Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51440
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23701 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
New level of mangupluk, evo vec drugi dan nailazim na auto, transferzala prema aerodromu, i likovi zaustave auto u desnoj traci, i izadju u kupovinu u onaj rs electronic u onoj zgradi pored puta. 
-
Naslovnica
- Posts: 35457
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23702 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja tu transferzalu maksimalno izbjegavam, ide mi na živce sa silnim semaforima i nelogičnim rješenjima, da ne spominjem da je skoro pa nemoguće uključiti se na kraju ka Kurta Šorka. Nekako me razočarala čim je otvorena, kada sam vidio da su umjesto da olakšaju i ubrzaju saobraćaj, debili spiskali pare na poluzavršen projekat i polovična rješenja.konektovan wrote:New level of mangupluk, evo vec drugi dan nailazim na auto, transferzala prema aerodromu, i likovi zaustave auto u desnoj traci, i izadju u kupovinu u onaj rs electronic u onoj zgradi pored puta.
Kada sa AP idem na SJJ (u vrijeme špice), odem do Šentilja pa ga smotam prema aerodromu, eto koliko mi ta Transferzala ide na živce.
Kada nije špica idem Alejom Bosne Srebrne.
- konektovan
- Posts: 51440
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23703 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To si u pravu, puno obecavala ali zbog nakarade od broja semafora, i njihove sinhronizacije, do preteskog ukljucivanja prema aerodromu, i ja izbjegavam maksimalno.Naslovnica wrote:Ja tu transferzalu maksimalno izbjegavam, ide mi na živce sa silnim semaforima i nelogičnim rješenjima, da ne spominjem da je skoro pa nemoguće uključiti se na kraju ka Kurta Šorka. Nekako me razočarala čim je otvorena, kada sam vidio da su umjesto da olakšaju i ubrzaju saobraćaj, debili spiskali pare na poluzavršen projekat i polovična rješenja.konektovan wrote:New level of mangupluk, evo vec drugi dan nailazim na auto, transferzala prema aerodromu, i likovi zaustave auto u desnoj traci, i izadju u kupovinu u onaj rs electronic u onoj zgradi pored puta.
Kada sa AP idem na SJJ (u vrijeme špice), odem do Šentilja pa ga smotam prema aerodromu, eto koliko mi ta Transferzala ide na živce.
Kada nije špica idem Alejom Bosne Srebrne.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23704 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma zadas ga trecom 120 i mozes stic na zeleno
@Naslovnice
onaj dio kad skreces desno u Kurta.Š,koji su ofarbali pa prefarbali mi je najbolji

@Naslovnice
onaj dio kad skreces desno u Kurta.Š,koji su ofarbali pa prefarbali mi je najbolji
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23705 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A transferzala je mogla biti rješena bez iti jednog semafora, oni su 4 postavili.. Dovoljno
- konektovan
- Posts: 51440
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23706 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Uzas uzasJavierBosnia wrote:A transferzala je mogla biti rješena bez iti jednog semafora, oni su 4 postavili.. Dovoljno
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23707 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sta se zalite na semafore, nama u Zenici povadili sve, sad se nemamo gdje trkat 
- konektovan
- Posts: 51440
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23708 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma to je kod vas najmanje bitno, vas hebe skup beMzin.Throttle wrote:Sta se zalite na semafore, nama u Zenici povadili sve, sad se nemamo gdje trkat
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23709 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zdizelima smo se trkali 
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23710 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa ukrug po kružnom toku kao na indijanapolisu...Throttle wrote:Sta se zalite na semafore, nama u Zenici povadili sve, sad se nemamo gdje trkat
-
Naslovnica
- Posts: 35457
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23712 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U Zenici vozim k'o da sam u Njemačkoj.Throttle wrote:Sta se zalite na semafore, nama u Zenici povadili sve, sad se nemamo gdje trkat
Zenički kerovi su vazda tu negdje, našpanovani da kažnjavaju i za najmanje prekršaje. Kolega nije stao pješaku koji je bio 2m od pješačkog, kazna.
Biti vozač u Zenici za jednog prosječnog sarajevskog vozača je poprilično traumatično iskustvo.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#23713 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ali u Zenici saobraćaj ide, ko po loju 
-
Naslovnica
- Posts: 35457
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23714 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bakir1 wrote:Ali u Zenici saobraćaj ide, ko po loju
Prednost života u manjem gradu.
I ako ima gužve i kolone (a to je rijetkost), to je na onom dijelu oko Džananovića, max 3-4 min čekanja u koloni i to je sve, vozi dalje.
Puno opuštenije nego kolaps i totalno sranje od sarajevske kotline.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23715 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
zamisli da vecina radi u Zenici a ne Sarajevu 
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23716 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja nikad nisam imao problema sa saobraćajnom policijom u Zenici.... a ni u Sarajevu...
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#23717 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma u Zenici policija radi svoj posao.
Mene su zadnji put u Zenici zaustavili, tj zaustavljali kada sam vozio zenu na porod, 2014 godine, u 3 ujutro, i ja im naravno nisam stao, pa su doletili u bolnicu za mnom
Mene su zadnji put u Zenici zaustavili, tj zaustavljali kada sam vozio zenu na porod, 2014 godine, u 3 ujutro, i ja im naravno nisam stao, pa su doletili u bolnicu za mnom
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23718 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U sarajevu ih bude ponekad u grmu, ali u sustini su rijetkost na cesti... imaju 5-6 tacaka gdje redovno stoje i drze se 100% obavjesti na bihamkuTravnički Noćni Šetač wrote:Ja nikad nisam imao problema sa saobraćajnom policijom u Zenici.... a ni u Sarajevu...
-
Naslovnica
- Posts: 35457
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23719 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Travnički Noćni Šetač wrote:Ja nikad nisam imao problema sa saobraćajnom policijom u Zenici.... a ni u Sarajevu...
Osim kada sam prije 2-3 godine platio kaznu kao pješak, prelazio mimo zebre koja je bila na prepišaj hoda.
U Zenici, narafski.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#23720 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Evo veceras vi na slucajevima iks, zaustavili nakvog medu, kolega, vako nako, lisice stanica celija, manetmk ultra wrote:U sarajevu ih bude ponekad u grmu, ali u sustini su rijetkost na cesti... imaju 5-6 tacaka gdje redovno stoje i drze se 100% obavjesti na bihamkuTravnički Noćni Šetač wrote:Ja nikad nisam imao problema sa saobraćajnom policijom u Zenici.... a ni u Sarajevu...
Ja uvijek kazem i uvijek cu reci, zenicka policija je profesionalna jako
-
Naslovnica
- Posts: 35457
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23721 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U odnosu na kerove iz KS, zenički su b.o.
Bilo bi lijepo da su ovi iz KS bar upola agilni kao ZDK, Sarajevo bi bilo puno sigurnije i normalnije za život, 100%.
Bilo bi lijepo da su ovi iz KS bar upola agilni kao ZDK, Sarajevo bi bilo puno sigurnije i normalnije za život, 100%.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#23722 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Opasna ova policajka na Slucajevima X. Reseta ih ahahahh
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23723 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
u autu mi je 20 hiljada eura imam slikeskafiskafsnjak wrote:Opasna ova policajka na Slucajevima X. Reseta ih ahahahh
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#23724 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Koji glupanbitanga_sa_otesa wrote:u autu mi je 20 hiljada eura imam slikeskafiskafsnjak wrote:Opasna ova policajka na Slucajevima X. Reseta ih ahahahh
A na rubu placa non stop
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23725 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
jedan od jacih dorata koje su zaustavili zadnjih godinaskafiskafsnjak wrote: Koji glupan![]()
A na rubu placa non stop
