Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Naslovnica
- Posts: 35477
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23676 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ostaviću ga u servisu, neka provjere.
Ako je reparacija ima ovaj Strong auto u Ze, valjda znaju reparirat letvu volana (hvale se da obavljaju taj posao).
Ako je reparacija ima ovaj Strong auto u Ze, valjda znaju reparirat letvu volana (hvale se da obavljaju taj posao).
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23677 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nemoj u Strongu letvu radit
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39562
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23678 Re: Pitamo Mehanicare ?
prvo vidi sta je ,garant je crijevo neko ...
-
Naslovnica
- Posts: 35477
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23679 Re: Pitamo Mehanicare ?
Joj jesu vala dunđeri, nekoliko puta sam se uvjerio, ali su mi na ruku, ostavim auto kada dođem na posao.Throttle wrote:Nemoj u Strongu letvu radit
Imaš li ti kakvu preporuku u Ze?!
Unioncomerc, Astrašped?!
Last edited by Naslovnica on 22/10/2019 20:00, edited 1 time in total.
-
Naslovnica
- Posts: 35477
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23680 Re: Pitamo Mehanicare ?
NaraFski.bitanga_sa_otesa wrote:prvo vidi sta je ,garant je crijevo neko ...
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23681 Re: Pitamo Mehanicare ?
Izvadis sijalicu i pravac u prodavnicu,...JavierBosnia wrote:Koja sijalica ide u upaljac i gdje ima kupiti - Sarajevo?
Golf 5
Moguce da je ubodna 12V 1.2 W....
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23682 Re: Pitamo Mehanicare ?
Citao sam da je to ta, da li je to T5 ili kako idekonektovan wrote:Izvadis sijalicu i pravac u prodavnicu,...JavierBosnia wrote:Koja sijalica ide u upaljac i gdje ima kupiti - Sarajevo?
Golf 5![]()
Moguce da je ubodna 12V 1.2 W....
Te sam gledao na piku vecinom led jebo ih led, imal obicne da znas gdje uzet u Sa, koji autodijelovi drze il neko
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23683 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma imas sijalica u skoro svakim autodijelovima obicne halogene
Last edited by kabal1337 on 22/10/2019 20:18, edited 1 time in total.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23684 Re: Pitamo Mehanicare ?
Šuri nisu uvažili reklamaciju, procurila za 10 mjeseci. Odnio, kaže ušla vodaNaslovnica wrote:Joj jesu vala dunđeri, nekoliko puta sam se uvjerio, ali su mi na ruku, ostavim auto kada dođem na posao.Throttle wrote:Nemoj u Strongu letvu radit
Imaš li ti kakvu preporuku u Ze?!
Unioncomerc, Astrašped?!
Ne znam za ostale, samo ja kod njih ne bi.
Takodjer, rodjaku na audiju 2.0 tdi htjeli naplatit skoro 200KM za ruke za zamjenu one sipke na uljnoj pumpi plus dio. Ne znam koliko za to.majstori uzimaju al mislim da je previse
- bilic
- Posts: 1165
- Joined: 25/07/2012 22:33
#23685 Re: Pitamo Mehanicare ?
SKORO SVE BENZISKE PUMPE IMAJU SIJALICA
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23686 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imaju ali ova koja njemu treba nemaju sigurno.bilic wrote:SKORO SVE BENZISKE PUMPE IMAJU SIJALICA
Ja neki dan trazio sijalicu za trece stop svjetlo, na 3 pumpe nije bilo. Motorex na Barama mi usput bio i kod njih uzmem.
Last edited by Optimist on 22/10/2019 20:23, edited 1 time in total.
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23687 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja sebi mjenjao neki dan, kupio na hifa petrol pumpi u svrskinu, wurth 2 kom cijena 1.50 KM.JavierBosnia wrote:Citao sam da je to ta, da li je to T5 ili kako idekonektovan wrote:Izvadis sijalicu i pravac u prodavnicu,...JavierBosnia wrote:Koja sijalica ide u upaljac i gdje ima kupiti - Sarajevo?
Golf 5![]()
Moguce da je ubodna 12V 1.2 W....
Te sam gledao na piku vecinom led jebo ih led, imal obicne da znas gdje uzet u Sa, koji autodijelovi drze il neko
Male tanke staklene sijalice, ubodne, ne mozes ih pomjesati sa nekim drugim. Mislim da se oznacavaju t5 kad je led u pitanju, kod halogenih verzija stoji samo 12V 1.2 W cini mi se...
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23688 Re: Pitamo Mehanicare ?
To ljubavikonektovan wrote:
Ja sebi mjenjao neki dan, kupio na hifa petrol pumpi u svrskinu, wurth 2 kom cijena 1.50 KM.
Male tanke staklene sijalice, ubodne, ne mozes ih pomjesati sa nekim drugim. Mislim da se oznacavaju t5 kad je led u pitanju, kod halogenih verzija stoji samo 12V 1.2 W cini mi se...
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23689 Re: Pitamo Mehanicare ?
Get a room 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39562
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23690 Re: Pitamo Mehanicare ?
taman je ta cijena za premiJumeThrottle wrote: Ne znam koliko za to.majstori uzimaju al mislim da je previse
- sve na kvadrat
- Posts: 652
- Joined: 02/02/2014 16:40
#23691 Re: Pitamo Mehanicare ?
Maloprije se vraćam iz Sarajeva, odjednom nemam grijanja u autu, temperatura raste preko 100, pali se ventilator, spustam se prema hotonju pali mi se lampica od aku. Prema semizovcu iskljucuje mi se puhanje autu. Dodjem kuci, ugasim auto, ponovo da upalim, jedva sastavi.. Astra h 1.9 88kw....
Za grijanje termostat najvjerovantije, a ovo za lampicu od aku, alternator ili akumulator. Vase misljenje
Za grijanje termostat najvjerovantije, a ovo za lampicu od aku, alternator ili akumulator. Vase misljenje
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#23692 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sve zajedno spao ti remensve na kvadrat wrote:Maloprije se vraćam iz Sarajeva, odjednom nemam grijanja u autu, temperatura raste preko 100, pali se ventilator, spustam se prema hotonju pali mi se lampica od aku. Prema semizovcu iskljucuje mi se puhanje autu. Dodjem kuci, ugasim auto, ponovo da upalim, jedva sastavi.. Astra h 1.9 88kw....
Za grijanje termostat najvjerovantije, a ovo za lampicu od aku, alternator ili akumulator. Vase misljenje
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39562
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23693 Re: Pitamo Mehanicare ?
prije da je pk remen pukao ili spao
- sve na kvadrat
- Posts: 652
- Joined: 02/02/2014 16:40
#23694 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote:prije da je pk remen pukao ili spao
Volan mi je ok ako ide servo pumpa preko njega
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39562
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23695 Re: Pitamo Mehanicare ?
mozda je el.servo,digni haubu pa pogledaj imal remena 
- sve na kvadrat
- Posts: 652
- Joined: 02/02/2014 16:40
#23696 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ima pk remen sto ide preko alternatora ali mi smrdi na mjestu gdje zupcasti remenbitanga_sa_otesa wrote:mozda je el.servo,digni haubu pa pogledaj imal remena
- sve na kvadrat
- Posts: 652
- Joined: 02/02/2014 16:40
#23697 Re: Pitamo Mehanicare ?
PK remen na mjestu,bitanga_sa_otesa wrote:mozda je el.servo,digni haubu pa pogledaj imal remena
Smrdi plastika zastitina gdje zupcasti, ko da se istopila
- sve na kvadrat
- Posts: 652
- Joined: 02/02/2014 16:40
#23698 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vidi se na pojedinim mjestima da se istopila
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39562
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23699 Re: Pitamo Mehanicare ?
onda je remenica radilice rekla lakunoc...moja preporuka je da ne palis auto vise ,moglo bi doci do nezeljenih posljedica...
- sve na kvadrat
- Posts: 652
- Joined: 02/02/2014 16:40
#23700 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sta mi je raditi sad druze, mislim sutra...Odvuci majstoru ilibitanga_sa_otesa wrote:onda je remenica radilice rekla lakunoc...moja preporuka je da ne palis auto vise ,moglo bi doci do nezeljenih posljedica...
