Kaze BiH je reprezentacija koja moze da dobije svakoga.." MI imamo, onaj oni imaju dobru reprezentaciju"
Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#2376 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Cul iko ovog nesretnog gosta komentatora na rtrs-u...
Kaze BiH je reprezentacija koja moze da dobije svakoga.." MI imamo, onaj oni imaju dobru reprezentaciju"
Kaze BiH je reprezentacija koja moze da dobije svakoga.." MI imamo, onaj oni imaju dobru reprezentaciju"
- dječak sa šibicama
- Posts: 51164
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2377 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Srbija ili Latvija ce veceras osigurati prolaz dalje, ako Litvanija pobijedi CG (a za ocekivati je) onda i pobjeda protiv Litvanije u zadnjem kolu ne osigurava prolazak dalje, morali bi ih dobiti ogromnom razlikom jer mislim da se ovdje prvo gleda kos razlika. Osim ako ne bude nekog kruga tri ekipe.BHF_Manijak wrote:Hajmo sad nabrzinu:
Sta nam odgovara Litvanija - Crna Gora i Srbija - Latvija???
PS Mor'o sam velikim slovima, u naletu euforije preskocit ce se pitanje!![]()
![]()
@Kamen, ma jarane kont'o sam bice nas 5 milja u Sloveniji, kad ono nula bodova.
Rano je jos za prognoze, ali mozda Makedonci dobiju Latviju, pa bi oba imali po 2 pobjede, ako Latvija danas izgubi... ima kombinacija dosta, ali Litvanija ce se skoro pa sigurno morati pobijediti za prolazak dalje.
-
Mobile_Disco
- Posts: 1454
- Joined: 03/02/2008 15:41
- Location: Auckland
#2378 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Svaka cast svi su se borili cak i selektor sa reklamama 
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2379 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Daj ba neka postavi ovo neko na youtubeJoeyTribbiani wrote:Ne znam kome je ono reko, kaze "bojim se da te nista nisam pit'o". Valjda onoj ženi što se vrtila oko njih.
Edin Avdić je lud! hahahhaha
"44-41 je poštovani gledaoci, dok ovi nesretnici promijene na ovom semaforu."
Svaka čast. Borba do zadnjeg daha. Kad reče Nihad (pa kako se bori malac za repku jebo te) "pobijedili smo, kapiten je odigrao onako kako cijela nacija očekuje" srce ko Trebević.
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#2380 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Aco strasno srcano vodi tim. Covjek je BUKVALNO zapjenio od bijesa kada su svirali 3 sekunde u reketu. Ja kada uporedim njega i Susica i igrace kosarkaske i fudbalske reprezentacije sve mi bude jasno.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2381 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ma pofatajte se sutra sa njima, pa sta Allah da, nisu Amerikanci majka ga ubila!
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#2382 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Mustang1 wrote:
kraljevi
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#2383 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Vratili smo im i za rukomet i za kosarku. Vratili smo ciganima koji su nas uvijek docekivali u atmosferi na noz. Pljuvali nase rukometase iz prvih redova u Bitolju; zvizdali himnoj kao pravi Srbi sa govorna mahanata...
Jebi čokalije!!
Nihad moze komotno u prvu petorku prvenstva. Konstanta u dominaciji.
Jebi čokalije!!
Nihad moze komotno u prvu petorku prvenstva. Konstanta u dominaciji.
-
roboth
- Posts: 717
- Joined: 12/11/2011 22:14
#2384 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Sutra nam igra samo pobjeda.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2385 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
rajv0sa wrote:Bojim se da te nista nisam pito'![]()
![]()
![]()
to mirza nekome reko?
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#2386 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Unitedforever wrote:Samo pobjeda sutra nas vodi dalje. Sa porazom ispadamo. Prosto ko pasulj.denimb wrote:http://www.flashscore.com/match/nywwZto ... ings;table
Nikako da nesto iskombinujem![]()
Sta sad?
Ok to, ali ima li sanse da pobjedimo a opet ispadnemo?
- dječak sa šibicama
- Posts: 51164
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2387 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Kakvih manje motiva? Zaboravio si da se prenose bodovi u sljedeci krug, krucijalno je bitno prenijeti 4 boda, a to mozes samo ako si prvi na tabeli. Oni su porazom od Srbije izgubili slobodu da budu opusteni.It_is_a_Leclerc wrote:P.S. Kad Litvanci večeras prospu Crnogorce, sutra ulaze u utakmicu sa manje motiva. Mi baš suprotno. I tu su naše šanse.
-
miki.ba
- Posts: 4595
- Joined: 11/02/2011 19:45
#2389 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
A jesmo zakomplikovali grupu, e i neka smo. 
- basar
- Posts: 1055
- Joined: 06/05/2013 09:15
- Location: Sarajevo
#2390 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Svaka čast momci! 
- medo28
- Posts: 200
- Joined: 28/04/2011 12:34
#2391 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
kraljevi, svaka im čast...ovako se bori za dres i državu - srce ko Trebević kako neko kaže, i kad se izgubi nakon ovakve borbe treba im ustati a ovo danas je bilo fenomenalno pobijeda protiv Makedonije plus suci 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2392 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
House wrote:Zašto tužne face na PTPC ?
![]()
![]()
![]()
nikako da izgovore naša repezentacija
-
cindrlimindrli
- Posts: 6374
- Joined: 13/11/2011 18:43
#2393 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Svaka cast, odigrali su odbranu ko lejkersi, one picke sudijske malo koji trener bi mogao otrpiti.
Aco kralju!
Aco kralju!
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2394 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ne govorim da će to raditi svjesno, već onako podsvjesno, gdje mi možemo loviti svoju priliku.dječak sa šibicama wrote:Kakvih manje motiva? Zaboravio si da se prenose bodovi u sljedeci krug, krucijalno je bitno prenijeti 4 boda, a to mozes samo ako si prvi na tabeli. Oni su porazom od Srbije izgubili slobodu da budu opusteni.It_is_a_Leclerc wrote:P.S. Kad Litvanci večeras prospu Crnogorce, sutra ulaze u utakmicu sa manje motiva. Mi baš suprotno. I tu su naše šanse.
U seriji smo ! Ludi smo !
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#2395 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ajjj, Kemaleeee.Mustang1 wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#2396 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Odlična utakmica, štono b' se reklo, za sladokusce
Čestitke našim momcima
Aco je možda pogriješio prilikom onih reakcija, ali to ipak govori koliko mu je stalo do ovog što radi i do ove ekipe. Obraz sačuvan, idemo dalje 
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#2397 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Prije dvije godine onaj nesretni Bojan Bogdanovic, Mostarac iz hrvatske reprezentacije je s omalovazavanjem rekao 'pobijedit cemo i tu Bosnu", pa sam pozelio samo da tu njusku zgazimo pa makar i ispali. Ispali smo, ali nisam zazalio. Danas sam pozelio isto s Makedoncima pa makar i ne vidjeli drugi krug. Bit ce tesko s Litvanijom, ali i ove dvije pobjede su razgalili nasa srca i nebitno je hocemo li biti u drugom krugu, po meni.. Divan dan.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2398 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
kamen spoticanja wrote:Cul iko ovog nesretnog gosta komentatora na rtrs-u...
Kaze BiH je reprezentacija koja moze da dobije svakoga.." MI imamo, onaj oni imaju dobru reprezentaciju"
ma ko ga hebe,čuj oni imaju
- dječak sa šibicama
- Posts: 51164
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2399 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moguce, ako Srbija dobije danas Latviju imace 3 pobjede, Latvija u zadnjem kolu dobije CG imace 3 pobjede, Litvanija danas pobijedi i izgubi od nas, imace 3 pobjede, i Bih 3 pobjede. Stvoren krug, ako se gleda kos razlika, mi najgori trenutno. Morali bi Litvaniju dobiti onako, 15 ili 20 razlike.denimb wrote:Unitedforever wrote:Samo pobjeda sutra nas vodi dalje. Sa porazom ispadamo. Prosto ko pasulj.denimb wrote:http://www.flashscore.com/match/nywwZto ... ings;table
Nikako da nesto iskombinujem![]()
Sta sad?
Ok to, ali ima li sanse da pobjedimo a opet ispadnemo?
Ili se gleda medjusobni, ne znam ni sam sada.
- velikibrnjo
- Posts: 948
- Joined: 26/05/2009 12:11
#2400 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
dajte ljudi komentatore
prekucali su marijna
i sto neko kaze imamo bolje komentatore glede kosarke
stvar je prosta, kod nas postoji kultura gledanja igranja i kometarisanja kosarke, te navijanja na kosarkasim utakmicama
prekucali su marijna
i sto neko kaze imamo bolje komentatore glede kosarke
stvar je prosta, kod nas postoji kultura gledanja igranja i kometarisanja kosarke, te navijanja na kosarkasim utakmicama


