Eurobasket 2013 u Sloveniji

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2376 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kamen spoticanja »

Cul iko ovog nesretnog gosta komentatora na rtrs-u...
Kaze BiH je reprezentacija koja moze da dobije svakoga.." MI imamo, onaj oni imaju dobru reprezentaciju" :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51164
Joined: 29/06/2011 23:39

#2377 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by dječak sa šibicama »

BHF_Manijak wrote:Hajmo sad nabrzinu:

Sta nam odgovara Litvanija - Crna Gora i Srbija - Latvija???

PS Mor'o sam velikim slovima, u naletu euforije preskocit ce se pitanje! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

@Kamen, ma jarane kont'o sam bice nas 5 milja u Sloveniji, kad ono nula bodova. :mrgreen:
Srbija ili Latvija ce veceras osigurati prolaz dalje, ako Litvanija pobijedi CG (a za ocekivati je) onda i pobjeda protiv Litvanije u zadnjem kolu ne osigurava prolazak dalje, morali bi ih dobiti ogromnom razlikom jer mislim da se ovdje prvo gleda kos razlika. Osim ako ne bude nekog kruga tri ekipe.

Rano je jos za prognoze, ali mozda Makedonci dobiju Latviju, pa bi oba imali po 2 pobjede, ako Latvija danas izgubi... ima kombinacija dosta, ali Litvanija ce se skoro pa sigurno morati pobijediti za prolazak dalje.
Mobile_Disco
Posts: 1454
Joined: 03/02/2008 15:41
Location: Auckland

#2378 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mobile_Disco »

Svaka cast svi su se borili cak i selektor sa reklamama :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53569
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2379 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Edin H. »

JoeyTribbiani wrote:Ne znam kome je ono reko, kaze "bojim se da te nista nisam pit'o". Valjda onoj ženi što se vrtila oko njih.

Edin Avdić je lud! hahahhaha

"44-41 je poštovani gledaoci, dok ovi nesretnici promijene na ovom semaforu."

Svaka čast. Borba do zadnjeg daha. Kad reče Nihad (pa kako se bori malac za repku jebo te) "pobijedili smo, kapiten je odigrao onako kako cijela nacija očekuje" srce ko Trebević.
Daj ba neka postavi ovo neko na youtube :lol: :lol: :lol:
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#2380 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by strong69 »

Aco strasno srcano vodi tim. Covjek je BUKVALNO zapjenio od bijesa kada su svirali 3 sekunde u reketu. Ja kada uporedim njega i Susica i igrace kosarkaske i fudbalske reprezentacije sve mi bude jasno.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2381 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by BHF_Manijak »

Ma pofatajte se sutra sa njima, pa sta Allah da, nisu Amerikanci majka ga ubila!
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#2382 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by House »

Mustang1 wrote:Image


:D :D :D :D

kraljevi
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#2383 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Artest »

Vratili smo im i za rukomet i za kosarku. Vratili smo ciganima koji su nas uvijek docekivali u atmosferi na noz. Pljuvali nase rukometase iz prvih redova u Bitolju; zvizdali himnoj kao pravi Srbi sa govorna mahanata...


Jebi čokalije!!


Nihad moze komotno u prvu petorku prvenstva. Konstanta u dominaciji. :evil:
roboth
Posts: 717
Joined: 12/11/2011 22:14

#2384 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by roboth »

Sutra nam igra samo pobjeda.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2385 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

rajv0sa wrote:Bojim se da te nista nisam pito' :lol: :lol: :lol: :lol:


to mirza nekome reko?
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#2386 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by denimb »

Unitedforever wrote:
denimb wrote:http://www.flashscore.com/match/nywwZto ... ings;table

Nikako da nesto iskombinujem :-)

Sta sad?
Samo pobjeda sutra nas vodi dalje. Sa porazom ispadamo. Prosto ko pasulj.

Ok to, ali ima li sanse da pobjedimo a opet ispadnemo?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51164
Joined: 29/06/2011 23:39

#2387 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by dječak sa šibicama »

It_is_a_Leclerc wrote:P.S. Kad Litvanci večeras prospu Crnogorce, sutra ulaze u utakmicu sa manje motiva. Mi baš suprotno. I tu su naše šanse.
Kakvih manje motiva? Zaboravio si da se prenose bodovi u sljedeci krug, krucijalno je bitno prenijeti 4 boda, a to mozes samo ako si prvi na tabeli. Oni su porazom od Srbije izgubili slobodu da budu opusteni.
Mustang1
Posts: 29903
Joined: 29/12/2010 17:31

#2388 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Image
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#2389 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by miki.ba »

A jesmo zakomplikovali grupu, e i neka smo. :D
User avatar
basar
Posts: 1055
Joined: 06/05/2013 09:15
Location: Sarajevo

#2390 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by basar »

Svaka čast momci! :bih:
User avatar
medo28
Posts: 200
Joined: 28/04/2011 12:34

#2391 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by medo28 »

kraljevi, svaka im čast...ovako se bori za dres i državu - srce ko Trebević kako neko kaže, i kad se izgubi nakon ovakve borbe treba im ustati a ovo danas je bilo fenomenalno pobijeda protiv Makedonije plus suci :bih:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2392 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

House wrote:Zašto tužne face na PTPC ?


:D :D :D :D



nikako da izgovore naša repezentacija
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#2393 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by cindrlimindrli »

Svaka cast, odigrali su odbranu ko lejkersi, one picke sudijske malo koji trener bi mogao otrpiti.
Aco kralju! :bih:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2394 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

dječak sa šibicama wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:P.S. Kad Litvanci večeras prospu Crnogorce, sutra ulaze u utakmicu sa manje motiva. Mi baš suprotno. I tu su naše šanse.
Kakvih manje motiva? Zaboravio si da se prenose bodovi u sljedeci krug, krucijalno je bitno prenijeti 4 boda, a to mozes samo ako si prvi na tabeli. Oni su porazom od Srbije izgubili slobodu da budu opusteni.
Ne govorim da će to raditi svjesno, već onako podsvjesno, gdje mi možemo loviti svoju priliku.

U seriji smo ! Ludi smo !
Hedg
Posts: 871
Joined: 24/07/2012 03:27
Location: Sarajevo

#2395 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Hedg »

Mustang1 wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Image
Ajjj, Kemaleeee. :lol:
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#2396 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mali_Vuk »

Odlična utakmica, štono b' se reklo, za sladokusce :D Čestitke našim momcima :thumbup: Aco je možda pogriješio prilikom onih reakcija, ali to ipak govori koliko mu je stalo do ovog što radi i do ove ekipe. Obraz sačuvan, idemo dalje :bih:
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#2397 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by shake69 »

Prije dvije godine onaj nesretni Bojan Bogdanovic, Mostarac iz hrvatske reprezentacije je s omalovazavanjem rekao 'pobijedit cemo i tu Bosnu", pa sam pozelio samo da tu njusku zgazimo pa makar i ispali. Ispali smo, ali nisam zazalio. Danas sam pozelio isto s Makedoncima pa makar i ne vidjeli drugi krug. Bit ce tesko s Litvanijom, ali i ove dvije pobjede su razgalili nasa srca i nebitno je hocemo li biti u drugom krugu, po meni.. Divan dan.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2398 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kakavdanakneiskustvu »

kamen spoticanja wrote:Cul iko ovog nesretnog gosta komentatora na rtrs-u...
Kaze BiH je reprezentacija koja moze da dobije svakoga.." MI imamo, onaj oni imaju dobru reprezentaciju" :D



ma ko ga hebe,čuj oni imaju
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51164
Joined: 29/06/2011 23:39

#2399 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by dječak sa šibicama »

denimb wrote:
Unitedforever wrote:
denimb wrote:http://www.flashscore.com/match/nywwZto ... ings;table

Nikako da nesto iskombinujem :-)

Sta sad?
Samo pobjeda sutra nas vodi dalje. Sa porazom ispadamo. Prosto ko pasulj.

Ok to, ali ima li sanse da pobjedimo a opet ispadnemo?
Moguce, ako Srbija dobije danas Latviju imace 3 pobjede, Latvija u zadnjem kolu dobije CG imace 3 pobjede, Litvanija danas pobijedi i izgubi od nas, imace 3 pobjede, i Bih 3 pobjede. Stvoren krug, ako se gleda kos razlika, mi najgori trenutno. Morali bi Litvaniju dobiti onako, 15 ili 20 razlike.

Ili se gleda medjusobni, ne znam ni sam sada.
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#2400 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by velikibrnjo »

dajte ljudi komentatore
prekucali su marijna


i sto neko kaze imamo bolje komentatore glede kosarke
stvar je prosta, kod nas postoji kultura gledanja igranja i kometarisanja kosarke, te navijanja na kosarkasim utakmicama :)
Locked