Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2376 Re: Veliki Brat 2013
Oteli mu je talibani, nema više. 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2377 Re: Veliki Brat 2013
Strah me i pitati, ali sta bi?de balzac wrote:Isto pomislih_nevermind_ wrote:Cuti Slavko, ode sad opet tema u pm![]()
![]()
oca mu očinjeg
- Federenko
- Posts: 78
- Joined: 30/03/2013 01:30
#2378 Re: Veliki Brat 2013
Slavko ne konta sto ga Marijana zeza za Desanku Maksimovic, al zatu je tu Maja da objasni i citira

-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2379 Re: Veliki Brat 2013
klavirdzija, nemoj sa seljaci
ovdje urbana raja 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2380 Re: Veliki Brat 2013
Nešto se nakačio na Smorajinu političku korektnos, tj podobnos
ali ne znam ni ja zašto.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2381 Re: Veliki Brat 2013
ma nešta sere Topu, politička podobnost i slično, bio skreno u zabranjene vode, ali se povratioAmbrozija wrote:Strah me i pitati, ali sta bi?de balzac wrote:Isto pomislih_nevermind_ wrote:Cuti Slavko, ode sad opet tema u pm![]()
![]()
oca mu očinjeg
![]()
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2382 Re: Veliki Brat 2013
Šta je reko u zabranjenim vodama? 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2383 Re: Veliki Brat 2013
ne možeš od pijaniste stići odgovoriti
frajer nevjerovatne pozornosti, uprati i farmu, i VB, i forumske pitalice 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2384 Re: Veliki Brat 2013
ne voli dansku isfoliranost da j.be oca a top kaze ne vole gu ni ja. 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2385 Re: Veliki Brat 2013
multitalenat
Nešto je on još reko, samo vi ne smijete ponovit.
Nešto je on još reko, samo vi ne smijete ponovit.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2386 Re: Veliki Brat 2013
ne znam ponoviti, svega miklavirdžija wrote:Šta je reko u zabranjenim vodama?
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2387 Re: Veliki Brat 2013
Ti baš hoćeš da ulete onaj senĆikaklavirdžija wrote:multitalenat![]()
Nešto je on još reko, samo vi ne smijete ponovit.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2388 Re: Veliki Brat 2013
Ojj majko milade balzac wrote:Ti baš hoćeš da ulete onaj senĆikaklavirdžija wrote:multitalenat![]()
Nešto je on još reko, samo vi ne smijete ponovit.i dečko sa žigicama
pa da opet zapale temu
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2389 Re: Veliki Brat 2013
malo je OT ali zaboravio sam napomenuti da kad pišem ovim narodnim jezikom
nemam one apostrofe da metnem
a i da imam bilo bi mi mrsko
pa velim, samo da neko ne pomisli da sam nepismen
budući da se oglašavam na ovoj visokoumnoj temi 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2390 Re: Veliki Brat 2013
vedra nebesa wrote:Ukućani su dobili novi zadatak. Dvoje ukućana se spajaju i postaju jedan! Spojeni su tako što dele jednu košulju i moraju zajedno da obavljaju zadatke po kući!
Spojeni su Boban i Žarko, Sindi i Soraja, Slavko i Željko, Vendi i Ava.
Ostali ukućani su odbili zadatak!
zar smiju odbiti zadatak?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2391 Re: Veliki Brat 2013
de balzac wrote:po vasceli dan samo plazaju po ovim krevetima![]()
je l im dozvoljeno knjige donijeti, nešto čitati?
ni sat nemaju
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2392 Re: Veliki Brat 2013
ja bi se ubiokakavdanakneiskustvu wrote:de balzac wrote:po vasceli dan samo plazaju po ovim krevetima![]()
je l im dozvoljeno knjige donijeti, nešto čitati?
ni sat nemaju
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2393 Re: Veliki Brat 2013
de balzac wrote:ja bi se ubiokakavdanakneiskustvu wrote:de balzac wrote:po vasceli dan samo plazaju po ovim krevetima![]()
je l im dozvoljeno knjige donijeti, nešto čitati?
ni sat nemaju
jebena situacija je to,što neko ovdje na temi spomenu,jedino što ti preostaje je da tračaš ukućane
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2394 Re: Veliki Brat 2013
Ali čekaj malo, pa sad mi je jasan profil ovih učesnika
gdje može normalan čovjek, mislim sa uravnoteženim ritmom, ući u ovako nešto... Samo besposličari 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2395 Re: Veliki Brat 2013
je li iko vidio avu ili soraju da peru suđe?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2396 Re: Veliki Brat 2013
jadno je i žalosno da ovako ograničene osobe poput ave zarađuju velike pare samo zato što pokazuju koliko su glupe
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2397 Re: Veliki Brat 2013
Nikad, da rade bilo šta u kuhinji.
Evo kreće pregled, sad ćemo vidjeti Majino razočarenje nakon debakla.
Evo kreće pregled, sad ćemo vidjeti Majino razočarenje nakon debakla.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2398 Re: Veliki Brat 2013
klavirdžija wrote:Nikad, da rade bilo šta u kuhinji.
Evo kreće pregled, sad ćemo vidjeti Majino razočarenje nakon debakla.
veće su budale ovi što rade u kuhinji,čiste i kuhaju
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2399 Re: Veliki Brat 2013
jel gledate na bn ili obn?
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#2400 Re: Veliki Brat 2013
Svi su odustali od zadatka sem Soraje i Sindi!
