post by pravimjernik »

OVAJ POST VRIJEDI GLEDATI NA SVAKOJ STRANICI PA SE PO NJEMU RAVNATI !!!! hebiga,provali vas ZNANJE :D

od sada postiram donji post na svakoj novoj stranici. kako reče znanje, ovo su vandali. takvi nikad nisu ni htjeli diskusiju. i ako im ne staviš argumente na svaku stranu ,svih onih prethodnih (zasad 97) su za qrac - za njih ko da nisu ni postojale. jedini lijek za takve je biti još tvrdoglaviji. to mi srećom ne ide teško- hebiga šta ćete, čistokrvni bosanac,ko vam je kriv što ste me napali bez ikakvog povoda . :razz:

----

B-H TALIBANI

kekec wrote:
Nakon svih bjelosvjetih protuha i prevaranata vrijeme je da i policija zaradi platu.
Znanje, ne bih isao ovako daleko. Ne poznajem detalje.

Mislim, ako postoji Ministarstvo za O,N, kulturu i sport,
da je zastita kulturnog naslijedja BiH u domenu njihovih
nadleznosti i da nema potrebe formirati Fondaciju koja "ce raditi"
iste poslove.
S druge strane, ako ce se kulturna bastina STVARNO I ISPRAVNO
stititi, podrzavam formiranje i Fondacija i nevladinih organizacija,
uz raspodjelu, a ne poduplavanje poslova.
Principijelno, to je ispravan stav. Lijepo je imati uravnotežen nastup, tj. biti i mehametli i racionalan u isto vrijeme. Međutim, ovdje se ne radi o uobičajenoj situaciji, nekoj u okviru zdravog sistema društvenih normi ponašanja i sa poznatim sistemom vrijednosti koje odozgo grade zakone. Uvedeni su neki novi zakoni, nepisani: H.Čengić je prije nekoliko dana na TV otvoreno izrekao nešto temeljno fašistički - da naime, parafraziram, stranci ne razumiju da se njihove pravne norme ponašanja ne odnose na naše društvo u kome su takve norme tradicionalno drugačije. Dakle, pisani zakoni ne važe. Pa kakvi onda važe?

Ovdje je upravo problem i u tome što se baš sad, u vrijeme izrazite nestabilnosti (pravne, političke, ekonomske, socijalne) nahuškala jedna bezočna skupina šorc-vandala (npr. napad na Zemaljski Muzej) da proždere i ono malo principa etike i društvenih vrijednosti što nam je preostalo. Pa da potpunim antidruštvenim djelovanjem (šok-terapija) umjesto odgovora na pitanja koja građani osjećaju do bola, istima podare - ublehu. Zamisli, piramida! Pa još kakvu svijet nije vidio, pa još koja mijenja cjelokupnu nauku čovječanstva, pa još to sve prenijeli BBC i Reuters - inače, jel da, poznati promotori naše sreće. Pa još fondacijom direktoruje neko od evropskih obavještajaca iz OSCE. Eh, zamisli ti što nas vole. Hoće da nam pomognu. Naša draga europska braća. Da nađemo pravi put. Do Egipta. Bez nazad. Ali šta je to za zemlju kojoj je guverner engleski špijun koji je, među ostalim akterima, radi zloupotrebe vatrene sile kojom je ubijeno 14 civila (6 maloljetnika) pod otvorenom istragom već 34 godine?

Oni koji stoje iza svega ovog međutim (projekat je itekako dobro osmišljen, koordiniran i finansiran u iznosima o kojima i ne sanjate), našli su par domaćih slugana koji su namirisali šuškave novčanice, čak i u medijima, pa tu na forumu, itd. Pri tome nije bitno što oni kažu da je to novac za Bosnu - ništa ovo oni ne rade bez novčane naknade jal' u cashu jal' u perspektivi, u to budi ubijeđen. Takvih se uvijek nađe podosta u svakom narodu, od J. Amerike do Afrike. Ovi jade što se tu lomataju po forumu da kao bajagi "dokažu" nedokazivo, ti nekakvi dječaci u kratkim pantalonicama, nedorasli mišlju i srcem, oni blage veze nemaju o tome šta se oko njih događa. Ali pustimo njih.

Sve ovo događa se u jednom užasno teškom političko-historijskom momentu za Bosnu. Ako si gledao Centralni Dnevnik večeras, mogao si vidjeti uistinu svjetski poznatog (redovnog) profesora međunarodnog prava Francisa Boylea koji kaže da je trenutno na sceni najprljavija igra u historiji Bosne. U Face to Face mogao si čuti i prof. Čekića i jednog takvog stranog plaćenika koji se baš našao da nam svima kaže kako će, jelte, baš on, kako reče "precizno matematićki" sam do marta završiti prebrojavanje žrtava agresije 92-96! Zamisli, do marta. Univerzitetska institucija to nije uspjela izvesti usljed hiljada objektivnih problema (uništene evidencije te raseljeni izvori informacija... - samo su neki). Međutim i to je dosta da se advokat SCG pozove na njegovo "istraživanje" (primijeti da ni on nije doktor nauka baš kao ni amater piramidaš, ali to više nije važno - po H.Čengiću novi su zakoni na sceni odnosno iza scene). Pa će onda Sud u Haagu dodijeliti nam pet puta manju odštetu nego što trebamo dobiti... Nije šala - o milijardama je riječ! Da ne govorimo o historijskoj nepravdi.

Tipovi poput nabrojanih se obavezno biraju iz redova izuzetno ambicioznih kadrova s bijednom akademskom karijerom (najgori studenti, magistri s nekakvim sumnjivim motivima, doktori s nekakvih rudokopa po pustinjskim vukojebinama bjelosvjetskim), kao npr. Federalni ministar N.Branković, pa A.Terzić i njegov savjetnik Z.Hurtić koji, jelte, kao sasma slučajno upravlja fondacijom, pa nekakvo dijete koje će zaokružiti pet od pedeset i pet sivih tačaka na mutnom satelitskom snimku zapišavajući svoj nalaz onim "dr.", i beskrajni drugi isti takvi. To su potpuno slijepi poslušnici, ljudi kojima se na brifinzima u centrali u ponedeljak ujutru izbifla šta imaju da urade te hefte, i oni krenu i onda to odrade. Gazeći sve pred sobom. Tako, kad pitaše Terzića što ne pravi luku u Neumu i ne vuče koridor do Neuma, on odgovara sasvim izgubljeno da je to "neodgovorno" tražiti. Ministar saobraćaja (!) Branković kaže "nemamo mi para za te stvari". To su ljudi bez mozga pa time i savjesti. Ljudi koji se, kao Terzić, upišaju (javno) od sreće kad ih guverner Ashdown potapše po ramenu. Ali dosta o njima.

Žalosno je da je ovo malo pameti probosanske što je preostalo uglavnom skoncentrisano u i oko Sarajeva. Ali ko zna, možda je to i dobro. Znaš onu Napoleonovu, pregrupisavanje pa protivnapad – najbolja odbrana!

Nakon što su neprijatelji Bosne dočekali da i A.Izetbegović kao realno jedina snaga (ne ulazeći u njegove državničke kvalitete) koja je mogla okupiti većinu Bosanaca u jedinstvenu silu - umre - i da ga po ubrzanoj proceduri zaboravimo (mi smo eksperti za kratku pamet, 2-3 godine su više nego dosta), red je došao na konačno rješenje za Bosnu. Srećom, nešto se ipak valja iza brda. Ovaj put, nadajmo se, na nesreću neprijatelja Bosne.
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#2380

Post by Prenj »

pravimjernik wrote:OVAJ POST VRIJEDI GLEDATI NA SVAKOJ STRANICI PA SE PO NJEMU RAVNATI !!!! hebiga,provali vas ZNANJE :D
Ucumura nas sviju ovim ponavljanjem. Dosta!
bayswater
Posts: 31
Joined: 30/08/2004 14:55
Location: London

#2381

Post by bayswater »

Sta kaze majstor, novinari objavljuju ono sto im se pošalje...Avaza mi moga... :lol: :lol: :lol:
Normaala
Posts: 17
Joined: 25/11/2005 18:56

#2382

Post by Normaala »

Ja na ovo sve mogu samo reci:

"JEBES ZEMLJU, KOJA PIRAMIDU NEMA"
Image
kifla071
Posts: 5
Joined: 07/03/2003 00:00

#2383

Post by kifla071 »

Neznam dali ste vidjeli svi ovo ali je ocigledno da neki nisu.

http://www.alternativnahistorija.com/AH8.htm
Goran_35
Posts: 1382
Joined: 29/12/2005 14:08

#2384

Post by Goran_35 »

Propast1 wrote:
Goran_35 wrote:
Propast1 wrote: Nije nikakav problem, a semir smeta jer prica gluposti i zaluđuje ovaj i dovoljno pomahnitali narod.


:-)

Pa dobro strucnjak,hajde ti sada meni objasni,kako eventualno otkrivanje piramide moze da zaludi narod?

:-)

ps

Nemam slika,a za mene je od onoga sto je prisutno u javnosti i sto sam vidio,sasvim dovoljno da povjerujem da se nesto krije ispod povrsine i da odobravam dalje istrazivanje...Ili kao sto ti kazes da "drzim stranu piramidi"

:oops:
Eventualno otkrivanje piramide bi šokiralo cijeli svijet ali radi se o tome da tamo nema piramide....
Kako znas?Otkopao? Ipak sacekajmo proljece pa onda budimo toliko sigurni :oops: Jer "nesto" se tu ipak krije ;)

Ovo ostalo ne bih komentarisao jer nema veze s' vezom :oops:

ps

slazem se sa prenjom,u vezi ovog ponavljanja postova.Mislim meni toliko ne smeta,ali neko se moze zapitati da nam neki diskutanti nisu mozda malkice retardirani? :D
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#2385

Post by car-x »

ludost wrote: a zasto bi to bio negativan stav? i ko kaze da je to 'nas' stav? izvini, ja iznosim samo svoj stav, nemoj mi odmah tog kolektivizma, dina ti... mogu i ja reci da je moj stav pozitivan, usmjeren ka realnim cinjenicama o historiji, daljoj i blizoj, toga kraja; a da je osmanagicev stav negativni, jer uporno nijece i zaobilazi bilo koju drugu mogucu opciju osim tih njegovih ekspertnih piramida.

ako je ko negativista u ovoj srapunjici, onda je to bas cika indy i njegova ekipica.
e pa vidis, meni je cijela ta prica zabavna, i ja za sad nemam ama bas nijednog razloga da mislim kako su "cika indy" i "njeggova ekipica" negativci..

ako neko ispane smijesan, bit ce to sam semir. niko drugi. nit mi njegovo "otkrice" udara na ego i sujetu, nit semir osmanagic uzima nit ce uzimat moje pare, nit mislim da ce na bilo koji nacin poljuljati nas (ovdje moram generalizovat, sorry) ionako upitan "ugled" u svijeetu.. nas, kao nas bosanski.. (uglavnom su nasi ljudi po svijetu, govorim o onim obicnim ljudima - dobrim bosnjanima, u svojoj "snaljazljivosti" zloupotrijebili sve sto su mogli, pa je malo toga ostalo neokrenjeno)..

zato je meni neshvatljivo da se dize toliko halabuka oko svega. ja tu samo vidim licne razloge i povrijedjenu sujetu.. nista vise.. kako rekoh vec negdje na pocetku ove besmislene trakavice, ili ce naci piramidu, ili ce u visokom rodit krompir sljedece godine.. trece nema..
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#2386

Post by Prenj »

car-x wrote: e pa vidis, meni je cijela ta prica zabavna, i ja za sad nemam ama bas nijednog razloga da mislim kako su "cika indy" i "njeggova ekipica" negativci..

ako neko ispane smijesan, bit ce to sam semir. niko drugi. nit mi njegovo "otkrice" udara na ego i sujetu, nit semir osmanagic uzima nit ce uzimat moje pare, nit mislim da ce na bilo koji nacin poljuljati nas (ovdje moram generalizovat, sorry) ionako upitan "ugled" u svijeetu.. nas, kao nas bosanski.. (uglavnom su nasi ljudi po svijetu, govorim o onim obicnim ljudima - dobrim bosnjanima, u svojoj "snaljazljivosti" zloupotrijebili sve sto su mogli, pa je malo toga ostalo neokrenjeno)..

zato je meni neshvatljivo da se dize toliko halabuka oko svega. ja tu samo vidim licne razloge i povrijedjenu sujetu.. nista vise.. kako rekoh vec negdje na pocetku ove besmislene trakavice, ili ce naci piramidu, ili ce u visokom rodit krompir sljedece godine.. trece nema..
Moze biti da je ovo sa piramidom malo apstraktan primjer ublehe. Evo nesto konkretnije ...

Sta bi ti npr. mislio kada bi trener FK Vrbanjusa ili FK Vratnik izasli pred narod i novinare i rekli: "Nas klub ce u sljedecoj sezoni biti prvak Evrope. U to ime osnovacemo Fondaciju pa molimo opstinu, kanton, Federaciju, drzavu da nas malo pomognu u tome."
Da li bi bio unaprijed negativan ili bi ipak ostavio mogucnost da se tako nesto moze i desiti pa bi im uputio i svoj novcani prilog?


PS. Izvinjavam se trenerima FK Vrbanjusa i FK Vratnik na apsolutno neprimjerenom poredjenju sa S.Osmanagicem.
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2387

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 16:58, edited 1 time in total.
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#2388

Post by car-x »

Prenj wrote:Moze biti da je ovo sa piramidom malo apstraktan primjer ublehe. Evo nesto konkretnije ...

Sta bi ti npr. mislio kada bi trener FK Vrbanjusa ili FK Vratnik izasli pred narod i novinare i rekli: "Nas klub ce u sljedecoj sezoni biti prvak Evrope. U to ime osnovacemo Fondaciju pa molimo opstinu, kanton, Federaciju, drzavu da nas malo pomognu u tome."
Da li bi bio unaprijed negativan ili bi ipak ostavio mogucnost da se tako nesto moze i desiti pa bi im uputio i svoj novcani prilog?


PS. Izvinjavam se trenerima FK Vrbanjusa i FK Vratnik na apsolutno neprimjerenom poredjenju sa S.Osmanagicem.
fudbalski klub lens ti je zivi dokaz da si izabro los primjer..
Propast1
Posts: 444
Joined: 24/02/2005 09:39

#2389

Post by Propast1 »


Kako znas?Otkopao? Ipak sacekajmo proljece pa onda budimo toliko sigurni :oops: Jer "nesto" se tu ipak krije ;)

Ovo ostalo ne bih komentarisao jer nema veze s' vezom :oops:

ps

slazem se sa prenjom,u vezi ovog ponavljanja postova.Mislim meni toliko ne smeta,ali neko se moze zapitati da nam neki diskutanti nisu mozda malkice retardirani? :D
Pa da ima ima nekih dokaza bar bi te 'konkretne' dokaze vidjeli ako nigdje druge onda slike u avazu.






[/quote]
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#2390

Post by car-x »

ludost wrote:e pa vidis, i meni je ova prica zabavna (i do suza sega), i ako je ovdje komentiram isto kao i ti, to ne znaci da dizem oko nje neku halabuku iz nekih licnih razloga ili nekakve povrijedjene sujete.

a kad me vec citiras, probaj barem biti korektan - ne pisem "negativci", nego negativisti. razlika je poprilicna.
onda nam se zajebancija razlikuje.. ja u svojoj zajebanciji tebi ne govorim sta treba da radis, da li da se zanosis, i to..

a ovo za negativiste nisam skonto.. slabo se koristim bosanskim, pa sam malo zahrdjo..
El-bosniaco
Posts: 580
Joined: 11/05/2005 12:30

#2391

Post by El-bosniaco »

Cernica, prijatelju, ne volim se ponavljati, ali pozuri malo s tim slikama, nestrpljiv sam da vidim. I bez fotomontaze, molim lijepo

A mozda ti treba ovoliko da bi smislio opet kakav takav izgovor... Bas me zanima, sta ces nam pokusati prodati u tom slucaju.



evo ja mislim da je to ovo, zidovi piramide

Image

Image
Propast1
Posts: 444
Joined: 24/02/2005 09:39

#2392

Post by Propast1 »

meni ovo lici na jednu obicnu rupu u zemlji.

Il mozda grijesim pa nevidim otkrice koje ce zapaniti cijelu zemaljsku kuglu??

Rupa u zemlji... e jesmo bas rupa
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2393

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 16:59, edited 1 time in total.
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#2394

Post by Kwaheri »

novalic wrote:
zena wrote:
novalic wrote:stancanje stranica i dalje odlicno ide.. bolje nego otkopavanja piramide.. cak imam utisak da je pojedinci jos vise zakopavaju...
ja novo jedva cekam ovo otkopavanje...
i radujem se piramidi :oops: ...i temama na sa-xu :D ...dodushe samo zbog tvog obecanja 8-) :D
ako je samo radi moga obecanja.. ispunilo ti se 8-)
novo draga ...sta sta ne razumjeh najbolje...
jel ovo
"ispunilo ti se" kao - vrijeme događanja: proslo, svrsena radnja :shock:
ili
"ispunilo ti se" kao - Da' Bog da ti se ispunilo... :oops:
User avatar
terapija
Posts: 1319
Joined: 17/06/2005 11:24
Location: Sarajvo

#2395

Post by terapija »

El-bosniaco wrote:
Cernica, prijatelju, ne volim se ponavljati, ali pozuri malo s tim slikama, nestrpljiv sam da vidim. I bez fotomontaze, molim lijepo

A mozda ti treba ovoliko da bi smislio opet kakav takav izgovor... Bas me zanima, sta ces nam pokusati prodati u tom slucaju.



evo ja mislim da je to ovo, zidovi piramide

Image

Image
Steta, ocigledno ne posjedujem ekspertno oko, pa ne mogu da prepoznam pojedine blokove zida.
Imas li sliku u malo vecoj rezoluciji, mnogo bi pomoglo ;)

A sto se tice druge fotografije, da li je to ista lokacija, ili neka rupa, tunel, ili sta vec, tesko se bilo sta moze prepoznati. :(

Hvala na trudu, ako imas ista bolje post-aj, bio bi zahvalan. Ovo me nije uvjerilo :P
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#2396

Post by novalic »

milostiva.. lako je to objasniti 8-)
User avatar
Sinapsa
Posts: 839
Joined: 01/06/2004 18:28

#2397

Post by Sinapsa »

Ublehasi vs Piramidasi vs Unproforci
sve smo blizi jednom istorijskom momentu....100. rundi!!
I Muhamed Ali bi pokleknuo...a mi Bosanci se tek zagrijavamo... :-?

koliko energije ulazemo u diskusiju mogli smo Visocicu vec dva puta pojesti...
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#2398

Post by Kwaheri »

A wrote:
zena wrote:jel ovo
"ispunilo ti se" kao - vrijeme događanja: proslo, svrsena radnja :shock:
ili
"ispunilo ti se" kao - Da' Bog da ti se ispunilo... :oops:
Menschini ovo drugo 8-)
Koliko zbog toga da tebi ucini zadovoljstvo (nemoj sad "nije trebalo zbog mene"), koliko zbog opsteg dobra (ako ispa'ne da ima piramide, zamisli samo - turizam u regiji, trgovina, industrija suhomesnatih proizvoda, itd). Samo da vidis kako je jedna pozrtvovana omladinka :oops:
Moja ti A.,
...kako ti to meni utanko nacrta, sad mi dode zao sto nam i ti sta ne obeca...kako si samo temeljita :D u ovim objasnjenjima zbog i radi... :wink: 8-)
A vid' nje..."lako je to objasniti"...ocito, bice da ona ima neki haber da piramide ipak ima 8-)
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2399

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 17:01, edited 2 times in total.
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#2400

Post by Kwaheri »

ludost wrote:ima li sarajevo-x kakav poseban poklon za autora prvog posta na 100.-toj stranici ovog topica? desetodnevno arheolosko iskopavanje visocice za dvoje u aprilu ove godine? popust na kupovinu cesljeva u obliku piramide? putovanje u meksiko ili egipat? :)
moja je, moja je...



R.I.P
Njegova je!
:D
Last edited by Kwaheri on 17/01/2006 17:04, edited 1 time in total.
Locked