"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#23726 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Norm »

kakaljin wrote:
JavierBosnia wrote:
amar1994 wrote:Probaj ti:skinut tene i isprljat/pokvasit carape,ubacit iste u auto a uci kroz gepek i ostat smiren i ravnodusan, a ne mozes otvorit ni suvozaceva vrata,a ona nazad samo malo ali nedovojno da se provuces..kad se izvuces iz parking mjesta izac iz auta u carapama nako,obuc tene pa i njih sjebat iznutra i tek onda krenut saburli bez nervoze..

Sreca mu je pa se nije pojavio,izgubio sam pola sata zivota i zivaca za 10god,sto neko jednom davno rece:"samo u kost" sa debilima..
A da se mi skupimo pa napravimo neki stiker za sajbu i po uzoru na Ruse krenemo u misiju kulturnog obracuna sa debilima? :D
To bi se moglo uraditi, vise boli
Ima tema i o tome, medjutim nasli se i tamo 'pravnici' koji tvrde da to nije 'demokratski' i da ima policija za te stvari... :bih:
Znaci pustite nek nas levate :bih: ...jer unas ocigledno ima vise onih koji parkiRavaju naopako i voze trotUarima...
Ja cu evo prvi, ako ne mogu biti na licu mjesta, dati donaciju za te stikere, sve im yebem bahato i primitivno...
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#23727 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Hajvan »

pa pravnici su jos uvijek u priglavkam’

a nisu im ni kaljace mrskotinja…
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#23728 Re: "Majstori" parkiranja

Post by xamp »

JavierBosnia wrote:
amar1994 wrote:Probaj ti:skinut tene i isprljat/pokvasit carape,ubacit iste u auto a uci kroz gepek i ostat smiren i ravnodusan, a ne mozes otvorit ni suvozaceva vrata,a ona nazad samo malo ali nedovojno da se provuces..kad se izvuces iz parking mjesta izac iz auta u carapama nako,obuc tene pa i njih sjebat iznutra i tek onda krenut saburli bez nervoze..

Sreca mu je pa se nije pojavio,izgubio sam pola sata zivota i zivaca za 10god,sto neko jednom davno rece:"samo u kost" sa debilima..
A da se mi skupimo pa napravimo neki stiker za sajbu i po uzoru na Ruse krenemo u misiju kulturnog obracuna sa debilima? :D
https://forum.klix.ba/stop-a-douchebag-t156594.html - ako uradis to, ima da te Metris nadje i prebije kako tamo vec prica.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#23729 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

Norm wrote:
Optimist wrote:
Norm wrote:
...ovo bas ne kontam...haman pa je lik ostavio vozilo na oznaceno parking mjesto...po meni bi trebalo kaznit bolida iz J.P.Parkinzi koji je potrosio kilu zutog Jupola za oznacavanje parking mjesta ispred ulaza u obdaniste...i da, imaju vozilo, novo, ali ga jos, iz ko zna kojih razloga :lol:, ne koriste...
Ako bolje pogledas sliku vidjet ces da je X ispod vozila. Ovo nije parking mjesto, vec prolaz do ulaza u obdaniste.
Yebi ga ja ne vidim, a vidim da ima neki broj, 43? ili tako nesto...a hebo ga otac jel nauka uzeti plavu boju i oznaciti prolaze i zabranu parkiranja?

mislis da bi to nekim kretenima nešto znacilo?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#23730 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

xamp wrote:
JavierBosnia wrote:
amar1994 wrote:Probaj ti:skinut tene i isprljat/pokvasit carape,ubacit iste u auto a uci kroz gepek i ostat smiren i ravnodusan, a ne mozes otvorit ni suvozaceva vrata,a ona nazad samo malo ali nedovojno da se provuces..kad se izvuces iz parking mjesta izac iz auta u carapama nako,obuc tene pa i njih sjebat iznutra i tek onda krenut saburli bez nervoze..

Sreca mu je pa se nije pojavio,izgubio sam pola sata zivota i zivaca za 10god,sto neko jednom davno rece:"samo u kost" sa debilima..
A da se mi skupimo pa napravimo neki stiker za sajbu i po uzoru na Ruse krenemo u misiju kulturnog obracuna sa debilima? :D
https://forum.klix.ba/stop-a-douchebag-t156594.html - ako uradis to, ima da te Metris nadje i prebije kako tamo vec prica.
:lol:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#23731 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Norm »

kakavdanakneiskustvu wrote:

mislis da bi to nekim kretenima nešto znacilo?
...ma vjerovatno ne bi, ali bi bilo uocljivije...jel to parkinzi nemaju obucenog vozaca za novi pauk ili cekaju neke zakonske odredbe? Novo vozilo lezi...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#23732 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

Norm wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

mislis da bi to nekim kretenima nešto znacilo?
...ma vjerovatno ne bi, ali bi bilo uocljivije...jel to parkinzi nemaju obucenog vozaca za novi pauk ili cekaju neke zakonske odredbe? Novo vozilo lezi...
vjerovatno ovo drugo
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#23733 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

Image


E vidi ti nase zatucane seljacine.
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23734 Re: "Majstori" parkiranja

Post by konektovan »

Ja vidim još jednog seljacinu.... :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#23735 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

konektovan wrote:Ja vidim još jednog seljacinu.... :mrgreen:

da,da
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23736 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

kakavdanakneiskustvu wrote:
konektovan wrote:Ja vidim još jednog seljacinu.... :mrgreen:

da,da

I ja bi se odmako od bijelog seljacine jer moze vratima opaliti kada je i parkirao na mjesto za elektricna vozila.

PS: gdje se ovo nalazi?
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#23737 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

kakaljin wrote:
PS: gdje se ovo nalazi?
Hotel Meriot u dobrovoljackoj
Naslovnica
Posts: 35460
Joined: 20/03/2013 15:38

#23738 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Naslovnica »

Control panel wrote:Image


E vidi ti nase zatucane seljacine.
Doš'o Tesla da ga napuni...pa nastavio traNvajem.
8-)
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#23739 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Norm »

...mozda je i bjeli na baterije... :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#23740 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

kakaljin wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
konektovan wrote:Ja vidim još jednog seljacinu.... :mrgreen:

da,da

I ja bi se odmako od bijelog seljacine jer moze vratima opaliti kada je i parkirao na mjesto za elektricna vozila.

PS: gdje se ovo nalazi?


pa ne znamo ko je ovdje prvi parkirao
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23741 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

kakavdanakneiskustvu wrote:
kakaljin wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

da,da

I ja bi se odmako od bijelog seljacine jer moze vratima opaliti kada je i parkirao na mjesto za elektricna vozila.

PS: gdje se ovo nalazi?


pa ne znamo ko je ovdje prvi parkirao

Pa po logici da je tesla dosla prva pakrirala bi se tamo gdje treba na mjesto za elektricno auto, ali posto je vec bio parkiran auto koje ne bi trebalo tu parkirati, tesla se parkirala na slobodno mjesto
DonieBrasco
Posts: 20107
Joined: 31/08/2016 16:09

#23742 Re: "Majstori" parkiranja

Post by DonieBrasco »

Control panel wrote:
kakaljin wrote:
PS: gdje se ovo nalazi?
Hotel Meriot u dobrovoljackoj
Bivsa Doborvoljacka, sad se zove Hamdije Kresevljakovica.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#23743 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

kakaljin wrote:
kakaljin wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

da,da

I ja bi se odmako od bijelog seljacine jer moze vratima opaliti kada je i parkirao na mjesto za elektricna vozila.

PS: gdje se ovo nalazi?


pa ne znamo ko je ovdje prvi parkirao

Pa po logici da je tesla dosla prva pakrirala bi se tamo gdje treba na mjesto za elektricno auto, ali posto je vec bio parkiran auto koje ne bi trebalo tu parkirati, tesla se parkirala na slobodno mjesto[/quote]



da,sve ok,to je po logici,ali mi ipak ne znamo ko se prvi parkirao
noviclan
Posts: 15024
Joined: 31/10/2013 06:48

#23744 Re: "Majstori" parkiranja

Post by noviclan »

Ovdje je naj seljacina seat, cisto sumnjam da je el. automobil, zauzeo teslacini mjesto da se napuni zàtim seljacina je i teslacina sto nije parkirao u liniju pa neka bitch ibiza ulazi preko mjenjaca a i ovaj megane nije bas pratio horizontalnu signalizaciju
User avatar
corsa
Posts: 2594
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#23745 Re: "Majstori" parkiranja

Post by corsa »

Ja sam prošao jutros u 7 sati, Tesla je stajala gdje i sad, a nije bilo Ibize.
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3491
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#23746 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Matijevic_Vlado »

corsa wrote:Ja sam prošao jutros u 7 sati, Tesla je stajala gdje i sad, a nije bilo Ibize.
Pa da, trebao je covjek dezurati pored Seata pa da se moze preparkirati.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23747 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

Matijevic_Vlado wrote:
corsa wrote:Ja sam prošao jutros u 7 sati, Tesla je stajala gdje i sad, a nije bilo Ibize.
Pa da, trebao je covjek dezurati pored Seata pa da se moze preparkirati.
Pa to nije parking mejsto vec napunis auto i ides dalje.
azdralovic
Posts: 5113
Joined: 29/05/2010 21:46

#23748 Re: "Majstori" parkiranja

Post by azdralovic »

kakaljin wrote:
Matijevic_Vlado wrote:
corsa wrote:Ja sam prošao jutros u 7 sati, Tesla je stajala gdje i sad, a nije bilo Ibize.
Pa da, trebao je covjek dezurati pored Seata pa da se moze preparkirati.
Pa to nije parking mejsto vec napunis auto i ides dalje.
Ako se punis vazdan onda jeste :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#23749 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakavdanakneiskustvu »

ljudi parkiraju auto,ugase ga,zakljucaju ,na sred ceste,ovo je nista
User avatar
hopi
Posts: 7259
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#23750 Re: "Majstori" parkiranja

Post by hopi »

i neki dan je bio ovdje, možda je rezervisao

Imagehost pics
Locked