SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
ranger
Posts: 2740
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#2376 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ranger »

u kakvoj smijuriji od drzave zivimo govori ovaj clanak... lik vozi bez vozacke, bjezi policiji vise puta... i nikom nista. jos mu ono govno od novine reklamu napravi... pa boktedragimazo sta je ovo... inspirativna poruka za hiljade klinaca u ovom cirkusu od drzave.
samo pozitiva
Posts: 1018
Joined: 27/01/2016 10:58
Location: Tapatalk

#2377 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by samo pozitiva »

Image
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#2378 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tercius »

samo pozitiva wrote:Image
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2379 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

ranger wrote:u kakvoj smijuriji od drzave zivimo govori ovaj clanak... lik vozi bez vozacke, bjezi policiji vise puta... i nikom nista. jos mu ono govno od novine reklamu napravi... pa boktedragimazo sta je ovo... inspirativna poruka za hiljade klinaca u ovom cirkusu od drzave.
i piše i kućna adresa u članku.

to govori tomove koliko se i najobičniji klošari ni najmanje ne boje ove "države" i njenog "sistema"...
User avatar
zli_hordas
Posts: 1275
Joined: 27/05/2010 08:58

#2380 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zli_hordas »

Image

:bih:
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#2381 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by The BEN10 »

jao_situacije wrote:policija ga ima na piku jer vozi bez vozačke :bih:

i pokušavaju da ga legitimišu jer je izašao iz zatvora
"Nikada se neću predati..." :roll: :-)
Usput, ogromnu reklamu mu radi Ava3.
Koja banana država, Bože moj...
User avatar
Thorgerson
Posts: 9907
Joined: 15/04/2015 11:26

#2382 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Thorgerson »

Snimci sa EP pumpe ce pokazati pravu istinu.

Momak je stao na semaforu da procita knjigu koju mu je dao jaran i krenuli su ustvari do Skenderije da kupe jos knjiga, pa mozda onda do biblioteke da ih citaju. Iz cista mira policija je pocela pucati po njima, samo zato jer su citali knjige.

Uspjeli su nekako pobjeci do njegove kuce da mogu na miru nastaviti da citaju.

I onda se narod cudi sto omladina odlazi. Pa kako nece.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2383 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

trambusek88 wrote:Image
Jbt, kakav lik :-)
Nista on kriv nije, samo vozi bez polozenog vozackog :lol: :lol: :roll:
A i ostalo su mu sve prisili :oops:
Koliko je ovakvih na ulicama Sarajeva :roll:
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#2384 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zdruzdjo »

Tomahawk11 wrote: Jbt, kakav lik :-)
Nista on kriv nije, samo vozi bez polozenog vozackog :lol: :lol: :roll:
A i ostalo su mu sve prisili :oops:
Koliko je ovakvih na ulicama Sarajeva :roll:
Hajde ok sto je frajer takav kakav je.
Jebi ga forest gump samo malo jaci i to je to.
Ok.
Ali da mi je vidjeti novinara koji je uzeo izjavu od ovog lika i napisao je. I jos cjelu stranicu mu dali!!!!!????!!!
Drugo kad je dosao lik u redakciju, da li je iko smatrao da treba zovnuti policiju pa prijaviti da je trazeno lice u njihovim prostorijama???? Meni to moze se okarakterisati kao prikrivanje osumnjicenog ili slicno.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2385 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

zdruzdjo wrote:
Tomahawk11 wrote: Jbt, kakav lik :-)
Nista on kriv nije, samo vozi bez polozenog vozackog :lol: :lol: :roll:
A i ostalo su mu sve prisili :oops:
Koliko je ovakvih na ulicama Sarajeva :roll:
Hajde ok sto je frajer takav kakav je.
Jebi ga forest gump samo malo jaci i to je to.
Ok.
Ali da mi je vidjeti novinara koji je uzeo izjavu od ovog lika i napisao je. I jos cjelu stranicu mu dali!!!!!????!!!
Drugo kad je dosao lik u redakciju, da li je iko smatrao da treba zovnuti policiju pa prijaviti da je trazeno lice u njihovim prostorijama???? Meni to moze se okarakterisati kao prikrivanje osumnjicenog ili slicno.
:lol: :lol: :mrgreen: :thumbup:
Isto ko kad je onaj neki Zeba izasao iz zatvora, a ono sa njim intervju, nije brat kriv nista, lezo nako 6 mjeseci :D :D
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#2386 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

cini mi se da se i tomo spahovic ocitovao u avazu dok je bio u bjekstvu od milicije.
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#2387 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by holowey »

dodju kod sefa na raport pa usput i intervju... :evil:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#2388 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

holowey wrote:dodju kod sefa na raport pa usput i intervju... :evil:
normalno :mrgreen:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2389 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

karanana wrote:cini mi se da se i tomo spahovic ocitovao u avazu dok je bio u bjekstvu od milicije.
mama silvana se očitovala kad je bio u bijegu
ona mu je PR
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2390 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

kako li se osjećaju drotovi kad čitaju ovo po svojim kolima

ćuti nek samo ide plata :oops: :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2391 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Black swan wrote:kako li se osjećaju drotovi kad čitaju ovo po svojim kolima

ćuti nek samo ide plata :oops: :mrgreen:
Slabo ti to zna forumati.
user name, password, drz ga tamo, drz ga vamo....ko ce se s tim zajebavati :-)

Lakse u kladaru, raspali po bingu i poslije fuka ili na burek 8)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2392 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

Tomahawk11 wrote:
Black swan wrote:kako li se osjećaju drotovi kad čitaju ovo po svojim kolima

ćuti nek samo ide plata :oops: :mrgreen:
Slabo ti to zna forumati.
user name, password, drz ga tamo, drz ga vamo....ko ce se s tim zajebavati :-)

Lakse u kladaru, raspali po bingu i poslije fuka ili na burek 8)
I ne foruma uzme avaz
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2393 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

supercali wrote:
Tomahawk11 wrote:
Black swan wrote:kako li se osjećaju drotovi kad čitaju ovo po svojim kolima

ćuti nek samo ide plata :oops: :mrgreen:
Slabo ti to zna forumati.
user name, password, drz ga tamo, drz ga vamo....ko ce se s tim zajebavati :-)

Lakse u kladaru, raspali po bingu i poslije fuka ili na burek 8)
I ne foruma uzme avaz
Dobro si :D
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#2394 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

zateznistub wrote:
Sodom1 wrote:Pa sta uradi milicija s tim likom sto su kao na njega pucali? Jesu li mu dohakali ili ne,lik SE i dalje setka?
To treba pitati tuzilastvo i sudstvo...
valjda prvo treba neko uhapsiti tog pucača da bi došlo do tužilaštva :roll:
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#2395 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tercius »

Hjoooj da hoce ove drzava uvesti ucjenu na glave i zakonom odobriti bounty hunterse, na ovom forumu vidim da bi pojedinci profitirali al bash...i bilo bi zvucno za pichiche, ono sta radis cime se bavis ma ja sam ti klix fugitive recovery agent...
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#2396 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sunceKOtepsija »

nije kod nas, al je slika i prilika :D
Image
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2397 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Image

Image

:lol: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2398 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Fotoshop :oops:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#2399 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Daryl Dixon »

Tomahawk11 wrote:Fotoshop :oops:
paint :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2400 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Daryl Dixon wrote:
Tomahawk11 wrote:Fotoshop :oops:
paint :lol:

Dobar :mrgreen:
Post Reply