Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#23726 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Mozes mislit lazi koje kamere ne snime 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#23727 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jebte... imam i ja 5km u autu. 
Nemam slike
Nemam slike
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#23728 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ako nemas sliku ne priznaje se 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23729 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ode go u celiju 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23730 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ja se nekad divim policajcima kako su upste normalni cega se sve nagledaju...Bakir1 wrote:Mozes mislit lazi koje kamere ne snime
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23731 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Vasi komentari su me ponukali da i ja pogledam taj klip. 
Ne kontam sto mu ono treba u zivotu, jesi pio, jesam daj da pusem. Pisi kaznu, hvala lijepo dovidjenja. Ovako mu se sad samo smiju i bice tema mjesecima za prepricavanje i sprdnju.
Ne kontam sto mu ono treba u zivotu, jesi pio, jesam daj da pusem. Pisi kaznu, hvala lijepo dovidjenja. Ovako mu se sad samo smiju i bice tema mjesecima za prepricavanje i sprdnju.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23732 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da ne bude nesporazuma... kad sam rekao da nisam imao problema nisam mislio da nisam zaustavljan.... zaustavljali su me i kontrolisali i u Zenici i u Sarajevu ... kulturan ja , kolturni oni, i sve ok, sretno i laku noć... momci uredno rade svoj posao...
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
-
Stockk
- Posts: 241
- Joined: 01/02/2018 22:52
#23734 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ne znam je li zbog kamere, ali nekako zapinje i ne zavrsava recenice kako trebaskafiskafsnjak wrote:Opasna ova policajka na Slucajevima X. Reseta ih ahahahh
- drug_profi
- Posts: 65421
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23735 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Đe je ba taj klip da i ja vidim tog hairliju.
-
adv.K
- Posts: 271
- Joined: 08/05/2012 19:45
#23736 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Papanka taxi sivi golf 5 ili 6 baca papirnu maramicu kroz prozor na semaforu skenderija. Fuj!
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23737 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Samo nek se zna da je ministar iz nase carsije.Bakir1 wrote:Evo veceras vi na slucajevima iks, zaustavili nakvog medu, kolega, vako nako, lisice stanica celija, manetmk ultra wrote:U sarajevu ih bude ponekad u grmu, ali u sustini su rijetkost na cesti... imaju 5-6 tacaka gdje redovno stoje i drze se 100% obavjesti na bihamkuTravnički Noćni Šetač wrote:Ja nikad nisam imao problema sa saobraćajnom policijom u Zenici.... a ni u Sarajevu...
Ja uvijek kazem i uvijek cu reci, zenicka policija je profesionalna jako
- konektovan
- Posts: 51440
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23738 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Još kad bi one patrole sa uoaljenim rotacijama sklonili pored magistrale, gdje bi im kraj bio... 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23739 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
@Nedim17: Ministar tu trenutno najmanje ima veze sa situacijom 
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23740 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Patrole iz Zenice su sklonili na Vranduk. Sada policija evo godinu dana radi u sluzbi Heringa, a drzava placa.konektovan wrote:Još kad bi one patrole sa uoaljenim rotacijama sklonili pored magistrale, gdje bi im kraj bio...
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23742 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Samo ablendlicht 
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23743 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ih sinoc magle u blizini karaule. Nez sta ti smeta njegova procjena da je velika magla i upalio zadnju maglenku. Imas isprekidanu sigurno kroz km pa zaobidji ga. Ako ti smeta udalji se malo i tjt.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23745 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jutros je bas magle bilo na autocesti prema tarcinu dalje sve do dreznice skoro... a ovaj delegat je poseban 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23746 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ovakvim debilima odmah duga slozim 
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23747 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bio je jos jedan delegat
Passat sa maglenkom ga je uspio preteci, meni puna bila 2km
Naiđe kamion iz suprotnog smjera, kocnica i u stranu...
A hvala bogu, 5 ujutro kamiona kamara
Passat sa maglenkom ga je uspio preteci, meni puna bila 2km
Naiđe kamion iz suprotnog smjera, kocnica i u stranu...
A hvala bogu, 5 ujutro kamiona kamara
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23748 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zadnja maglenka ima stvarnog smisla na autocesti, naravno kad je magla. Na obicnim cestama mislim da su sasvim dovoljne ispravne zadnje pozicije. Ako bas treba i tu zadnja maglenka bilo bi fer ugasiti je cim te sustigne neko, tj. ako nisi zadnji u koloni. Ali ima i mentola koji je drze upaljenu i kad je najvedrija noc na svijetu. 
Cak imam obicaj ako vozim u koloni po magli ugasiti oborena svjetla da ne dekoncentrisu vozaca ispred.
Nesto ne znam sad na ovim autima kako je ali se sjecam na alfi 33 cim puknes duga, automatski se gasila zadnja maglenka, znači čim mogu duga nema magle.
Cak imam obicaj ako vozim u koloni po magli ugasiti oborena svjetla da ne dekoncentrisu vozaca ispred.
Nesto ne znam sad na ovim autima kako je ali se sjecam na alfi 33 cim puknes duga, automatski se gasila zadnja maglenka, znači čim mogu duga nema magle.
- vjeshalica
- Posts: 20767
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23749 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Najgori su papci oni sto maglenke koriste kao dnevna svjetla
Jebes drzavu koja je ukinula tu kaznenu odredbu
Trebalo bi papke dobro nasopat nalozima pa.nek se zale kome.hoce
Jebes drzavu koja je ukinula tu kaznenu odredbu
Trebalo bi papke dobro nasopat nalozima pa.nek se zale kome.hoce
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23750 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa kod novih suzukija u kokuz ediciji, tj. onih koji nemaju led, dnevna svjetla se nalaze u prednjoj karambolki na mjestu gdje opremljenije verzije imaju maglenke.

