SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#2376 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
u kakvoj smijuriji od drzave zivimo govori ovaj clanak... lik vozi bez vozacke, bjezi policiji vise puta... i nikom nista. jos mu ono govno od novine reklamu napravi... pa boktedragimazo sta je ovo... inspirativna poruka za hiljade klinaca u ovom cirkusu od drzave.
-
samo pozitiva
- Posts: 1018
- Joined: 27/01/2016 10:58
- Location: Tapatalk
- Tercius
- Posts: 1572
- Joined: 21/01/2011 19:51
#2378 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
samo pozitiva wrote:
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#2379 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
i piše i kućna adresa u članku.ranger wrote:u kakvoj smijuriji od drzave zivimo govori ovaj clanak... lik vozi bez vozacke, bjezi policiji vise puta... i nikom nista. jos mu ono govno od novine reklamu napravi... pa boktedragimazo sta je ovo... inspirativna poruka za hiljade klinaca u ovom cirkusu od drzave.
to govori tomove koliko se i najobičniji klošari ni najmanje ne boje ove "države" i njenog "sistema"...
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#2381 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
"Nikada se neću predati..."jao_situacije wrote:policija ga ima na piku jer vozi bez vozačke![]()
i pokušavaju da ga legitimišu jer je izašao iz zatvora
Usput, ogromnu reklamu mu radi Ava3.
Koja banana država, Bože moj...
- Thorgerson
- Posts: 9907
- Joined: 15/04/2015 11:26
#2382 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Snimci sa EP pumpe ce pokazati pravu istinu.
Momak je stao na semaforu da procita knjigu koju mu je dao jaran i krenuli su ustvari do Skenderije da kupe jos knjiga, pa mozda onda do biblioteke da ih citaju. Iz cista mira policija je pocela pucati po njima, samo zato jer su citali knjige.
Uspjeli su nekako pobjeci do njegove kuce da mogu na miru nastaviti da citaju.
I onda se narod cudi sto omladina odlazi. Pa kako nece.
Momak je stao na semaforu da procita knjigu koju mu je dao jaran i krenuli su ustvari do Skenderije da kupe jos knjiga, pa mozda onda do biblioteke da ih citaju. Iz cista mira policija je pocela pucati po njima, samo zato jer su citali knjige.
Uspjeli su nekako pobjeci do njegove kuce da mogu na miru nastaviti da citaju.
I onda se narod cudi sto omladina odlazi. Pa kako nece.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2383 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jbt, kakav liktrambusek88 wrote:
Nista on kriv nije, samo vozi bez polozenog vozackog
A i ostalo su mu sve prisili
Koliko je ovakvih na ulicama Sarajeva
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#2384 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Hajde ok sto je frajer takav kakav je.Tomahawk11 wrote: Jbt, kakav lik![]()
Nista on kriv nije, samo vozi bez polozenog vozackog![]()
![]()
![]()
A i ostalo su mu sve prisili![]()
Koliko je ovakvih na ulicama Sarajeva
Jebi ga forest gump samo malo jaci i to je to.
Ok.
Ali da mi je vidjeti novinara koji je uzeo izjavu od ovog lika i napisao je. I jos cjelu stranicu mu dali!!!!!????!!!
Drugo kad je dosao lik u redakciju, da li je iko smatrao da treba zovnuti policiju pa prijaviti da je trazeno lice u njihovim prostorijama???? Meni to moze se okarakterisati kao prikrivanje osumnjicenog ili slicno.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2385 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zdruzdjo wrote:Hajde ok sto je frajer takav kakav je.Tomahawk11 wrote: Jbt, kakav lik![]()
Nista on kriv nije, samo vozi bez polozenog vozackog![]()
![]()
![]()
A i ostalo su mu sve prisili![]()
Koliko je ovakvih na ulicama Sarajeva
Jebi ga forest gump samo malo jaci i to je to.
Ok.
Ali da mi je vidjeti novinara koji je uzeo izjavu od ovog lika i napisao je. I jos cjelu stranicu mu dali!!!!!????!!!
Drugo kad je dosao lik u redakciju, da li je iko smatrao da treba zovnuti policiju pa prijaviti da je trazeno lice u njihovim prostorijama???? Meni to moze se okarakterisati kao prikrivanje osumnjicenog ili slicno.
Isto ko kad je onaj neki Zeba izasao iz zatvora, a ono sa njim intervju, nije brat kriv nista, lezo nako 6 mjeseci
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2386 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
cini mi se da se i tomo spahovic ocitovao u avazu dok je bio u bjekstvu od milicije.
- holowey
- Posts: 10856
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#2387 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
dodju kod sefa na raport pa usput i intervju... 
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#2388 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
normalnoholowey wrote:dodju kod sefa na raport pa usput i intervju...
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#2389 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
mama silvana se očitovala kad je bio u bijegukaranana wrote:cini mi se da se i tomo spahovic ocitovao u avazu dok je bio u bjekstvu od milicije.
ona mu je PR
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2390 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
kako li se osjećaju drotovi kad čitaju ovo po svojim kolima
ćuti nek samo ide plata

ćuti nek samo ide plata
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2391 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Slabo ti to zna forumati.Black swan wrote:kako li se osjećaju drotovi kad čitaju ovo po svojim kolima
ćuti nek samo ide plata![]()
user name, password, drz ga tamo, drz ga vamo....ko ce se s tim zajebavati
Lakse u kladaru, raspali po bingu i poslije fuka ili na burek
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2392 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I ne foruma uzme avazTomahawk11 wrote:Slabo ti to zna forumati.Black swan wrote:kako li se osjećaju drotovi kad čitaju ovo po svojim kolima
ćuti nek samo ide plata![]()
user name, password, drz ga tamo, drz ga vamo....ko ce se s tim zajebavati![]()
Lakse u kladaru, raspali po bingu i poslije fuka ili na burek
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2393 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dobro sisupercali wrote:I ne foruma uzme avazTomahawk11 wrote:Slabo ti to zna forumati.Black swan wrote:kako li se osjećaju drotovi kad čitaju ovo po svojim kolima
ćuti nek samo ide plata![]()
user name, password, drz ga tamo, drz ga vamo....ko ce se s tim zajebavati![]()
Lakse u kladaru, raspali po bingu i poslije fuka ili na burek
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#2394 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
valjda prvo treba neko uhapsiti tog pucača da bi došlo do tužilaštvazateznistub wrote:To treba pitati tuzilastvo i sudstvo...Sodom1 wrote:Pa sta uradi milicija s tim likom sto su kao na njega pucali? Jesu li mu dohakali ili ne,lik SE i dalje setka?
- Tercius
- Posts: 1572
- Joined: 21/01/2011 19:51
#2395 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Hjoooj da hoce ove drzava uvesti ucjenu na glave i zakonom odobriti bounty hunterse, na ovom forumu vidim da bi pojedinci profitirali al bash...i bilo bi zvucno za pichiche, ono sta radis cime se bavis ma ja sam ti klix fugitive recovery agent...
- sunceKOtepsija
- Posts: 6841
- Joined: 14/06/2015 14:44
#2396 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nije kod nas, al je slika i prilika


- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#2399 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
paintTomahawk11 wrote:Fotoshop
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2400 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Daryl Dixon wrote:paintTomahawk11 wrote:Fotoshop
Dobar





