Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2376 Re: Juventus FC
Ali šta je Boruc skin'o Matriju u drugom, ona parada je bila fantastična. Kakav samo instinkt Matri ima, sve pohvale. Općenito Boruc je kriv što rezultat nije bio ubjedljiviji. 
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2377 Re: Juventus FC
oni "gay" dresovi nas dobro sluze

- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#2378 Re: Juventus FC
Dobro je, dobro je...
Samo još Quagliarellu umjesto Vučka i da onda deremo sve redom!!! 
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2379 Re: Juventus FC
Quagliarella da je bolji igrao bi 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2380 Re: Juventus FC
Slično razmišljam, nema Conte razloga da se inati ni s njim niti sa Eliom. Rezonujem da on najbolje vidi ko kako radi na treningu i kakve su fizičke spreme.armin.i.am wrote:Quagliarella da je bolji igrao bi
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2381 Re: Juventus FC
mislim, nema potrebe da se forsiraju neki igraci, prvi smo, ide nam onako, al smo prviAtticus Finch wrote:Slično razmišljam, nema Conte razloga da se inati ni s njim niti sa Eliom. Rezonujem da on najbolje vidi ko kako radi na treningu i kakve su fizičke spreme.armin.i.am wrote:Quagliarella da je bolji igrao bi
šefova zadnja
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#2382 Re: Juventus FC
Pa Vučinić do sad nije nijednom zabio,a Quagliarella je prošle sezone u 14 utakmica (nije sve bio startni) zabio 9 komada, dok je Vučko za Romu iste te sezone zabio 10. Ne osporavam Mirkov kvalitet, ali očito se kod nas nije snašao... Quagliarellu sam pratio dosta i prošle sezone i momak je vjerujte, barem tako ja mislim, najbliži nasljednik Kapetana!armin.i.am wrote:Quagliarella da je bolji igrao bi
Šalu na stranu, smatram da se malom Quagliarelli treba dati prilika da pokaže šta zna i umije, ali jbg, možda Conte suosjeća sa skoro generacijom Vučinićem...
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#2384 Re: Juventus FC
meni malo baca na van damme-a 
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#2385 Re: Juventus FC
Vucinic i Quagliarella su 1983 godiste,a Conte je "malkice" starijiZaitsev wrote:Pa Vučinić do sad nije nijednom zabio,a Quagliarella je prošle sezone u 14 utakmica (nije sve bio startni) zabio 9 komada, dok je Vučko za Romu iste te sezone zabio 10. Ne osporavam Mirkov kvalitet, ali očito se kod nas nije snašao... Quagliarellu sam pratio dosta i prošle sezone i momak je vjerujte, barem tako ja mislim, najbliži nasljednik Kapetana!armin.i.am wrote:Quagliarella da je bolji igrao biOnako, malko mi baca i izgledom na El Maestra...
Da sam deras, vjerovatno bih mu dao...
![]()
Šalu na stranu, smatram da se malom Quagliarelli treba dati prilika da pokaže šta zna i umije, ali jbg, možda Conte suosjeća sa skoro generacijom Vučinićem...
Slazem sa da treba dati priliku Quagliarelli barem poluvrijeme,mislim da nece kostati puno
- spree
- Posts: 8670
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2386 Re: Juventus FC
joj sto sintere deremo. jako dobro prvo poluvrijeme. agresivnost koja nas krasi ove godine + smirenost. steta mogli smo zabiti jos koji, a totalno idiotski go smo primili. ono je bio penal 100%, ali svakako je trebao dodati ma3-ju.
forza juve!!!
forza juve!!!
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2387 Re: Juventus FC
Rutinski!
- spree
- Posts: 8670
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2388 Re: Juventus FC
fantasticno! odavno bolju igru nisam vidio. jako zrelo takticki u drugom poluvremenu. samo da je 50% ovako igrati protiv malih ekipa. mada je i ovaj sinter mikronska ekipica.
forza conte!
forza juve!!!
forza conte!
forza juve!!!
- motachjointa
- Posts: 856
- Joined: 27/06/2007 00:49
#2389 Re: Juventus FC
Forza Juve... fenomenalna igra 
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2390 Re: Juventus FC
Sreca za kinter pa nas hebe zavrsnica...zasad 
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#2393 Re: Juventus FC
juve dere direktne konkurente, steta za oe nerijesene rezultate..
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2394 Re: Juventus FC
Ima li neko jaci?!

- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2396 Re: Juventus FC
Vucko brate daj samo malo vise zalaganja protiv manjih ekipa 'leba ti
. Bonnuci i Pirlo bi mogli malo manje srat',ovaj drugi pogotovo kad se uzmu u obzir godine i znanje inace ostatak desetka...Steta sto Estigaribii ne udje ona
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2397 Re: Juventus FC
Kritike ostaviti za sutra, večeras slavimo!

- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2399 Re: Juventus FC
Nisam večeras gledao utakmicu pa ne mogu ništa reći, ali generalno onako, nevjerovatno kako se često Marchisio nađe u ulozi strijelca, a prilično je limitiran igrač.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2400 Re: Juventus FC
Zašto se Marchisio često nađe u ulozi strijelca? Pa vjerovatno zato što je limitiran igrač. 




