Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
konektovan
Posts: 51440
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23701 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

New level of mangupluk, evo vec drugi dan nailazim na auto, transferzala prema aerodromu, i likovi zaustave auto u desnoj traci, i izadju u kupovinu u onaj rs electronic u onoj zgradi pored puta. :-)
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#23702 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

konektovan wrote:New level of mangupluk, evo vec drugi dan nailazim na auto, transferzala prema aerodromu, i likovi zaustave auto u desnoj traci, i izadju u kupovinu u onaj rs electronic u onoj zgradi pored puta. :-)
Ja tu transferzalu maksimalno izbjegavam, ide mi na živce sa silnim semaforima i nelogičnim rješenjima, da ne spominjem da je skoro pa nemoguće uključiti se na kraju ka Kurta Šorka. Nekako me razočarala čim je otvorena, kada sam vidio da su umjesto da olakšaju i ubrzaju saobraćaj, debili spiskali pare na poluzavršen projekat i polovična rješenja.
Kada sa AP idem na SJJ (u vrijeme špice), odem do Šentilja pa ga smotam prema aerodromu, eto koliko mi ta Transferzala ide na živce.
Kada nije špica idem Alejom Bosne Srebrne.
User avatar
konektovan
Posts: 51440
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23703 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Naslovnica wrote:
konektovan wrote:New level of mangupluk, evo vec drugi dan nailazim na auto, transferzala prema aerodromu, i likovi zaustave auto u desnoj traci, i izadju u kupovinu u onaj rs electronic u onoj zgradi pored puta. :-)
Ja tu transferzalu maksimalno izbjegavam, ide mi na živce sa silnim semaforima i nelogičnim rješenjima, da ne spominjem da je skoro pa nemoguće uključiti se na kraju ka Kurta Šorka. Nekako me razočarala čim je otvorena, kada sam vidio da su umjesto da olakšaju i ubrzaju saobraćaj, debili spiskali pare na poluzavršen projekat i polovična rješenja.
Kada sa AP idem na SJJ (u vrijeme špice), odem do Šentilja pa ga smotam prema aerodromu, eto koliko mi ta Transferzala ide na živce.
Kada nije špica idem Alejom Bosne Srebrne.
To si u pravu, puno obecavala ali zbog nakarade od broja semafora, i njihove sinhronizacije, do preteskog ukljucivanja prema aerodromu, i ja izbjegavam maksimalno.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23704 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

ma zadas ga trecom 120 i mozes stic na zeleno :lol:

@Naslovnice

onaj dio kad skreces desno u Kurta.Š,koji su ofarbali pa prefarbali mi je najbolji :lol: :lol: :lol:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23705 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

A transferzala je mogla biti rješena bez iti jednog semafora, oni su 4 postavili.. Dovoljno
User avatar
konektovan
Posts: 51440
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23706 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

JavierBosnia wrote:A transferzala je mogla biti rješena bez iti jednog semafora, oni su 4 postavili.. Dovoljno
Uzas uzas
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23707 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Sta se zalite na semafore, nama u Zenici povadili sve, sad se nemamo gdje trkat :evil:
User avatar
konektovan
Posts: 51440
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23708 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Throttle wrote:Sta se zalite na semafore, nama u Zenici povadili sve, sad se nemamo gdje trkat :evil:
Ma to je kod vas najmanje bitno, vas hebe skup beMzin. :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23709 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Zdizelima smo se trkali :lol:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23710 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Throttle wrote:Sta se zalite na semafore, nama u Zenici povadili sve, sad se nemamo gdje trkat :evil:
Pa ukrug po kružnom toku kao na indijanapolisu... :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23711 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

:lol: :lol:
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#23712 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Throttle wrote:Sta se zalite na semafore, nama u Zenici povadili sve, sad se nemamo gdje trkat :evil:
U Zenici vozim k'o da sam u Njemačkoj.
Zenički kerovi su vazda tu negdje, našpanovani da kažnjavaju i za najmanje prekršaje. Kolega nije stao pješaku koji je bio 2m od pješačkog, kazna.
Biti vozač u Zenici za jednog prosječnog sarajevskog vozača je poprilično traumatično iskustvo.
:lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#23713 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Ali u Zenici saobraćaj ide, ko po loju ;-)
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#23714 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Bakir1 wrote:Ali u Zenici saobraćaj ide, ko po loju ;-)
:thumbup:
Prednost života u manjem gradu.
I ako ima gužve i kolone (a to je rijetkost), to je na onom dijelu oko Džananovića, max 3-4 min čekanja u koloni i to je sve, vozi dalje.
Puno opuštenije nego kolaps i totalno sranje od sarajevske kotline.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23715 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

zamisli da vecina radi u Zenici a ne Sarajevu :D
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23716 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Ja nikad nisam imao problema sa saobraćajnom policijom u Zenici.... a ni u Sarajevu...
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#23717 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Ma u Zenici policija radi svoj posao.
Mene su zadnji put u Zenici zaustavili, tj zaustavljali kada sam vozio zenu na porod, 2014 godine, u 3 ujutro, i ja im naravno nisam stao, pa su doletili u bolnicu za mnom :mrgreen:
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23718 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Travnički Noćni Šetač wrote:Ja nikad nisam imao problema sa saobraćajnom policijom u Zenici.... a ni u Sarajevu...
U sarajevu ih bude ponekad u grmu, ali u sustini su rijetkost na cesti... imaju 5-6 tacaka gdje redovno stoje i drze se 100% obavjesti na bihamku :mrgreen:
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#23719 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Travnički Noćni Šetač wrote:Ja nikad nisam imao problema sa saobraćajnom policijom u Zenici.... a ni u Sarajevu...
:thumbup:
Osim kada sam prije 2-3 godine platio kaznu kao pješak, prelazio mimo zebre koja je bila na prepišaj hoda.
U Zenici, narafski.
8-)
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#23720 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

mk ultra wrote:
Travnički Noćni Šetač wrote:Ja nikad nisam imao problema sa saobraćajnom policijom u Zenici.... a ni u Sarajevu...
U sarajevu ih bude ponekad u grmu, ali u sustini su rijetkost na cesti... imaju 5-6 tacaka gdje redovno stoje i drze se 100% obavjesti na bihamku :mrgreen:
Evo veceras vi na slucajevima iks, zaustavili nakvog medu, kolega, vako nako, lisice stanica celija, manet :mrgreen:
Ja uvijek kazem i uvijek cu reci, zenicka policija je profesionalna jako :thumbup:
Naslovnica
Posts: 35457
Joined: 20/03/2013 15:38

#23721 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

U odnosu na kerove iz KS, zenički su b.o.
Bilo bi lijepo da su ovi iz KS bar upola agilni kao ZDK, Sarajevo bi bilo puno sigurnije i normalnije za život, 100%.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#23722 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

Opasna ova policajka na Slucajevima X. Reseta ih ahahahh
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23723 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

skafiskafsnjak wrote:Opasna ova policajka na Slucajevima X. Reseta ih ahahahh
u autu mi je 20 hiljada eura imam slike :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#23724 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

bitanga_sa_otesa wrote:
skafiskafsnjak wrote:Opasna ova policajka na Slucajevima X. Reseta ih ahahahh
u autu mi je 20 hiljada eura imam slike :lol:
Koji glupan :D
A na rubu placa non stop :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23725 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

skafiskafsnjak wrote: Koji glupan :D
A na rubu placa non stop :lol:
jedan od jacih dorata koje su zaustavili zadnjih godina :lol:
Post Reply