FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- fatality
- Posts: 2160
- Joined: 24/02/2008 14:11
#23676 Re: FC Barcelona
u minhenu nema neta (javila mi tetka upravo)
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23681 Re: FC Barcelona
Nastavljamo sa novim trenerom. Nova imena koja treba dodati: Tata Martino,Van Basten,Guus Hiddink.... Vec imamo 16
1.Jupp
2.Bielsa
3.Luis Henrique
4.Valverde
5.AVB
6.Koeman
7.Laudrup
8.Cocu
9.Lluis Carreras
10. Frank R.
11.Rubi
12.Oscar Garcia
13. Chapi Ferrer
14.Tata Martino
15.Van Basten
16. Guss Hiddink
Valjda je jedan od ovih
1.Jupp
2.Bielsa
3.Luis Henrique
4.Valverde
5.AVB
6.Koeman
7.Laudrup
8.Cocu
9.Lluis Carreras
10. Frank R.
11.Rubi
12.Oscar Garcia
13. Chapi Ferrer
14.Tata Martino
15.Van Basten
16. Guss Hiddink
Valjda je jedan od ovih
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#23682 Re: FC Barcelona
Ma najvjerovatnije Luis Enrique, iako se meni ne sviđa taj izbor.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#23683 Re: FC Barcelona
ako nas rosell opet ne iznenadi .....
nešto nisam više zagovornik holanđana, iako je rajkard imao rezultate.....
- thomasgravesen
- Posts: 250
- Joined: 18/07/2013 21:26
#23684 Re: FC Barcelona
Ja kad sam na ovom spisku vidio ime Frank R., ja sam odmah znao.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23685 Re: FC Barcelona
Tata Martino pocinje da zvuci sve jace i jace
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#23686 Re: FC Barcelona
poslije tita tata, nekako mi se uklapaskenderija04 wrote:Tata Martino pocinje da zvuci sve jace i jace
Last edited by kisni indijanac on 20/07/2013 11:09, edited 1 time in total.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23687 Re: FC Barcelona
kisni indijanac wrote:polije tita tata, nekako mi se uklapaskenderija04 wrote:Tata Martino pocinje da zvuci sve jace i jace
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#23688 Re: FC Barcelona
editov'o sam, dakle *poslije umjesto *polije...da ne bude zabune 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23690 Re: FC Barcelona
TV3. " Barcelona je ponudila Celti 3 miliona i da im Rubi bude novi trener u zamjenu za L.Enriquea.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#23691 Re: FC Barcelona
vala i L. Enrique mi nije neki kapacitet, gledao sam Romu...Perotta koji je ofanzivni vezni i dešnjak mu igrao lijevog beka, i tako još neki biseri...
jedno je sigurno, ko god dođe, doći će nespreman, dovest će neke svoje ljude u stručni štab... pripreme će se uraditi navrat na nos i od lige prvaka nema ništa
jedno je sigurno, ko god dođe, doći će nespreman, dovest će neke svoje ljude u stručni štab... pripreme će se uraditi navrat na nos i od lige prvaka nema ništa
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23692 Re: FC Barcelona
Prije sat vremena je izgledalo da je Tata Martino gotova stvar. Sad je Luis Enrique. U pola pet bice Laudrup a u ponoc Bielsa.p206 wrote:vala i L. Enrique mi nije neki kapacitet, gledao sam Romu...Perotta koji je ofanzivni vezni i dešnjak mu igrao lijevog beka, i tako još neki biseri...
jedno je sigurno, ko god dođe, doći će nespreman, dovest će neke svoje ljude u stručni štab... pripreme će se uraditi navrat na nos i od lige prvaka nema ništa
- BHF_Manijak
- Posts: 28531
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#23693 Re: FC Barcelona
Jedno glupo pitanje, Tata Martino je isto sto i Gerardo Martino? Posto na svabskom teletekstu procitah Gerardo. 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23694 Re: FC Barcelona
Jeste.BHF_Manijak wrote:Jedno glupo pitanje, Tata Martino je isto sto i Gerardo Martino? Posto na svabskom teletekstu procitah Gerardo.
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#23695 Re: FC Barcelona
ja sam za laudrupa
mislim da bi lik ovu barcu jos vise usavrsio i imao bolje rezultate i od pepa 
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23696 Re: FC Barcelona
Luis Enrike jucer prica o planovima Celte ovo ono.. bice to udarac ispod pojasa, ako ode iz Viga.
Cuj Tata Martino, Tata
Cuj Tata Martino, Tata
Last edited by DonVito on 20/07/2013 14:26, edited 1 time in total.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23697 Re: FC Barcelona
Ima kvalitetnih trenera, problem je sto je teslo 20.07 izvuci nekoga ko je pod ugovorom. Vidjecemo.PriNc_ba wrote:ja sam za laudrupamislim da bi lik ovu barcu jos vise usavrsio i imao bolje rezultate i od pepa
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#23698 Re: FC Barcelona
od ovih sto si ti isukao su mi jedini ozbiljni jupp, rajkard, laudrup, tata, bielsa i hiddink... sve ostalo ce biti neozbiljno u rangu kao sto je to bilo sa titom. to je moje misljenje da je bilo neozbiljno staviti tita samo jer je bio tu... u rangu je sa onim kad je rexach trener bio 
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#23699 Re: FC Barcelona
Kakav Jupp, nema od toga nista.
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#23700 Re: FC Barcelona
Nek nam je Bog na pomoći. 
