Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2376 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Ali šta je Boruc skin'o Matriju u drugom, ona parada je bila fantastična. Kakav samo instinkt Matri ima, sve pohvale. Općenito Boruc je kriv što rezultat nije bio ubjedljiviji. :-D
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2377 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

oni "gay" dresovi nas dobro sluze :lol: :D
User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#2378 Re: Juventus FC

Post by Zaitsev »

Dobro je, dobro je... :D Samo još Quagliarellu umjesto Vučka i da onda deremo sve redom!!! 8-)
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2379 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

Quagliarella da je bolji igrao bi :oops:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2380 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

armin.i.am wrote:Quagliarella da je bolji igrao bi :oops:
Slično razmišljam, nema Conte razloga da se inati ni s njim niti sa Eliom. Rezonujem da on najbolje vidi ko kako radi na treningu i kakve su fizičke spreme. :thumbup:
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2381 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

Atticus Finch wrote:
armin.i.am wrote:Quagliarella da je bolji igrao bi :oops:
Slično razmišljam, nema Conte razloga da se inati ni s njim niti sa Eliom. Rezonujem da on najbolje vidi ko kako radi na treningu i kakve su fizičke spreme. :thumbup:
mislim, nema potrebe da se forsiraju neki igraci, prvi smo, ide nam onako, al smo prvi :mrgreen:
šefova zadnja :oops:
User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#2382 Re: Juventus FC

Post by Zaitsev »

armin.i.am wrote:Quagliarella da je bolji igrao bi :oops:
Pa Vučinić do sad nije nijednom zabio,a Quagliarella je prošle sezone u 14 utakmica (nije sve bio startni) zabio 9 komada, dok je Vučko za Romu iste te sezone zabio 10. Ne osporavam Mirkov kvalitet, ali očito se kod nas nije snašao... Quagliarellu sam pratio dosta i prošle sezone i momak je vjerujte, barem tako ja mislim, najbliži nasljednik Kapetana! :D Onako, malko mi baca i izgledom na El Maestra... :D Da sam deras, vjerovatno bih mu dao... :lol:
Šalu na stranu, smatram da se malom Quagliarelli treba dati prilika da pokaže šta zna i umije, ali jbg, možda Conte suosjeća sa skoro generacijom Vučinićem... :D
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2383 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

reci da se salis :roll:
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#2384 Re: Juventus FC

Post by medvjed23 »

meni malo baca na van damme-a :D
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#2385 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

Zaitsev wrote:
armin.i.am wrote:Quagliarella da je bolji igrao bi :oops:
Pa Vučinić do sad nije nijednom zabio,a Quagliarella je prošle sezone u 14 utakmica (nije sve bio startni) zabio 9 komada, dok je Vučko za Romu iste te sezone zabio 10. Ne osporavam Mirkov kvalitet, ali očito se kod nas nije snašao... Quagliarellu sam pratio dosta i prošle sezone i momak je vjerujte, barem tako ja mislim, najbliži nasljednik Kapetana! :D Onako, malko mi baca i izgledom na El Maestra... :D Da sam deras, vjerovatno bih mu dao... :lol:
Šalu na stranu, smatram da se malom Quagliarelli treba dati prilika da pokaže šta zna i umije, ali jbg, možda Conte suosjeća sa skoro generacijom Vučinićem... :D
Vucinic i Quagliarella su 1983 godiste,a Conte je "malkice" stariji :D
Slazem sa da treba dati priliku Quagliarelli barem poluvrijeme,mislim da nece kostati puno :)
User avatar
spree
Posts: 8670
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2386 Re: Juventus FC

Post by spree »

joj sto sintere deremo. jako dobro prvo poluvrijeme. agresivnost koja nas krasi ove godine + smirenost. steta mogli smo zabiti jos koji, a totalno idiotski go smo primili. ono je bio penal 100%, ali svakako je trebao dodati ma3-ju.
forza juve!!!
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2387 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Rutinski!
User avatar
spree
Posts: 8670
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2388 Re: Juventus FC

Post by spree »

fantasticno! odavno bolju igru nisam vidio. jako zrelo takticki u drugom poluvremenu. samo da je 50% ovako igrati protiv malih ekipa. mada je i ovaj sinter mikronska ekipica.
forza conte!
forza juve!!!
User avatar
motachjointa
Posts: 856
Joined: 27/06/2007 00:49

#2389 Re: Juventus FC

Post by motachjointa »

Forza Juve... fenomenalna igra :thumbup:
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2390 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Sreca za kinter pa nas hebe zavrsnica...zasad :D
User avatar
Brando
Posts: 481
Joined: 13/10/2003 00:00
Location: VP

#2391 Re: Juventus FC

Post by Brando »

AHAHAHAHAHAAHAH
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2392 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

ImageImageImageImageImageImageImageImageImage
ImageImageImage
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2393 Re: Juventus FC

Post by mrtva kokoš »

juve dere direktne konkurente, steta za oe nerijesene rezultate..
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2394 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Ima li neko jaci?! :lol: 8-)
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2395 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Image

Image


:dance: :dance: :dance:
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2396 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Vucko brate daj samo malo vise zalaganja protiv manjih ekipa 'leba ti :roll: . Bonnuci i Pirlo bi mogli malo manje srat',ovaj drugi pogotovo kad se uzmu u obzir godine i znanje inace ostatak desetka...Steta sto Estigaribii ne udje ona
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2397 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Kritike ostaviti za sutra, večeras slavimo! :D :D :D


:dance: :dance:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2398 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Image
Image
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2399 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

Nisam večeras gledao utakmicu pa ne mogu ništa reći, ali generalno onako, nevjerovatno kako se često Marchisio nađe u ulozi strijelca, a prilično je limitiran igrač.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2400 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Zašto se Marchisio često nađe u ulozi strijelca? Pa vjerovatno zato što je limitiran igrač. ;-)
Post Reply