Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#2376 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Oteli mu je talibani, nema više. :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2377 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

de balzac wrote:
_nevermind_ wrote:Cuti Slavko, ode sad opet tema u pm :x :x :D
Isto pomislih :D oca mu očinjeg :D
Strah me i pitati, ali sta bi? :shock: :D
User avatar
Federenko
Posts: 78
Joined: 30/03/2013 01:30

#2378 Re: Veliki Brat 2013

Post by Federenko »

Slavko ne konta sto ga Marijana zeza za Desanku Maksimovic, al zatu je tu Maja da objasni i citira :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2379 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

klavirdzija, nemoj sa seljaci :D ovdje urbana raja :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#2380 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Nešto se nakačio na Smorajinu političku korektnos, tj podobnos :D ali ne znam ni ja zašto.
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2381 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Ambrozija wrote:
de balzac wrote:
_nevermind_ wrote:Cuti Slavko, ode sad opet tema u pm :x :x :D
Isto pomislih :D oca mu očinjeg :D
Strah me i pitati, ali sta bi? :shock: :D
ma nešta sere Topu, politička podobnost i slično, bio skreno u zabranjene vode, ali se povratio
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#2382 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Šta je reko u zabranjenim vodama? :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2383 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

ne možeš od pijaniste stići odgovoriti :-D frajer nevjerovatne pozornosti, uprati i farmu, i VB, i forumske pitalice :D
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2384 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

ne voli dansku isfoliranost da j.be oca a top kaze ne vole gu ni ja. :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#2385 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

multitalenat :D

Nešto je on još reko, samo vi ne smijete ponovit. :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2386 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

klavirdžija wrote:Šta je reko u zabranjenim vodama? :D
ne znam ponoviti, svega mi :D a malo me i stid citirati ćelkana :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2387 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

klavirdžija wrote:multitalenat :D

Nešto je on još reko, samo vi ne smijete ponovit. :D
Ti baš hoćeš da ulete onaj senĆika :D i dečko sa žigicama :D pa da opet zapale temu :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#2388 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

de balzac wrote:
klavirdžija wrote:multitalenat :D

Nešto je on još reko, samo vi ne smijete ponovit. :D
Ti baš hoćeš da ulete onaj senĆika :D i dečko sa žigicama :D pa da opet zapale temu :D
Ojj majko mila :lol: :lol: :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2389 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

malo je OT ali zaboravio sam napomenuti da kad pišem ovim narodnim jezikom :-D nemam one apostrofe da metnem :-D a i da imam bilo bi mi mrsko :D pa velim, samo da neko ne pomisli da sam nepismen :D budući da se oglašavam na ovoj visokoumnoj temi :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#2390 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

vedra nebesa wrote:
Ukućani su dobili novi zadatak. Dvoje ukućana se spajaju i postaju jedan! Spojeni su tako što dele jednu košulju i moraju zajedno da obavljaju zadatke po kući!
Spojeni su Boban i Žarko, Sindi i Soraja, Slavko i Željko, Vendi i Ava.
Ostali ukućani su odbili zadatak!



zar smiju odbiti zadatak?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#2391 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

de balzac wrote:po vasceli dan samo plazaju po ovim krevetima :|

je l im dozvoljeno knjige donijeti, nešto čitati?



ni sat nemaju
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2392 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

kakavdanakneiskustvu wrote:
de balzac wrote:po vasceli dan samo plazaju po ovim krevetima :|

je l im dozvoljeno knjige donijeti, nešto čitati?



ni sat nemaju
ja bi se ubio :shock:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#2393 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

de balzac wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
de balzac wrote:po vasceli dan samo plazaju po ovim krevetima :|

je l im dozvoljeno knjige donijeti, nešto čitati?



ni sat nemaju
ja bi se ubio :shock:



jebena situacija je to,što neko ovdje na temi spomenu,jedino što ti preostaje je da tračaš ukućane
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2394 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Ali čekaj malo, pa sad mi je jasan profil ovih učesnika :idea: gdje može normalan čovjek, mislim sa uravnoteženim ritmom, ući u ovako nešto... Samo besposličari :o
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#2395 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

je li iko vidio avu ili soraju da peru suđe?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#2396 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

jadno je i žalosno da ovako ograničene osobe poput ave zarađuju velike pare samo zato što pokazuju koliko su glupe
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#2397 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Nikad, da rade bilo šta u kuhinji.

Evo kreće pregled, sad ćemo vidjeti Majino razočarenje nakon debakla. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#2398 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

klavirdžija wrote:Nikad, da rade bilo šta u kuhinji.

Evo kreće pregled, sad ćemo vidjeti Majino razočarenje nakon debakla. :D



veće su budale ovi što rade u kuhinji,čiste i kuhaju
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2399 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

jel gledate na bn ili obn?
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#2400 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

Svi su odustali od zadatka sem Soraje i Sindi!
Locked