FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23701 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

PriNc_ba wrote:od ovih sto si ti isukao su mi jedini ozbiljni jupp, rajkard, laudrup, tata, bielsa i hiddink... sve ostalo ce biti neozbiljno u rangu kao sto je to bilo sa titom. to je moje misljenje da je bilo neozbiljno staviti tita samo jer je bio tu... u rangu je sa onim kad je rexach trener bio :lol:
Ako vec dovode nekga sa strane neka bar bude mudonja koji se nece uplasiti kada udje u svlacionicu i vidi ko je tu.

Moj favorit za ovu situaciju sigurno nece doci, cak ga nema ni na listama, ali da se ja pitam samo jedno ime

Louis Van Gaal

Znam da ce sada skociti ko opareni.
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#23702 Re: FC Barcelona

Post by PriNc_ba »

ne znam koliko je on bas pametan izbor ... meni je iskreno najdraza barcina igra bila kada je on vodio tim... ali liku je bitan samo napad... sto bi u ovoj sada filozofiji barcinoj koja je ionako ofanzivna i sa slabom odbranom bilo pogubno gdje bi on jos svoje neke marifetluke pokusao ubacivati u igru ... ja sam za louia u slucaju da dovedu luiza, thiaga silvu i mozda jos nekog jakog zadnjeg veznog ili stopera... jer pujol polako ispada i nema on vise ni prosjecnu kvalitetu... pikica u nekim svojim snovima i nije na nivou a bekovi su ustvari krila... song ne igra toliko a i on je postao ofanzivan u ovakvoj igri barce a buskets je prespor za zadnjeg veznog kakvog barca treba ali je eto donekle ok :) zato se nadam ponajvise laudrupu koji je po meni trenutno u top 5 trenera na svijetu.
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#23703 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

i ja sam za nekog starog vuka... koji ima muda ali se zna prilagoditi igračima koje ima, da ne izmišlja previše toplu vodu
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#23704 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Partijaner wrote:Kakav Jupp, nema od toga nista.
Normalno da nema oni se ponadali,a čovjek fino rekao da neće više.Čitam negdje Luis Enrike bi mogao biti trener :?
Mustang1
Posts: 29930
Joined: 29/12/2010 17:31

#23705 Re: FC Barcelona

Post by Mustang1 »

Mozda izvuku nekog bivseg igraca koji je bio sa Guardiolom u generaciji ili tako nesto :D
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#23706 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

Image

Nevjerovatna sličnost. :lol:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#23707 Re: FC Barcelona

Post by MyTao »

Entropio wrote:Image

Nevjerovatna sličnost. :lol:
ubaci i Papeta tu :)
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#23708 Re: FC Barcelona

Post by groove »

mozda bude fabio capello :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23709 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Luis Enrique (2011): "Lots think I'd be ideal replacement for Pep with 1st team? Barça is my home, people have always shown affection. Being 1st team manager is much bigger. I can do it. If I’m convinced I’ll get involved. But its not my objective."
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#23710 Re: FC Barcelona

Post by PriNc_ba »

Carles Rexach je pravi covjek za ovaj posao :lol:
Image
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#23711 Re: FC Barcelona

Post by groove »

MOSALJOZE wrote:
Partijaner wrote:Kakav Jupp, nema od toga nista.
Normalno da nema oni se ponadali,a čovjek fino rekao da neće više.Čitam negdje Luis Enrike bi mogao biti trener :?
sta vas to panika hvata zbog juppa :lol:
ako mu ponude on ce i da prihvati.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23712 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Napokon

"Tesko mi je pricati o Titu na Njemackom. On je moj prijatelj i mnogo ga volim.Zelim sve najbolje njemu i njegovoj porodici. Sve ovo mi jako tesko pada"
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#23713 Re: FC Barcelona

Post by Koshpa »

ako Luis dodje na kormilo mozda i Pjanketa dovede :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23714 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Koshpa wrote:ako Luis dodje na kormilo mozda i Pjanketa dovede :D
Neka nikoga ne iznenadi ako Fabregas napusti klub.
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#23715 Re: FC Barcelona

Post by respo »

thomasgravesen wrote:Del Boske. :)
on bi i mogao da fudbal ne pratite od 2006-e

sam del boske je izjavio kad je napustao real da ne bi mogao trenirati ni jedan drugi klub u spaniji osim reala
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#23716 Re: FC Barcelona

Post by Riddle »

skenderija04 wrote:
Koshpa wrote:ako Luis dodje na kormilo mozda i Pjanketa dovede :D
Neka nikoga ne iznenadi ako Fabregas napusti klub.
Sto, sta je to bilo između njih?

Ili govoris opcenito? :mrgreen:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#23717 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

skenderija04 wrote:
Koshpa wrote:ako Luis dodje na kormilo mozda i Pjanketa dovede :D
Neka nikoga ne iznenadi ako Fabregas napusti klub.
dao bih neymara za ostanak cesca.....
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#23718 Re: FC Barcelona

Post by veljaca »

Brazilac oduševljen što će igrati sa Argentincom
Neymar: Messi i ja možemo ispisati historiju

Barcelona je ovog ljeta u svoje redove uspjela dovesti po mnogima najvećeg talenta svjetskog fudbala, Neymara.

Brazilac smatra kako u tandemu sa Messijem može napraviti velike stvari u Barceloni.

"Nadam se da ćemo zajedno napraviti velike stvari. Imamo sve predispozicije za nešto tako. Za mene ovo je ispunjenje sna, igrati pored najboljeg na svijetu," rekao je Neymar i osvrnuo se na godine provedene u Santosu:

"U Santosu sam proveo prelijepe trenutke. Sada imam novi klub, novi život i sve sam podredio Barceloni," riječi su Brazilca.


................................

:thumbup:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23719 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Riddle wrote:
skenderija04 wrote:
Koshpa wrote:ako Luis dodje na kormilo mozda i Pjanketa dovede :D
Neka nikoga ne iznenadi ako Fabregas napusti klub.
Sto, sta je to bilo između njih?

Ili govoris opcenito? :mrgreen:
Govorim opcenito. Na temi Uniteda sam napisao. Cesc gubi na ugledu u Barceloni. Ovo ce biti treca godina i treci trener. Prva dvojica su mu mijenjala mjesta ko carape. Zamisli da dodje Tata Martino i kaze da od danas igra stopera( karikiram) Cesc zna da u Engleskoj ima ugled i da je cijenjen. U Barceloni igra sto mu kazu,suti a izgleda da je glavni krivac za sve. Ja razumijem da Fabregas razmislja o odlasku u United.
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#23720 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

Izgleda da je ovaj Tata glavni kandidat... Zna li neko nešto više o njemu?
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23721 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Entropio wrote:Izgleda da je ovaj Tata glavni kandidat... Zna li neko nešto više o njemu?
Ja sam prvi put čuo za njeg jučer, ali solidna mu je biografija, rekao bih nešto nalik na Manuela Pellegrinija, malo oskudnije doduše :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23722 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Entropio wrote:Izgleda da je ovaj Tata glavni kandidat... Zna li neko nešto više o njemu?
Tata je Argentinac iz Rosaria iz Bielsine skole, Fudbal koji praktikuje je isti kao i Barcelonin sa tri osnovna principa 1. Napad je najbolja odbrana 2. Lopta izlazi pasovima 3. Presing kad se izgubi. Ako bude izabran necemo osjetiti veoliku razliku na terenu.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23723 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

MyTao wrote:
Entropio wrote:Image

Nevjerovatna sličnost. :lol:
ubaci i Papeta tu :)
Pape je za ovu dvojku maneken.
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#23724 Re: FC Barcelona

Post by Koshpa »

User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23725 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Joj cirkusa :lol:
Post Reply