Jel ovo bocna zanmiJo 100%Naslovnica wrote:Bijednik nema za ljetnjih guma ali ima za zatamniti stakla.mk ultra wrote:Dobra šara![]()
Koji bolidi, a pun ih grad.
"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#23701 Re: "Majstori" parkiranja
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23704 Re: "Majstori" parkiranja
sta kolutas more se proć
- Logovan
- Posts: 102807
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#23705 Re: "Majstori" parkiranja
Hahahahahaha

- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
-
kakaljin
- Posts: 13498
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23708 Re: "Majstori" parkiranja
Da ne smeta autima

- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#23709 Re: "Majstori" parkiranja
Kod one jadranke na grbavici...ono je van pameti.
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#23710 Re: "Majstori" parkiranja
Evo pišu na drugoj temi da taj Kadet kod ONG stoji već danima tako i niko ništa...a 200 metara iznad PU NG...
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23711 Re: "Majstori" parkiranja
Ne stoji vise, vjerovatno bio neki kvar, al opet nevjerovatno da niko nije reagovao pa mislim citav dan, ako ne i dva da je bio tu. Policija tu prolazi svako 10 minutajohntra wrote:Evo pišu na drugoj temi da taj Kadet kod ONG stoji već danima tako i niko ništa...a 200 metara iznad PU NG...
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#23712 Re: "Majstori" parkiranja
...ovo bas ne kontam...haman pa je lik ostavio vozilo na oznaceno parking mjesto...po meni bi trebalo kaznit bolida iz J.P.Parkinzi koji je potrosio kilu zutog Jupola za oznacavanje parking mjesta ispred ulaza u obdaniste...i da, imaju vozilo, novo, ali ga jos, iz ko zna kojih razlogakakavdanakneiskustvu wrote:https://www.zenicablog.com/foto-bahati- ... ILzd7tlf0A
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#23713 Re: "Majstori" parkiranja
Ma vala nerviraju me i levati bezobrazni sa kantama koji se primaknu i udaraju u vrata.
Treba biti bezobrazan i zauzeti dva parking mjesta kad ove ostale boli k.... hoce li napraviti stetu drugom.
Treba biti bezobrazan i zauzeti dva parking mjesta kad ove ostale boli k.... hoce li napraviti stetu drugom.
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23714 Re: "Majstori" parkiranja
Ako bolje pogledas sliku vidjet ces da je X ispod vozila. Ovo nije parking mjesto, vec prolaz do ulaza u obdaniste.Norm wrote:
...ovo bas ne kontam...haman pa je lik ostavio vozilo na oznaceno parking mjesto...po meni bi trebalo kaznit bolida iz J.P.Parkinzi koji je potrosio kilu zutog Jupola za oznacavanje parking mjesta ispred ulaza u obdaniste...i da, imaju vozilo, novo, ali ga jos, iz ko zna kojih razloga, ne koriste...
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23715 Re: "Majstori" parkiranja
il kad smota i ugasi odma bez revidiranja,pa udje jedno pola metra u tvoje mjestu guzicom i jos se nabije pa ne mogu uc u auto,a onda proradi kljuc cijelom duzinom autalavic wrote:Ma vala nerviraju me i levati bezobrazni sa kantama koji se primaknu i udaraju u vrata.
Treba biti bezobrazan i zauzeti dva parking mjesta kad ove ostale boli k.... hoce li napraviti stetu drugom.
vise mi puna kapa bahatih debila..
-
azdralovic
- Posts: 5113
- Joined: 29/05/2010 21:46
#23716 Re: "Majstori" parkiranja
a sta da radimo mi sto nemamo kljucaamar1994 wrote:il kad smota i ugasi odma bez revidiranja,pa udje jedno pola metra u tvoje mjestu guzicom i jos se nabije pa ne mogu uc u auto,a onda proradi kljuc cijelom duzinom autalavic wrote:Ma vala nerviraju me i levati bezobrazni sa kantama koji se primaknu i udaraju u vrata.
Treba biti bezobrazan i zauzeti dva parking mjesta kad ove ostale boli k.... hoce li napraviti stetu drugom.![]()
vise mi puna kapa bahatih debila..
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23717 Re: "Majstori" parkiranja
pusti nokteazdralovic wrote:
a sta da radimo mi sto nemamo kljuca
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23718 Re: "Majstori" parkiranja
ponesite cekic 
-
elk
- Posts: 3153
- Joined: 14/08/2006 12:03
#23719 Re: "Majstori" parkiranja
Ja moro novi kljuc za ulazna od stubista uraditi.... Stari, istupljeni, mi i dalje sluzi za ovu svrhu
. Davno rekoh da od slikanja nema nista,oni ce se biva postiditi i prestati blokirati ulaze,trotoare,pjesacke... houjesno. Samo derite cim stignete. I necete mozda vjerovati,ponekad i upali.
-
kakaljin
- Posts: 13498
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23720 Re: "Majstori" parkiranja
Sa hajvanima nekada treba tako, ali to sve je unistavanje tudje imovine, ja da ga vidim da po mom autu para kljucem, ne bi bio u kozi tog hajvana.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23721 Re: "Majstori" parkiranja
Probaj ti:skinut tene i isprljat/pokvasit carape,ubacit iste u auto a uci kroz gepek i ostat smiren i ravnodusan, a ne mozes otvorit ni suvozaceva vrata,a ona nazad samo malo ali nedovojno da se provuces..kad se izvuces iz parking mjesta izac iz auta u carapama nako,obuc tene pa i njih sjebat iznutra i tek onda krenut saburli bez nervoze..
Sreca mu je pa se nije pojavio,izgubio sam pola sata zivota i zivaca za 10god,sto neko jednom davno rece:"samo u kost" sa debilima..
Sreca mu je pa se nije pojavio,izgubio sam pola sata zivota i zivaca za 10god,sto neko jednom davno rece:"samo u kost" sa debilima..
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23722 Re: "Majstori" parkiranja
A da se mi skupimo pa napravimo neki stiker za sajbu i po uzoru na Ruse krenemo u misiju kulturnog obracuna sa debilima?amar1994 wrote:Probaj ti:skinut tene i isprljat/pokvasit carape,ubacit iste u auto a uci kroz gepek i ostat smiren i ravnodusan, a ne mozes otvorit ni suvozaceva vrata,a ona nazad samo malo ali nedovojno da se provuces..kad se izvuces iz parking mjesta izac iz auta u carapama nako,obuc tene pa i njih sjebat iznutra i tek onda krenut saburli bez nervoze..
Sreca mu je pa se nije pojavio,izgubio sam pola sata zivota i zivaca za 10god,sto neko jednom davno rece:"samo u kost" sa debilima..
-
kakaljin
- Posts: 13498
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23723 Re: "Majstori" parkiranja
To bi se moglo uraditi, vise boliJavierBosnia wrote:A da se mi skupimo pa napravimo neki stiker za sajbu i po uzoru na Ruse krenemo u misiju kulturnog obracuna sa debilima?amar1994 wrote:Probaj ti:skinut tene i isprljat/pokvasit carape,ubacit iste u auto a uci kroz gepek i ostat smiren i ravnodusan, a ne mozes otvorit ni suvozaceva vrata,a ona nazad samo malo ali nedovojno da se provuces..kad se izvuces iz parking mjesta izac iz auta u carapama nako,obuc tene pa i njih sjebat iznutra i tek onda krenut saburli bez nervoze..
Sreca mu je pa se nije pojavio,izgubio sam pola sata zivota i zivaca za 10god,sto neko jednom davno rece:"samo u kost" sa debilima..
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23724 Re: "Majstori" parkiranja
skupite se na benzinskoj na c vili tamo ima ljubitelja automobila 
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#23725 Re: "Majstori" parkiranja
Yebi ga ja ne vidim, a vidim da ima neki broj, 43? ili tako nesto...a hebo ga otac jel nauka uzeti plavu boju i oznaciti prolaze i zabranu parkiranja?Optimist wrote:Ako bolje pogledas sliku vidjet ces da je X ispod vozila. Ovo nije parking mjesto, vec prolaz do ulaza u obdaniste.Norm wrote:
...ovo bas ne kontam...haman pa je lik ostavio vozilo na oznaceno parking mjesto...po meni bi trebalo kaznit bolida iz J.P.Parkinzi koji je potrosio kilu zutog Jupola za oznacavanje parking mjesta ispred ulaza u obdaniste...i da, imaju vozilo, novo, ali ga jos, iz ko zna kojih razloga, ne koriste...



