Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
PriNc_ba wrote:od ovih sto si ti isukao su mi jedini ozbiljni jupp, rajkard, laudrup, tata, bielsa i hiddink... sve ostalo ce biti neozbiljno u rangu kao sto je to bilo sa titom. to je moje misljenje da je bilo neozbiljno staviti tita samo jer je bio tu... u rangu je sa onim kad je rexach trener bio
Ako vec dovode nekga sa strane neka bar bude mudonja koji se nece uplasiti kada udje u svlacionicu i vidi ko je tu.
Moj favorit za ovu situaciju sigurno nece doci, cak ga nema ni na listama, ali da se ja pitam samo jedno ime
ne znam koliko je on bas pametan izbor ... meni je iskreno najdraza barcina igra bila kada je on vodio tim... ali liku je bitan samo napad... sto bi u ovoj sada filozofiji barcinoj koja je ionako ofanzivna i sa slabom odbranom bilo pogubno gdje bi on jos svoje neke marifetluke pokusao ubacivati u igru ... ja sam za louia u slucaju da dovedu luiza, thiaga silvu i mozda jos nekog jakog zadnjeg veznog ili stopera... jer pujol polako ispada i nema on vise ni prosjecnu kvalitetu... pikica u nekim svojim snovima i nije na nivou a bekovi su ustvari krila... song ne igra toliko a i on je postao ofanzivan u ovakvoj igri barce a buskets je prespor za zadnjeg veznog kakvog barca treba ali je eto donekle ok zato se nadam ponajvise laudrupu koji je po meni trenutno u top 5 trenera na svijetu.
Luis Enrique (2011): "Lots think I'd be ideal replacement for Pep with 1st team? Barça is my home, people have always shown affection. Being 1st team manager is much bigger. I can do it. If I’m convinced I’ll get involved. But its not my objective."
"Tesko mi je pricati o Titu na Njemackom. On je moj prijatelj i mnogo ga volim.Zelim sve najbolje njemu i njegovoj porodici. Sve ovo mi jako tesko pada"
Brazilac oduševljen što će igrati sa Argentincom Neymar: Messi i ja možemo ispisati historiju
Barcelona je ovog ljeta u svoje redove uspjela dovesti po mnogima najvećeg talenta svjetskog fudbala, Neymara.
Brazilac smatra kako u tandemu sa Messijem može napraviti velike stvari u Barceloni.
"Nadam se da ćemo zajedno napraviti velike stvari. Imamo sve predispozicije za nešto tako. Za mene ovo je ispunjenje sna, igrati pored najboljeg na svijetu," rekao je Neymar i osvrnuo se na godine provedene u Santosu:
"U Santosu sam proveo prelijepe trenutke. Sada imam novi klub, novi život i sve sam podredio Barceloni," riječi su Brazilca.
Koshpa wrote:ako Luis dodje na kormilo mozda i Pjanketa dovede
Neka nikoga ne iznenadi ako Fabregas napusti klub.
Sto, sta je to bilo između njih?
Ili govoris opcenito?
Govorim opcenito. Na temi Uniteda sam napisao. Cesc gubi na ugledu u Barceloni. Ovo ce biti treca godina i treci trener. Prva dvojica su mu mijenjala mjesta ko carape. Zamisli da dodje Tata Martino i kaze da od danas igra stopera( karikiram) Cesc zna da u Engleskoj ima ugled i da je cijenjen. U Barceloni igra sto mu kazu,suti a izgleda da je glavni krivac za sve. Ja razumijem da Fabregas razmislja o odlasku u United.
Entropio wrote:Izgleda da je ovaj Tata glavni kandidat... Zna li neko nešto više o njemu?
Tata je Argentinac iz Rosaria iz Bielsine skole, Fudbal koji praktikuje je isti kao i Barcelonin sa tri osnovna principa 1. Napad je najbolja odbrana 2. Lopta izlazi pasovima 3. Presing kad se izgubi. Ako bude izabran necemo osjetiti veoliku razliku na terenu.