Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#23726 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Mozes mislit lazi koje kamere ne snime :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#23727 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

Jebte... imam i ja 5km u autu. :skoljka:

Nemam slike :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#23728 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Ako nemas sliku ne priznaje se :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23729 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Ode go u celiju :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23730 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Bakir1 wrote:Mozes mislit lazi koje kamere ne snime :lol:
ja se nekad divim policajcima kako su upste normalni cega se sve nagledaju...
User avatar
Optimist
Posts: 15527
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23731 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Vasi komentari su me ponukali da i ja pogledam taj klip. :lol:
Ne kontam sto mu ono treba u zivotu, jesi pio, jesam daj da pusem. Pisi kaznu, hvala lijepo dovidjenja. Ovako mu se sad samo smiju i bice tema mjesecima za prepricavanje i sprdnju.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23732 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Da ne bude nesporazuma... kad sam rekao da nisam imao problema nisam mislio da nisam zaustavljan.... zaustavljali su me i kontrolisali i u Zenici i u Sarajevu ... kulturan ja , kolturni oni, i sve ok, sretno i laku noć... momci uredno rade svoj posao...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23733 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Stockk
Posts: 241
Joined: 01/02/2018 22:52

#23734 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Stockk »

skafiskafsnjak wrote:Opasna ova policajka na Slucajevima X. Reseta ih ahahahh
ne znam je li zbog kamere, ali nekako zapinje i ne zavrsava recenice kako treba :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#23735 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Đe je ba taj klip da i ja vidim tog hairliju.
adv.K
Posts: 271
Joined: 08/05/2012 19:45

#23736 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by adv.K »

Papanka taxi sivi golf 5 ili 6 baca papirnu maramicu kroz prozor na semaforu skenderija. Fuj!
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#23737 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Bakir1 wrote:
mk ultra wrote:
Travnički Noćni Šetač wrote:Ja nikad nisam imao problema sa saobraćajnom policijom u Zenici.... a ni u Sarajevu...
U sarajevu ih bude ponekad u grmu, ali u sustini su rijetkost na cesti... imaju 5-6 tacaka gdje redovno stoje i drze se 100% obavjesti na bihamku :mrgreen:
Evo veceras vi na slucajevima iks, zaustavili nakvog medu, kolega, vako nako, lisice stanica celija, manet :mrgreen:
Ja uvijek kazem i uvijek cu reci, zenicka policija je profesionalna jako :thumbup:
Samo nek se zna da je ministar iz nase carsije.
User avatar
konektovan
Posts: 51440
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23738 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Još kad bi one patrole sa uoaljenim rotacijama sklonili pored magistrale, gdje bi im kraj bio... :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23739 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

@Nedim17: Ministar tu trenutno najmanje ima veze sa situacijom :mrgreen:
User avatar
Optimist
Posts: 15527
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23740 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

konektovan wrote:Još kad bi one patrole sa uoaljenim rotacijama sklonili pored magistrale, gdje bi im kraj bio... :mrgreen:
Patrole iz Zenice su sklonili na Vranduk. Sada policija evo godinu dana radi u sluzbi Heringa, a drzava placa.
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23741 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Image
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23742 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Samo ablendlicht :lol:
User avatar
kabal1337
Posts: 13447
Joined: 11/02/2012 21:08

#23743 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kabal1337 »

ih sinoc magle u blizini karaule. Nez sta ti smeta njegova procjena da je velika magla i upalio zadnju maglenku. Imas isprekidanu sigurno kroz km pa zaobidji ga. Ako ti smeta udalji se malo i tjt.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23744 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

mk ultra wrote:Image
Ja i kad je jaka magla koristim zadnju maglenku kad nema niko iza mene.... dok se neko postavi u kolonu iza mene zadnja maglenka ga onda samo ometa jer je vec dovoljno blizu pa je tada gasim....
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23745 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Jutros je bas magle bilo na autocesti prema tarcinu dalje sve do dreznice skoro... a ovaj delegat je poseban :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23746 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

ovakvim debilima odmah duga slozim :D
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23747 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Bio je jos jedan delegat
Passat sa maglenkom ga je uspio preteci, meni puna bila 2km
Naiđe kamion iz suprotnog smjera, kocnica i u stranu... :-)
A hvala bogu, 5 ujutro kamiona kamara
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#23748 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Zadnja maglenka ima stvarnog smisla na autocesti, naravno kad je magla. Na obicnim cestama mislim da su sasvim dovoljne ispravne zadnje pozicije. Ako bas treba i tu zadnja maglenka bilo bi fer ugasiti je cim te sustigne neko, tj. ako nisi zadnji u koloni. Ali ima i mentola koji je drze upaljenu i kad je najvedrija noc na svijetu. :mrgreen:
Cak imam obicaj ako vozim u koloni po magli ugasiti oborena svjetla da ne dekoncentrisu vozaca ispred.
Nesto ne znam sad na ovim autima kako je ali se sjecam na alfi 33 cim puknes duga, automatski se gasila zadnja maglenka, znači čim mogu duga nema magle.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20767
Joined: 31/03/2019 14:56

#23749 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

Najgori su papci oni sto maglenke koriste kao dnevna svjetla
Jebes drzavu koja je ukinula tu kaznenu odredbu
Trebalo bi papke dobro nasopat nalozima pa.nek se zale kome.hoce
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#23750 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Pa kod novih suzukija u kokuz ediciji, tj. onih koji nemaju led, dnevna svjetla se nalaze u prednjoj karambolki na mjestu gdje opremljenije verzije imaju maglenke.
Post Reply