"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#23701 Re: "Majstori" parkiranja

Post by beni-bu-man »

Naslovnica wrote:
mk ultra wrote:Dobra šara :D :D
Bijednik nema za ljetnjih guma ali ima za zatamniti stakla.
Koji bolidi, a pun ih grad.
Jel ovo bocna zanmiJo 100%
User avatar
Romeo 80
Posts: 4627
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#23703 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Romeo 80 »

Image

:roll:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23704 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

sta kolutas more se proć
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23705 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

Hahahahahaha :shock: :lol: :run:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23706 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

Image
zmijugaloma1
Posts: 1
Joined: 10/04/2019 11:53

#23707 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zmijugaloma1 »

Image
kakaljin
Posts: 13498
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23708 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

Da ne smeta autima :-D :-D :-D :-D :-D :-D
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#23709 Re: "Majstori" parkiranja

Post by basicm »

Kod one jadranke na grbavici...ono je van pameti.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#23710 Re: "Majstori" parkiranja

Post by johntra »

Evo pišu na drugoj temi da taj Kadet kod ONG stoji već danima tako i niko ništa...a 200 metara iznad PU NG...
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23711 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

johntra wrote:Evo pišu na drugoj temi da taj Kadet kod ONG stoji već danima tako i niko ništa...a 200 metara iznad PU NG...
Ne stoji vise, vjerovatno bio neki kvar, al opet nevjerovatno da niko nije reagovao pa mislim citav dan, ako ne i dva da je bio tu. Policija tu prolazi svako 10 minuta
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#23712 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Norm »

...ovo bas ne kontam...haman pa je lik ostavio vozilo na oznaceno parking mjesto...po meni bi trebalo kaznit bolida iz J.P.Parkinzi koji je potrosio kilu zutog Jupola za oznacavanje parking mjesta ispred ulaza u obdaniste...i da, imaju vozilo, novo, ali ga jos, iz ko zna kojih razloga :lol:, ne koriste...
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#23713 Re: "Majstori" parkiranja

Post by lavic »

Ma vala nerviraju me i levati bezobrazni sa kantama koji se primaknu i udaraju u vrata.
Treba biti bezobrazan i zauzeti dva parking mjesta kad ove ostale boli k.... hoce li napraviti stetu drugom. :evil:
User avatar
Optimist
Posts: 15527
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23714 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Optimist »

Norm wrote:
...ovo bas ne kontam...haman pa je lik ostavio vozilo na oznaceno parking mjesto...po meni bi trebalo kaznit bolida iz J.P.Parkinzi koji je potrosio kilu zutog Jupola za oznacavanje parking mjesta ispred ulaza u obdaniste...i da, imaju vozilo, novo, ali ga jos, iz ko zna kojih razloga :lol:, ne koriste...
Ako bolje pogledas sliku vidjet ces da je X ispod vozila. Ovo nije parking mjesto, vec prolaz do ulaza u obdaniste.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23715 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

lavic wrote:Ma vala nerviraju me i levati bezobrazni sa kantama koji se primaknu i udaraju u vrata.
Treba biti bezobrazan i zauzeti dva parking mjesta kad ove ostale boli k.... hoce li napraviti stetu drugom. :evil:
il kad smota i ugasi odma bez revidiranja,pa udje jedno pola metra u tvoje mjestu guzicom i jos se nabije pa ne mogu uc u auto,a onda proradi kljuc cijelom duzinom auta :evil: :run:

vise mi puna kapa bahatih debila..
azdralovic
Posts: 5113
Joined: 29/05/2010 21:46

#23716 Re: "Majstori" parkiranja

Post by azdralovic »

amar1994 wrote:
lavic wrote:Ma vala nerviraju me i levati bezobrazni sa kantama koji se primaknu i udaraju u vrata.
Treba biti bezobrazan i zauzeti dva parking mjesta kad ove ostale boli k.... hoce li napraviti stetu drugom. :evil:
il kad smota i ugasi odma bez revidiranja,pa udje jedno pola metra u tvoje mjestu guzicom i jos se nabije pa ne mogu uc u auto,a onda proradi kljuc cijelom duzinom auta :evil: :run:

vise mi puna kapa bahatih debila..
a sta da radimo mi sto nemamo kljuca :sad:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23717 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

azdralovic wrote:
a sta da radimo mi sto nemamo kljuca :sad:
pusti nokte :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23718 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

ponesite cekic :D
elk
Posts: 3153
Joined: 14/08/2006 12:03

#23719 Re: "Majstori" parkiranja

Post by elk »

Ja moro novi kljuc za ulazna od stubista uraditi.... Stari, istupljeni, mi i dalje sluzi za ovu svrhu 8-). Davno rekoh da od slikanja nema nista,oni ce se biva postiditi i prestati blokirati ulaze,trotoare,pjesacke... houjesno. Samo derite cim stignete. I necete mozda vjerovati,ponekad i upali.
kakaljin
Posts: 13498
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23720 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

Sa hajvanima nekada treba tako, ali to sve je unistavanje tudje imovine, ja da ga vidim da po mom autu para kljucem, ne bi bio u kozi tog hajvana.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23721 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amar1994 »

Probaj ti:skinut tene i isprljat/pokvasit carape,ubacit iste u auto a uci kroz gepek i ostat smiren i ravnodusan, a ne mozes otvorit ni suvozaceva vrata,a ona nazad samo malo ali nedovojno da se provuces..kad se izvuces iz parking mjesta izac iz auta u carapama nako,obuc tene pa i njih sjebat iznutra i tek onda krenut saburli bez nervoze..

Sreca mu je pa se nije pojavio,izgubio sam pola sata zivota i zivaca za 10god,sto neko jednom davno rece:"samo u kost" sa debilima..
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23722 Re: "Majstori" parkiranja

Post by JavierBosnia »

amar1994 wrote:Probaj ti:skinut tene i isprljat/pokvasit carape,ubacit iste u auto a uci kroz gepek i ostat smiren i ravnodusan, a ne mozes otvorit ni suvozaceva vrata,a ona nazad samo malo ali nedovojno da se provuces..kad se izvuces iz parking mjesta izac iz auta u carapama nako,obuc tene pa i njih sjebat iznutra i tek onda krenut saburli bez nervoze..

Sreca mu je pa se nije pojavio,izgubio sam pola sata zivota i zivaca za 10god,sto neko jednom davno rece:"samo u kost" sa debilima..
A da se mi skupimo pa napravimo neki stiker za sajbu i po uzoru na Ruse krenemo u misiju kulturnog obracuna sa debilima? :D
kakaljin
Posts: 13498
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23723 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kakaljin »

JavierBosnia wrote:
amar1994 wrote:Probaj ti:skinut tene i isprljat/pokvasit carape,ubacit iste u auto a uci kroz gepek i ostat smiren i ravnodusan, a ne mozes otvorit ni suvozaceva vrata,a ona nazad samo malo ali nedovojno da se provuces..kad se izvuces iz parking mjesta izac iz auta u carapama nako,obuc tene pa i njih sjebat iznutra i tek onda krenut saburli bez nervoze..

Sreca mu je pa se nije pojavio,izgubio sam pola sata zivota i zivaca za 10god,sto neko jednom davno rece:"samo u kost" sa debilima..
A da se mi skupimo pa napravimo neki stiker za sajbu i po uzoru na Ruse krenemo u misiju kulturnog obracuna sa debilima? :D
To bi se moglo uraditi, vise boli
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23724 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bitanga_sa_otesa »

skupite se na benzinskoj na c vili tamo ima ljubitelja automobila :D
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#23725 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Norm »

Optimist wrote:
Norm wrote:
...ovo bas ne kontam...haman pa je lik ostavio vozilo na oznaceno parking mjesto...po meni bi trebalo kaznit bolida iz J.P.Parkinzi koji je potrosio kilu zutog Jupola za oznacavanje parking mjesta ispred ulaza u obdaniste...i da, imaju vozilo, novo, ali ga jos, iz ko zna kojih razloga :lol:, ne koriste...
Ako bolje pogledas sliku vidjet ces da je X ispod vozila. Ovo nije parking mjesto, vec prolaz do ulaza u obdaniste.
Yebi ga ja ne vidim, a vidim da ima neki broj, 43? ili tako nesto...a hebo ga otac jel nauka uzeti plavu boju i oznaciti prolaze i zabranu parkiranja?
Locked