Ma to se podrazumijeva, zdrav razum... Tim sto udju u raskrsnicu koju ne mogu proci pa naprave blokadu bih udarao cvoke dok im tjeme ne prokrvaribeni-bu-man wrote:Sve zavisi kakvo je stanje na raskrsnici, meni tako neki dan idiot svira sto sam stao na blinkajuce zeleno a raskrsnica prepunaadisonE wrote:Ne znam o kakvim rupama na glavnoj cesti vi pricate... Naravno da ima poneka rupa i saht, koje se blagim pokretom volana zaobilaze bez prelaska u drugu traku. Ali ono pizda mu materina nagazi na kocnicu, pa u manju brzinu i onda direkt predje preko rupe . valjda lakse nego zaobici.
Ili ovi blinkajuci semafori (mislim na zeleno svijetlo pred kraj) , ono na 10 metara od semafora tek pocelo blinkat i MORON/KA KOCI.. ko vam dade vozacke, jebem vam veze i vezice. Prodji idiotu jedan.
A kruzni tokovi su prica za sebe, kvantna fizika...
I onda kad kazu sto se nerviras u saobracaju, pa bolan KAKO SE TI NE NERVIRAS?
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
adisonE
- Posts: 159
- Joined: 17/04/2008 20:16
#23626 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23627 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To je posebna vrsta debila[/quote]beni-bu-man wrote:To je drugo i ja stanema na blinkajuce zeleno ako je puna raskrsnica i vidim da ne mogu proci, ali ako je sve cisto i tek se pocelo paliti blinkajuce zeleno, hladno prodjem bez kocenja jer znam da imam vremena. Ali idiote legnu na kocnicu na blinkajuce zeleno, ali ima jos gorih drze kocnicu i usporavaju na blinkajuce ali na zadnje zeleno i zuto daju gas i prodju a ti ostanes na semaforu a mogao i ti proci i auto iza .kakaljin wrote:Sve zavisi kakvo je stanje na raskrsnici, meni tako neki dan idiot svira sto sam stao na blinkajuce zeleno a raskrsnica prepunabeni-bu-man wrote:[quote="adisonE"Ne znam o kakvim rupama na glavnoj cesti vi pricate... Naravno da ima poneka rupa i saht, koje se blagim pokretom volana zaobilaze bez prelaska u drugu traku. Ali ono pizda mu materina nagazi na kocnicu, pa u manju brzinu i onda direkt predje preko rupe . valjda lakse nego zaobici.
Ili ovi blinkajuci semafori (mislim na zeleno svijetlo pred kraj) , ono na 10 metara od semafora tek pocelo blinkat i MORON/KA KOCI.. ko vam dade vozacke, jebem vam veze i vezice. Prodji idiotu jedan.
A kruzni tokovi su prica za sebe, kvantna fizika...
I onda kad kazu sto se nerviras u saobracaju, pa bolan KAKO SE TI NE NERVIRAS?
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#23628 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
adisonE wrote:Ne znam o kakvim rupama na glavnoj cesti vi pricate... Naravno da ima poneka rupa i saht, koje se blagim pokretom volana zaobilaze bez prelaska u drugu traku. Ali ono pizda mu materina nagazi na kocnicu, pa u manju brzinu i onda direkt predje preko rupe . valjda lakse nego zaobici.
Ili ovi blinkajuci semafori (mislim na zeleno svijetlo pred kraj) , ono na 10 metara od semafora tek pocelo blinkat i MORON/KA KOCI.. ko vam dade vozacke, jebem vam veze i vezice. Prodji idiotu jedan.
A kruzni tokovi su prica za sebe, kvantna fizika...
I onda kad kazu sto se nerviras u saobracaju, pa bolan KAKO SE TI NE NERVIRAS?
zigson wrote:
ja se zamalo ne zabih u majmuna neku noc koji naglo stade na PRVO treptece zeleno na ciglanama kod ep pumpe, sreca pa nikog nije bilo u ukljucnoj desnoj traci kad se izlazi sa pumpe, pa sam ga mogao zaobici.
Zakonom je koliko znam da se ne staje ni na zuto ako ugrozavas ucesnika u saobracaju iza sebe a ne na prvo treptece zeleno
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23629 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ali oni su u ''pravu''zigson wrote:
Zakonom je koliko znam da se ne staje ni na zuto ako ugrozavas ucesnika u saobracaju iza sebe a ne na prvo treptece zeleno
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#23630 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A sta je kada se neko iskljucuje sa glavne ceste - pretezno magistrale izmedju gradova pa da zmigavac i u roku od 0,02 sekunde nakoci skrene u livadu odakle je izpuzao i pri tome mu pola auta ostane na cesti viriti dok predje preko rodnih gudura 
Pogledati od 1:30
Pogledati od 1:30
- Laplace
- Posts: 14690
- Joined: 19/11/2012 18:37
#23631 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ima na par mjesta stvarno loših cesta. Na primjer, od željezničke prema kružnom Velešići (mada se dio te ceste radio, ne znam kakav je sad), pa ona Drinska, gdje je ograničenje 60 ali je nezgodno naići na šahte brže od 40-50 (posebno na par mjesta).dinao wrote:Cuj molim te “kosmopolitskog poređenja sarajevskih i hamburških ulica”
Pametnjakovic procitaj prvo. Nisam spomenuo ulice, nego vozace, kulturu i voznju po gradu po kisnim uslovima.
A sto se tice ulica, ja stvarno ne znam gdje po Sarajevu vi vidite tolike rupe i tako los put da se mora voziti 20-30.
Mozda po tramvajskim sinama. Ali tu ne vozim ni kad ne pada.
Na većini cesta se može po ograničenju + tolerancija, onako lagano bez rizika.
- Laplace
- Posts: 14690
- Joined: 19/11/2012 18:37
#23632 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Mikrosekunda, kolega.kakaljin wrote:jedinica milisekunda je kada se upali zeleno svjetlo, a auto iza pritisne sirenutempuser wrote:Ja vec godinama na semaforu pokusavam da na gasu budem brzi nego taksista na sireni! Mislim da su taksisti vrijeme reakcije na sireni izjednacili sa vremenom aktivacije airbaga!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Tako se mjeri![]()
![]()
A sto je najcudnije taj svirne ali opet sporo vozi i ostane daleko iza mene na cesti, a ja jos krenem kada se upali zuto svjetlo
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#23633 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U Sarajevu ima par ulica gdje je opravdano kocenje i zaobilazenje rupa, prije je bila Halida Kajtaza ali su nju sredili. Drinska je katastrofa, pogotovo kad prilazis Buca Potoku ima ogromna uvala, masno sve oko nje, valjda ljudi kartere sjebali 
- Qler
- Posts: 25832
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#23634 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Drinska, Kranjčevićeva, niz Alipasino, ona je katastrofa, tranzit pogotovo od hrasnog do svrakinog... bas lose.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#23635 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tamo u Halilovićima odron ulica, možda trenutno najgora. Jedino su onaj most sredili da se može saobraćati, prije mosta i poslije - katastrofa!
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#23636 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Mislim da je Safeta Hadzica gora od DrinskeIndustrialyzer wrote:U Sarajevu ima par ulica gdje je opravdano kocenje i zaobilazenje rupa, prije je bila Halida Kajtaza ali su nju sredili. Drinska je katastrofa, pogotovo kad prilazis Buca Potoku ima ogromna uvala, masno sve oko nje, valjda ljudi kartere sjebali
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#23637 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Onaj dio oko BP Oil pumpe je stvarno odvratan, i kod Bosmala u pravcu Hrsnog 
-
mali_balon
- Posts: 14563
- Joined: 12/09/2012 09:57
#23638 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zadnjih mjeseci vozim ovo pa nemam problema sa vozacima
nek uljecu i koce koliko hoce


- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#23639 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa to ti je Safeta HadzicaIndustrialyzer wrote:Onaj dio oko BP Oil pumpe je stvarno odvratan, i kod Bosmala u pravcu Hrsnog
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#23640 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Referirao sam na zomrijev post, nisam tvoj ni vidiobeni-bu-man wrote:Pa to ti je Safeta HadzicaIndustrialyzer wrote:Onaj dio oko BP Oil pumpe je stvarno odvratan, i kod Bosmala u pravcu Hrsnog
U svakom slucaju, ulica za Land Cruisere
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23641 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Znaci Alipasino silazak na glavnu gore od crkve prema Bingu ima skakaonica. Ta skakaonica je tu 20 godina tu i cak su se davno red bull utrke odrzavale i ta skakaonica je i za to sluzila.
Onaj ko ne zna taj put kad bi naletio ne bi se dobro proveo takodjer je tu oko semafora rebrast asfalt da se sve trese.
Zar je tako tesko iskopati tu skakaonu metar sa metar poravnati i to je to? Treba pisati Efendicu za ovo ina svakako lokom sad da sta radi
Onaj ko ne zna taj put kad bi naletio ne bi se dobro proveo takodjer je tu oko semafora rebrast asfalt da se sve trese.
Zar je tako tesko iskopati tu skakaonu metar sa metar poravnati i to je to? Treba pisati Efendicu za ovo ina svakako lokom sad da sta radi
- Qler
- Posts: 25832
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#23642 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ja na onom rebrastom dijelu, zavisno od saobracaja idem ili skroz desno ili skroz lijevo jer ako bi isao normalno trakom sve bi zube polupao..
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23643 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sve je to tacno sta pisete ali ja ne kontam ima.li strucno objasnjenje zasto su poklopci od saKtova uvijek uz desnu ivicu ili lijevu da lupas tockovima po njima? Jos ako lelujaju pa to rokne jel to neki sttandard prilikom pravljenja ceste??
Pa na Juznoj Longitudinali vec je doslo do ulegnuca asvalta na Kovavicima znaci rupetina zijeva....radili su ulicu onu na Vracama naletis tockom gruhas u šaht...pa stvarno
zar nije se moglo to malo pomaci barem u sredinu?
Pa na Juznoj Longitudinali vec je doslo do ulegnuca asvalta na Kovavicima znaci rupetina zijeva....radili su ulicu onu na Vracama naletis tockom gruhas u šaht...pa stvarno
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23644 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ja isto gazin liniju jer se tako jedino moze prociQler wrote:ja na onom rebrastom dijelu, zavisno od saobracaja idem ili skroz desno ili skroz lijevo jer ako bi isao normalno trakom sve bi zube polupao..
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23645 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma ganjaju ljudi pad, napravili ga takovjeshalica wrote:Sve je to tacno sta pisete ali ja ne kontam ima.li strucno objasnjenje zasto su poklopci od saKtova uvijek uz desnu ivicu ili lijevu da lupas tockovima po njima? Jos ako lelujaju pa to rokne jel to neki sttandard prilikom pravljenja ceste??
Pa na Juznoj Longitudinali vec je doslo do ulegnuca asvalta na Kovavicima znaci rupetina zijeva....radili su ulicu onu na Vracama naletis tockom gruhas u šaht...pa stvarnozar nije se moglo to malo pomaci barem u sredinu?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23646 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
i kako slusa cukerda ?mali_balon wrote:Zadnjih mjeseci vozim ovo
-
mali_balon
- Posts: 14563
- Joined: 12/09/2012 09:57
#23647 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
bitanga_sa_otesa wrote:i kako slusa cukerda ?mali_balon wrote:Zadnjih mjeseci vozim ovo
Dobar je, ide ko metak....40t i ne osjetis
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23648 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
440 ili nesto jace?
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#23649 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja ne kontam otkud se danas stvori toliko neravnina i problematicnih sahtova po saobracajnicama u Sarajevu. Jos jucer smo imali saobracajnice dostojne poredjenja sa saobracajnicama jednog od najbogatijih gradova u Njemackoj. Sta se desi preko noci?
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#23650 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nakotila se stokadobar osjecaj wrote:Ja ne kontam otkud se danas stvori toliko neravnina i problematicnih sahtova po saobracajnicama u Sarajevu. Jos jucer smo imali saobracajnice dostojne poredjenja sa saobracajnicama jednog od najbogatijih gradova u Njemackoj. Sta se desi preko noci?
