Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#23651 Re: Pitamo Mehanicare ?
Na renoove fabričke felge idu različite šarafi za alu i za čelične, za alu sa podloškom
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23652 Re: Pitamo Mehanicare ?
francuzi zakon 
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#23653 Re: Pitamo Mehanicare ?
Japanci zakon - maticaamar1994 wrote:francuzi zakon
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23654 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma beze,navodno se odvrcu u voznjiRagibUzoriti wrote:Japanci zakon - maticaamar1994 wrote:francuzi zakon
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23655 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zna se i to desiti...amar1994 wrote:ma beze,navodno se odvrcu u voznjiRagibUzoriti wrote:Japanci zakon - maticaamar1994 wrote:francuzi zakon
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23656 Re: Pitamo Mehanicare ?
zna ,ako se ne stegne 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23657 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kad zavrneš zapikuj na vrhu 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23658 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma wicking metnes


-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23659 Re: Pitamo Mehanicare ?
Na sx4 sErafi, al' svejedno, pucaju k'o ledenice, jbg japanac to slabo napravi. 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23660 Re: Pitamo Mehanicare ?
Neki dan ovo kino kupio samo od Liqui Moly, dijete ima neki biciklić, odvrću se šarafi, svakih par dana moram stezatamar1994 wrote:ma wicking metnes![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23661 Re: Pitamo Mehanicare ?
ovo se samo skida kad se zagrije,300 stepeni cini mi se
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#23662 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zavisi koju jacinu si uzeo. Ne drze svi isto, ima ih moras uprijeti ko sivonja da bi odsarafio nestoThrottle wrote:Neki dan ovo kino kupio samo od Liqui Moly, dijete ima neki biciklić, odvrću se šarafi, svakih par dana moram stezatamar1994 wrote:ma wicking metnes![]()
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23663 Re: Pitamo Mehanicare ?
Srednji je, mittelfest. Ne treba mi da ih nekad odvrcem nego da ostanu zavrnuti 
-
aktivacija
- Posts: 265
- Joined: 10/03/2014 15:12
#23664 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako su u automatskog mjenjaca otisle “lamele” za, recimo, drugu i trecu brzinu, ima li se to pojedinacno kupiti kod Motorexa ili ide “komplet set”? I ako moze preporuka za majstora. Ford fokus 2001 amerikanac je u pitanju. Fala.
-
Naslovnica
- Posts: 35472
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23665 Re: Pitamo Mehanicare ?
Od jučer sam potrošio 3-4 dece ateefa za servo.
Upalio auto, volan, čujem čudan zvuk. Otvorim haubu, ulje ispod minimuma. Kupim, dospem, vozio 80km, provjerim opet fali. Naspem. Preko noći nije ništa iscurilo.
Dođem do Zenice, jope ispod minimuma.
Servo puNpa suha, ali vidim dole prema letvi da je nauljeno.
Letva? Ili se možda izvučem sa razlabavljenom šelnom i slično?!
Upalio auto, volan, čujem čudan zvuk. Otvorim haubu, ulje ispod minimuma. Kupim, dospem, vozio 80km, provjerim opet fali. Naspem. Preko noći nije ništa iscurilo.
Dođem do Zenice, jope ispod minimuma.
Servo puNpa suha, ali vidim dole prema letvi da je nauljeno.
Letva? Ili se možda izvučem sa razlabavljenom šelnom i slično?!
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#23666 Re: Pitamo Mehanicare ?
letva, mislim da se neces izvuci samo sa sarafcicem ali ko zna tvoju srecu 
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23667 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koja sijalica ide u upaljac i gdje ima kupiti - Sarajevo?
Golf 5
Golf 5
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#23668 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vjerovatno T5 ubodna il neka slična minijaturna
Izvadi pa po uzorku. Autodijelovi il pik.ba
Izvadi pa po uzorku. Autodijelovi il pik.ba
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23670 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jel se to nešto na Golfu pokvarilo? Lažeš!?
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#23672 Re: Pitamo Mehanicare ?
a seljačkih doskočica...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23673 Re: Pitamo Mehanicare ?
neko s krepanim CR diznama ispustio da nalije u rezervoarNaslovnica wrote:Od jučer sam potrošio 3-4 dece ateefa za servo.
Upalio auto, volan, čujem čudan zvuk. Otvorim haubu, ulje ispod minimuma. Kupim, dospem, vozio 80km, provjerim opet fali. Naspem. Preko noći nije ništa iscurilo.
Dođem do Zenice, jope ispod minimuma.
Servo puNpa suha, ali vidim dole prema letvi da je nauljeno.
Letva? Ili se možda izvučem sa razlabavljenom šelnom i slično?!
-
Naslovnica
- Posts: 35472
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23674 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote:neko s krepanim CR diznama ispustio da nalije u rezervoarNaslovnica wrote:Od jučer sam potrošio 3-4 dece ateefa za servo.
Upalio auto, volan, čujem čudan zvuk. Otvorim haubu, ulje ispod minimuma. Kupim, dospem, vozio 80km, provjerim opet fali. Naspem. Preko noći nije ništa iscurilo.
Dođem do Zenice, jope ispod minimuma.
Servo puNpa suha, ali vidim dole prema letvi da je nauljeno.
Letva? Ili se možda izvučem sa razlabavljenom šelnom i slično?!
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23675 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kod nas na drugoj sluzbenoj daciji crijevo neko bilo spalo sa rezervoara, vratili crijevo i nasuli
